Тіркелген N 2647 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 бұйрығына N 8 толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 22 қарашадағы N 158 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылда 23 қарашада тіркелді. Тіркеу N 3216. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
60. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 22 қарашадағы N 158 (тіркелген N 3216) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2647" бұйрығына N 8 толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 201  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 3 сәуірдегі N 54 - тіркелген N 2806; 2004 жылғы 25 мамырдағы N 77 - тіркелген N 2884; 2004 жылғы 2 шілдедегі N 98 - тіркелген  N 2932; 2004 жылғы 19 шілдедегі N 104 - тіркелген N 2991; 2004 жылғы 2 тамыздағы N 144 - тіркелген N 3024; 2004 жылғы 26 қазандағы N 151 - тіркелген N 3180 бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2647) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:

О внесении дополнения N 8 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 ноября 2004 года N 158. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2004 года N 3216. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
60. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 ноября 2004 года N 158 "О внесении дополнения N 8 в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2647" ...".
--------------------------------------------------------------------
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 201 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2647, в который внесены изменения и дополнения приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 3 апреля 2004 года N 54 - зарегистрированный за N 2806; от 25 мая 2004 года N 77 - зарегистрированный за N 2884, от 2 июля 2004 года N 98 - зарегистрированный за N 2932, от 19 июля 2004 года N 104 - зарегистрированный за N 2991; от 2 августа 2004 года N 114 - зарегистрированный за N 3024; от 26 октября 2004 года N 151 - зарегистрированный за N 3180) следующее дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:

08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында "Мәдениет саласындағы қызмет" деген 01 кіші функция мынадай мазмұндағы 004 бағдарламасы бар 101 әкімшімен толықтырылсын:
"101 Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
004 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау".
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" в подфункции 01 "Деятельность в области культуры" дополнить администратором 101  с программой 004 следующего содержания:
"101 Администрация Президента Республики Казахстан
004 Хранение историко-культурных ценностей".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д. Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр