N 2491 болып тіркелген "Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезінде тұрғындарға берілетін чектерге теңестірілген басқа да қатаң есептілік құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы N 344 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 16 қыркүйектегі N 445 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 6 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3134. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 5 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.01.09 N 5 бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2. ...
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Министр                                        Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрдің
2009 жылғы 9 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. ....
17. "Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезінде тұрғындарға берілетін чектерге теңестірілген басқа да қатаң есептілік құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы № 344 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 16 қыркүйектегі № 445 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3134 болып тіркелді, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетені" журналында, 2004 ж., № 41-44, 1048-құжат, "Ресми газет" газетінде 2004 жылғы 6 қарашадағы № 45 жарияланды).
.........
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы  Кодексінің  (Салық кодексі) 546-бабына сәйкес бұйырамын:
1. "Квитанциялардың және фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын қолданбай қызмет көрсету кезінде тұрғындарға берілетін чектерге теңестірілген басқа да қатаң есептілік құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 26 тамыздағы N 344  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2491 болып тіркелген, "Ресми газеттің" 2003 жылғы 25 қазандағы N 43 (148) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2-қосымшаға сәйкес автоматтандырылмаған почта байланысы бөлімшелерінде почта жіберілімдері мен аударымдарының төлемдерін қабылдау үшін почта жіберілімін немесе почта аударымын қабылдауға арналған квитанция;";
4) тармақша алып тасталсын;
8) тармақшадағы "поездардағы" деген сөз "темір жол ұйымдарының негізгі қызметі бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) тармақшадағы "жолаушылар шаруашылығынан түсетін" деген сөздер "темір жол көлігі ұйымдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 2-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3) 7-қосымшада квитанцияның атауында және мәтіні бойынша "станцияларында" деген сөз "желілерінде" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) 9-қосымшада квитанцияның атауында және мәтіні бойынша "жолаушылар шаруашылығынан" деген сөздер "темір жол көлігі ұйымдарынан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық Әкімшіліктендіруі басқармасы (А.Қыпшақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық
комитеті Төрағасының
2004 жылғы 16 қыркүйектегі
N 445 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық
комитеті Төрағасының
2003 жылғы 26 тамыздағы
N 344 бұйрығына
2-қосымша
___________________________________________________________________
1-нысан
Кәсіпорынның атауы _________________________
СТН ________________________________________
Түбіртек  серия ____ N ______
Почта жөнелтілімін және почта аударымын қабылдау үшін
Жөнелтілім түрі _______________/ _________________________________
(айрықша белгісі)
Құндылығы/аударымның сомасы _____________________________________
(жазбаша)
теңге_________ тиын_____________
Үстеме төлем  ____________________________________________________
Қайда ____________________________________________________________
Кімге ____________________________________________________________
___________________________________________________________________
Салмағы         Төлемі:                          Қабылдадым
___кг. __гр.    салмағы үшін _________________
аударым үшін _________________
құндылығы жарияланған үшін ___
қосымша қызметі үшін _________   (қолы)
Жиынтығы _____________________   Күні ______
(жазбаша)
___________________________________________________________________
КЕЛЕСІ ЖАҒЫ
___________________________________________________________________
_____________
|             |
|             |
|             |
|             |
|_____________|
(Берілген орынның
почта мөрқалыбы)
___________________________________________________________________

О внесении изменений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 344 "Об утверждении форм квитанций и других приравненных к чекам документов строгой отчетности, выдаваемых населению при оказании услуг без применения контрольно-кассовых машин с фискальной памятью", зарегистрированный за N 2491
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года N 445. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2004 года N 3134. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 января 2009 года № 5
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.01.2009 № 5.
В соответствии со  статьей 546  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Внести в  приказ  Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 344 "Об утверждении форм квитанций и других приравненных к чекам документов строгой отчетности, выдаваемых населению при оказании услуг без применения контрольно-кассовых машин с фискальной памятью" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2003 года за N 2491, опубликованный в "Официальной газете" от 25 октября 2003 года N 43 (148)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) квитанция для приема почтового отправления или почтового перевода согласно приложению 2, предназначенная для приема платы почтовых отправлений или переводов в неавтоматизированных отделениях почтовой связи;";
подпункт 4) исключить;
в подпункте 8) слова "в поездах" заменить словами "по основной деятельности железнодорожных организаций";
в подпункте 9) слова "пассажирского хозяйства" и "от пассажирского хозяйства" заменить словами "организаций железнодорожного транспорта";
2) приложение 2 изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу;
3) в приложении 7 в названии и по тексту квитанции слова "станциях" заменить словом "сетях";
4) в приложении 9 в названии и по тексту квитанции слова "пассажирского хозяйства" заменить словами "организации железнодорожного транспорта".
2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу Председателя
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 16 сентября 2004 года N 445
Приложение 2 к приказу Председателя
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 26 августа 2003 года N 344
Примечание РЦПИ: Текст Квитанции на двух языках -
русском и государственном,
см. бумажный вариант
__________________________________________________________________
Форма 1
Наименование предприятия__________
РНН ______________________________
Квитанция      серия______ N_______
Для приема почтового отправления и почтового перевода
Вид отправления _________________________________________________
(особое назначение)
Ценность/сумма перевода _________________________________________
(прописью)
тенге ________тиын __________
Наложенный платеж________________________________________________
Куда_____________________________________________________________
Кому_____________________________________________________________
-----------------------------------------------------------------
Масса             Плата:_____________     Принял(а)
_____кг.___гр.    за массу___________     _____________________
за перевод_________        (подпись)
за объявленную          дата ________________
ценность___________
за дополнительные
услуги_____________
Итого______________
(прописью)
___________________________________________________________________
Оборотная стоимость
___________________________________________________________________
___________
|          |
|          |
|__________|
(почтовый штемпель
места подачи)
____________________________________________________________________