Хабарлама нысандарын және оларды статистика жөніндегі уәкілетті органдарға табыс ету Ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 1 маусымдағы N 167 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 1 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2886. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 220 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 27.06.2014 № 220 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу мәселелері жөнінде Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы"  Заңына сәйкес,
Бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырғандар бекітілсін:
1) Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы хабарлама нысандарын, филиалдарды, өкілдіктерді тіркеу (қайта тіркеу) есебі туралы, филиалдардың және өкілдіктердің заңды тұлғаларының орналасқан жерлерінің өзгеруі туралы;
2) Статистика жөнінде хабарлама нысандарын уәкілетті органдарға ұсыну тәртібі.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет Вице-министрі У.М. Стамқұлавқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық Әділет министрлігінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2004 жылғы 20 қыркүйектен бастап қолдануға беріледі.
Министр
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
статистика жөніндегі
агенттігінің төрағасы
_________________________
2004 жылғы 1 маусым
Келісілді:
Қазақстан Республикасы Салық
комитетінің төрағасы
2004 жылғы
"Хабарлама нысандарын және
оларды статистика жөніндегі
уәкілетті органдарға табыс
ету Ережелерін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2004 жылғы 1 маусымдағы
N 167 бұйрығымен
бекітілген
Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, филиалдарды, өкілдіктерді есептік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, заңды тұлғаның, филиалдар мен өкілдіктердің тұрған жерінің өзгергені туралы
Хабарлама
Заңды тұлғаның (филиалдың немесе өкілдіктің) атауы (бұдан әрі - заңды тұлға)
___________________________________________________________________
|                                                |
___________________________________________________________________
1.       Тиісті ұяшықта "Х" көрсетіңіз
1.1       Тіркеу
1.2       Қайта тіркеу
1.2.1     жарғылық капитал мөлшерінің азаюы
1.2.2     атауының өзгеруі
1.2.3     шаруашылық серіктестіктердегі қатысушылардың
құрамының өзгеруі
1.3       құрылтай құжаттарына қайта тіркеуді туындатпайтын
өзгерістер енгізу
1.3.1     орналасқан жерінің өзгеруі
1.3.2     жарғылық капиталының өсуі және жарғысына өзге де
редакциялық өзгерістер енгізу

Об утверждении форм извещений и Правил их представления уполномоченным органом по статистике
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 июня 2004 года N 167. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 1 июня 2004 года N 2886. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 220
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 27.06.2014 № 220.
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц" приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) формы извещений о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, об учетной регистрации (перерегистрации) филиалов, представительств, об изменении места нахождении юридического лица, филиалов и представительств;
2) Правила предоставления уполномоченным органом по статистике форм извещений.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-Министра юстиции Республики Казахстан Стамкулова У.М.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции и вводится в действие с 20 сентября 2004 года.
Министр
Согласовано:
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
1 июня 2004 года
Согласовано:
Председатель Налогового
Комитета
Республики Казахстан
Утверждено
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 1 июня 2004 года N 167
"Об утверждении формы извещений
и Правил их представления
