Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының "Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 838 болып тіркелген, 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық Сайлау комиссия Төрайымының 2004 жылғы 11 қазандағы N 144/210 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылда 2 қарашада тіркелді. Тіркеу N 3182. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 21/323 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 11.09.2020 № 21/323 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 12-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 5-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының "Әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеу Ережелерін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 838 болып тіркелген) 1999 жылғы 8 шілдедегі N 12/200 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде:
"Конституциялық заңның 12-бабы 1-тармағының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 12-бабы " деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы" Заңның 2-бабының үшінші бөлігіне" деген сөздер "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 3 тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын;
әкімшілік-аумақтық бірліктердегі халық санына сәйкес сайланатын мәслихаттар депутаттарының санын белгілеудің, көрсетілген қаулымен бекітілген, Ережелерінде:
бірінші абзацта "Конституциялық заңның 12-бабы 1-тармағының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 12-бабы " деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзацта "Қазақстан Республикасының жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы" Заңға" деген сөздер "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына " деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрайымы

О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан N 838
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 11 октября 2004 года № 144/210. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан от 2 ноября 2004 года № 3182. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 21/323.
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 11.09.2020 № 21/323 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 5 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 июля 1999 года N 12/200 "Об утверждении Правил определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 838) следующие изменения:
в преамбуле:
слова "пункта 1 статьи 12 Конституционного закона" заменить словами " статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан";
слова "частью третьей статьи 2 Закона "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" заменить словами "пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан";
в Правилах определения количества избираемых депутатов маслихатов в административно-территориальных единицах в соответствии с численностью населения, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце первом слова "пункта 1 статьи 12 Конституционного закона" заменить словами "статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан";
в абзаце втором слова "Законом "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" заменить словами "Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
Председатель Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан