N 2647 тіркелген, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына N 5 өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 28 шілдедегі N 111 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 11 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3001. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
57. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 28 шілдедегі N 111 (тіркелген N 3001) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2647" бұйрығына N 5 өзгеріс енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Бұйырамын:
1. Тіркелген N 2647 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының  2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына (2004 жылғы 3 сәуірдегі N 54 "N 2647 тіркелген, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына, N 1 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" - тіркелген N 2806; 2004 жылғы 25 мамырдағы N 77 "Тіркелген N 2647, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына N 2 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" - тіркелген N 2884)   мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет кірістерінің сыныптамасында:

О внесении изменения N 5 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 28 июля 2004 года N 111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2004 года N 3001. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
57. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 28 июля 2004 года N 111 "О внесении изменения N 5 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2647, в который внесены изменения и дополнения приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 3 апреля 2004 года N 54 - зарегистрированный за N 2806; от 25 мая 2004 года N 77 - зарегистрированный за N 2848; от 2 июля 2004 года N 98 - зарегистрированный за N 2932) следующее изменение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:

4 "Алынған ресми трансферттер" санатында 01 "Төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан алынатын трансферттер" сыныбындағы 2 "Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер" кіші сыныбында 18 ерекшелігінде "Астана қаласының бюджетінен алынатын бюджеттік алу" деген бағанда "01.01.2003" деген сандар алынып тасталсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

в категории 4 "Полученные официальные трансферты" в классе 01 "Трансферты из нижестоящих органов государственного управления" в подклассе 2 "Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы" по специфике 18 "Бюджетное изъятие из бюджета города Астаны" в графе "Дата окончания действия" цифру "01.01.2003" исключить.
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр