Тіркелген N 2647, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына N 3 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 2 шілдедегі N 98 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 6 шілдеде тіркелді. N 2932. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
55. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 2 шілдедегі N 98 (тіркелген N 2932) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2647" бұйрығына N 3 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде тіркелген N 2647 оған Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің енгізілген өзгерістер мен толықтырулары 2004 жылғы 3 сәуірдегі N 54 - тіркелген  N 2806 ; 2004 жылғы 25 мамырдағы N 77 - тіркелген   N 2884)  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында 3 "Сыртқы саяси қызмет" кіші функциясы мынадай мазмұндағы 21 бағдарламасы бар 233 бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"233 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі";
"21 Қазақстан Республикасының Біртұтас экономикалық кеңістікті қалыптастыруға қатысу үлесі";

О внесении изменений и дополнений N 3 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за № 2647
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 98. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июля 2004 года N 2932. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
55. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 98 "О внесении изменений и дополнений N 3 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647"...".
--------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2647, в который внесены изменения и дополнения приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 3 апреля 2004 года № 54 - зарегистрированный за № 2806; от 25 мая 2004 года № 77 - зарегистрированный за № 2848) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
1) в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" подфункцию 3 "Внешнеполитическая деятельность" дополнить администратором программ 233 с программой 21 следующего содержания:
"233 Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан";
"21 Долевое участие Республики Казахстан в формировании Единого экономического пространства";

308 "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі" деген бағдарламаның әкімшісі бойынша 2 "Қорғаныс" функционалдық тобында 2 "Төтенше жағдайлар бойынша жұмысты ұйымдастыру" кіші функциясында 2 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды ұйымдастыру" деген бағдарлама мынадай мазмұндағы 109 кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"109 Метеостанция - 3 объекті сақтау қамтамасыз ету";
4 "Білім беру" функционалдық тобында:
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін кәсіби білім беру" кіші функциясында 225 "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 20 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімді мамандар даярлау" кіші бағдарлама бар 110 бағдарламасымен толықтырылсын:
"110 Жоғары оқу орындарының үшін оқулықтарды сатып алу және даярлау";
9 "Білім беру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кіші функциясында 225 "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 1 бағдарламасы 101 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"101 Білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттау және аралық аттестаттау жүргізу кезінде білім алушыларды тестілеуді ұйымдастыру";
6 "Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" деген функционалдық тобында 9 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер" кіші функциясында 213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" деген бағдарламаның әкімшісі бойынша 16 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"16 Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке жүктеген, өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу";
7 "Тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 53 бағдарламасы бар 217 бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"217 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі";
"53 "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту";
233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 2, 25 және 26 бағдарламалармен толықтырылсын:
"2 Тұрғын үй салуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кредиттер беру";
"25 Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйін салуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер";
"26 Тұрғын үй салу үшін жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге Астана қаласының бюджетіне берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер";
274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" бағдарлама әкімшісі бойынша:

в функциональной группе 2 "Оборона" в подфункции 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям" по администратору программ 308 "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" программу 2 "Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" дополнить подпрограммой 109 следующего содержания:
"109 Обеспечение сохранности объекта Метеостанция - 3";
в функциональной группе 4 "Образование":
в подфункции 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование" по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" программу 20 "Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием" дополнить подпрограммой 110 следующего содержания:
"110 Подготовка и приобретение учебной литературы для высших учебных заведений";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области образования" по администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" программу 1 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области образования и науки" дополнить подпрограммой 101 следующего содержания:
"101 Организация тестирования обучающихся при проведении государственной аттестации организаций образования и промежуточной аттестации обучающихся";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения" по администратору программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" программу 16 изложить в следующей редакции:
"16 Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в подфункции 1 "Жилищное хозяйство":
дополнить администратором программ 217 с программой 53 следующего содержания:
"217 Министерство финансов Республики Казахстан";
"53 Увеличение уставного капитала АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана";
по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программами 2, 25 и 26 следующего содержания:
"2 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство жилья";
"25 Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда";
"26 Целевые инвестиционные трансферты бюджету города Астаны на разработку проектно-сметной документации на строительство жилья";
по администратору программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета":

мынадай мазмұндағы 17 және 28 бағдарламалармен толықтырылсын:
"17 Тұрғын үй салуға аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредиттер беру";
"28 Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйін салуға аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер";
мынадай мазмұндағы 6 бағдарламасы 13 кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"13 Бағдарламаны республикалық бюджеттен алынған кредиттер есебінен іске асыру";
275 "Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкімшілік ету департаменті" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 3 кіші бағдарламасы 13 бағдарламасымен толықтырылсын:
"13 Бағдарламаны республикалық бюджеттен алынған кредиттер есебінен іске асыру";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кіші функциясында 235 "Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 15 бағдарламасымен толықтырылсын:
"15 Мәдени объектілерін салу және қайта жаңарту";
3 "Ақпараттық кеңістік" кіші функциясында 236 "Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 3 "Мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу" кіші бағдарлама бар 103 бағдарламасымен толықтырылсын:
"103 Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын насихаттау";
9 "Отын-энергетикалық кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында 1 "Отын және энергетика" кіші функциясында 231 "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген бағдарламаның әкімшісі мынадай мазмұндағы 20 бағдарламамен толықтырылсын:
"20 Ақшабұлақ - Қызылорда қаласы газ құбырын салу";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында 3 "Орман шаруашылығы" кіші функциясында 257 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл шаруашылығының, ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі атқарушы орган" деген бағдарламаның әкімшісі мынадай мазмұндағы 20 бағдарламамен толықтырылсын:
"20 Жергілікті деңгейде ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау";
12 "Көлік және байланыс" деген функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлігі" кіші функциясында 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 14 бағдарламамен толықтырылсын:
"14 Семей қаласында Ертіс өзені арқылы көпір салу жобасының шеңберінде Шығыс Қазақстан облысының бюджетіне берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер";
13 "Өзге де" функционалдық тобында 9 "Өзге де" кіші функциясында 233 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" бағдарлама әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 23 бағдарламамен толықтырылсын:
"23 "Ұлттық инновациялық қор" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту".

дополнить программой 17 и 28 следующего содержания:
"17 Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство жилья";
"28 Целевые инвестиционные трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда";
программу 6 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" дополнить подпрограммой 13 следующего содержания:
"13 Реализация программы за счет кредитов из республиканского бюджета";
по администратору программ 275 "Департамент капитального строительства города Астаны" программу 3 "Строительство жилья в городе Астане" дополнить подпрограммой 13 следующего содержания:
"13 Реализация программы за счет кредитов из республиканского бюджета";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 1 "Деятельность в области культуры" по администратору программ 235 "Министерство культуры Республики Казахстан" дополнить программой 15 следующего содержания:
"15 Строительство и реконструкция объектов культуры";
в подфункции 3 "Информационное пространство" по администратору программ 236 "Министерство информации Республики Казахстан" программу 3 "Проведение государственной информационной политики" дополнить подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Пропаганда Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы";
в функциональной группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование" в подфункции 1 "Топливо и энергетика" по администратору программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить программой 20 следующего содержания:
"20 Строительство газопровода Акшабулак - город Кызылорда";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 3 "Лесное хозяйство" по администратору программ 257 "Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 20 следующего содержания:
"20 Содержание особо охраняемых природных территорий на местном уровне";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" подфункцию 1 "Автомобильный транспорт" дополнить администратором программ 217 с программой 14 следующего содержания:
"217 Министерство финансов Республики Казахстан";
"14 Целевые инвестиционные трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области в рамках проекта строительства моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске";
в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" по администратору программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить программой 23 следующего содержания:
"23 Увеличение уставного капитала АО "Национальный инновационный фонд".

2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр