Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1672 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы Ішкіісминінің органдарында, ұйымдарында азаматтардың өтініштерін қарау және оларды қабылдауды ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 626 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 27 шілдедегі N 431 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3017
Бұйрықты қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру, азаматтардың өтініштерін қарау жөніндегі жұмысты жақсарту және халықпен жұмыс істеу жағдайына ішкі істер органдары басшыларының жауапкершілігін арттыру, ішкі істер органдарына келіп түскен азаматтардың арыздары мен өтініштерін жүйелеу мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкіісминінің органдарында, ұйымдарында азаматтардың өтініштерін қарау және оларды қабылдауды ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 626  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 1672 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
"ҚАЖ Комитет төрағасы" деген сөздер "комитеттерінің төрағалары" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада "тоқсан сайын, тоқсаннан кейінгі айдың 5-ші күніне дейін" деген сөздер "ай сайын, есеп беру айынан кейінгі айдың 3-іне дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкіісминінің органдарында, ұйымдарында азаматтардың өтініштерін қарау мен шешуді және қабылдауды ұйымдастырудың тәртібі туралы нұсқаулықта:
4-тармақ алынып тасталсын;
34-тармақтың ескертпесі алынып тасталсын.
2. Ішкі істер министрлігінің Хатшылық басқармасы осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкіісминінің Хатшылық басқармасына (Ә.А.Ақанов) жүктелсін.
Министр

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 626 "Об утверждении Инструкции о порядке рассмотрения и разрешения обращений и организации приема граждан в органах, организациях Министерства внутренних дел Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1672
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 июля 2004 года N 431. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2004 года N 3017
В целях приведения приказа в соответствие с действующим законодательством, для улучшения работы по рассмотрению обращений граждан, повышения ответственности руководителей органов внутренних дел за состояние работы с населением, систематизации поступающих заявлений и обращений граждан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 626 "Об утверждении Инструкции о порядке рассмотрения и разрешения обращений и организации приема граждан в органах, организациях Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1672), следующие изменения:
в пункте 2:
слова "Председателю Комитета УИС" заменить словами "Председателям комитетов";
в подпункте 3) слова "ежеквартально до 5 числа следующего за отчетным кварталом месяца" заменить словами "ежемесячно, к 3 числу месяца следующего за отчетным месяцем";
в Инструкции о порядке рассмотрения и разрешения обращений и организации приема граждан в органах, организациях Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
пункт 4 исключить;
примечание к пункту 34 исключить.
2. Секретариату-управлению Министерства внутренних дел обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в установленном порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Секретариат-управление Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Аканов А.А.).
Министр