Тауар белгісіне берілетін куәліктің нысанын және тауардың шыққан жерінің атауын пайдалану құқығына берілетін куәліктің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті Төрайымының 2004 жылғы 16 қыркүйектегі N 50-п бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 27 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3101. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 25 тамыздағы № 1302 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 25.08.2018 № 1302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауарлар шығарылған жерлердің атаулары туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырған Тауар белгісіне берілетін куәліктің нысанын және тауардың шыққан жерінің атауын пайдалану құқығына берілетін куәліктің нысаны бекітілсін.
2. Осы Бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының орынбасары А.Х.Әмірғалиевқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық ресми тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төрайым
__________________________________________________________________
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитеті төрайымының
2004 ж. "__" ________ N ____
бұйрығымен БЕКІТІЛДІ
ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІНІҢ САНАТКЕРЛІК
МЕНШІК ҚҰҚЫҒЫ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТІ
ТАУАР ТАҢБАСЫНА
КУӘЛІК
Астана
__________________________________________________________________
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитеті төрайымының
2004 ж. "__" ________ N ____
бұйрығымен БЕКІТІЛДІ
(191) ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІНІҢ САНАТКЕРЛІК
МЕНШІК ҚҰҚЫҒЫ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТІ
(111) ТАУАР ТАҢБАСЫНА
(121) N ______ КУӘЛІК
(730) ТАУАР ТАҢБАСЫ ИЕСІНІҢ АТАУЫ ЖӘНЕ МЕКЕН-ЖАЙЫ:
(511) ТҚХС:
(210) N ___өтінім: (220) Өтінімнің
Берілген күні:
(310) N ___ басым өтінімі: (320) Басым өтінімнің
Берілген күні:
(330) Елдің коды:
(181) Тауар таңбасының тіркеу күшінің мерзімін жою күні:
(150) Тауар таңбаларының мемлекеттік тізімінде тіркелді:
Куәлік Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында
күшін сақтайды.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің
төрайымы
Аты-жөні
__________________________________________________________________
Өзгерістер енгізу туралы мәліметтер осы куәлікке қосымша
түрінде жеке парақта келтіріледі.
__________________________________________________________________
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитеті төрайымының
2004 ж. "__" ________ N ____
бұйрығымен БЕКІТІЛДІ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІНІҢ
САНАТКЕРЛІК МЕНШІК ҚҰҚЫҒЫ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТІ
N ТАУАР ТАҢБАСЫНА БЕРІЛГЕН КУӘЛІК
N ҚОСЫМША
Тауар таңбасы иесінің атауы мынадай болып өзгертілді:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің
төрайымы
Аты-жөні
__________________________________________________________________
Осы қосымша тауар таңбасына берілген куәліктің ажырамас бөлігі
болып саналады
__________________________________________________________________
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитеті төрайымының
2004 ж. "__" ________ N ____
бұйрығымен БЕКІТІЛДІ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІНІҢ
САНАТКЕРЛІК МЕНШІК ҚҰҚЫҒЫ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТІ
N ТАУАР ТАҢБАСЫНА БЕРІЛГЕН КУӘЛІК
N ҚОСЫМША
Тауар таңбасына ерекше құқық берілді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің
төрайымы
Аты-жөні
__________________________________________________________________
Осы қосымша тауар таңбасына берілген куәліктің ажырамас бөлігі
болып саналады
__________________________________________________________________
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитеті төрайымының
2004 ж. "__" ________ N ____
бұйрығымен БЕКІТІЛДІ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІНІҢ
САНАТКЕРЛІК МЕНШІК ҚҰҚЫҒЫ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТІ
N ТАУАР ТАҢБАСЫНА БЕРІЛГЕН КУӘЛІК
N ҚОСЫМША
Тауар таңбасын тіркеудің қолданылуы жылдың дейін ұзартылды.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің
төрайымы Аты-жөні
___________________________________________________________________
Осы қосымша тауар таңбасына берілген куәліктің ажырамас бөлігі
болып саналады
( 510) Тауарлардың және/немесе қызметтердің тізілімі:
(591) Түстерді көрсету:
(526) Қорғалу қабілеттігі жоқ элементтер:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің
төрайымы
Аты-жөні
__________________________________________________________________
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитеті төрайымының
2004 ж. "__" ________ N ____
бұйрығымен БЕКІТІЛДІ
ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІНІҢ САНАТКЕРЛІК
МЕНШІК ҚҰҚЫҒЫ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТІ
ТАУАР ШЫҒАРЫЛҒАН ЖЕРДІҢ АТАУЫН
ПАЙДАЛАНУ ҚҰҚЫҒЫНА
КУӘЛІК
Астана
__________________________________________________________________
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитеті төрайымының
2004 ж. "__" ________ N ____
бұйрығымен БЕКІТІЛДІ
(19) ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ӘДІЛЕТ МИНИСТРЛІГІНІҢ
САНАТКЕРЛІК МЕНШІК ҚҰҚЫҒЫ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТІ
(111) ТАУАР ШЫҒАРЫЛҒАН ЖЕРДІҢ АТАУЫН
ПАЙДАЛАНУ ҚҰҚЫҒЫНА
(121) N ________КУӘЛІК
(730) Тауар шығарылған жердің атауын пайдалану құқығына
берілген куәлік иесінің атауы және мекен-жайы:
(210) N ___өтінім:
(220) Өтінім берілген күн: ____________________
(151) Тауарлар шығарылған жерлер атауларының мемлекеттік
тізімінде тіркелді
(181) Куәліктің күші __________ бастап __________ дейін
сақталады.
Куәлік Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында күшін сақтайды.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің төрайымы
Аты-жөні
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Санаткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің төрайымы Аты-жөні
___________________________________________________________________
Өзгерістер енгізу туралы мәліметтер осы куәлікке қосымша түрінде
жеке парақта келтіріледі

Об утверждении формы свидетельства на товарный знак и формы свидетельства на право пользования наименованием места происхождения товара
Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года N 50-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2004 года N 3101. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 1302.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 25.08.2018 № 1302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров", приказываю:
1. Утвердить прилагаемые форму свидетельства на товарный знак и форму свидетельства на право пользования наименованием места происхождения товара.
2. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан Амиргалиева А.Х.
3. Настоящий Приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Примечание РЦПИ: Текст титульного листа Cвидетельства
на товарный знак на государственном языке -
см. бумажный вариант
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
Утверждено
приказом Председателя
Комитета по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
от "___"_________2004 г. N ____
(191) КОМИТЕТ ПО ПРАВАМ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ
МИНИСТЕРСТВА ЮСТИЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
(121) СВИДЕТЕЛЬСТВО НА ТОВАРНЫЙ ЗНАК№______
(111) N_____
(730) Наименование и местонахождение владельца товарного знака:
(511) МКТУ:
(210) Заявка N: (220) Дата подачи заявки:
(310) N приоритетной заявки: (320) Дата приоритетной заявки:
(330) Код страны:
(181) Дата прекращения действия регистрации товарного знака:
(150) Зарегистрирован в Государственном реестре товарных знаков
Свидетельство распространяется на всю территорию Республики Казахстан
Председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции
Республики Казахстан Ф.И.О.
_______________________________________________________________________
Сведения о внесении изменений приводятся на отдельном листе в виде
приложения к настоящему свидетельству
(510) Перечень товаров и/или услуг:
(591) Указание цветов:
(526) Неохраноспособные элементы:
Председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции
Республики Казахстан Ф.И.О.
__________________________________________________________________________
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
Утверждено
приказом Председателя
Комитета по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
от "___"_________2004 г. N ____
КОМИТЕТ ПО ПРАВАМ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ
МИНИСТЕРСТВА ЮСТИЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
ПРИЛОЖЕНИЕ N
к свидетельству на товарный знак N___
Наименование владельца товарного знака изменено на следующее:
Председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции
Республики Казахстан Ф.И.О.
__________________________________________________________________________
Данное приложение является неотъемлемой частью свидетельства на товарный знак
__________________________________________________________________________
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
Утверждено
приказом Председателя
Комитета по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
от "___"_________2004 г. N ____
КОМИТЕТ ПО ПРАВАМ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ
МИНИСТЕРСТВА ЮСТИЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
ПРИЛОЖЕНИЕ N
к свидетельству на товарный знак N___
Исключительное право на товарный знак передано
Председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции
Республики Казахстан Ф.И.О.
__________________________________________________________________________
Данное приложение является неотъемлемой частью свидетельства на товарный знак
__________________________________________________________________________
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
Утверждено
приказом Председателя
Комитета по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
от "___"_________2004 г. N ____
КОМИТЕТ ПО ПРАВАМ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ
МИНИСТЕРСТВА ЮСТИЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
ПРИЛОЖЕНИЕ N
к свидетельству на товарный знак N___
Действие регистрации товарного знака продлено до________года.
Председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции
Республики Казахстан Ф.И.О.
__________________________________________________________________________
Данное приложение является неотъемлемой частью свидетельства на товарный знак
__________________________________________________________________________
Примечание РЦПИ: Текст титульного листа Свидетельства
на право пользования наименованием
места происхождения товара
на государственном языке -
см. бумажный вариант
РЕСПУБЛИКА КАЗАХСТАН
Утверждено
приказом Председателя
Комитета по правам интеллектуальной
собственности Министерства юстиции
Республики Казахстан
от "___"_________2004 г. N ____
(19) КОМИТЕТ ПО ПРАВАМ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ
МИНИСТЕРСТВА ЮСТИЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
(121) СВИДЕТЕЛЬСТВО
(111) N_____
на право пользования наименованием
места происхождения товара
(730) Наименование владельца свидетельства на право пользования
наименованием места происхождения товара
(210) Заявка N:__________
(220) Дата подачи заявки:
(151) Зарегистрировано в Государственном реестре наименований мест
происхождения товаров
(181) Свидетельство действительно с _____________ по _____________
Действие свидетельства распространяется на всю территорию
Республики Казахстан
Председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции
Республики Казахстан Ф.И.О.
__________________________________________________________________________
Сведения о внесении изменений приводятся на отдельном листе в виде
приложения к настоящему свидетельству