Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2585 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 27 қазандағы N 377 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 21 тамыздағы N 253 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 28 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3112
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  3-бабы 2-тармағының 15) тармақшасына және  52-бабына , "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  9-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 27 қазандағы N 377  қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2585 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" N 25 басылымдарында 2003 жылы жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Инвестициялық портфельді басқарушының есеп беру ережесінде:
1-тармақта:
1) тармақшада:
мынадай мазмұндағы төртінші, бесінші және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"осы Ереженің 1-1-қосымшасына сәйкес (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа) "Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Саудаға арналған бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)" бухгалтерлік баланстың баптарына ескертулер;
осы Ереженің 1-2-қосымшасына сәйкес (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа) "Кері РЕПО" операциясы", "РЕПО" операциясы" бухгалтерлік баланстың баптарына ескерту;
Осы Ереженің 1-3-қосымшасына сәйкес (зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардан басқа) "Орналастырылған салымдар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)" бухгалтерлік баланстың бабына ескерту;";
алтыншы абзацта "басқарушының" деген сөзден кейін ", инвестициялық қорларды қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
жетінші абзац алынып тасталсын;
сегізінші абзацта "меншік активтерін" деген сөздерден кейін ", инвестициялық қорларды қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2003 года N 377 "Об утверждении Правил представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2585
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 21 августа 2004 года N 253. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2004 года N 3112
В соответствии с подпунктом 15) пункта 2 статьи 3 и  статьей 52 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг", подпунктом 4)  статьи 9 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций" Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) постановляет:
1. Внести в  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2003 года N 377 "Об утверждении Правил представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2585, опубликованное в 2003 году в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 25) следующие изменения и дополнения:
в Правилах представления отчетности управляющим инвестиционным портфелем, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1:
в подпункте 1):
дополнить абзацами четвертым, пятым и шестым следующего содержания:
"примечание к статьям бухгалтерского баланса "Ценные бумаги, удерживаемые до погашения (за вычетом резервов на возможные потери)", "Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи (за вычетом резервов на возможные потери)", "Ценные бумаги, предназначенные для торговли (за вычетом резервов на возможные потери)" в соответствии с Приложением 1-1 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
примечание к статьям бухгалтерского баланса "Операция "обратное РЕПО", "Операция "РЕПО" в соответствии с Приложением 1-2 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);
примечание к статье бухгалтерского баланса "Вклады размещенные (за вычетом резервов на возможные потери)" в соответствии с Приложением 1-3 к настоящим Правилам (кроме организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами);";
абзац шестой после слова "портфелем" дополнить словами ", за исключением инвестиционных фондов";
абзац седьмой исключить;
абзац восьмой после слов "активов клиента" дополнить словами ", за исключением инвестиционных фондов,";
дополнить абзацами следующего содержания:

"осы Ереженің 6-1-қосымшасына сәйкес инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің құрылымы және құны туралы есеп;
осы Ереженің 6-2-қосымшасына сәйкес инвестициялық қордың таза активтеріндегі өзгерістер жөніндегі есеп;";
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасының заңдарында және осы Ереженің 6-3-қосымшасына сәйкес қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін, мұндай сәйкессіздіктер пайда болған сәттен бастап бір жұмыс күні ішінде инвестициялық қордың активтері жөніндегі есеп;";
мынадай мазмұндағы 1-1 және 1-2-тармақтармен толықтырылсын:
"1-1. Осы Ереженің 6-1-қосымшасына сәйкес инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің құрылымы және құны туралы есепте және Қазақстан Республикасының заңдарында және осы Ереженің 6-3-қосымшасына сәйкес қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін инвестициялық қордың активтері жөніндегі есепте қордың активтері:
1) инвестициялық қор активтерінің түрлері бойынша;
2) бағалы қағаздардың эмитенттері (бағалы қағаздардың бірегейлендіру нөмірлері), салым шарттары жасалған банктер, қор сатып алған қаржы құралдарын шығарған тұлғалар бойынша;
3) осы тармақтың 2) тармақшасында айқындалған тұлғалар тіркелген мемлекеттер бойынша;
4) қаржы құралдарының айналыста болу (қолданылу) мерзімдері бойынша;
5) қаржы құралы көрсетілген валюта бойынша бөлінеді және жекелеген жолдарда көрсетіледі.
Активтердің әрбір түрі бойынша есепті қалыптастырған кезде өлшем бірлігі саны мағыналарының, активтерді сатып алу құнының, бағалау құнының және процентпен таза активтер құны үлесінің қорытынды жолы толтырылады.
1-2. Осы Ереженің 6-1-қосымшасына сәйкес инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің құрылымы және құны туралы есепке, осы Ереженің 6-2-қосымшасына сәйкес инвестициялық қордың таза активтеріндегі өзгерістер жөніндегі есепке және Қазақстан Республикасының заңдарында және осы Ереженің 6-3-қосымшасына сәйкес қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін инвестициялық қордың активтері жөніндегі есепке инвестициялық портфельді басқарушының басшылары қол қояды, оның мөрімен бекітіледі және инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін кастодиан бөлімшесінің басшысы қолын қояды.";
4-қосымша алынып тасталсын;

"отчет о структуре и стоимости активов и обязательств инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-1 к настоящим Правилам;
отчет об изменениях в чистых активах инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-2 к настоящим Правилам;";
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) отчет об активах инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям к структуре активов инвестиционного фонда, установленных законодательством Республики Казахстан и инвестиционной декларацией фонда, в соответствии с Приложением 6-3 к настоящим Правилам в течение одного рабочего дня с момента возникновения таких несоответствий;";
дополнить пунктами 1-1 и 1-2 следующего содержания:
"1-1. В отчете о структуре и стоимости активов и обязательств инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-1 к настоящим Правилам и в отчете об активах инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям к структуре активов инвестиционного фонда, установленных законодательством Республики Казахстан и инвестиционной декларацией фонда, в соответствии с Приложением 6-3 к настоящим Правилам активы фонда разделяются и отражаются отдельными строками по:
1) видам активов инвестиционного фонда;
2) эмитентам ценных бумаг (идентификационным номерам ценных бумаг), банкам, с которыми заключены договоры вклада, лицам, выпустившим финансовые инструменты, приобретенные фондом;
3) государствам, в которых зарегистрированы лица, определенные в подпункте 2) настоящего пункта;
4) срокам обращения (действия) финансовых инструментов;
5) валюте, в которой выражен финансовый инструмент.
При формировании отчета по активам каждого вида заполняется итоговая строка значений количества единиц измерения, стоимости приобретения активов, оценочной стоимости и доли от стоимости чистых активов в процентах.
1-2. Отчет о структуре и стоимости активов и обязательств инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-1 к настоящим Правилам, отчет об изменениях в чистых активах инвестиционного фонда в соответствии с Приложением 6-2 к настоящим Правилам и отчет об активах инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям к структуре активов инвестиционного фонда, установленных законодательством Республики Казахстан и инвестиционной декларацией фонда, в соответствии с Приложением 6-3 к настоящим Правилам подписываются руководителями управляющего инвестиционным портфелем, заверяется оттиском его печати и подписывается руководителем подразделения кастодиана, обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда.";
Приложение 4 исключить;

мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3, 6-1, 6-2 және 6-3-қосымшалармен толықтырылсын:
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 1-1-қосымша
________________________________ жылғы жағдай бойынша
инвестициялық портфельді басқарушы __________________
"Өтеуге дейін ұсталатын бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)", "Саудаға арналған бағалы қағаздар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)" бухгалтерлік баланстың баптарына ескертулер
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N | Эмитенттің |Эми.|Бағалы|Ұлттық |Бағалы|Баланстық құны (нетто)
р/с|   атауы    |тен.|қағаз.|біре.  |қағаз.|   (мың теңгемен)
|            |ттің|дардың|гейлен.|дардың|_______________________
|            |коды|атауы |діру   |саны  |Сатуға|Саудаға |Өтеуге
|            |    |      |нөмірі |(дана.|арнал.|арналған|дейін
|            |    |      |       |мен)  |ған   |бағалы  |ұста.
|            |    |      |       |      |қолда |қағаздар|латын
|            |    |      |       |      |бар   |        |бағалы
|            |    |      |       |      |бағалы|        |қағаз.
|            |    |      |       |      |қағаз.|        |дар
|            |    |      |       |      |дар   |        |
___________________________________________________________________
1         2       3     4       5      6      7       8      9
___________________________________________________________________
1     Қазақстан
Республи.
касының
мемлекеттік
бағалы
қағаздары
1.1.
...
2     Қазақстан
Республикасы
ұйымдарының
мемлекеттік
емес эмис.
сиялық бағалы
қағаздары
2.1.  Екінші дең.
гейдегі банк.
тердің бағалы
қағаздары
2.1.1.
...
2.2.  Екінші дең.
гейдегі банк.
терді қоспа.
ғанда, заңды
тұлғалардың
бағалы
қағаздары
2.2.1.
...
3.    Шетел мемле.
кеттерінің
бағалы
қағаздары
3.1.
...
4.    Шетел мемле.
кеттерінің
заңдарына
сәйкес шыға.
рылған мем.
лекеттік емес
бағалы
қағаздар
4.1.
...
5.    Халықаралық
қаржы ұйым.
дарының бағалы
қағаздары
5.1.
...
6     Барлығы
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
___________________________________________
Күні       |Листинг/рейтинг|Ескерту
___________________|               |
Сатып алу|Сату/өтеу|               |
___________________________________________
11        12           13          14
___________________________________________
___________________________________________
Бірінші басшы ____________ күні ______________
Бас бухгалтер ____________ күні ______________
Орындаушы ____________ күні ______________ телефоны________
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру

дополнить Приложениями 1-1, 1-2, 1-3, 6-1, 6-2 и 6-3 следующего содержания:
Приложение 1-1
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Примечание к статьям бухгалтерского баланса
"Ценные бумаги, удерживаемые до погашения (за вычетом резервов
на возможные потери)", "Ценные бумаги, имеющиеся
в наличии для продажи (за вычетом резервов на возможные потери)",
"Ценные бумаги, предназначенные для торговли (за вычетом резервов
на возможные потери)" управляющий инвестиционным портфелем
__________________ по состоянию на ___________________
(в тысячах тенге)
__________________________________________________________________________
N |Наименование|Код |Наимено|Нацио-   |Коли-  | Балансовая стоимость
п/п|эмитента    |эми-|вание  |нальный  |чество | (нетто) (в тысячах
|            |тен-|ценных |иденти-  |ценных | тенге)
|            |та  |бумаг  |фикацион-|бумаг  |------------------------
|            |    |       |ный номер|(в шту-|Ценные   |Ценные  |Ценные
|            |    |       |         |ках)   |бумаги,  |бумаги, |бумаги,
|            |    |       |         |       |имеющие- |предназ-|удержи-
|            |    |       |         |       |ся в на- |наченные|ваемые
|            |    |       |         |       |личии для|для тор-|до пога
|            |    |       |         |       |продажи  |говли   |шения
--------------------------------------------------------------------------
1 |     2      |  3 |   4   |    5    |   6   |   7     |   8   |   9
--------------------------------------------------------------------------
1   Государст-
венные цен-
ные бумаги
Республики
Казахстан
1.1.
...
2   Негосударст-
венные эмис-
сионные цен-
ные бумаги
организаций
Республики
Казахстан
2.1. Ценные бумаги
банков вто-
рого уровня
2.1.1.
...
2.2. Ценные бумаги
юридических
лиц, за исклю-
чением банков
второго уровня
2.2.1.
...
3.  Ценные бумаги
иностранных
государств
3.1.
...
4.  Негосударст-
венные ценные
бумаги, вы-
пущенные в
соответствии
иностранных
государств
4.1.
...
5.  Ценные бумаги
международных
финансовых
организаций
5.1.
...
6   Всего
__________________________________________________________________________
Первый руководитель____________ дата ______________
Главный бухгалтер ____________ дата _______________
Исполнитель ____________ дата ______________ телефон ________
Место для печати
продолжение таблицы
________________________________________
Дата         |Листинг/|Примечание
------------------|рейтинг |
Приобре-|Продажи/ |        |
тения   |погашения|        |
----------------------------------------
11    |    12   |   13   |     14
----------------------------------------
________________________________________

ережесіне 1-2-қосымша
____________________________________ жылғы жағдай бойынша
инвестициялық портфельді басқарушы ______________________
"Кері РЕПО" операциясы", "РЕПО" операциясы"
бухгалтерлік баланстың баптарына ескерту
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N |Операцияның|Бағалы|Ұлттық |"РЕПО" шартының  |      Күні
р/с|  мазмұны  |қағаз.|біре.  | деректемелері   |__________________
|           |дардың|гейлен.|_________________| РЕПО  |  РЕПО
|           | түрі |діру   | "РЕПО" | "РЕПО" | ашылу | жабылу
|           |      |нөмірі |шартының|шартының|       |
|           |      |       |  күні  | нөмірі |       |
___________________________________________________________________
1        2        3      4        5        6        7        8
___________________________________________________________________
1    "Кері РЕПО"
операциясы
1.1. Тікелей
тәсіл
...
1.2. Автоматты
тәсіл
...
2    "РЕПО"
операциясы
2.1. Тікелей
тәсіл
...
2.2. Автоматты
тәсіл
...
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
"РЕПО"  | Сыйақы |"РЕПО"-дағы|     "РЕПО" сомасы    |   Ескерту
операция.|ставкасы|бағалы қа. |______________________|
сының    |        |ғаздардың  |теңгемен |   Шетел    |
мерзімі |        |   саны    |         |валютасында |
___________________________________________________________________
9        10         11         12         13          14
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Бірінші басшы ____________ күні ______________
Бас бухгалтер ____________ күні ______________
Орындаушы ____________ күні ______________ телефоны_______
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 1-3-қосымша
_____________________________________ жылғы жағдай бойынша
инвестициялық портфельді басқарушы _______________________
"Орналастырылған салымдар (ықтимал шығындарға резервтерді шегергенде)" бухгалтерлік баланстың бабына ескерту
(мың теңгемен)
___________________________________________________________________
N |Банк баптарының|Банк|Банк|     Салым бойынша негізгі борыш
р/с|атауы (банктер |коды|рей.|_____________________________________
|   бөлігінде)  |    |тин.|тең. |Теңгемен есеп.|Салым сомасының
|               |    |гісі|гемен|телген шетел  |   жиынтығы
|               |    |    |     |валютасындағы |
|               |    |    |     | ақша қалдығы |
___________________________________________________________________
1          2        3    4     5         6             7
___________________________________________________________________
1    Талап етуге
дейінгі салымдар
1.1.
...
2    Мерзімді
салымдар
2.1.
...
3    Шартты салымдар
3.1.
...
4    Барлығы
___________________________________________________________________
кестенің жалғасы
_______________________________________________________
Салым бойынша сыйақы        |Күмәнді |Ескерту
______________________________________|борыштар|
теңгемен|Теңгемен есептелген| Сыйақы  |бойынша |
|шетел валютасындағы|сомасының|резерв  |
|   ақша қалдығы    |жиынтығы |        |
_______________________________________________________
8               9             10       11     12
_______________________________________________________
_______________________________________________________
Бірінші басшы ____________ күні ______________
Бас бухгалтер ____________ күні ______________
Орындаушы ____________ күні ______________ телефоны_______
Мөр орны
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру

Приложение 1-2
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Примечание к статьям бухгалтерского баланса
"Операция "обратное РЕПО", "Операция "РЕПО" управляющий инвестиционным
портфелем ___________по состоянию на__________________
(в тысячах тенге)
__________________________________________________________________________
N |Содержание |Вид   |Нацио-   |Реквизиты договора|       Дата
п/п| операции  |ценных|нальный  |    "РЕПО"        |----------------------
|           |бумаг |иденти-  |------------------|открытия| закрытия
|           |      |фикацион-|дата  | номер     |  РЕПО  |   РЕПО
|           |      |ный номер|дого- | договора  |        |
|           |      |         |вора  | "РЕПО"    |        |
|           |      |         |"РЕПО"|           |        |
---------------------------------------------------------------------------
1 |     2     |   3  |    4    |   5  |     6     |    7   |     8
---------------------------------------------------------------------------
1   Операции
"обратное
РЕПО"
1.1. Прямой
способ
...
1.2. Автомати-
ческий
способ
...
2   Операции
"РЕПО"
2.1. Прямой
способ
...
2.2. Автомати-
ческий
способ
...
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
______________________________________________________________
Срок      | Ставка     |Коли-  |  Сумма "РЕПО" | Примечание
операции  | вознаграж- |чество |---------------|
"РЕПО"    | дения      |ценных | в    | в ино- |
|            |бумаг в| тенге| стран- |
|            |"РЕПО" |      | ной    |
|            |       |      | валюте |
--------------------------------------------------------------
9     |     10     |   11  |  12  |   13   |     14
--------------------------------------------------------------
Первый руководитель____________ дата ______________
Главный бухгалтер  ____________ дата ______________
Исполнитель       ____________  дата ______________ телефон ________
Место для печати
Приложение 1-3
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Примечание к статьям бухгалтерского баланса
"Вклады размещенные (за вычетом резервов на возможные потери)"
управляющий инвестиционным портфелем _________________________
по состоянию на _________________________________
(в тысячах тенге)
__________________________________________________________________________
N |Наименования  |Код  |Рейтинг|      Основной долг по вкладу
п/п|статьи (в раз-|банка|банка  |-----------------------------------------
|резе банков), |     |       | в тенге |остаток денег| итого | в тенге
|банка         |     |       |         |в иностранной| сумма |
|              |     |       |         |валюте, пере-| вклада|
|              |     |       |         |считанных в  |       |
|              |     |       |         |тенге        |       |
--------------------------------------------------------------------------
1 |     2        |  3  |   4   |   5     |     6       |    7  |    8
--------------------------------------------------------------------------
1   Вклады до
востребования
1.1.
...
2   Срочные вклады
2.1.
...
3   Условные
вклады
3.1.
...
4   Всего
--------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________________
Вознаграждение по вкладу     | Резерв  | Приме-
--------------------------------| по сом- | чание
остаток денег | итого сумма    | нитель- |
в иностранной | вознаграждения | ным     |
валюте, пере- |                | долгам  |
считанных в   |                |         |
тенге         |                |         |
---------------------------------------------------
9       |       10       |   11    |   12
---------------------------------------------------
Первый руководитель____________ дата ______________
Главный бухгалтер  ____________ дата ______________
Исполнитель       ____________  дата ______________ телефон ________
Место для печати";

ережесіне 6-1-қосымша
_____________________________________ жылғы жағдай бойынша
[инвестициялық қордың атауы]
Инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің
құрылымы және құны туралы есеп
1-нысан
Инвестициялық қор активтері мен міндеттемелерінің
құрылымы және құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N   |                  Атауы               |  Құны  |  Ескерту
___________________________________________________________________
1                       2                      3          4
___________________________________________________________________
1     Инвестициялық қор шығарған бағалы
қағаздары
2     Инвестициялық қордың қызмет етуінің
басталуынан бастап кезең үшін оның
кірістері (шығыстары), оның ішінде:
2.1    Инвестициялық қордың кірістері:
2.1.1   двидендтер бойынша
2.1.2   сыйақы бойынша
2.1.3   проценттер бойынша
2.1.4   Инвестициялық қордың активтерін сатып
алу-сату мәмілелері бойынша құнының
өсімі
2.1.5   Инвестициялық қордың активтерін қайта
бағалау
2.1.6   Басқасы
2.2    Инвестициялық қордың шығыстары:
2.2.1   Проценттер бойынша
2.2.2   Инвестициялық қордың активтерін сатып
алу-сату мәмілелері бойынша құнының
шығындары
2.2.3   Инвестициялық қордың активтерін қайта
бағалау
2.2.4   Туынды қаржы құралдары бойынша шығыстар
2.2.5   Инвестициялық қордың қызмет етуін
қамтамасыз ететін тұлғаларға сыйақы
және өтемақы
2.2.6   салықтар, алымдар, аударымдар
2.2.7   Басқасы
3     Қателесіп есептелген сомалар
___________________________________________________________________
Инвестициялық қор активтерінің жиынтығы
(1, 2 және 3 жолдар бойынша)
___________________________________________________________________
2-нысан
Инвестициялық қор активтерінің құрылымы мен құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N  |           Атауы           |Өлшем |Сатып|Ағымдағы|   Таза
|                           |бірлі.| алу |бағалау | активтер
|                           |гінің |құны |  құны  | құнының
|                           |саны  |     |        |  үлесі,
|                           |      |     |        |процентпен
___________________________________________________________________
1                2                3      4      5           6
___________________________________________________________________
1     Банк шоттарындағы ақша,
оның ішінде:                  х
1.1    Теңге                        х     х
1.2    Валюта түрлері бойынша
шетел валютасы               х
1.2.1  ...
2     Банктердегі салымдар,
оның ішінде:                  х

"Приложение 6-1
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет о структуре и стоимости активов и обязательств
инвестиционного фонда [наименование инвестиционного фонда]
по состоянию на _________________
Форма 1
Структура и стоимость активов инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |          Наименование             |     Стоимость   |    Примечание
--------------------------------------------------------------------------
1 |                2                  |        3        |        4
--------------------------------------------------------------------------
1  Выпущенные ценные бумаги
инвестиционного фонда
2  Доходы (расходы) инвестиционного
фонда за период с начала его
функционирования, в том числе:
2.1 Доходы инвестиционного фонда по:
2.1.1  дивидендам
2.1.2  вознаграждениям
2.1.3  процентам
2.1.4  прирост стоимости по сделкам
купли-продажи активов
инвестиционного фонда
2.1.5  переоценка активов
инвестиционного фонда
2.1.6  Прочие
2.2  Расходы инвестиционного
фонда по:
2.2.1  Процентам
2.2.2  убыток стоимости по сделкам
купли-продажи активов
инвестиционного фонда
2.2.3  переоценка активов
инвестиционного фонда
2.2.4  расходы по производным
финансовым инструментам
2.2.5  вознаграждения и возмещения
лицам, обеспечивающим
функционирование
инвестиционного фонда
2.2.6  налоги, сборы, отчисления
2.2.7  прочие
3     Ошибочно зачисленные суммы
--------------------------------------------------------------------------
Итого активов инвестиционного фонда
(по строкам 1, 2 и 3)
--------------------------------------------------------------------------
Форма 2
Структура и стоимость активов инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |        Наименование       |Коли-  |Стоимость| Текущая   | Доля от
п/п|                           |чество |приобре- | оценочная | стоимости
|                           |единиц |тения    | стоимость | чистых
|                           |измере-|         |           | активов,
|                           |ния    |         |           | в процентах
---------------------------------------------------------------------------
1 |           2               |   3   |    4    |     5     |      6
---------------------------------------------------------------------------
1  Деньги на банковских счетах,
в том числе:                   х
1.1 Тенге                          х       х
1.2 Иностранная валюта по видам
валют                          х
1.2.1  ...
2  Вклады в банках,
в том числе:                   х

2.1    Салымдар, банктер түрлері
бойынша бөле отырып
теңгемен                     х
2.1.1  ...
2.2    Валюталар, салымдар,
банктер түрлері бойынша
бөле отырып шетел
валютасында                  х
2.2.1  ...
3     Бірегейлендіру нөмірін
көрсете отырып бағалы
қағаздар, оның ішінде:
3.1    Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы
қағаздары
3.2    Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес эмиссиялық
бағалы қағаздар
3.2.1   Акциялар
3.2.1.1 ...
3.2.2   Облигациялар,
оның ішінде
3.2.2.1 Агенттік облигациялар
3.2.2.2 Ипотекалық облигациялар
3.2.2.3 Басқа да қамтамасыз
етілген облигациялар
3.2.2.4 Басқа да қамтамасыз
етілмеген облигациялар
3.2.3   Инвестициялық пай
қорларының пайлары
3.3    Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
басқа да бағалы қағаздар
3.4    Халықаралық қаржы
ұйымдарының бағалы қағаздары
3.5    шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
3.6    Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздар, оның ішінде
3.6.1   Акциялар
3.6.2   облигациялар
3.6.3   пайлар
3.6.4   басқасы
4     Депозитарлық қолхаттар,
оның ішінде
4.1    Қазақстандық
4.2    Шетелдік
5     "РЕПО" және "кері РЕПО"
операциялары бойынша талаптар
5.1   ...
6     Вексельдер
6.1   ...
7     Акционерлік қоғамдарды
қоспағанда, ұйымдарға,
консорциумдарға және өзге де
бірлестіктерге қатысу үлесі
8     Басқа қаржы құралдары
9     Жер
10    Үйлер
11    Аяқталмаған құрылыс
12    Жобалық-сметалық құжаттама
13    Түрлері бойынша бөле отырып
өзге активтер
14    Дебиторлық берешек,
оның ішінде:
14.1   Қаржы құралдары бойынша
есептелген дивидендтер мен
сыйақы, оның ішінде мыналар
бойынша:
14.1.1  Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздары
14.1.2  Шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
14.1.3  Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздар
14.1.4  Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздар
14.1.5  Қазақстан Республикасының
басқа қаржы құралдары
14.1.6  Басқа шетелдік қаржы
құралдары
14.2   Басқа есептелген
инвестициялық кіріс
14.2.1 ...
14.3   Инвестициялық қордың
жеткізілген активтері
үшін алынбаған ақша
14.4   Олар бойынша есептескен
жеткізілмеген қаржы құралдары
немесе өзге активтер
14.4.1 ...
14.5   Мәмілелер жасау үшін бағалы
қағаздар рыногының кәсіби
қатысушыларына берілген
активтер
14.5.1 ...
14.6   Басқа дебиторлық берешек
14.6.1 ...
___________________________________________________________________
Инвестициялық қор
активтерінің жиынтығы
___________________________________________________________________
3-нысан
Инвестициялық қор міндеттемелерінің құрылымы мен құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N  |               Атауы            |  Өлшем   |Сатып|Ағымдағы
|                                |бірлігінің| алу | бағалау
|                                |   саны   |құны |  құны
___________________________________________________________________
1                     2                    3       4       5
___________________________________________________________________
1     Алынған заемдар мен кредиттер
бойынша міндеттемелер
2     Инвестициялық қордың бағалы
қағаздарын сатып алу бойынша
міндеттемелер
3     Инвестициялық қордың бағалы
қағаздары бойынша дивидендтерді
төлеу міндеттемелері
4     Мыналар бойынша кредиторлық
берешек:

2.1 в тенге с разбивкой
по видам вкладов, банков       х
2.1.1  ...
2.2 в иностранной валюте
с разбивкой по видам валют,
вкладов, банков                х
2.2.1  ...
3  Ценные бумаги с указанием
идентификационного номера,
в том числе:
3.1 Государственные ценные
бумаги Республики Казахстан
3.2 Негосударственные ценные
эмиссионные бумаги,
выпущенные в соответствии
с законодательством
Республики Казахстан
3.2.1  Акции
3.2.1.1  ...
3.2.2  Облигации, в том числе
3.2.2.1  Агентские облигации
3.2.2.2  Ипотечные облигации
3.2.2.3  Прочие обеспеченные
облигации
3.2.2.4  Прочие
Необеспеченные
облигации
3.2.3  Паи паевых
инвестиционных фондов
3.3    Прочие ценные бумаги,
выпущенные в соответствии
с законодательством
Республики Казахстан
3.4    Ценные бумаги
международных
финансовых организаций
3.5    Ценные бумаги
иностранных государств
3.6    Негосударственные
ценные бумаги,
выпущенные в соответствии
с законодательством
иностранных государств,
в том числе
3.6.1  акции
3.6.2  облигации
3.6.3  паи
3.6.4  прочие
4     Депозитарные расписки,
в том числе
4.1    Казахстанские
4.2    Иностранные
5     Требования по операциям
"РЕПО" и "обратное РЕПО"
5.1    ...
6     Векселя
6.1    ...
7     Доли участия в организациях,
консорциумах и иных
объединениях, за исключением
акционерных обществ
8     Прочие финансовые
инструменты
9     Земля
10     Здания
11     Незавершенное строительство
12     Проектно-сметная документация
13     Прочие активы с разбивкой
по видам
14     Дебиторская задолженность,
в том числе:
14.1   Начисленные дивиденды
и вознаграждение по
финансовым инструментам,
в том числе по:
14.1.1 государственным ценным
бумагам Республики Казахстан
14.1.2 ценным бумагам иностранных
государств
14.1.3 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
14.1.4 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством иностранных
государств
14.1.5 прочим финансовым
инструментам Республики
Казахстан
14.1.6 прочим иностранным
финансовым инструментам
14.2   прочий начисленный
инвестиционный доход
14.2.1 ...
14.3   не полученные деньги за
поставленные активы
инвестиционного фонда
14.4   непоставленные финансовые
инструменты или иные
активы, расчеты по которым
произведены
14.4.1 ...
14.5   активы, переданные
профессиональным
участникам рынка ценных
бумаг, для совершения
сделок
14.5.1 ...
14.6   прочая дебиторская
задолженность
14.6.1 ...
--------------------------------------------------------------------------
Итого активов инвестиционного фонда
--------------------------------------------------------------------------
Форма 3
Структура и стоимость обязательств инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |        Наименование        | Количество   | Стоимость    | Текущая
|                            | единиц       | приобретения | оценочная
|                            | измерения    |              | стоимость
--------------------------------------------------------------------------
1 |           2                |      3       |      4       |      5
--------------------------------------------------------------------------
1  Обязательства по полученным
займам и кредитам
2  Обязательства по выкупу
ценных бумаг инвестиционного
фонда
3  Обязательства по выплате
дивидендов по ценным бумагам
инвестиционного фонда
4  Кредиторская задолженность
по:

4.1    Инвестициялық қордың
активтерімен мәмілелер
4.2    Инвестициялық қордың қызмет
етуін қамтамасыз ететін
тұлғаларға комиссиялық сыйақы
4.3    Басқа да комиссиялық сыйақы
5     "РЕПО" және "кері РЕПО"
операциялары бойынша төлемдер
5.1   ...
6     Басқа да кредиторлық берешек
7     Түрлері бойынша бөле отырып
басқа да міндеттемелер
___________________________________________________________________
Міндеттемелердің жиынтығы
___________________________________________________________________
Инвестициялық қордың таза
активтері құнының жиынтығы
("Активтердің жиынтығы"
"Міндеттемелердің жиынтығы")
шегергенде
___________________________________________________________________
Инвестициялық қордың айналыстағы
бағалы қағаздарының саны
___________________________________________________________________
Пайдың есептік құны
(инвестициялық пай қоры үшін)
___________________________________________________________________
4-нысан
Инвестициялық қордың шартты және ықтимал
талаптары мен міндеттемелерінің құрылымы және құны
(теңге)
___________________________________________________________________
N  | Шартты және ықтимал талаптар  | Ағымдағы бағалау | Ескерту
|мен міндеттемелер, оның ішінде:|        құны      |
___________________________________________________________________
1                 2                          3             4
___________________________________________________________________
1   Туынды бағалы қағаздар бойынша
1.1  Фьючерстер
1.2  Опциондар
1.3  Форвардтар
1.4  Своптар
1.5  Басқалары
2   Түрлері бойынша бөле отырып
басқалары
___________________________________________________________________
Инвестициялық портфельді басқарушының басшысы [қолы]
Инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін
кастодиан бөлімшесінің басшысы [қолы]
Инвестициялық портфельді басқарушының мөр орны.
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру
ережесіне 6-2-қосымша
___________ кезеңнен бастап ___________ дейінгі
[инвестициялық қордың атауы]
Инвестициялық қордың теңгемен таза активтерінің
құнындағы өзгерістер туралы есеп
(теңге)
___________________________________________________________________
N  |      Баптардың атауы      |Өткен есепті|  Есепті  | Өзгеру
|                           | кезең үшін |кезең үшін|проценті
___________________________________________________________________
1              2                     3           4         5
___________________________________________________________________
1    Инвестициялық қордың бағалы
қағаздарын орналастырудан
түскен түсімдер
2    Дивидендтер, сыйақылар,
проценттер бойынша кірістер,
оның ішінде:

4.1 сделкам с активами
инвестиционного фонда
4.2 комиссионным вознаграждениям
лицам, обеспечивающим
функционирование
инвестиционного фонда
4.3 прочим комиссионным
вознаграждениям
5  Платежи по операциям
"РЕПО" и "обратное РЕПО"
5.1 ...
6  Прочая кредиторская
задолженность
7  Прочие обязательства
с разбивкой по видам
--------------------------------------------------------------------------
Итого обязательств
__________________________________________________________________________
Итого стоимость чистых
активов инвестиционного
фонда ("Итого активы"
минус "Итого обязательства")
Количество ценных бумаг
инвестиционного фонда,
находящихся в обращении
Расчетная стоимость пая
(для паевого инвестиционного
фонда)
__________________________________________________________________________
Форма 4
Структура и стоимость условных и возможных
требований и обязательств инвестиционного фонда
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |  Условные и возможные требования | Текущая оценочная | Примечание
|  и обязательства, в том числе:   |    стоимость      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |             2                    |         3         |      4
--------------------------------------------------------------------------
1   по производным ценным бумагам
1.1  фьючерсы
1.2  опционы
1.3  форварды
1.4  свопы
1.5  прочие
2   прочие с разбивкой по видам
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель управляющего инвестиционным портфелем             [подпись]
Руководитель подразделения кастодиана,
обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда             [подпись]
Место печати управляющего инвестиционным портфелем.
Приложение 6-2
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет об изменениях в стоимости чистых активов инвестиционного
фонда в тенге [наименование инвестиционного фонда]
за период с ___________ по ___________
(тенге)
__________________________________________________________________________
N |      Наименование статей   | За предыдущий | За        | Процент
|                            | отчетный      | отчетный  | изменения
|                            | период        | период    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |            2               |       3       |     4     |     5
--------------------------------------------------------------------------
1  Поступления от размещения
ценных бумаг инвестиционного
фонда
2  Доходы дивидендам,
вознаграждениям, процентам,
в том числе:

2.1   Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы
қағаздары
2.2   Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздары
2.3   Халықаралық қаржы
ұйымдарының бағалы қағаздары
2.4   шетел мемлекеттерінің
бағалы қағаздары
2.5   Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздары
2.6   Банктердегі салымдар
бойынша проценттер
2.7   Басқа қаржы құралдары
бойынша кірістер
3    "РЕПО" және "кері РЕПО"
операциялары бойынша кірістер
3.1  ...
4    Қаржы құралдарын сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.1   Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздарын
сатып алудан-сатудан болған
кіріс (шығын)
4.2   Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздарды сатып алудан-сатудан
болған кіріс (шығын)
4.3   Халықаралық қаржы ұйымдарының
бағалы қағаздарын сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.4   Шетел мемлекеттерінің
заңдарына сәйкес шығарылған
бағалы қағаздарды сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.5   Басқа қаржы құралдарын сатып
алудан-сатудан болған кіріс
(шығын)
4.6
5    Қайта бағалаудан болған
кірістер (шығыстар),
оның ішінде:
5.1   Шетел валютасын қайта
бағалаудан
5.2   Қаржы құралдарының нарықтық
құнының өзгеруінен, оның ішінде
5.2.1  Қазақстан Республикасының
мемлекеттік бағалы қағаздарының
5.2.2  Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес шығарылған
мемлекеттік емес бағалы
қағаздардың
5.2.3  Халықаралық қаржы ұйымдарының
бағалы қағаздары
5.2.4  шетел мемлекеттерінің
мемлекеттік бағалы қағаздарының
5.2.5  шетел мемлекеттерінің заңдарына
сәйкес шығарылған мемлекеттік
емес бағалы қағаздарының
5.3   Басқа қаржы құралдарын қайта
бағалаудан
5.4   Активтердің түрлері бойынша бөле
отырып басқа активтерді қайта
бағалаудан
6    Түрлері бойынша бөле отырып
басқа кірістер
7    Инвестициялық қордың сатып
алынған бағалы қағаздары
8    Инвестициялық қордың бағалы
қағаздары бойынша төленген
дивидендтер
9    Төленген комиссиялық сыйақы,
оның ішінде:
9.1   Акционерлік инвестициялық қорға
9.2   Инвестициялық портфельді
басқарушыға
9.3   Инвестициялық қордың
кастодианына
9.4   Орталық депозитарийге немесе
инвестициялық қордың
тіркеушісіне
9.5   Қор активтерімен немесе оның
бағалы қағаздарымен сатып
алу/сату мәмілелерін жүзеге
асыратын брокерлер-дилерлерге
9.6   трансфер-агенттерге
9.7   Сауда-саттықты ұйымдастырушыларға
9.8   Басқа тұлғаларға
10   Түрлері бойынша бөле отырып
басқа да шығыстар
11   Анықталмаған сомалар
(қателесіп есептелген)
12   Анықталмаған (қателесіп
есептелген) сомаларды қайтару
___________________________________________________________________
Инвестициялық қордың таза
активтеріндегі өзгерістердің жиынтығы
___________________________________________________________________
Кезең басына инвестициялық
қордың таза активтері
___________________________________________________________________
Кезең соңына инвестициялық
қордың таза активтері
___________________________________________________________________
Кезең соңындағы жағдай бойынша
айналыстағы (инвестициялық пай
қоры үшін) пайлар саны
___________________________________________________________________
Кезең соңындағы жағдай бойынша
пайдың есептік құны
(инвестициялық пай қоры үшін)
___________________________________________________________________
пайдың есептік құнындағы өзгерістер
(инвестициялық пай қоры үшін)
___________________________________________________________________
Инвестициялық портфельді басқарушының басшысы [қолы]
Инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін
кастодиан бөлімшесінің басшысы [қолы]
Инвестициялық портфельді басқарушының мөр орны".
Инвестициялық портфельді
басқарушының есеп беру

2.1 государственным ценным
бумагам Республики Казахстан
2.2 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
2.3 ценным бумагам международных
финансовых организаций
2.4 ценным бумагам иностранных
государств
2.5 негосударственным ценным
бумагам, выпущенным в
соответствии с законо-
дательством иностранных
государств
2.6 проценты по вкладам в банках
2.7 доходы по прочим
финансовым инструментам
3  Доходы по операциям "РЕПО"
и "обратное РЕПО"
3.1 ...
4  Доход (убыток) от купли-
продажи финансовых инструментов
4.1 доход (убыток) от купли-
продажи государственных
ценных бумаг Республики
Казахстан
4.2 доход (убыток) от купли-
продажи негосударственных
ценных бумаг, выпущенных
в соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
4.3 доход (убыток) от купли-
продажи ценных бумаг
международных финансовых
организаций
4.4 доход (убыток) от купли-
продажи государственных
ценных бумаг иностранных
государств
4.5 доход (убыток) от купли-
продажи ценных бумаг,
выпущенных в соответствии
с законодательством
иностранных государств
4.6 доход (убыток) от купли-
продажи прочих финансовых
инструментов
5  Доходы (убытки) от
переоценки, в том числе:
5.1 от переоценки иностранной
валюты
5.2 от изменения рыночной
стоимости финансовых
инструментов, в том числе
5.2.1 государственных ценных
бумаг Республики Казахстан
5.2.2 негосударственных ценных
бумаг, выпущенных в
соответствии с законо-
дательством Республики
Казахстан
5.2.3 ценных бумаг между-
народных финансовых
организаций
5.2.4 государственных ценных
бумаг иностранных государств
5.2.5 негосударственных ценных
бумаг, выпущенных в
соответствии с законо-
дательством иностранных
государств
5.3   от переоценки прочих
финансовых инструментов
5.4   от переоценки прочих
активов с разбивкой
по видам активов
6    Прочие доходы с разбивкой
по видам
7    Выкупленные ценные бумаги
инвестиционного фонда
8    Выплаченные дивиденды
по ценным бумагам
инвестиционного фонда
9    Выплаченные комиссионные
вознаграждения, в том числе:
9.1   акционерному
инвестиционному фонду
9.2   управляющему инвестиционным
портфелем
9.3   кастодиану инвестиционного
фонда
9.4   центральному депозитарию
или регистратору
инвестиционного фонда
9.5   брокерам-дилерам,
осуществляющим сделки
купли/продажи с активами
фонда или его ценными бумагами
9.6   трансфер-агентам
9.7   организаторам торгов
9.8   прочим лицам
10    Прочие расходы с разбивкой
по видам
11    Невыясненные суммы
(ошибочно зачисленные)
12    Возврат невыясненных сумм
(ошибочно зачисленных)
Итого изменения в чистых
активах инвестиционного фонда
Чистые активы инвестиционного
фонда на начало периода
Чистые активы инвестиционного
фонда на конец периода
Количество паев, находящихся
в обращении (для паевого
инвестиционного фонда),
по состоянию на конец периода
Расчетная стоимость пая
(для паевого инвестиционного
фонда), по состоянию на конец
периода
Изменения в расчетной
стоимости пая (для паевого
инвестиционного фонда)
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель управляющего инвестиционным портфелем            [подпись]
Руководитель подразделения кастодиана,
обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда            [подпись]
Место печати управляющего инвестиционным портфелем

ережесіне 6-3-қосымша
_______________________________________ жылғы жағдай бойынша
[инвестициялық қордың атауы]
Қазақстан Республикасының заңдарында және қордың инвестициялық декларациясында белгіленген инвестициялық
қор активтерінің құрылымына қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін инвестициялық қордың активтері жөніндегі есеп
(теңге)
___________________________________________________________________
N| Инвес. |Өлшем |Сатып|Ағым.|Таза активтер |Бұзудың|Пайда болған
|тициялық|бірлі.|алу  |дағы |құнының үлесі,|пайда  |бұзуды жою
|қор ак. |гінің | құны|баға.|  процентпен  |болған |жөніндегі
|тивінің |саны  |     |лау  |              |күні   |түсініктемелер
| атауы  |      |     |құны |              |       |
___________________________________________________________________
1     2       3      4     5           6        7           8
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Инвестициялық портфельді басқарушының басшысы [қолы]
Инвестициялық қор активтерінің есебін қамтамасыз ететін
кастодиан бөлімшесінің басшысы [қолы]
Инвестициялық портфельді басқарушының мөр орны".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
3. Стратегия және талдау департаменті (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" Заңды тұлғалардың бірлестігіне, "Активтерді басқарушылар қауымдастығы" Заңды тұлғалардың бірлестігіне, инвестициялық портфельді басқарушыларға, кастодиандарға жіберсін.
4. Агенттіктің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

Приложение 6-3
к Правилам представления отчетности
управляющим инвестиционным портфелем
Отчет об активах
инвестиционного фонда, не соответствующих требованиям
к структуре активов инвестиционного фонда, установленных
законодательством Республики Казахстан и инвестиционной
декларацией фонда, [наименование инвестиционного фонда]
по состоянию на _________________
(тенге)
__________________________________________________________________________
N | Наименование |Коли-    |Cтои-  |Текущая|Доля от |Дата    |Пояснения
| актива инвес-|чество   |мость  |оценоч-|стоимо- |возник- |по устране-
| тиционного   |единиц   |приоб- |ная    |сти     |новения |нию возник-
| фонда        |измерения|ретения|стои-  |чистых  |наруше- |ших нару-
|              |         |       |мость  |активов,|ния     |шений
|              |         |       |       |в про-  |        |
|              |         |       |       |центах  |        |
--------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3    |    4  |    5  |   6    |    7   |    8
---------------------------------------------------------------------------
___________________________________________________________________________
Руководитель управляющего инвестиционным портфелем            [подпись]
Руководитель подразделения кастодиана,
обеспечивающего учет активов инвестиционного фонда            [подпись]
Место печати управляющего инвестиционным портфелем.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана", Объединения юридических лиц "Ассоциация Управляющих активами", управляющих инвестиционным портфелем, кастодианов.
4. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства (Несипбаев Р.Р.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель