Қазақстан Республикасы Әдiлет Министрiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы N 169 "Нотариустардың сынақтан өтушілері туралы ережені бекіту және кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы" тіркеу N 2468 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 127 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 11 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2842. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 36 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2012.01.31 № 36 (ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтізбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) Бұйрығымен.
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет Министрiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы  N 169 "Нотариустардың сынақтан өтушiлерi туралы ереженi бекiту және кейбiр нормативтiк құқықтық актiлердiң күшi жойылды деп тану туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде Тiркеу N 2468 тiркелген және 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 49 "Юридическая газета" газетiнде жарияланған) бұйрығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн.
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Нотариустардың сынақтан өтушiлерi туралы ережеде:
8-тармақтың жетiншi абзацында "он еседен астам" деген сөздерден кейiн "айлық" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Әдiлет вице-министрi С.Н. Баймағанбетовке жүктелсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр

О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 169 "Об утверждении Положения о стажерах нотариусов и признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов", зарегистрированный за N 2468
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 7 мая 2004 года № 127. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 мая 2004 года за № 2842. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 36
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 31.01.2012  № 36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 августа 2003 года за N 169 "Об утверждении Положения о стажерах нотариусов и признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2468 и опубликованный в Юридической газете 12 сентября 2003 года N 49) следующее дополнение:
в Положении о стажерах нотариусов, утверждҰнном указанным приказом:
абзац седьмой пункта 8 после слова "десятикратного" дополнить словом "месячного".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра юстиции - Баймаганбетова С.Н.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр