N 737 тіркелген "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент, мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауын мемлекеттік қаржыландыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық департаменті директорының 1999 жылғы 25 ақпандағы N 71 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті төрайымының 2004 жылғы 14 шілдедегі N 26 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 27 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2967
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті төрайымының 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 58 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді--------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық департаментінің, Қазынашылық комитеті Төрайымының кейбір бұйрықтарының күшін жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бюджеттік есепті ұйымдастыру басқармасы қабылданған шешім туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апта мерзімде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төрайым
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 20 желтоқсандағы
N 58 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің, Қазынашылық комитеті Төрайымының күші
жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
...
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент, мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауын мемлекеттік қаржыландыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық департаменті директорының 1999 жылғы 25 ақпандағы N 71 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Төрайымының 2004 жылғы 14 шілдедегі N 26 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2967 болып тіркелген).
______________________________________
Бұйырамын :
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент, мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауын мемлекеттік қаржыландыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық департаменті директорының 1999 жылғы 25 ақпандағы N 71  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 737 тіркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті төрағасының 1999 жылғы 14 маусымдағы  N 285  - N 830 тіркелген, 1999 жылғы 14 маусымдағы  N 697  - N 1032 тіркелген, 2002 жылғы 1 шілдедегі  N 305  - 1941 тіркелген бұйрықтарымен өзгерістер енгізілген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы және мәтініндегі "парламент" деген сөздің алдынан "партиялық тізімдер негізінде сайланатын Парламент Мәжілісінің депутаттарын қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент, мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауын мемлекеттік қаржыландыру ережесінде:
тақырыбындағы және 14-тармақтағы "парламент" деген сөздің алдынан "партиялық тізімдер негізінде сайланатын Парламент Мәжілісінің депутаттарын қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақта:
"бухгалтеріне" деген сөзден кейін "(қаржы қызметінің басшысына)" деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші сөйлем "құру туралы тиісті әкімнің ұсынуы бойынша жоғары тұрған аумақтық сайлау комиссиясы" деген сөздер "сайлау туралы тиісті мәслихат" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесінші сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Аумақтық сайлау комиссиясы төрағасының өкілеттіктері 001 "Сайлау өткізуді ұйымдастыру" бағдарламасының 100 "Сайлау өткізу" кіші бағдарламасы бойынша әкім аппаратының бюджеттік шотынан қаражатты жұмсауға өкілеттіктері сайлаулар, қайта дауыс беру және қайта сайлау өткізу мерзіміне және олар аяқталғаннан кейін отыз банктік күн бойына ғана белгіленеді.";
алтыншы сөйлем алынып тасталсын;
10-тармақта:
1) тармақшада:
төртінші абзацтағы "ұйымдастыру техникасын сатып алу" деген сөздерден кейін ", жабдықты жалға алу және техникалық қызмет көрсету" деген сөздермен толықтырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "техникалық" деген сөз алынып тасталсын;
2) тармақшадағы "мемлекеттік" деген сөз алынып тасталсын;
5) тармақша алынып тасталсын;
12-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Кандидаттардың сайлау компанияларына бөлінген республикалық бюджеттің қаражатын жұмсауын бақылау Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.".

О внесении изменений и дополнений в приказ Директора Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года N 71 "Об утверждении Правил государственного финансирования выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Парламента, маслихатов и членов органов местного самоуправления", зарегистрированный за N 737
Приказ Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 14 июля 2004 года N 26. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2004 года N 2967. Утратил силу - приказом Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 58
Извлечение из приказа
Председателя Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
от 20 декабря 2005 г. N 58
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Департамента Казначейства, Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан...
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель"
--------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Директора Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года N 71 "Об утверждении Правил государственного финансирования выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Парламента, маслихатов и членов органов местного самоуправления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 737, внесены изменения приказами Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 14 июня 1999 года  N 285  - зарегистрирован за N 830, от 27 декабря 1999 года  N 697  - зарегистрирован за N 1032, от 1 июля 2002 года  N 305  - зарегистрирован за N 1941) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и в тексте после слова "Парламента" дополнить словами ", за исключением депутатов Мажилиса Парламента, избираемых на основе партийных списков";
в Правилах государственного финансирования выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Парламента, маслихатов и членов органов местного самоуправления, утвержденных указанным Приказом:
в заголовке и в пункте 14 после слова "Парламента" дополнить словами ", за исключением депутатов Мажилиса Парламента, избираемых на основе партийных списков";
в пункте 6:
после слова "бухгалтеру" дополнить словами "(руководителю финансовой службы)";
в предложении четвертом слова "вышестоящей территориальной избирательной комиссии по представлению соответствующего Акима о создании" заменить словами "соответствующего маслихата об избрании";
предложение пятое изложить в следующей редакции:
"Полномочия председателя территориальной избирательной комиссии на расходование средств по подпрограмме 100 "Проведение выборов" программы 001 "Организация проведения выборов" с бюджетного счета аппарата акима устанавливается только на срок проведения выборов, повторного голосования и повторных выборов и в течение тридцати банковских дней после их окончания.";
предложение шестое исключить;
в пункте 10:
в подпункте 1):
в абзаце четвертом после слова "оргтехники" дополнить словами "аренда и техническое обслуживание оборудования";
в абзаце девятом слово "технические" исключить;
в подпункте 2) слово "государственных" исключить;
подпункт 5) исключить;
абзац второй пункта 12 изложить в следующей редакции:
"Контроль за расходованием кандидатами средств из республиканского бюджета, выделенных на избирательные кампании, осуществляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан.".

2. Бюджеттің атқарылуын және бухгалтерлік есепті ұйымдастыру басқармасы (Сартбаева Б.Ж.):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күндік мерзімде осы бұйрықтың ресми жариялануы бойынша шаралар қабылдансын.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төрайым
Келісілген:
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
төрайымы
2004 жылғы 13 шілде

2. Управлению организации исполнения бюджетов и бухгалтерского учета (Сартбаева Б.Ж.):
1) обеспечить государственную регистрацию в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан принять меры по официальному опубликованию настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования.
Председатель
СОГЛАСОВАНО
Председатель Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
12 июля 2004 г.