Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2644 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 445 қаулысымен бекітілген Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қызметін құру, лицензиялау, реттеу, тоқтату ережесінің 6-тармағының қолданылуын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқарамасының 2004 жылғы 12 шілдедегі N 207 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 16 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3014. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 34 (V064176) қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 34   қаулысымен .
______________________________
"Нормативтік құқықтық актілер туралы"  Қазақстан Республикасы Заңының  40-бабына , сондай-ақ Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Кеңсесінің басшысы А.А. Тлеубердинде болған кеңестің 2004 жылғы 30 маусымдағы N 13-7/3399 хаттамасына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы қаулы етеді:
1. Құрылтайшысы және (немесе) қатысушысы (акционері) Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, жалғыз құрылтайшысы және/немесе қатысушысы (акционері) Қазақстан Республикасының Үкіметі не Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі арқылы мемлекет болып табылатын заңды тұлға арқылы мемлекет болып табылатын банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың лицензияны алу тәртібін белгілейтін Қазақстан Республикасының заң актісі қолданысқа енгізілгенге дейін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 445  қаулысымен  бекітілген Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қызметін құру, лицензиялау, реттеу, тоқтату ережесінің 6-тармағының қолданылуы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2644 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" N 26 (274) басылымдарында 2003 жылғы 15-31 желтоқсанда жарияланған) тоқтата тұрылсын.
2. Лицензиялау басқармасы (Жұмабаева З.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;

О приостановлении действия пункта 6 Правил создания, лицензирования, регулирования, прекращения деятельности организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, утвержденных постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 445, зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2644
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 12 июля 2004 года N 207. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2004 года N 3014. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 34 (V064176)
В соответствии со  статьей 40  Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", а также протоколом совещания у Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А.А. от 30 июня 2004 года N 13-7/3399, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить действие  пункта 6  Правил создания, лицензирования, регулирования, прекращения деятельности организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, утвержденных постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 445 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2644, опубликованное 15-31 декабря 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 26 (274)) до введения в действие законодательного акта Республики Казахстан, устанавливающего порядок получения лицензий организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, учредителем и (или) участником (акционером) которых является государство в лице Правительства Республики Казахстан, Национальный Банк Республики Казахстан, юридическое лицо единственным учредителем и/или участником (акционером) которого является государство в лице Правительства Республики Казахстан, либо Национальный Банк Республики Казахстан.
2. Управлению лицензирования (Жумабаева З.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;

2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне жіберсін.
3. Агенттіктің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Қ. Досмұқаметовке жүктелсін.
Төраға
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Төрағасы
_________________________
12 шілде 2004 жыл
(қолы, күні, елтаңбалы мөр)

2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства и Национального Банка Республики Казахстан.
3. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства (Несипбаев Р.Р.) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Досмукаметова К.М.
Председатель
Согласовано
Национальный Банк
Республики Казахстан
Председатель
12 июля 2004 г.
__________________
(подпись, дата, гербовая печать)