Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 9 маусымдағы N 06-2-2/197 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2903. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдинет және спорт министрінің 2014 жылғы 22 қарашадағы № 107 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдинет және спорт министрінің 22.11.2014 № 107 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының нормаларына сәйкес келтіру мақсатында бұйырамын:
1. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2002 жылғы 11 қазандағы N 2007 тіркелген "Спорттық iс-шараларға қатысушыларға тамақ нормаларын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 06-2-2/208  бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Спорттық iс-шараларды өткізудің қаражатын ұтымды пайдалану мақсатында бұйырамын:".
2. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2002 жылғы 11 қазандағы N 2008 тіркелген "Спорттық iс-шараларға қатысушыларға фармакологиялық қалпына келтіру құралдарының, витаминдер мен белоктық-глюкозалық препараттардың нормаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 06-2-2/209  бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Спорттық iс-шараларды өткізудің қаражатын ұтымды пайдалану мақсатында бұйырамын:".
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуге ұйымдастыру және жоспарлау-қаржылық жұмыстары басқармасы белгіленген тәртіппен ұсынсын.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға

О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 9 июня 2004 года N 06-2-2/197. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2004 года N 2903. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 22 ноября 2014 года № 107
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 22.11.2014 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствие с нормами действующего законодательства Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 11 сентября 2002 года N 06-2-2/208 "Об установлении норм питания участникам спортмероприятий", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2007, следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях рационального использования средств на проведение спортивных мероприятий ПРИКАЗЫВАЮ:".
2. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 11 сентября 2002 года N 06-2-2/209 "О фармакологических восстановительных средствах, витаминах и белково-глюкозных препаратах участникам спортмероприятий" зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2008, следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях рационального использования средств на проведение спортивных мероприятий ПРИКАЗЫВАЮ:".
3. Управлению организационной и планово-финансовой работы в установленном порядке представить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель