Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаішілік жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) жол жүруiне әлеуметтiк көмек көрсету Ережесiн бекiту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 7 қазандағы N 3-1-1766қ қаулысы. Астана қаласының Әдiлет департементiнде 2004 жылғы 18 қазанда N 353 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 02 маусымдағы N 3-1-379 қаулысымен.
"Қазақстан  Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы",  "Бiлiм  туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, қала мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 52/9-III "Астана қаласы мәслихатының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 12/4-III "Астана қаласының 2004 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешімін орындау барысында Астана қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған:
көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) жол жүруiне әлеуметтiк көмек көрсету Ережесi (1-қосымша);
көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау жөнiндегi қалалық комиссия туралы Ереже (бұдан әрi - Комиссия) (2-қосымша);
Комиссия құрамы (3-қосымша) бекiтiлсiн.
2. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 8 қыркүйектегi N 3-1-1708қ "Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) жол жүруiне әлеуметтiк көмек көрсету Ережесiн бекiту туралы" қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары T.M. Мұхамеджановқа жүктелсiн.
Астана қаласының әкімі
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
Әкім аппараты құжаттамалық
сараптама бөлімінің меңгерушісі
Қаржы департаментінің
бастығы
Көлік және байланыс
басқармасының бастығы
Білім департаментінің
бастығы
Ішкі саясат
департаментінің бастығы
Астана қаласы әкімдігінің

Об утверждении Правил оказания социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) для студентов высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот
Постановление Акимата города Астаны от 7 октября 2004 года N 3-1-1766п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 октября 2004 года N 353. Утратил силу - постановление Акимата города Астаны от 2 июня 2005 года N 3-1-379п.
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " Об образовании ", во исполнение решения маслихата города от 29 июня 2004 года N 52/9-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 29 декабря 2003 года N 12/4-III "О бюджете города Астаны на 2004 год" акимат города Астаны постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
Правила оказания социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) для студентов высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот (приложение 1);
Положение о городской комиссии по определению лимитов бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям для студентов из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот (далее - Комиссия) (приложение 2);
состав Комиссии (приложение 3).
2. Отменить постановление акимата города Астаны от 8 сентября 2004 года N 3-1-1708п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) для студентов высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мухамеджанова Т.М.
Аким города Астаны                  У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима            Есилов С.С.
Заместитель акима                   Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                   Мухамеджанов Т.М.
Заместитель акима                   Толибаев М.Е.
Заместитель акима                   Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима         Тамабаев К.Ж.
Заведующий отделом
документационной экспертизы
аппарата акима                      Ертаев Ж.Б.
Начальник Департамента
финансов                            Аскарова А.Е.
Начальник Управления
транспорта и связи                  Байжаханов Б.И.
Начальник Департамента
образования                         Рахимжанов А.М.
Директор Департамента
внутренней политики                 Саиров Е.Б.
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны

2004 жылғы 7 қазандағы
N 3-1-1766қ қаулысына
1-қосымша
Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) жол жүруiне әлеуметтiк көмек көрсету ЕРЕЖЕСI (бұдан әрi - Ереже)
Осы Ереже  "Қазақстан  Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы",  "Бiлiм  туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте жол жүруiне әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында дайындалған.
1. Жалпы ережелер
1. Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) жол жүруiне әлеуметтiк көмек беру халықты әлеуметтiк қорғаудың бiр түрi болып табылады.
2. 019 "Күндiз оқытатын бiлiм беру ұйымдарында бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi әлеуметтiк қолдау" бюджеттiк бағдарламасының әкiмгерi Астана қаласының Бiлiм департаментi (бұдан әрi - Әкiмгер) болып табылады.
3. Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне жалпы қолданыстағы қалаiшiлiк көлiкте тегiн жол жүрудi қаржыландыру көзi Астана қаласының бюджетi болып табылады.
2. Жоғарғы және орта оқу орындарына тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау жөнiндегi қалалық комиссия
4. Жоғарғы және орта оқу орындарына тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау жөнiндегi қалалық комиссия (бұдан әрi - Комиссия) Астана қаласының әкiмдiгiмен қаланың жоғарғы және орта оқу орындарына, осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген тұлғалар үшiн тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау мақсатында құрылады.
3. Тегiн жол жүру құқығын беру тәртiбi
5. Қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) жол жүруiне әлеуметтiк көмек көрсету құқығына ие тұлғалар санаты көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi қаланың жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерi болып табылады.
6. Белгiленген үлгiдегi тегiн жол жүру билетi көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) тегiн жол жүру үшiн негiз болып табылды.

