N 2672 тіркелген, "Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 530 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 25 қарашадағы N 606 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 20 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3288. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 622 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы Министрінің 2008.12.29 N 622 Бұйрығымен.
--------------------- Бұйрықтан үзінді ---------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Келесі қосымша бойынша көрсетілген нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық ресми жариялғанының бірінші күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қаңтардаң шығатын қатынастарға жаратылады.
Министр                                         Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 622 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының күшін жоғалтқан кейбір нормативтік
құқықтық актілердің тізімі
1. ...
2. ...
3. "N 2672 тіркелген, "Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 530 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 25 қарашадағы N 606 бұйрығы, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік N 3288 болып тіркелген "Заң газеті" газетінде 2005 жылғы 23 қыркүйектегі N 175-176 жарияланған.
4. ...
5. ...
6. ...
7. ...
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 530  бұйрығына  (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 15 қаңтарда N 2672 тіркелген, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 1 қаңтардағы N 39 бұйрығымен енгізілген өзгертулер мен толықтырулармен Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 25 ақпанда N 2714 тіркелген) өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Дербес шоттарды жүргізу ережелерінде:
1) 20-тармақта "салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы жарналары бойынша салық төлеушінің (салық агентінің) есеп жағдайы туралы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы бойынша міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша салық төлеушінің салық берешегі жоқ (бар) екендігі туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
Осы тармақтың бірінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Бұл ретте салық төлеуші (салық агенті) және оның құрылымдық бөлімшесі өтінішті тапсыру күніне салық есептілігін тапсырмаған жағдайда, Қазақстан Республикасы бойынша міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша салық төлеушінің салық берешегі жоқ (бар) екендігі туралы анықтама берілмейді.";
2) 11-қосымша осы бұйрыққа сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Кірістерді талдау және ағымдағы болжау басқармасы (Б.Ж. Алшымбаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Төрағасының
2004 жылғы 25 қарашадағы
N 606 бұйрығына қосымша
N 11-қосымша
(салық органының атауы, СТН-і)
200__ ж. "___" __________ жағдай бойынша
Қазақстан Республикасы бойынша міндетті зейнетақы
жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша салық
төлеушінің салық берешегі жоқ (бар) екендігі туралы
АНЫҚТАМА
______________________________________________
(салық төлеушінің атауы, СТН-і)
_________________________________________________________ берілді.
Өйткені, 200__ж. "____" ____________ жағдайы бойынша салық төлеуші
__________ теңге сомада салық берешегі, міндетті зейнетақы
жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегі бар*,
салық берешегі және міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешегі жоқ.
(теңге)
___________________________________________________________________
Бюджеттік жіктемесінің|Негізгі салықтың,|   Өсімақы   | Айыппұл
коды және салық пен  |басқа да міндетті|   сомасы    |сомасы
басқа да міндетті  |төлемнің сомасы  |             |
төлемнің атауы   |_________________|_____________|____________
| бересi | артық  |бересi|артық |бересi|артық
|        | төлеу  |      |төлеу |      |төлеу
___________________________________________________________________
1               2        3       4      5       6    7
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Салық берешегінің барлығы                              теңге
оның ішінде 3 айдан артық есепте бары                  теңге
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер бойынша артық төлеулердің барлығы:            теңге
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек           теңге
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша артық төлеу       теңге
Әлеуметтік аударымдар бойынша берешек                  теңге
Әлеуметтік аударымдар бойынша артық төлеу              теңге
Ескерту . Берешектің жалпы сомасында көрсетілмеді:

О внесении изменений и дополнения в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 530 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов", зарегистрированный за N 2672
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 606. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2004 года N 3288. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 622.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.12.2008  N 622 (порядок введения в действие см. п.4 ).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Налогового комитета Министерства финансов   Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 530 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 января 2004 года за N 2672, с изменениями и дополнениями, внесенными  приказом  Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 января 2004 года N 39, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 февраля 2004 года за N 2714), следующие изменения и дополнение:
в Правилах ведения лицевых счетов, утвержденных указанным приказом:
1) в пункте 20 слова "о состоянии расчетов налогоплательщика (налогового агента) по налогам и другим обязательным платежам в бюджет, обязательным пенсионным взносам в накопительные пенсионные фонды" заменить словами "об отсутствии (наличии) налоговой задолженности налогоплательщика, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям по Республике Казахстан";
первый абзац данного пункта дополнить предложением следующего содержания:
"При этом в случае непредставления налогоплательщиком (налоговым агентом) и его структурными подразделениями налоговой отчетности на дату представления заявления, Справка об отсутствии (наличии) налоговой задолженности налогоплательщика, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям по Республике Казахстан не выдается.";
приложение N 11 изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению анализа и текущего прогнозирования доходов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Алшимбаев Б.Ж.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя
Налогового комитета МФ РК
от 25 ноября 2004 года N 606
Приложение N 11
(РНН, наименование налогового органа, выдавшего справку)
СПРАВКА N__________
об отсутствии (наличии) налоговой задолженности
налогоплательщика, задолженности по обязательным пенсионным
взносам и социальным отчислениям по Республике Казахстан
по состоянию на "__" __________ 200_г.
Дана
(РНН, Ф.И.О. или наименование налогоплательщика)
______________________________________________________________
В том, что по состоянию на "__" ____________ 200_г. налогоплательщик имеет* налоговую задолженность, по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям в сумме _______ тенге, не имеет налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям
(тенге)
N
п/п
Код бюджетной клас-
сификации и наимено-
вание налога и
другого обязатель-
ного платежа
Сумма налога и
другого обязатель-
ного платежа
Сумма пени
Сумма штрафа
недоимка
переплата
недоимка
переплата
недоимка
переплата
1
2
3
4
5
6
7
8
1. Всего налоговой задолженности
тенге;
2. в том числе числящейся более 3-х месяцев
тенге;
3. Всего переплаты по налогам и другим обязательным
платежам в бюджет:
тенге;
4. Задолженность по обязательным пенсионным взносам
тенге;
5. Переплата по обязательным пенсионным взносам
тенге;
6. Задолженность по социальным отчислениям
тенге;
7. Переплата по социальным отчислениям
тенге;
8. Примечание. В общей сумме задолженности не отражены: