Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 870 болып тіркелген, 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы Төрайымының 2004 жылғы 22 маусымдағы N 109/133 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 7 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2936
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының  12 және   34-баптарына  сәйкес Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 870 болып тіркелген) 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222  қаулысына  мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оны пайдалану туралы есеп берудің, көрсетілген қаулымен бекітілген, Ережесінде:
1) 2 тармақтың 7) тармақшасындағы "мен бастамашыл топ мүшелерінің" деген сөздер алынып тасталсын;
2) 8 тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын: "Банктер тиісті сайлау комиссиясына арнаулы уақытша шотқа келіп түскен қаражат және олардың жұмсалуы туралы апта сайын есеп береді. Тиісті сайлау комиссиясының сұратуы бойынша сол мәліметтер жиырма төрт сағаттың ішінде беріледі.";
3) 9 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "Қайтадан дауыс беру өткізілген кезде өздеріне қатысты қайтадан дауыс беру өткізілетін кандидаттардың арнаулы уақытша шоттары бойынша қаржы операциялары қайтадан дауыс беру тағайындалған күні қайта жаңғыртылады және сайлау күнінің алдындағы күнгі сағат он сегізде тоқтатылады. Сайлау қорына ол құрылған кезден бастап түскен ақшаның жалпы сомасы "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңмен белгіленген шектен аспауға тиіс".";
4) 13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "13. Кандидаттың, партиялық тізімін ұсынған саяси партияның "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңның  34-бабының  1 - 8 тармақтарында белгіленген талаптарды және осы Ережені бұзуы - кандидатты, партиялық тізімді тіркеу туралы шешімнің күшін жоюға, ал сайлау өткізілгеннен кейін кандидаттың Парламент Мәжілісінің депутаты ретінде тіркелуіне дейін тиісті аумақ немесе округ бойынша сайлауды жарамсыз деп тануға әкеп соғады.";

О внесении изменений и дополнения в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 870
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 109/133. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2004 года за N 2936
В соответствии со  статьями 12  и  34 Конституционного  закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 870), следующие изменения и дополнение:
в Правилах расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
1) в подпункте 7) пункта 2 слова "и членов инициативной группы" исключить;
2) абзац второй пункта 8 изложить в следующей редакции: "Банки представляют соответствующей избирательной комиссии еженедельный отчет о поступлении средств на специальные временные счета и об их расходовании. По запросу соответствующей избирательной комиссии те же сведения представляются в течение двадцати четырех часов.";
3) пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания: "При проведении повторного голосования финансовые операции по специальным временным счетам кандидатов, в отношении которых проводится повторное голосование, возобновляются в день назначения дня повторного голосования и прекращаются в восемнадцать часов в день, предшествующий дню выборов. Общая сумма денег, поступивших в избирательный фонд с момента его образования, не должна превышать пределы, установленные Конституционным  законом  "О выборах в Республике Казахстан".";
4) пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Нарушение кандидатом, политической партией, выдвинувшей партийный список, требований, установленных пунктами 1-8  статьи 34  Конституционного закона "О выборах в Республике Казахстан", и настоящих Правил влечет за собой отмену решения о регистрации кандидата или партийного списка, а после проведения выборов до регистрации кандидата в качестве депутата Мажилиса Парламента - признание выборов по соответствующей территории или округу недействительными.";

5) N 1 қосымшада:
1 тармақта "Қазақстан Халықтық Банкінің қай филиалында" деген сөздер "қай банкі мекемесінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тармақта:
"199" деген сандар "200" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген тармақтың "(анықтаманы толтырудың үлгісі)" кестесінде:
"Қаражат қайдан түсті" бағанының екінші жолында "республикалық қоғамдық бірлестік" деген сөздер "саяси партия" деген сөздермен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай редакцияда жазылсын: "Ескертпе: Банкі мекемесі тиісті сайлау комиссиясына апта сайын, ал тиісті сайлау комиссиясының сұратуы бойынша жиырма төрт сағаттың ішінде береді";
"Банк филиалының директоры:" деген сөздер "Банкі мекемесінің директоры:" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) N 2 қосымшада:
1 тармақта "Қазақстан Халықтық Банкінің қай филиалында" деген сөздер "қай банкі мекемесінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген тармақтың "(анықтаманы толтырудың үлгісі)" кестесінде:
"Қаражаттың банкке түскендігін растайтын құжат" бағанының бірінші жолында "199" деген сандар "200" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаражат қайдан түсті" бағанының екінші жолында "республикалық қоғамдық бірлестік" деген сөздер "саяси партия" деген сөздермен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай редакцияда жазылсын: "Ескертпе: Банкі мекемесі тиісті сайлау комиссиясына қосылған ақша қаражатының дереу қайтарылуына қарай береді";
"Банк филиалының директоры:" деген сөздер "Банкі мекемесінің директоры:" деген сөздермен ауыстырылсын;
7) N 3 қосымшада:
1 тармақта "Қазақстан Халықтық Банкінің қай филиалында" деген сөздер "қай банкі мекемесінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тармақта "199" деген сандар "200" деген сандармен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай редакцияда жазылсын: "Ескертпе: Банкі мекемесі тиісті сайлау комиссиясына апта сайын, ал тиісті сайлау комиссиясының сұратуы бойынша жиырма төрт сағаттың ішінде береді";
"Банк филиалының директоры:" деген сөздер "Банкі мекемесінің директоры:" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) N 4 қосымшада:
3 тармақта "199" деген сандар "200" деген сандармен ауыстырылсын;
"Банк филиалының директоры:" деген сөздер "Банкі мекемесінің директоры:" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрайымы

5) в приложении N 1:
в пункте 1 слова "филиале Народного Банка Казахстана" заменить словами "банковском учреждении";
в пункте 2:
цифры "199" заменить цифрами "200";
в таблице "(образец заполнения справки)", указанного пункта:
во второй строке графы "Источник поступления" слова "Республиканское общественное объединение выдвинувшее" заменить словами "Политическая партия выдвинувшая";
примечание изложить в следующей редакции: "Примечание: Представляется банковским учреждением в соответствующую избирательную комиссию еженедельно, а по запросу соответствующей избирательной комиссии в течение двадцати четырех часов.";
слова "Директор филиала Банка:" заменить словами "Директор банковского учреждения:";
6) в приложении N 2:
в пункте 1 слова "филиале Народного Банка Казахстана" заменить словами "банковском учреждении";
в таблице "(образец заполнения справки)", указанного пункта:
в первой строке графы "Документ, подтверждающий поступление средств в банк" цифры "199" заменить цифрами "200";
в третьей строке графы "Источник поступлений" слова "Республиканское общественное объединение" заменить словами "Политическая партия";
примечание изложить в следующей редакции: "Примечание: Представляется банковским учреждением в соответствующую избирательную комиссию по мере безотлагательного возврата внесенных денежных средств.";
слова "Директор филиала Банка:" заменить словами "Директор банковского учреждения:";
7) в приложении N 3:
в пункте 1 слова "филиале Народного Банка Казахстана" заменить словами "банковском учреждении";
в пункте 2 цифры "199" заменить цифрами "200";
приложение изложить в следующей редакции: "Примечание: Представляется банковским учреждением в соответствующую избирательную комиссию еженедельно, а по запросу соответствующей избирательной комиссии в течение двадцати четырех часов.";
слова "Директор филиала Банка:" заменить словами "Директор банковского учреждения:";
8) в приложении N 4:
в пункте 3 цифры "199" заменить цифрами "200";
слова "Подписью Директора филиала Банка:" заменить словами "Подписью Директора банковского учреждения:".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан