N 2347 болып тіркелген "Уақытша кедендік декларацияны толтыру және уақытша декларациялау рәсімдерін пайдалана отырып кедендік ресімдеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 218 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 8 шілдедегі N 299 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 22 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2959. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік комитеті төрағасының 2006 жылғы 27 маусыдағы N 220 бұйрығымен
Ескерту: Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік комитеті төрағасының 2006 жылғы 27 маусыдағы N 220  бұйрығымен .
________________________________________
Қазақстан Республикасының Кеден кодексінің 387  бабына  сәйкес Бұйырамын:
1. "Уақытша кедендік декларацияны толтыру және уақытша декларациялау рәсімдерін пайдалана отырып кедендік ресімдеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 218  бұйрығына  (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2347 болып тіркелген және "Ресми газеттің" 20.09.2003 жылғы N 38 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Уақытша декларациялау рәсімдерін пайдалана отырып, уақытша кедендік декларациялау мен кедендік ресімдеуді толтырудың ережесінде:
1) 2-тармақтың бірінші абзацы "өткізілетін тауарларға" деген сөздерден кейін "кедендік бақылауды және" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Тауарларды кедендік ресімдеу тауарлардың тұрған орны бойынша кеден органы қызметінің аймағындағы осы үшін белгіленген орындарда жүргізіледі. Декларанттың дәлелді сұрауы бойынша тауарларды негізгі ресімдеу жөніндегі кедендік операциялар кеден органының орналасқан жерінен тыс және жұмыс уақытынан тыс жасалуы мүмкін. Алушы тіркелген кеден органының аймағынан тысқары жерде негізгі кедендік рәсімдеу жүзеге асырылған жағдайда, тауарларды жөнелтуші не оның құрылымдық бөлімшесі, деколларант басқа елдің органының аймағында кедендік операциялардың жасалғандығы туралы хабарлама беруге міндетті.";
3) 7-тармақта:
4) тармақшадағы төртінші абзац алынып тасталсын;
8) тармақшадағы мынадай сөздер "немесе электр беру желілерін не оларды пайдаланғаны" алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 218 "Об утверждении Правил заполнения временной таможенной декларации и таможенного оформления с использованием процедуры временного декларирования", зарегистрированный за N 2347
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 8 июля 2004 года N 299. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2004 года N 2959. Утратил силу приказом и.о. Председателя Комитета таможенного контроля МФ РК от 27 июня 2006 года N 220 (вводится в действие по истечении одного месяца со дня первого официального опубликования)
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 8 июля 2004 года N 299 утратил силу приказом и.о. Председателя Комитета таможенного контроля МФ РК от 27 июня 2006 года N  220  (вводится в действие по истечении одного месяца со дня первого официального опубликования).
В соответствии со  статьей 387  Таможенного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 218 "Об утверждении Правил заполнения временной таможенной декларации и таможенного оформления с использованием процедуры временного декларирования", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2347, опубликованный в Официальной Газете от 20 сентября 2003 года № 38) следующие изменения и дополнения:
в Правилах заполнения временной таможенной декларации и таможенного оформления с использованием процедуры временного декларирования, утвержденных указанным приказом:
1) абзац первый пункта 2 после слов "для осуществления" дополнить словами "таможенного контроля и";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Таможенное оформление товаров производится в определенных для этого местах в зоне деятельности таможенного органа по месту нахождения товаров. По мотивированному запросу декларанта таможенные операции по основному оформлению товаров могут совершаться вне места нахождения таможенного органа и вне времени работы. При осуществлении основного таможенного оформления вне зоны деятельности таможенного органа, в котором зарегистрирован получатель, отправитель товаров либо их структурное подразделение, декларант обязан подать уведомление о совершении таможенных операций в зоне деятельности другого таможенного органа.";
3) в пункте 7:
абзац четвертый подпункта 4) исключить;
в подпункте 8) слова "или линий электропередачи либо эксплуатирующие их" исключить;

мынадай мәнді 8-1) тармақшасымен толтырылсын:
"8-1) орындаушы - электр энергиясын беруді жүзеге асыратын электр беру желілерінің иесі;";
10) тармақшадағы "сағат, тәулік" деген сөздер алынып тасталсын;
10), 11) тармақшаларда және одан әрі Ереженің мәтіні бойынша "электр қуаты және (немесе)" деген сөздер алынып тасталсын;
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) электр энергиясының өтуі - электр энергиясын электр берудің 1 немесе бірнеше желілері бойынша бір бағытта беру";
4) 13-тармақтағы "бір аймақта орналасқан" деген сөздер алынып тасталсын;
5) 22-тармақта "шығарылған" деген сөз "өткізілген" деген сөзбен ауыстырылсын;
6) 27-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"27. Коносамент, қабылдау-тапсыру актісі не бағаны және мөлшерді айқындау үшін пайдаланылатын басқа құжат ресімделген күннен бастап он күнтізбелік күннен кешіктірмей, бірақ УЖКД тіркелген күннен бастап тоқсан күннен асырмай декларант толық және лайықты үлгіде толтырылған жүктік кедендік декларацияны беруге міндетті";
7) 36-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"36. Орындаушымен келісілмеген электр энергиясын жеткізу туындаған жағдайда, ол үш күндік мерзімде бұл туралы кеден органдарын хабардар етеді.";
8) 37-тармақ мынадай редакциядағы екінші бөліммен толтырылсын:
"Бұл орайда энергия жүйелерінің қатарлас жұмысы кезіндегі есепті кезең ішінде алынған электр энергиясының жоспардан тыс көлемдерін кедендік ресімдеуі осы көлемге азаматтық заңға сәйкес шарт жасалып құжаттар мен кедендік мақсат үшін пайдаланатын мағлұматтар берілген жағдайда жүргізіледі";
9) 38-тармақтың бірінші абзацы алынып тасталсын;
10) 38-тармақтың екінші абзацындағы "тарап энергия жүйесінің өкілі растаған" деген сөздер алынып тасталып, орнына "берілген электр энергиясының көлемін салыстыру" деген сөздермен толықтырылсын;
11) 41-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"41. Құбыр желісімен және электр энергия беру желілері арқылы өткізілетін тауарлардың транзитін декларациялауды жөнелтуші (сатушы), алушы (сатып алушы), жөнелтілетін ел, межелі ел, тауарлардың мөлшері, құны туралы мәліметтер беріле отырып және өткізу пункттері көрсетіле отырып кеден органдарын хабардар ету жолымен тауарлардың өткізілуі басталғанға дейін оңайлатылған тәртіппен отандық өткізуші немесе кеден брокері жүзеге асырады. Бұл ретте хабарламаларды тіркеу 10-қосымшаға сәйкес белгіленген нысандағы журналда жүргізіледі.
Тауарлар өткізілген айдың соңғы күнінен бастап 30 күннен кешіктірілмей есепті кезең ішінде әрбір арналы құбыр желісі мен электр беру желілері бойынша тауарлардың транзиттік көлемі партиясына арналған ЖКД толтырылады.";

дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
"8-1) исполнитель - владелец линий электропередачи, осуществляющий передачу электрической энергии;";
в подпункте 10) слова "час, сутки," исключить;
в подпунктах 10), 11) и далее по тексту Правил слова "электрической мощности и (или)" исключить;
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) переток электрической энергии - передача электрической энергии по одной или нескольким линиям электропередачи в одном направлении;";
4) в пункте 13 слова ", находящимся в одном регионе -" исключить;
5) в пункте 22 слово "вывезенных" заменить словом "перемещенных";
6) пункт 27 изложить в следующей редакции:
"В срок не позднее десяти календарных дней со дня оформления коносамента, приемо-сдаточного акта либо другого документа, используемого для определения цены и количества, но не более девяноста дней с даты регистрации ВГТД, декларант обязан подать полную и надлежащим образом заполненную грузовую таможенную декларацию.";
7) пункт 36 изложить в следующей редакции:
"36. В случае возникновения поставок электрической энергии, не согласованных с исполнителем, он в трехдневный срок уведомляет об этом таможенные органы.";
8) пункт 37 дополнить частью второй следующего содержания:
"При этом таможенное оформление внеплановых объемов электроэнергии, полученных за расчетный период при параллельной работе энергосистем, производится при условии заключении сделки, согласно гражданскому законодательству с предоставлением документов и сведений, необходимых для таможенных целей.";
9) абзац первый пункта 38 исключить;
10) в абзаце втором пункта 38 после слов "предоставления акта" дополнить словами "сверки объемов переданной электрической энергии.", слова "заверенного представителями энергосистем стран", исключить;
11) пункт 41 изложить в следующей редакции:
"41. Декларирование транзита товаров, перемещаемых магистральными трубопроводами и линиями электропередачи, осуществляется отечественным перевозчиком или таможенным брокером в упрощенном порядке, путем уведомления таможенных органов до начала перемещения товаров с предоставлением сведений о отправителе (продавец), получателе (покупатель), стране отправления, стране назначения, количестве товара, стоимости и указанием мест таможенного контроля. При этом регистрация уведомлений производится в журнале установленной формы, согласно приложению 10.
Не позднее 30 дней с последнего дня месяца перемещения товаров заполняется ГТД на партию транзитного объема товаров по каждому магистральному трубопроводу и линиям электропередачи за расчетный период.";

12) 54-тармақта "айдың 3-не дейін" деген сөздер "айдың 5-не дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
13) 55-тармақта "айдың 10-на дейін" деген сөздер "айдың 20-на дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
14) көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымша осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
15) көрсетілген бұйрықпен бекітілген 3-қосымша осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
16) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген бұйрық 10-қосымшамен толықтырылсын;
17) көрсетілген бұйрықпен бекітілген 7-қосымша осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
18) көрсетілген бұйрықпен бекітілген 8-қосымша осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
19) көрсетілген бұйрықпен бекітілген 9-қосымша осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
20) Ереженің және қосымшалардың бүкіл мәтіні бойынша "КБ" деген қысқартылған сөздер "КБД" болып өзгертілсін.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Энергия ресурстарына кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы (Н.Г.Досмұратова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының орынбасары Б.Т.Әбдішевке жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
Төрағасы
Келісілген
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
__________ ____________(А.Ж.Т.)
"____" _________ 2004 жыл
"Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде N 2347 болып тіркелген
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы 20 мамырдағы N 218
"Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік ресімдеуді
толтырудың ережесін" бекіту туралы
бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "____" ____________
N _____ бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 "__" _________
N ____ бұйрығымен бекітілген
Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік
ресімдеуді толтырудың ережесіне
1-қосымша
1. Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізілетін электр энергияларын кедендік бақылау орыны
___________________________________________________________________
Ке.  |                 |               |                   |
ден. |Кедендік бақылау |    Энергия    |       ВЛ-ның      |   ВЛ
дік  | орынының атауы  |   жүйесінің   |       атауы,      |кернеуі.
бақы.|                 |     атауы     |        саны       |  нің
лау  |                 |               |                   | класы,
орны.|                 |               |                   |   кв.
ның  |                 |               |                   |
коды |                 |               |                   |
___________________________________________________________________
1   |       2         |       3       |          4        |   5
___________________________________________________________________
ШЫҒЫС ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ - РЕСЕЙ
___________________________________________________________________

12) в пункте 54 слова "до 3-го числа" заменить словами "до 5-го числа";
13) в пункте 55 слова "до 10 числа" заменить словами "до 20-го числа";
14) приложение 1, утвержденное указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
15) приложение 3, утвержденное указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
16) указанный приказ дополнить приложением 10, согласно приложению 3 настоящего приказа;
17) приложение 7, утвержденное указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
18) приложение 8, утвержденное указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
19) приложение 9, утвержденное указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
20) по всему тексту Правил и приложений аббревиатуру "ТУ" заменить аббревиатурой "ДТК".
2. Управлению организации таможенного контроля за энергоресурсами Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Досмуратова Н. Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Абдишева Б. Т.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
Согласовано
Министерство энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
9 июля 2004 г.
Приложение 1
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 8 июля 2004 года N 299
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Председателя Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218"
"Об утверждении Правил заполнения
временной таможенной декларации и таможенного
оформления с использованием
процедуры временного декларирования",
зарегистрированный за N 2347
Приложение 1
к Правилам заполнения
Временной таможенной декларации
и таможенного оформления с использованием
процедуры временного декларирования,
утвержденным приказом Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218
Места таможенного контроля электроэнергии,
перемещаемой через таможенную границу
Республики Казахстан
___________________________________________________________________
Код  |Наименование места  |Наименование    |Наименование ЛЭП,|класс
места|таможенного контроля|энергосистемы   |количество       |нап-
тамо-|                    |                |                 |ряже-
жен- |                    |                |                 |ния
ного |                    |                |                 |ЛЭП,
конт-|                    |                |                 |кв.
роля |                    |                |                 |
-------------------------------------------------------------------
Восточно-Казахстанская область - Россия

001  ПС. Өскемен. 500   Восточный филиал   Өскемен.-Рубцовская 500
п. Предгорное ВКО  МЭС ОАО "КЕGОС"       1 желі
002  ПС Горняк (Ресей)    "Қазақмыс        Жезкент-Горняк      110
корпорациясы"         Л-161
"Шығыс Қазмыс"        Л-162
филиалының
Жезкент ТБК
003  ПС Горняк (Ресей)  "ШҚРЭК" ЖАҚ" СФ   Красный аул-Горняк    35
Л-363
___________________________________________________________________
ПАВЛОДАР ОБЛЫСЫ - РЕСЕЙ
___________________________________________________________________
005  ПС Екібастұз       Солтүстік МЭС    ВЛ-1150 Екібастұз    1150
1150            "КЕGОС" ААҚ     -Барнауль Л-1104
Екібастұз қаласы
006  "АЕS Екібастұз"    Солтүстік МЭС    АЕS Екібастұз-        500
ОРУ-500          "КЕGОС" ААҚ     Таврия Л-557
Екібастұз қаласы
007  "ЕЭК" ААҚ ОРУ-500. Солтүстік МЭС    ЕЭК Ертіс ААҚ         500
Ақсу қаласы       "КЕGОС" ААҚ          Л-553
008  "ЕЭК" ААҚ ОРУ-500. Солтүстік МЭС      ЕЭК-Рубцов          500
Ақсу қаласы       "КЕGОС" ААҚ         Л-552
009     ПС.Мыңкөл       Солтүстік МЭС    Мыңкөл-Урожайная      220
Мыңкөл кенті      "КЕGОС" ААҚ         Л-222
010     ПС.Мыңкөл       Солтүстік МЭС    Мыңкөл-Ертіс          220
Мыңкөл кенті     "КЕGОС" ААҚ          Л-224
011   ПС.Уәлиханов      Солтүстік МЭС    Уәлиханов-Ертіс       220
Уәлиханов кенті     "КЕGОС" ААҚ         Л-225
012   ПС.Уәлиханов      Солтүстік МЭС    Уәлиханов-Районная    220
Уәлиханов кенті     "КЕGОС" ААҚ         Л-223
013  ПС.Павлодарская    Солтүстік МЭС    ВЛ-240 Павлодар-      220
Павлодар қаласы     "КЕGОС" ААҚ         Құлынды
014   ПС.Құлынды          "Павлодар-     Маралды-Құлынды       110
Құлынды кенті     энергосервис" ААҚ    Л-125 126/1
015   ПС.Амангелді        "Павлодар-       Амангелді-          35
энергосервис" ААҚ   Черноусовка
____________________________________________________________________
СОЛТҮСТІК-ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ - РЕСЕЙ
____________________________________________________________________
016  ПС. Аврора          Ақмола МЭС       Аврора-Қорған        500
"КЕGОС" ААҚ           Л-520
017  ПС. Аврора          Ақмола МЭС       Аврора-Таврия        500
"КЕGОС" ААҚ           Л-556
018  ПС. Аврора          Ақмола МЭС       Аврора-Макушино      220
"КЕGОС" ААҚ
019  ПС. ППТЭЦ-2       "Аксесс Энерго-    ППТЭЦ-2-Есіл         220
СКРЭК" ЖШС
020  ПС. Петухова      "Аксесс Энерго-    Литейная-Петухова    110
СКРЭК" ЖШС           1 тізбек.

001   пс Усть-Камен. 500  Восточный филиал  Усть-Камен.-      500
п.Предгорное ВКО     МЭС ОАО "КЕGОС"   Рубцовская 1
линия
002   ПC Горняк            Жезкентский       Жезкент-Горняк   110
(Россия)             ГОК филиала       Л-161
ОАО "Корпорации   Л-162
Казахмыс"         2-х цепная
"ВостокКазмедь"
003   ПC Горняк            СФ "ЗАО ВКРЭК"    Красный аул-     35
(Россия)                               Горняк
Л-363
(Линия
разрезана)
Павлодарская область - Россия
005   ПС Экибастузская     Северное МЭС      Экибастуз-1150-  1150
1150 г. Экибастуз    ОАО "КЕGОС"       Барнаульская
Л-1104
(Линия
отключена)
006   ТОО "АЕS             Северные МЭС      АЕS Экибастуз-   500
Экибастуз" ОРУ-500   ОАО "КЕGОС"       Таврическая
г.Экибастуз                            Л-557
007   ОАО "ЕЭК"            Северные МЭС      ОАО ЕЭК-Иртыш-   500
ОРУ-500 г.Аксу       ОАО "КЕGОС"       ская Л-553
008   ОАО "ЕЭК"            Северные МЭС      ОАО ЕЭК-Рубцов-  500
ОРУ-500 г.Аксу       ОАО "КЕGОС"       ская Л-552
009   ПС Мынкуль           Северные МЭС      Мынкуль-         220
п.Мынкуль            ОАО "КЕGОС"       Урожайная
Л-222
010   ПС Мынкуль           Северные МЭС      Мынкуль-         220
п.Мынкуль            ОАО "КЕGОС"       Иртышская
Л-224
011   ПС Валиханово        Северные МЭС      Валиханово-      220
п.Валиханово         ОАО "КЕGОС"       Иртышская
Л-225
012   ПС Валиханово        Северные МЭС      Валиханово-      220
п.Валиханово         ОАО "КЕGОС"       Районная
Л-223
013   ПС Павлодарская      Северные МЭС      Павлодар-        220
г.Павлодар           ОАО "КЕGОС"       Кулунда
Л-240
(Под охр.напр.
110 кВ)
014   ПС Кулунда           ОАО "Павлодар-    Маралды-         110
п.Кулунда            энергосервис"     Кулунда
Л-125
Л-126/1
(Под напр.
110 кВ, на ПС
Кулунда - откл.)
015   ПС Амангельды        ОАО "Павлодар-    Амангельды-      35
энергосервис"     Черноусовка
(Линия демон-
тирована)
Северо-Казахстанская область - Россия
016   ПС Аврора           Акмолинские МЭС    Аврора-Курган    500
ОАО "КЕGОС"        Л-520
017   ПС Аврора           Акмолинские МЭС    Аврора-          500
ОАО "КЕGОС"        Таврическая
Л-556
018   ПС Аврора           Акмолинские МЭС    Аврора-          220
ОАО "КЕGОС"        Макушино
(Новый
номер
Л-275А)
019   ППТЭЦ-2              ТОО "Аксесс-      ППТЭЦ-2-Ишим     220
(Учет               энерго СК РЭК"     (Новый номер
отсутствует)                           Л-273А)Шлейфа
разрезаны на
опоре N268-на
границе РФ и РК
020   ПС Петухово (РФ)     ТОО "Аксесс-      Линейная         110
энерго СК РЭК"    Петухово-1
цепь

012     Богатырева Энергия-3            "Орынбор-Новопсковск" газ
құбыры
013     Қараоба энергия                 "Орынбор-Новопсковск" газ
құбыры
014     Ақсай АГРС-10                   "Орынбор-Новопсковск" газ
құбыры
015     (кіру) "Оренбургский" РФ        "Союз" газ құбыры
аумағы
016     (шығу) "Союз"                   "Союз" газ құбыры
КС Александров-Гай РФ аумағы
017     (кіру) "Оренбургский"           "Орынбор-Новопсковск" газ
РФ аумағы                       құбыры
018     (шығу) "Оренбургский"           "Орынбор-Новопсковск" газ
КС Александров-Гай РФ аумағы    құбыры
019     (кіру) "Бейнеу" САЦ КС ҚР       САЦ-1, 2, 3, 4, 5
аумағында Маңғыстау облысы
П.Бейнеу
020     (шығу) "САЦ-4" КС               САЦ
Александров-Гай РФ аумағы
021     (шығу) "САЦ-З" КС               САЦ
Александров-Гай РФ аумағы
022     (шығу) "Оренбургский" КС        САЦ
Александров-Гай РФ аумағы
023     Қазақстан Ташкент               САЦ
024     Құлсары Энергия-1               САЦ
025     Толқын өлшеу торабы             САЦ
026     Құлсары ГРС (ГР-11)             САЦ
027     ТШО өлшеу торабы                САЦ
028     Мақат ГРП                       Мақат-Солтүстік Кавказ
029     Индерборгский АГРС-10           Мақат-Солтүстік Кавказ
030     Березино АГРС-3                 Мақат-Солтүстік Кавказ
031     Фурманово АГРС-10               Мақат-Солтүстік Кавказ
032     Жаңаталап АГРС-3                Мақат-Солтүстік Кавказ
033     Красный партизан урожай         Мақат-Солтүстік Кавказ
034     ГРС редут "Атырау"              Мақат-Солтүстік Кавказ
035     Первомайский "Энергия-3"        Мақат-Солтүстік Кавказ
036     Тайман "Энергия-3"              Мақат-Солтүстік Кавказ
037     Кигач Ташкент-2                 Мақат-Солтүстік Кавказ
038     Ганюшкино "Энергия-3"           Мақат-Солтүстік Кавказ
039     КС Ақкөл өлшеу торабы           Мақат-Солтүстік Кавказ
040     Газ реттеу пункттерінің өлшеу   "Өзен-Ақтау" газ құбыры
тораптары (ГРП) N3 В
041     ГРП N 28В өлшеу торабы          "Өзен-Ақтау" газ құбыры
042     "ГРС-АО "МКДСМ" газ құбырын.    "Өзен-Ақтау" газ құбыры
дағы өлшеу торабы
043     пос. Өмірзақ газ құбырындағы    "Өзен-Ақтау" газ құбыры
өлшеу торабы
044     (ГРС) N1 Ақтау қаласындағы газ  "Өзен-Ақтау" газ құбыры
бөлу станциясындағы өлшеу
торабы
045     Ақтау қаласындағы ГРС N1        "Өзен-Ақтау" газ құбыры
өлшеу торабы
046     Ақтау қаласындағы ГРС N1        "Өзен-Ақтау" газ құбыры
өлшеу торабы
047     Ақтау қаласындағы ГРС N2        "Өзен-Ақтау" газ құбыры
өлшеу торабы
048     Ақтау қаласындағы ГРС N2        "Өзен-Ақтау" газ құбыры
өлшеу торабы

012  Богатырева Энергия-3          Газопровод "Оренбург-Новопсковск"
013  Караоба энергия               Газопровод "Оренбург-Новопсковск"
014  Аксай АГРС-10 ЗКО             Газопровод "Оренбург-Новопсковск"
015  (вход) "Оренбургский"         Газопровод "Союз"
КС "Оренбург-головная"
территория РФ
016  (выход) "Союз"                Газопровод "Союз"
КС "Александров Гай"
территория РФ
017  (вход) "Оренбургский"         Газопровод "Оренбург-Новопсковск"
КС "Оренбург-головная"
территория РФ
018  (выход) "Оренбургский"        Газопровод "Оренбург-Новопсковск"
КС Александров Гай
территория РФ
019  (вход) САЦ КС "Бейнеу"        САЦ-1, 2, 3, 4, 5
на территории РК
п. Бейнеу
Мангистауская область
020  (выход) "САЦ-4"               САЦ
КС Александров Гай
территория РФ
021  (выход) "САЦ-3"               САЦ
КС Александров Гай
территория РФ
022  (выход) "Оренбургский"        САЦ
КС Александров Гай
территория РФ
023  Казахстан Ташкент             САЦ
Атырауская область
024  Кульсары Энергия-1            САЦ
025  Замерный узел "Толкын"        САЦ
026  Кульсары ГРС (ГР-11)          САЦ
027  Замерный узел ТШО             САЦ
028  Макат ГРП                     Макат-Северный Кавказ
029  Индерборгский АГРС-10         Макат-Северный Кавказ
030  Березино АГРС-3               Макат-Северный Кавказ
031  Фурманово АГРС-10             Макат-Северный Кавказ
032  Жанаталап АГРС-3              Макат-Северный Кавказ
033  Красный партизан урожай       Макат-Северный Кавказ
034  ГРС редут "Атырау"            Макат-Северный Кавказ
035  Первомайский "Энергия-3"      Макат-Северный Кавказ
036  Тайман "Энергия-3"            Макат-Северный Кавказ
037  Кигач Ташкент-2               Макат-Северный Кавказ
038  Ганюшкино "Энергия-3"         Макат-Северный Кавказ
039  Замерный узел КС Акколь       Макат-Северный Кавказ
040  Замерный узел                 Газопровод "Узень-Актау"
газорегуляторного пункта
(ГРП) N 3 В
041  Замерный узел ГРП N 28В       Газопровод "Узень-Актау"
042  Замерный узел на              Газопровод "Узень-Актау"
газопроводе "ГРС-АО "МКДСМ"
043  Замерный узел на газопроводе  Газопровод "Узень-Актау"
пос. Умирзак
044  Замерный узел                 Газопровод "Узень-Актау"
газораспределительной станции
(ГРС) N 1 гор. Актау
045  Замерный узел на ГРС          Газопровод "Узень-Актау"
N 1 гор. Актау
046  Замерный узел на ГРС N 1      Газопровод "Узень-Актау"
гор. Актау
047  Замерный узел на ГРС N 2      Газопровод "Узень-Актау"
гор. Актау
048  Замерный узел на ГРС N 2      Газопровод "Узень- Актау"
гор. Актау

049     Ақтау қаласындағы ГРС N2        "Өзен-Ақтау" газ құбыры
өлшеу торабы
050     Өзбекстан аумағындағы КС-7      Бұқара-Орал
688 км (кіру)
051     Актюбинск ГРС-1ВК-ГРС-11-120    Бұқара-Орал
052     Актюбинск ГРС-2ВК-ГРС-11-120    Бұқара-Орал
053     ПХГ "Бозой" УЗ ДКС КС-10        Бұқара-Орал
Ақтөбе облысы
054     Р-н п.Богетсай УЗ КС-14         Бұқара-Орал
(1421 км МГ "Бухара-Урал)
055     қ.Алға, энергия-1               Бұқара-Орал
056     қ.Бестамақ АГРС-3               Бұқара-Орал
055     қ.Хромтау, энергия-3            Бұқара-Орал
058     п.Богетсай, энергия-3           Бұқара-Орал
059     п.Искра, Ташкент-2              Бұқара-Орал
060     қ.Шалқар, Ташкент-1             Бұқара-Орал
061     п.Каир Ташкент-2                Бұқара-Орал
062     п.Кадыагаш энергия-1            Бұқара-Орал
063     п.Покровка энергия-3            Бұқара-Орал
064     п.Темир энергия-3               Бұқара-Орал
065     п.Ақжар энергия-1               Бұқара-Орал
066     п.Кеңқияқ энергия-1             Бұқара-Орал
067     РФ аумағындағы КС-Домбаровка    Бұқара-Орал
(шығу)
068     РФ аумағындағы ГИС-Қарталы      Қарталы-Қостанай
(кіру)
069     Завод Каз. Огнеупор             Қарталы-Қостанай
070     п.Тобол                         Қарталы-Қостанай
071     қ.Рудный индивид.               Қарталы-Қостанай
072     п.Набережный АГРС-3             Қарталы-Қостанай
073     п.Айатский Энергия-1            Қарталы-Қостанай
074     п.Свердлова Урожай-1            Қарталы-Қостанай
075     п.Приреченка Урожай-1           Қарталы-Қостанай
076     п.Жітіқара индивид.             Бұқара-Орал
077     п.Баталинский Урожай-1          Қарталы-Қостанай
078     п.Тарановка АГРС-3              Қарталы-Қостанай
079     п.Босколь индив.                Бұқара-Орал
080     Майкөл АГРС-10                  Қарталы-Қостанай
081     п.Лисаковск индивид.            Қарталы-Қостанай
082     п.Николаевка Урожай-1           Қарталы-Қостанай
083     Қостанай N1 индивид.            Қарталы-Қостанай
084     Қостанай N2                     Қарталы-Қостанай
085     Қостанай N3 индивид.            Қарталы-Қостанай
086     Өзбекстан аумағында табиғи      Газли-Шымкент
газды қабылдау ЗУ-203 (өлшеу
торабы)
087     Комсомол паселкасына Ду325 мм   Газли-Шымкент
айдау
088     Кс-4а-Самсоновка                Газли-Шымкент
089     Өзбекстан аумағында ЗУ 368      Ташкент-Бішкек-Алматы
(кіру)
090     ГРС Жетісай                     Ташкент-Бішкек-Алматы
091     ГРС Кирова                      Ташкент-Бішкек-Алматы
092     ГРС Мақтаарал                   Ташкент-Бішкек-Алматы
093     ГРС Өзбекстанға бұру газ        Ташкент-Бішкек-Алматы
құбыры 720
094     ГРС Шоликор (Өзбекстан)         Ташкент-Бішкек-Алматы
095     Два отвода д-1020, д-1020       Ташкент-Бішкек-Алматы
Өзбекстанға екі бұру

049  Замерный узел на ГРС N 2      Газопровод "Узень-Актау"
гор. Актау
050  КС-7 688 км на территории     Бухара-Урал
Узбекистана (вход)
051  Актюбинск ГРС-1               Бухара-Урал
ВК-ГРС-11-120
052  Актюбинск ГРС-2               Бухара-Урал
ВК-ГРС-11-120
053  ПХГ "Бозой" УЗ ДКС КС-10      Бухара-Урал
Актюбинская область
054  Р-н п.Богетсай                Бухара-Урал
УЗ КС-14 (1421 км)
055  г.Алга, энергия-1             Бухара-Урал
056  п.Бестамак АГРС-3             Бухара-Урал
057  г.Хромтау, энергия-3          Бухара-Урал
058  п.Богетсай, энергия-3         Бухара-Урал
059  п.Искра, Ташкент-2            Бухара-Урал
060  г.Шалкар, Ташкент-1           Бухара-Урал
061  п.Каир Ташкент-2              Бухара-Урал
062  п.Кадыагаш энергия-1          Бухара-Урал
063  п.Покровка энергия-3          Бухара-Урал
064  п.Темир энергия-3             Бухара-Урал
065  п.Акжар энергия-1             Бухара-Урал
066  п.Кенкияк энергия-1           Бухара-Урал
067  КС-Домбаровка на территории   Бухара-Урал
РФ (выход)
068  ГИС-Карталы на территории     Карталы-Костанай
РФ (вход)
069  Завод Каз. Огнеупор           Карталы-Костанай
070  п.Тобол                       Карталы-Костанай
071  г.Рудный индивид.             Карталы-Костанай
072  п.Набережный АГРС-3           Карталы-Костанай
073  п.Айатский Энергия-1          Карталы-Костанай
074  п.Свердлова Урожай-1          Карталы-Костанай
075  п.Приреченка Урожай-1         Карталы-Костанай
076  п.Житикара индивид.           Бухара-Урал
077  п.Баталинский Урожай-1        Карталы-Костанай
078  п. Тарановка АГРС-3           Карталы-Костанай
079  п.Босколь индив.              Бухара-Урал
080  Майколь АГРС-10               Карталы-Костанай
081  п.Лисаковск индивид.          Карталы-Костанай
082  п.Николаевка Урожай-1         Карталы-Костанай
083  Костанай N 1 индивид.         Карталы-Костанай
084  Костанай N 2                  Карталы-Костанай
085  Костанай N 3 индивид.         Карталы-Костанай
086  ЗУ-203 (замерный узел)        Газли-Шымкент
прием природного газа
на территории Узбекистана
087  Отвод Ду325 мм в п.Комсомол   Газли-Шымкент
088  Кс-4а- Самсоновка             Газли-Шымкент
089  (вход) ЗУ 368 на территории   Ташкент-Бишкек-Алматы
Узбекистана
090  ГРС Джетысай                  Ташкент-Бишкек-Алматы
091  ГРС Кирова                    Ташкент-Бишкек-Алматы
092  ГРС Махтаарал                 Ташкент-Бишкек-Алматы
093  ГРС Газопровод-отвод          Ташкент-Бишкек-Алматы
на Узбекистан 720
094  ГРС Шоликор (Узбекистан)      Ташкент-Бишкек-Алматы
095  Два отвода д-1020,            Ташкент-Бишкек-Алматы
д-1020 на Узбекистан

140     ГРС Алматы-1                    Ташкент-Бішкек-Алматы
141     Газопровод-отвод на ГРС         Ташкент-Бішкек-Алматы
Боролдай
142     ГРС Алматы -2                   Ташкент-Бішкек-Алматы
___________________________________________________________________
"Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде N 2347 болып тіркелген
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы 20 мамырдағы N 218
"Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік ресімдеуді
толтырудың ережесін" бекіту туралы
бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N _____ бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N __ бұйрығымен бекітілген
Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік
ресімдеуді толтырудың ережесіне
10-қосымша
Өтініштерді (хабарламаларды) тіркеу журналы
___________________________________________________________________
N |Өтініштің |Декларант |     Ел    |Тауар.|Тауар.  |Статис.
р/б|(хабарла. |          |           | дың  | дың    |тикалық
| маның)   |          |           |коды  |көлемі  | құны
|тіркеу N  |          |           |      |(мың м3,|
|          |          |           |      | КВт.с, |
|          |          |___________|      |  кг)   |
|          |          |жөнел.|меже.      |        |
|          |          |тіле. | лі |      |        |
|          |          | тін  |    |      |        |
___________________________________________________________________
1 |     2    |     3    |  4   |  5 |   6  |    7   |    8
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
______________________________________
Шарт.| Кедендік   | Транзит |Ескерту
ты  | бақылау    |   айы   |
құны |орындарының |         |
|  кодтары   |         |
|____________|         |
| кіру | шығу|         |
|      |     |         |
______________________________________
9   |  10  |  11 |    12   |   13
______________________________________
Ескерту: өткізілетін көлемдердің бірліктері - мың м3; электр энергиясы - квт.с; басқа тауарлар - кг.
"Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде N 2347 болып тіркелген
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы 20 мамырдағы N 218
"Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік ресімдеуді
толтырудың ережесін" бекіту туралы
бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N _____ бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N __ бұйрығымен бекітілген
Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік
ресімдеуді толтырудың ережесіне
7-қосымша
Кедендік бірдейлендіру құралдарын салу және алу туралы
200__жылғы "___" __________
АКТ
Біз төменде қол қоюшылар_____________________________________
________________________________________________ кедендік
бірдейлендіру құралдарын салудың жүргізілгендігі туралы осы актіні
жасадық
___________________________________________________________________
Өлшеу | Құралдың| Құралдың |Алынған|  Құралдың| Кеден  |  Кеден
құрал.|түрі және|пломбалау | кеден |  пломбаны| органы | пломбала.
дарының| дәлдік  |сәтіндегі |пломба.|    алу   | пломба.|рының саны
атауы |  класы  | көрсет.  |сының  | сәтіндегі| сының  | (алынған)
|         | кіштері  |таңбасы|  көрсет. | таңбасы| салынған
|         |          |       |  кіштері |        |
___________________________________________________________________

140  ГРС Алматы-1                  Ташкент-Бишкек-Алматы
141  Газопровод-отвод              Ташкент-Бишкек-Алматы
на ГРС Боролдай
142  ГРС Алматы-2                  Ташкент-Бишкек-Алматы
_____________________________________________________________
Приложение 3
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 8 июля 2004 года N 299
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Председателя Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218"
"Об утверждении Правил заполнения
временной таможенной декларации и таможенного
оформления с использованием
процедуры временного декларирования",
зарегистрированный за N 2347
Приложение 10
к Правилам заполнения
Временной таможенной декларации
и таможенного оформления с использованием
процедуры временного декларирования,
утвержденным приказом Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218
Журнал регистрации заявлений (уведомлений)
____________________________________________________________________
N |Регистра-|Отпра- |Полу-  |    Страна    | Код  |Объем  |Стои-
п/п|ционный N|витель |чатель |--------------|товара|товара |мость
|заявления|(прода-|(поку- |отправ-|назна-|      |(тыс.  |
|(уведом- |вец)   |патель)|ления  |чения |      |м 3 ,КВт.|
|ления)   |       |       |       |      |      |ч.кг)  |
--------------------------------------------------------------------
1 |    2    |   3   |   4   |   5   |   6  |   7  |   8   |   9
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________
Коды мест  | Месяц   | Приме-
таможенного |транзита | чание
контроля   |         |
-------------|         |
вход |выход |         |
-----------------------------------
10  |  11  |    12   |    13
-----------------------------------
Примечание: единицы объемов перемещаемых: природного газа - тыс.м 3 ; электроэнергии - квт.ч; остальные товары - кг.
Приложение 4
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 8 июля 2004 года N 299
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Председателя Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218"
"Об утверждении Правил заполнения
временной таможенной декларации и таможенного
оформления с использованием
процедуры временного декларирования",
зарегистрированный за N 2347
Приложение 7
к Правилам заполнения
Временной таможенной декларации
и таможенного оформления с использованием
процедуры временного декларирования,
утвержденным приказом Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218
Акт
от "_____"_____________200_ год
о наложении и снятии средств идентификации таможни
Мы, нижеподписавшиеся_________________________________________
____________________________________________________________________
_____________________составили настоящий акт в том, что произведено
наложение средств идентификации таможни.
--------------------------------------------------------------------
Наименование|Тип     |Показания |Оттиск |Показание|Оттиск |Количе-
средств     |прибора |прибора на|снятой |прибора  |пломбы |ство
измерения   |и класс |момент    |пломбы |на момент|таможен|пломб
|точности|пломбиро- |таможни|снятия   |ного   |таможни
|        |вания     |       |пломбы   |органа |(снятой/
|        |          |       |         |       |наложен-
|        |          |       |         |       |ной)
--------------------------------------------------------------------

1   |    2    |     3    |   4   |    5     |   6    |    7
___________________________________________________________________
____________________   облысы бойынша КБД
жедел кезекшісінің
қызметтік телефоны   _____________________
____________________   __________________   _____________________
(Т.А.Ә.)                (лауазымы)              (қолы)
____________________   __________________   _____________________
(Т.А.Ә.)                (лауазымы)              (қолы)
"Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде N 2347 болып тіркелген
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы 20 мамырдағы N 218
"Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік ресімдеуді
толтырудың ережесін" бекіту туралы
бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N _____ бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N __ бұйрығымен бекітілген
Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік
ресімдеуді толтырудың ережесіне
8-қосымша
_______________________ бойынша КБД-да ресімделген УЖКД тізілімі
___________________________________________________________________
N |УЖКД|Жөнел.|Алушы|Кеден|Өлшеу   |Жеткі.| Арналы | Өткізу  |
р/| N  | туші |     |режи.|бірлігі,| зілу | құбыр  |пункттері|Ескер.
б |    |      |     |  мі |көлемі  |мерзі.| желісі |_________|  ту
|    |      |     |     |(мың м3,|  мі  |  мен   |кіру|шығу|
|    |      |     |     | КВт.с, |(айы) | электр |    |    |
|    |      |     |     |  кг)   |      |  беру  |    |    |
|    |      |     |     |        |      | желіле.|    |    |
|    |      |     |     |        |      | рінің  |    |    |
|    |      |     |     |        |      | атауы  |    |    |
___________________________________________________________________
1 |  2 |   3  |  4  |  5  |   6    |   7  |   8    |  9 | 10 |  11
___________________________________________________________________
Қолдары:
Тасымалдаушыдан ___________________    _________________
(қолы)                (Т.А.Ә.)
Кеден органынан ___________________    __________________
(қолы)                (Т.А.Ә.)
"Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде N 2347 болып тіркелген
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы 20 мамырдағы N 218
"Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік ресімдеуді
толтырудың ережесін" бекіту туралы
бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N _____ бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасының
2003 жылғы "___" _________
N __ бұйрығымен бекітілген
Уақытша декларациялау рәсімдерін
пайдалана отырып, уақытша кедендік
декларациялау мен кедендік
ресімдеуді толтырудың ережесіне
9-қосымша
_____________________ бойынша КБД-да тауарлардың алу-беру тізілімі
____________________________________________________________________
N | Алу-|УЖКД|Жөнел.|Алушы|Кеден |Декла.  |Нақты   | Өткізу  |Ескер.
р/| беру| N  |туші  |     |режимі|ранды.  |өткі.   |пункттері|  ту
б |акті.|    |      |     |      |рылған  |зілген  |_________|
|сінің|    |      |     |      | көлем  |көлем   |кіру|шығу|
|  N  |    |      |     |      |(мың м3,|(мың м3,|    |    |
|     |    |      |     |      | КВт.с, | КВт.с, |    |    |
|     |    |      |     |      | кг)    |  кг)   |    |    |
___________________________________________________________________
1 |  2  |  3 |  4   |  5  |   6  |   7    |   8    |  9 | 10 |  11
___________________________________________________________________
Қолдары:
Тасымалдаушыдан ___________________    _________________
(қолы)                (Т.А.Ә.)
Кеден органынан ___________________    __________________
(қолы)                (Т.А.Ә.)

1      |   2    |    3     |   4   |    5    |   6   |   7
--------------------------------------------------------------------
Служебный телефон оперативного дежурного ДТК
по ___________________________________области N______________
______________________  ____________________  __________________
(Ф.И.О)                (Должность)          (Подпись)
______________________  ____________________  __________________
(Ф.И.О)                (Должность)          (Подпись)
Приложение 5
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 8 июля 2004 года N 299
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Председателя Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218"
"Об утверждении Правил заполнения
временной таможенной декларации и таможенного
оформления с использованием
процедуры временного декларирования",
зарегистрированный за N 2347
Приложение 8
к Правилам заполнения
Временной таможенной декларации
и таможенного оформления с использованием
процедуры временного декларирования,
утвержденным приказом Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218
Реестр
ВГТД, оформленных в ДТК по _____________________
------------------------------------------------------------------
N | N  |Тамо-|Код   |Отпра-|Полу- |Объем    |Период  |Наимено-
п/п|ВГТД|жен- |товара|витель|чатель|единица  |поставки|вание
|    |ный  |      |      |      |измерения|(месяц) |магист-
|    |режим|      |      |      |(тыс.м 3 , |        |рального
|    |     |      |      |      |кВт.ч,кг)|        |трубо-
|    |     |      |      |      |         |        |провода
|    |     |      |      |      |         |        |и линий
|    |     |      |      |      |         |        |электро-
|    |     |      |      |      |         |        |передачи
------------------------------------------------------------------
1 |  2 |  3  |  4   |  5   |  6   |    7    |    8   |   9
------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
________________________________
пункты пропуска  | Примечание
-------------------|
вход   |  выход  |
--------------------------------
10    |    11   |    12
--------------------------------
Подписи:
От транспортировщика ___________________________ _____________
(подпись)               (Ф.И.О.)
От таможенного органа __________________________ _____________
(подпись)               (Ф.И.О.)
Приложение 6
к приказу Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 8 июля 2004 года N 299
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Председателя Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218"
"Об утверждении Правил заполнения
временной таможенной декларации и таможенного
оформления с использованием
процедуры временного декларирования",
зарегистрированный за N 2347
Приложение 9
к Правилам заполнения
Временной таможенной декларации
и таможенного оформления с использованием
процедуры временного декларирования,
утвержденным приказом Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 20 мая 2003 года N 218
Реестр
актов приема-сдачи товаров
в ДТК по _________________________
---------------------------------------------------------------
N |N акта | N  |Отпра-|Полу- |Режим|Задеклари-|Фактически
п/п|приема-|ВГТД|витель|чатель|     |рованный  |перемещенный
|сдачи  |    |      |      |     |объем     |объем (тыс.
|       |    |      |      |     |(тыс.куб. |куб.м.,
|       |    |      |      |     |м., кВт/ч,|кВт/ч, кг
|       |    |      |      |     |кг)       |
---------------------------------------------------------------
1 |   2   |  3 |   4  |   5  |  6  |    7     |     8
---------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_______________________________
Пункт приема-   | Примечание
сдачи (ЗУ       |
замерный узел)  |
------------------|
вход   | выход  |
-------------------------------
9    |  10    |     11
-------------------------------
Подписи:
От транспортировщика ___________________________  _________________
(подпись)               (Ф.И.О.)
От таможенного органа __________________________  _________________
(подпись)               (Ф.И.О.)