уполномоченным органом по статистике"
Извещение
о государственной регистрации (перерегистрации)
юридического лица, об учетной регистрации (перерегистрации) филиалов, представительств, об изменении места нахождении юридического лица, филиалов и представительств наименование юридического лица (филиала или представительства)
(далее - юридическое лицо)
____________________________________________________________________
|                                                |
_________|________________________________________________|_________
1.        Укажите "Х" в соответствующей ячейке:
1.1       Регистрация
1.2       Перерегистрация
1.2.1     уменьшение размера уставного капитала
1.2.2     изменение наименования
1.2.3     изменения состава участников в хозяйственных
товариществах
1.3       внесение изменений в учредительные документы,
не влекущих перерегистрацию
1.3.1     изменение места нахождения
1.3.2     увеличение уставного капитала и другие редакционные
изменения в устав

2.       Ұйымдастыру нысаны (тиісті ұяшықта "Х" көрсетіңіз):
2.1       Заңды тұлға
2.2       Филиал
2.3       Өкілдік
3.       Заңды тұлғаның толық атауы (болған жағдайда
ағылшынша толтырылады)
3.1       Мемлекеттік тіл
3.2       Орыс тілі
3.3       Ағылшын тілі
4.       Заңды тұлғаның қысқартылған атауы (аббревиатура)
4.1       Мемлекеттік тіл
4.2       Орыс тілі
4.3       Ағылшын тілі
5.       СТТН 6
6.       ҚҰЖЖ
7.       Тіркеуші органның мемлекеттік (есептік) тіркеу
туралы мәліметі:
7.1       Заңды тұлғаның әділет органындағы тіркеу нөмірі
7.2       Заңды тұлғаны тіркеген (қайта тіркеген) күні
8.       Заңды тұлға тиісті ұяшықта "Х" көрсетіңіз:
8.1       Резидент
8.2       Резидент емес
8.3        Егер заңды тұлға Қазақстан Республикасының
резиденті болған жағдайда, онда шет ел
қатысушысының бар екендігін көрсету қажет:
8.3.1     Ия
8.3.2     Жоқ
9.       "Резидент емес" жолы белгіленген жағдайда мына
жолдар толтырылады:
9.1       ҚР-да қызметін жүзеге асыра бастаған күні (күні,
айы, жылы)
9.2        Резидент еместің резиденттік мемлекетінде
тіркелгені туралы мәліметі: (сауда тізілімінің
көшірмесінің, инкорпация сертификатының
негізінде, резидент еместің инкорпация
мемлекетіндегі заңды тіркелгенін растайтын
өзге құжатының көшірмесі негізінде толтырылады)
9.2.1     Заңды тұлғаның өз елінің заңы бойынша заңды
тұлға екенін растайтын сауда тізіліміне сәйкес
тіркеу нөмірі, немесе басқа жариялы құжаты
9.2.2     Тіркелген күні
9.2.3     Ұйымдық-құқықтық нысаны
9.2.4     заңды тұлғаның резиденттік мемлекетіндегі
толық атауы
9.2.4.1   Мемлекеттік тіл
9.2.4.2   Орыс тілі
9.2.4.3   Ағылшын тілі
9.2.5      Заңды тұлғаның (басты ұйымның) инкорпация
еліндегі мекен-жайы (орналасқан жері)
9.2.5.1   Мемлекет коды көрсетілген резиденттігін тіркеген
мемлекет
9.2.5.2   Облысы, Қала/аудан, Көшесі, Үйдің, корпустың,
пәтердің нөмірі
9.2.6      Резиденттік мемлекеттегі тіркеуші орган туралы
мәлімет
9.2.6.1   Тіркеуші органның атауы
9.2.6.2   Тіркеуші органның заңды мекен-жайы
9.2.6.2.1 Мемлекет коды көрсетілген резиденттігін тіркеген
мемлекет
9.2.6.2.2 Облысы, Қала/аудан, Көшесі, Үйдің, корпустың,
пәтердің нөмірі
9.2.7      Заңды тұлғаның резиденттік мемлекетіндегі жарғылық
капиталы туралы мәлімет
9.2.7.1   Жарғылық капитал түрі
9.2.7.2   Жарғылық капитал мөлшері
9.2.8     Қызметінің түрі (заңды тұлғаны құру мақсаты) -
толтыру үшін бірнеше жол қалдыру қажет

2.        Форма организации (укажите "Х" в соответствующей
ячейке):
2.1       Юридическое лицо
2.2       Филиал
2.3       Представительство
3.        Полное наименование юридического лица (на
английском языке заполняется в случае наличия)
3.1       Государственный язык
3.2       Русский язык
3.3       Английский язык
4.        Сокращенное наименование юридического лица
(аббревиатура)
3.1       Государственный язык
3.2       Русский язык
3.3       Английский язык
5.        РНН
6.        ОКПО
7.        Сведения регистрирующего органа о государственной
(учетной) регистрации:
7.1       Регистрационный номер юридического лица в органе
юстиции
7.2       Дата регистрации (перерегистрации) юридического лица
8.        Юридическое лицо укажите "Х" в соответствующей ячейке:
8.1       Резидент
8.2       Нерезидент
8.3        В случае если юридическое лицо является резидентом
Республики Казахстан, то необходимо указать
имеется ли иностранное участие:
8.3.1     Да
8.3.2     Нет
9.        В случае отметки строки "нерезидент" заполняются
следующие строки:
9.1       Дата начала осуществления деятельности в РК
(Дата, месяц, год)
9.2        Сведения о регистрации нерезидента в стране
резидентства: (заполняются на основании выписки из
торгового реестра, сертификата инкорпорации или
иного документа, подтверждающего юридическую
регистрацию нерезидента в стране резиденства)
9.2.1     Регистрационный номер согласно выписке из торгового
реестра, или другой легализованный документ,
удостоверяющий, что субъект является юридическим
лицом по законодательству своей страны
9.2.2     Дата регистрации
9.2.3     Организационно-правовая форма
9.2.4     Полное наименование юридического лица в стране
резидентства
9.2.4.1   Государственный язык
9.2.4.2   Русский язык
9.2.4.3   Английский язык
9.2.5      Адрес (местонахождение) юридического лица
(головной организации) в стране инкорпорации
9.2.5.1   Страна регистрации резидентства с указанием кода
страны
9.2.5.2   Область, Город/район, Улица, Номер дома, корпуса,
квартиры
9.2.6      Сведения о регистрирующем органе в стране
резидентства:
9.2.6.1   Наименование регистрирующего органа
9.2.6.2   Юридический адрес регистрирующего органа
9.2.6.2.1 Страна регистрации резидентства с указанием кода
страны
9.2.6.2.2 Область, Город/район, Улица, Номер дома, корпуса,
квартиры
9.2.7      Сведения об уставном капитале юридического лица в
стране резидентства:
9.2.7.1   Вид уставного капитала
9.2.7.2   Размер уставного капитала
9.2.8     Вид деятельности (цель создания юридического
лица) - необходимо предусмотреть несколько строк
для заполнения

9.2.9      Резидент емес - заңды тұлғаның басшысы туралы
мәлімет:
9.2.9.1    Мемлекеттік тіл
9.2.9.1.1 Тегі
9.2.9.1.2 Аты
9.2.9.1.3 Әкесінің аты
9.2.9.2    Орыс тілі
9.2.9.2.1 Тегі
9.2.9.2.2 Аты
9.2.9.2.3 Әкесінің аты
9.2.9.3    Ағылшын тілі (бар болған жағдайда толтырылады)
9.2.9.3.1 Тегі
9.2.9.3.2 Аты
9.2.9.3.3 Әкесінің аты
9.2.10    Телефоны
9.2.11    Факс
9.2.12    E-maіl
9.2.13    Заңды тұлғаның инкорпация мемлекетіндегі
салықтық тіркеу нөмірі (СТТН ұқсас), (бар
болған жағдайда) резиденттік мемлекеттің
салық органының анықтамасының негізінде
толтырылады
9.2.14     Резидент еместің инкорпация мемлекетіндегі
тіркеу тәртібінің ерекшелігі:
9.2.14.1  ЕЭА (қажет болғанда жолда "Х" көрсетіңіз)
9.2.14.2  Офшорлы юрисдикция (қажет болғанда жолда "Х" көрсету)
9.2.14.3  Өзге (тіркеу тәртібінің атауын жазу)
9.9        Халықаралық ұйым:
9.9.1     Ия
9.9.2     Жоқ
10.      Қазақстан Республикасындағы тіркеуші орган туралы
мәлімет:
10.1      Тіркеуші органның толық атауы (коды, облысы, қаласы,
ауданы)
10.2       Тіркеуші органның мекен-жайы:
10.2.1    Облысы
10.2.2    Қаласы/ауданы
10.2.3    Қаладағы ауданы
11.      Ұйымдық-құқықтық нысаны (тиісті ұяшықта "Х"
көрсетіңіз):
11.1      акционерлік қоғам
11.2      мемлекеттік кәсіпорын
11.2.1    мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
11.2.2    шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорын
11.3      Тұрғын үй-құрылыс кооперативі және тұрғын үй
кооперативі
11.4      Командиттік серіктестік
11.5      Пәтер иелерінің кооперативі
11.6      Адвокаттар алқасы
11.7      Нотариалдық палата
11.8      Қор
11.8.1    Жеке қор
11.8.2    Корпоративтік қор
11.8.3    Қоғамдық қор
11.8.4    Мемлекеттік қор
11.9      Қоғамдық бірлестік
11.10     Қауымдастық (одақ) нысанындағы заңды тұлғалардың
бірлестігі
11.11     Ауылдық тұтыну кооперативі
11.12     Аудиторлар палатасы
11.13     Толық серіктестік
11.14     Өндірістік кооператив
11.15     Тұтыну кооперативі
11.16     Діни бірлестік
11.17     Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
11.18     Қосымша жауапкершілігі бар серіктестік
11.19     Мекеме
11.19.1   Мемлекеттік мекеме
11.19.2   Жеке мекеме
11.20     Өзге нысаны
12.        Тек заңды тұлғаның, филиалдың немесе өкілдіктің
атауының өзгеруін, орналасқан жерінің өзгеруін
есептік тіркеген (қайта тіркеген) кезде
толтырылады   (егер филиал немесе өкілдік
резидент емес болған жағдайда, бұл жол
толтырылмайды)
12.1      Филиал (өкілдік) құратын заңды тұлғаның толық атауы

9.2.9      Сведения о руководителе юридического
лица-нерезидента:
9.2.9.1    Государственный язык
9.2.9.1.1 Фамилия
9.2.9.1.2 Имя
9.2.9.1.3 Отчество
9.2.9.2    Русский язык
9.2.9.2.1 Фамилия
9.2.9.2.2 Имя
9.2.9.2.3 Отчество
9.2.9.3    Английский язык (заполняется в случае наличия)
9.2.9.3.1 Фамилия
9.2.9.3.2 Имя
9.2.9.3.3 Отчество
9.2.10    Телефон
9.2.11    Факс
9.2.12    Е-mail
9.2.13    Номер налоговой регистрации юридического лица в
стране инкорпорации (аналог РНН) заполняется на
основании справки с налогового органа страны
резидентства (в случае наличия)
9.2.14     Особенности режима регистрации нерезидента в стране
инкорпорации:
9.2.14.1  в СЭЗ (при необходимости указать "Х" в строке)
9.2.14.2  в офшорной юрисдикции (при необходимости указать "Х"
в строке)
9.2.14.3  иное (написать наименование режима регистрации)
9.9        Международная организация:
9.9.1     Да
9.9.2     Нет
10.       Сведения о регистрирующем органе Республики
Казахстан:
10.1      Полное наименование регистрирующего органа
(код области, города, района)
10.2       Адрес регистрирующего органа:
10.2.1    Область
10.2.2    Город/район
10.2.3    Район в городе
11.       Организационно-правовая форма
(укажите "Х" в соответствующей ячейке):
11.1      акционерное общество
11.2      государственное предприятие
11.2.1    государственное казенное предприятие
11.2.2    государственное предприятие на праве хозяйственного
ведения
11.3      жилищно-строительный кооператив и жилищный кооператив
11.4      коммандитное товарищество
11.5      кооператив собственников квартир
11.6      коллегия адвокатов
11.7      нотариальная палата
11.8      фонд
11.8.1    частный фонд
11.8.2    корпоративный фонд
11.8.3    общественный фонд
11.8.4    государственный фонд
11.9      общественное объединение
11.10     объединение юридических лиц в форме ассоциации
(союза)
11.11     сельский потребительский кооператив
11.12     палата аудиторов
11.13     полное товарищество
11.14     производственный кооператив
11.15     потребительский кооператив
11.16     религиозное объединение
11.17     товарищество с ограниченной ответственностью
11.18     товарищество с дополнительной ответственностью
11.19     учреждение
11.19.1   государственное учреждение
11.19.2   частное учреждение
11.20     иные формы
12.       Заполняется только при учетной регистрации
(перерегистрации) изменении наименования, изменении
места нахождения юридического лица, филиала или
представительства.   (если филиал или представительство
является нерезидентом, данная строка не заполняется):
12.1      Полное наименование юридического лица, создающего
филиал (представительство)

12.1.1    Мемлекеттік тіл
12.1.2    Орыс тілі
12.1.3    Ағылшын тілі
12.2      Филиал (өкілдік) құратын заңды тұлғаның заңды
мекен-жайы
12.3      Филиал (өкілдік) құратын заңды тұлғаның СТТН
12.4      Филиал (өкілдік) құратын заңды тұлғаның ҚҰЖЖ
13.        Тіркелетін заңды тұлғаның (филиалдың, өкілдіктің)
орналасқан жері туралы мәлімет:
13.1      Пошталық индексі
13.2      Облысы
13.3      Қала/ауданы
13.4      Қаладағы ауданы
13.5      Халық орналасқан жер (ауыл, кент)
13.6      Көшесі, шағын ауданы, квартал, бұрышы, даңғыл
13.7      Үй N
13.8      Пәтер (офис) N
13.9      Телефон нөмірі
13.10     Факс нөмірі
13.11     Электрондық поштаның мекен-жайы
14.      Заңды тұлғаның, филиалдың (өкілдіктің) басшысы:
14.1      Қазақстан Республикасының жеке басын куәландыратын
құжатына сәйкес АЖТ
14.1.1    Тегі
14.1.2    Аты
14.1.3    Әкесінің аты
14.2      Қазақстан Республикасының жеке басын куәландыратын
құжатына сәйкес АЖТ (резидент емес үшін бар болған
жағдайда ағылшын тілінде толтырылады)
14.2.1    Тегі
14.2.2    Аты
14.2.3    Әкесінің аты
14.4      Телефоны
14.5      Факс
14.7      E-maіl
14.8      СТТН
14.9      ҚР азаматының жеке басын куәландыратын құжаты
14.9.1.   Серия
14.9.2    Нөмірі
14.9.3    Берген күні
14.9.4    Кім берген
14.10      Егер басшысы шетел азаматы немесе азаматтығы жоқ
адам болған жағдайда:
14.10.1   Тұрақты тұратын мемлекетінің атауы (егер басшысы
шетел азаматы немесе азаматтығы жоқ адам болған
жағдайда толтырылады)
14.10.2   Егер СТТН болмаса, тіркеген мемлекеттегі салықтық
тіркеу нөмірі көрсетілсін (СТТН сияқты) (тек
шетел азамат немесе азаматтығы жоқ адам толтырады)
14.10.2.1 СТТН
14.10.2.2 Резидент еместің салықтық тіркеу нөмірі
14.10.3   Шетел азаматының немесе азаматтығы жоқ адамның
жеке басын куәландыратын құжаты
14.10.3.1 Құжатының атауы
14.10.3.2 Сериясы, нөмірі
14.10.3.3 Берілген күні
15.      Экономикалық қызметінің түрі (ЭҚЖК мемлекеттік
классификаторына сәйкес)
15.1      Негізгі:
15.1.1    Атауы
15.1.2    Коды
15.1.3    %
15.2      Басқа (екінші):
15.2.1    Атауы
15.2.2    Коды
15.2.3    %
Басқа қызмет түрі біреуден артық болған жағдайда,
онда ұқсастар бойынша жолдарды толтыру қажет
16.      Меншік нысаны:
16.1      Мемлекеттік
16.2      Жеке
17.      Орналасқан адамдардың болжанып отырған (шамамен)
саны _________________
18.      Олардың үлестерін (мың теңге, %) көрсете отырып,
құрылтайшылардың (қатысушылардың) салымдары
бойынша жарғылық капиталын бөлу

12.1.1    Государственный язык
12.1.2    Русский язык
12.1.3    Английский язык
12.2      Юридический адрес юридического лица, создающего
филиал (представительство)
12.3      РНН юридического лица, создающего филиал
(представительство)
12.4      ОКПО юридического лица, создающего филиал
(представительство)
13.       Сведения о месте нахождении регистрируемого
юридического лица (филиала, представительства):
13.1      Почтовый индекс
13.2      Область
13.3      Город/район
13.4      Район в городе
13.5      Населенный пункт (село, поселок)
13.6      Улица, микрорайон, квартал, переулок, проспект
13.7      Дом N
13.8      Квартира (офис) N
13.9      Номер телефона
13.10     Номер факса
13.11     Адрес электронной почты
14.       Руководитель юридического лица, филиала
(представительства):
14.1      ФИО в соответствии с документом, удостоверяющим
личность Республики Казахстан
14.1.1    Фамилия
14.1.2    Имя
14.1.3    Отчество
14.2      ФИО в соответствии с документами, удостоверяющими
личность (для нерезидента, в случае наличия заполнить
на английском языке)
14.2.1    Фамилия
14.2.2    Имя
14.2.3    Отчество
14.4      Телефон
14.5      Факс
14.7      Е-mail
14.8      РНН
14.9      Документ, удостоверяющий личность гражданина РК
14.9.1    Серия
14.9.2    Номер
14.9.3    Дата выдачи
14.9.4    Кем выдано
14.10     В случае, если руководителем является иностранный
гражданин или лицо без гражданства:
14.10.1   Наименование страны постоянного местожительства
(заполняется в случае, если руководитель является
иностранным гражданином или лицом без гражданства)
14.10.2   Если РНН не имеется указать номер налоговой
регистрации (аналог РНН) в стране регистрации
(гражданства) (заполняется только иностранными
гражданами и лицами без гражданства)
14.10.2.1 РНН
14.10.2.2 Номер налоговой регистрации нерезидента
14.10.3   Документ, удостоверяющий личность иностранного
гражданина или лица без гражданства:
14.10.3.1 Наименование документа
14.10.3.2 Серия, номер
14.10.3.3 Дата выдачи
15.       Вид экономической деятельности (в соответствии с
государственным классификатором ОКЭД):
15.1      Основной:
15.1.1    Наименование
15.1.2    Код
15.1.3    %
15.2      Другие (вторичные):
15.2.1    Наименование
15.2.2    Код
15.2.3    %
В случае наличия других видов деятельности более
одного, то по аналогии необходимо заполнить строки
16.       Форма собственности:
16.1      Государственная
16.2      Частная
17.       Ожидаемая (примерная) численность занятых
______ человек
18.       Распределение уставного капитала по вкладам
учредителей (участников) с указанием их доли
(тыс. тенге):

18.1      Мемлекеттік (мың. теңге, %)
18.2      Жеке (мың. теңге, %)
19.      Құрылтайшылардың (қатысушылардың) құрамы:
19.1     Құрылтайшы - заңды тұлға:
19.1.1    Құрылтайшының аты
19.1.1.1  Мемлекеттік
19.1.1.2  Орыс
19.1.2    Құрылтайшының мемлекеті (егер құрылтайшы резидент
емес болмаған жағдайда)
19.1.3    Резидент құрылтайшысының ҚҰЖЖ, не резидент
емес үшін қызметінің түрі
19.1.4    Инкорпация мемлекетіндегі құрылтайшының СТТН
(салықтық тіркеу нөмірі, СТТН ұқсас)
(резидент емес толтырады)
19.1.4.1  СТТН
19.1.4.2  Резидент еместің салықтық тіркеу нөмірі
19.1.5    Жарғылық капиталдағы % үлесі
19.1.6    Салым сомасы (мың теңге)
Құрылтайшылар саны біреуден артық болған жағдайда,
онда Хабарламаны ұқсас жолдағыдай толтыру қажет
19.2     Құрылтайшы - жеке тұлға:
19.2.1    Қазақстан Республикасының жеке басын куәландыратын
құжатына сәйкес АЖТ
19.2.1.1  Тегі
19.2.1.2  Аты
19.2.1.3  Әкесінің аты
19.2.2    Жеке басын куәландыратын құжатына сәйкес АЖТ
(резидент емес үшін болған жағдайда ағылшын
тілінде толтырылсын)
19.2.2.1  Тегі
19.2.2.2  Аты
19.2.2.3  Әкесінің аты
19.2.3    Құрылтайшының инкорпация мемлекетіндегі СТТН
(салықтық тіркеу нөмірі, резидент емес толтырады)
19.2.3.1  СТТН
19.2.3.2  Резидент еместің салықтық тіркеу нөмірі
19.2.4    Жарғылық капиталдағы % үлесі
19.2.5    Салым сомасы (мың теңге)
Құрылтайшылар саны біреуден артық болған жағдайда,
онда Хабарламаны ұқсас жолдағыдай толтыру қажет
20.      Заңды тұлғаның құрылуы алдындағы қайта ұйымдастыру
(тиісті ұяшықта "Х" көрсетіңіз)
20.1      Қосу
20.2      Бірігу
20.3      Бөлу
20.4      Бөліп шығару
20.5      Қайта құру
20.6       Жоғарыда көрсетілген жолдардың біреуінде "Х"
көрсетілген жағдайда, келесі жолдардың тиісті
жолын толтыру қажет
20.6.1    Заңды тұлғаларды қосу нәтижесінде құрылды
(қосылуға қатысушы тұлғалардың атауы, СТТН
және ҚҰЖЖ көрсету)
20.6.1.1  Қосуға қатысатын заңды тұлғаның толық атауы
20.6.1.2  СТТН
20.6.1.3  ҚҰЖЖ
Егер, қосылған заңды тұлғалардың саны бірден
артық болған жағдайда, онда Хабарлама ұқсас
жолдар бойынша толтыру қажет
20.6.2    Заңды тұлғалардың  бірігуі арқылы құрылды (біріккен
тұлғалардың атауы, СТТН және ҚҰЖЖ көрсетілсін)
20.6.2.1  Бірігетін заңды тұлғаның толық атауы
20.6.2.2  СТТН
20.6.2.3  ҚҰЖЖ
Егер біріккен заңды тұлғалардың саны бірден
артық болған жағдайда, онда Хабарлама ұқсас
жолдар бойынша толтырылуы қажет
20.6.3    Заңды тұлғаны  бөлу нәтижесі болып табылады
(жаңадан құрылған заңды тұлғаның атауы,
СТТН және ҚҰЖЖ)

18.1      Государственная (тыс. тенге, %)
18.2      Частная (тыс. тенге, %)
19.       Состав учредителей (участников):
19.1      Юридические лица-учредители:
19.1.1    Наименование учредителя
19.1.1.1  Государственный
19.1.1.2  Русский
19.1.2    Страна учредителя
(в случае, если учредитель является нерезидентом)
19.1.3    ОКПО учредителя резидента, либо вид деятельности
для нерезидента
19.1.4    РНН учредителя (номер налоговой регистрации
(аналог РНН) в стране инкорпорации (заполняется
нерезидентами)
19.1.4.1  РНН
19.1.4.2  Номер налоговой регистрации нерезидента
19.1.5    Доля в уставном капитале в %
19.1.6    Сумма вклада (тыс. тенге)
В случае, если количество учредителей более одного,
то необходимо Извещение дополнить строками по аналогии
19.2      Физические лица-учредители:
19.2.1     ФИО в соответствии с документом, удостоверяющим
личность гражданина Республики Казахстан
19.2.1.1  Фамилия
19.2.1.2  Имя
19.2.1.3  Отчество
19.2.2     ФИО в соответствии с документом, удостоверяющим
личность (для нерезидента, в случае наличия
заполнить на английском языке)
19.2.2.1  Фамилия
19.2.2.2  Имя
19.2.2.3  Отчество
19.2.3    РНН учредителя (номер налоговой регистрации
(аналог РНН) в стране инкорпорации (заполняется
нерезидентами)
19.2.3.1  РНН
19.2.3.2  Номер налоговой регистрации нерезидента
19.2.4    Доля в уставном капитале в %
19.2.5    Сумма вклада (тыс. тенге)
В случае, если количество учредителей более одного,
то необходимо Извещение дополнить строками по
аналогии
20.       Созданию юридического лица предшествует
реорганизация (укажите "Х" в соответствующей ячейке):
20.1      Слияние
20.2      Присоединение
20.3      Разделение
20.4      Выделение
20.5      Преобразование
20.6       В случае указания "Х" в одной из вышеуказанных строчек
необходимо заполнить одну из соответствующих следующих
строк:
20.6.1    Образовано в результате  слияния  юридических лиц
(указать наименование, РНН и ОКПО лиц, участвующих
в слиянии)
20.6.1.1  Полное наименование юридического лица, участвующего
в слиянии
20.6.1.2  РНН
20.6.1.3  ОКПО
В случае, если количество слившихся юридических лиц
более одного, то необходимо извещение дополнить
строками по аналогии
20.6.2    Образовано в результате  присоединения  юридического
лица (указать наименование, РНН и ОКПО присоединяемых
юридических лиц)
20.6.2.1  Полное наименование присоединяемого юридического лица
20.6.2.2  РНН
20.6.2.3  ОКПО
В случае, если количество присоединившихся юридических
лиц более одного, то необходимо извещение дополнить
строками по аналогии
20.6.3    Является результатом  разделения  юридического лица
(указать наименование, РНН и ОКПО вновь созданного
юридического лица)

20.6.3.1  Таратылатын заңды тұлғаның толық атауы
20.6.3.2  СТТН
20.6.3.3  ҚҰЖЖ
20.6.4    Қызмет атқарып жатқан заңды тұлғаның құрамынан
бөлініп шығу нәтижесі болып табылады (құрамынан
заңды тұлға бөлініп шыққан қызмет атқарып
жатқан заңды тұлғаның атауы, СТТН, ҚҰЖЖ)
20.6.4.1  Қызмет атқарып жатқан заңды тұлғаның толық атауы
20.6.4.2  СТТН
20.6.4.3  ҚҰЖЖ
20.6.5.   Заңды тұлғаны  қайта ұйымдастыру нәтижесінде
құрылды, бұрынғы заңды тұлғаның атауы, СТТН,
ҚҰЖЖ көрсетілсін
20.6.5.1  Заңды тұлғаның қайта ұйымдастырғанға дейінгі
бұрынғы атауы
20.6.5.2  СТТН
20.6.5.3  ҚҰЖЖ
21.      Жеке кәсіпкерлік субъектілері:
21.1      Ірі
21.2      Орта
21.3      Шағын
21.4      Микробизнес
22.      Коммерциялық, коммерциялық емес
22.1      коммерциялық
22.2      коммерциялық емес
23.      Еншілес ұйым:
23.1      Ия
23.2      Жоқ
24.      Заңды тұлғаның, филиалдың (өкілдіктің) тұрған жері
өзгерген жағдайда, бұрынғы мекен-жайы көрсетілсін:
24.1      Пошталық индексі
24.2      Облысы
24.3      Қаласы/ауданы
24.4      Қаладағы ауданы
24.5      Халық тұратын жер (ауыл, кент)
24.6      Көшесі, шағын ауданы, квартал, бұрышы, даңғыл
24.7      Үй N
24.8      Пәтер (офис) N
24.9      Телефон нөмірі
24.10     Факс нөмірі
24.11     Электрондық поштаның мекен-жайы
24.12     Басшысы (тегі, аты-жөні)
24.13     Басшының СТТН
___________________________________________________________________
"Хабарлама нысандарын және
оларды статистика жөніндегі
уәкілетті органдарға табыс
ету Ережелерін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2004 жылғы 1 маусымдағы
N 167 бұйрығымен
бекітілген
Статистика жөніндегі уәкілетті органның
хабарламалар беру ережесі
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  Заңына сәйкес әзірленді және статистика жөніндегі уәкілетті органның хабарламалар беру тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік статистика органдарының
хабарламалар беру тәртібі
2. Мемлекеттік статистика органдары заңды тұлғаларға, филиалдарға және өкілдіктерге біріздендірілген теңдестіру және басқа да жүйелік - есептік кодтарын берген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде салық төлеушіні мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыру үшін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін беру үшін заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу туралы, заңды тұлғаның, филиалдың және өкілдіктің орналасқан жерінің өзгергені туралы хабарламаларды салық органдарына жібереді.

20.6.3.1  Полное наименование ликвидируемого юридического лица
20.6.3.2  РНН
20.6.3.3  ОКПО
20.6.4    Является результатом  выделения  из состава
действующего юридического лица (указать
наименование, РНН, ОКПО действующего юридического
лица, из которого выделено(ы) юридические лица
20.6.4.1  Полное наименование действующего юридического лица
20.6.4.2  РНН
20.6.4.3  ОКПО
20.6.5    Создано в результате  преобразования  юридического
лица указать прежнее наименование юридического
лица, РНН, ОКПО
20.6.5.1  Прежнее наименование юридического лица до
преобразования
20.6.5.2  РНН
20.6.5.3  ОКПО
21.       Субъект частного предпринимательства:
21.1      Крупный
21.2      средний
21.3      малый
21.4      микробизнес
22.       Коммерческое, некоммерческое
22.1      коммерческое
22.2      некоммерческое
23.       Дочерняя организация:
23.1      Да
23.2      Нет
24.       В случае изменении места нахождения юридического
лица, филиала (представительства) указать
прежний адрес:
24.1      Почтовый индекс
24.2      Область
24.3      Город/район
24.4      Район в городе
24.5      Населенный пункт (село, поселок)
24.6      Улица, микрорайон, квартал, переулок, проспект
24.7      Дом N
24.8      Квартира (офис) N
24.9      Номер телефона
24.10     Номер факса
24.11     Адрес электронной почты
24.12     Руководитель (Ф.И.О)
24.13     РНН руководителя
___________________________________________________________________
Утверждены
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 1 июня 2004 года N 167
"Об утверждении формы извещений
и Правил их представления
уполномоченным органом по статистике"
Правила
представления уполномоченным
органом по статистике извещений
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц" и определяют порядок представления уполномоченным органом по статистике форм извещений.
2. Порядок представления
уполномоченным органом по статистике извещений
2. Органы государственной статистики в течение одного рабочего дня со дня присвоения юридическим лицам, филиалам и представительствам унифицированных идентификационных и других системно-учетных кодов направляют в налоговые органы извещения о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, об учетной регистрации филиалов и представительств, об изменении места нахождения юридического лица, филиала и представительства, для осуществления государственной регистрации налогоплательщика для присвоения регистрационного номера налогоплательщика.

3. Мемлекет алдындағы салық міндеттерінің орындалуына салықтық бақылауды қамтамасыз ететін Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы статистика жөніндегі уәкілетті органның хабарламаларының негізінде аталған хабарламаларды алған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде салық төлеуші - заңды тұлғаға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне мемлекеттік тіркеу жасайды және салық төлеушінің тіркеу нөмірін береді.

3. Государственный орган Республики Казахстан, обеспечивающий налоговый контроль за исполнением налоговых обязательств перед государством, на основании извещений, представленных уполномоченным органом по статистике, в течение двух рабочих дней со дня получения указанных извещений производят государственную регистрацию налогоплательщика - юридических лиц, их филиалов и представительств и присваивают регистрационный номер налогоплательщика.