от 7 октября 2004 года
N 3-1-1766п
Правила
оказания социальной помощи на проезд на внутригородском
транспорте общего пользования (кроме такси) для студентов
высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи
из многодетных семей и сирот (далее - Правила)
Настоящие Правила разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " Об образовании " с целью оказания социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) для студентов высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот.
1. Общие положения
1. Предоставление социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) студентам высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот является одной из форм социальной защиты населения.
2. Администратором бюджетной программы 019 "Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения" является Департамент образования города Астаны (далее - Администратор).
3. Источником финансирования бесплатного проезда на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) для студентов высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи   из многодетных семей  и сирот является бюджет города Астаны.
2. Городская комиссия по определению лимитов бесплатных
проездных билетов высшим и средним учебным заведениям
4. Городская комиссия по определению лимитов бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям (далее - Комиссия) создается акиматом города Астаны с целью определения лимитов бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям города для лиц, указанных в пункте 5 настоящих Правил.
3. Порядок предоставления права на бесплатный проезд
5. Категорией лиц, имеющих право на оказание социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси), являются студенты высших и средних учебных заведений города из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот.
6. Основанием для бесплатного проезда студентов высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной моло0д0е0жи из многодетных семей и сирот на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) является бесплатный проездной билет установленного образца.

7. Осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген қаланың және жоғары оқу орындарының тұлғаларына тегiн жол жүру билеттерiн беру үшiн сома шегi Комиссия шешiмiнiң негiзiнде тиiстi қаржы жылына арналған бюджеттен бөлiнген қаржы шегiнде анықталады.
8. Қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте жүру үшiн әлеуметтiк көмек алуға үмiткер көп балалы отбасының студентiн есепке қою үшiн мына құжаттарды оқу орнының әкiмшiлiгiне тапсыруы тиiс:
тұрғылықты жерi бойынша көп балалы отбасының мүшесi болып табылатындығы жөнiнде әлеуметтiк қамқорлықтың жергiлiктi атқарушы органы берген анықтамасы;
көп балалы ананың жеке куәлiгiнiң көшiрмесi;
ағаларының және қарындастарының туу туралы куәлiктерiнiң көшiрмелерi;
Тұрғын-үй департаментiнен балаларының ата-аналарымен бiрге тұратындығы туралы анықтама.
9. Қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте жол жүру үшiн әлеуметтiк көмек алуға үмiткер жетiмдi-студенттi есепке қою үшiн мына құжаттарды оқу орнының әкiмшiлiгiне тапсыруы тиiс:
ата-анасының қайтыс болғандығы туралы куәлiгiнiң көшiрмесi. Егер туу туралы куәлiгiнде ата-анасының бiреуi көрсетiлсе, онда бiреуiнiң қайтыс болғандығы туралы куәлiгiнiң көшiрмесi мен АХАЖ органдарымен берiлген N 4 нысан;
туу туралы куәлiгiнiң көшiрмесi және 16 жасқа толғандағы жеке куәлiгiнiң көшiрмесi;
қамқорлық немесе қамқоршылық белгiлеу туралы қала әкiмi шешiмiнiң көшiрмесi.
10. Оқу орындарының әкiмшiлiгi:
студенттердiң кәсiподақ комитеттерiмен бiрге қоғамдық өзiндiк қызмет және қоғамдық өзiн-өзi басқару органдарын (бұдан әрi - Органдар) құруды және жұмыс қабiлеттiлiгiн қамтамасыз етудi;
Органдармен мұқтаж студенттердiң тiзiмдерiн әрбiр оқу орындары үшiн бөлiнген тегiн жол жүру билеттерiнiң шегi шамасында қалыптастыру және келiсу;
әрбiр оқу орындары үшiн тегiн жол жүру билеттерiнiң бөлiнген шегi шамасында мұқтаж студенттердiң тiзiмiн және осы Ереженiң 8-9 тармақтарында көрсетiлген құжаттардың көшiрмелерiн Департаментке ұсыну;
әр айдың қорытындысы бойынша жеткiзушiмен ұсынылатын, орындалған жұмыстардың актiлерiне қол қоюды жүзеге асырады.
11. Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы студенттердiң тiзiмiн құрудың растығына оқу орнының әкiмшiлiгi жауапкершiлiк артады.
12. Департамент:
осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген тұлғалардың жалпықалалық тiзiмiн қалыптастыруды және Әкiмгерге ұсынуды;
оқу орындары әкiмшiлiгiнiң осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген тұлғалардың тiзiмiн құру растығына бақылауды жүзеге асырады.
13. Әкiмгер:
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жол жүру билеттерiн жеткiзушiнi анықтауды;
жол жүру билеттерiн жеткiзушiге осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген тұлғалардың жалпықалалық тiзiмiн ұсыну;
шартқа, фактура-шотына, тиiстi қаржы жылына сәйкес бөлiнген қаржы бөлу шегiндегi жөнелтпе құжатқа сәйкес көрсететiн тiкелей жеткiзушiге тұлғаларды тасымалдау жөнiндегi жол жүру билеттерiн ұсыну үшiн ай сайын төлем ақы төлеудi;
оқу орнының әкiмшiлiгiне тегiн жол жүру билеттерiн берудi жүзеге асырады.

7. Лимит суммы для предоставления бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям города для лиц, указанных в пункте 5 настоящих Правил, определяется на основании решения Комиссии в пределах бюджетных ассигнований на соответствующий финансовый год.
8. Для постановки на учет студенту из многодетной семьи, претендующему на получение социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси), необходимо представить администрации учебного заведения следующие документы:
справку о том, что он действительно является членом многодетной семьи, выданную местным исполнительным органом социальной опеки по месту жительства;
копию удостоверения личности многодетной матери;
копии свидетельств о рождении братьев и сестер;
справку Департамента жилья о совместном проживании детей с родителями.
9. Для постановки на учет студенту-сироте, претендующему на получение социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси), необходимо предоставить администрации учебного заведения следующие документы:
копии свидетельств о смерти обоих родителей. Если в свидетельстве о рождении указан один из родителей, то свидетельство о смерти одного из родителей и форму N 4, выданную органами ЗАГСа;
копию свидетельства о рождении и копию удостоверения личности при достижении 16 лет;
копию решения акима города об установлении опеки или попечительства.
10. Администрации учебных заведений осуществляют:
совместно с профкомами студентов создание и обеспечение работоспособности органов общественной самодеятельности и общественного самоуправления (далее - Органы);
формирование и согласование с Органами списков нуждающихся студентов в пределах выделенного лимита бесплатных проездных билетов для каждого учебного заведения;
представление Департаменту списков нуждающихся студентов в пределах выделенного лимита бесплатных проездных билетов для каждого учебного заведения и копий документов, указанных в пунктах 8 и 9 настоящих Правил;
подписание актов выполненных работ, представленных поставщиком услуг, по итогам каждого месяца.
11. Ответственность за достоверность составления списков студентов из многодетных семей и сирот несут администрации учебных заведений.
12. Департамент осуществляет:
формирование и представление Администратору общего городского списка лиц, указанных в пункте 5 настоящих Правил;
контроль за достоверностью составления администрациями учебных заведений списков лиц, указанных в пункте 5 настоящих Правил.
13. Администратор осуществляет:
определение поставщика проездных билетов в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
предоставление поставщику проездных билетов общего городского списка лиц, указанных в пункте 5 настоящих Правил;
ежемесячную оплату поставщику за предоставление проездных билетов согласно договору, счет-фактуре и накладной в пределах ассигнований, выделенных на соответствующий финансовый год;
выдачу бесплатных проездных билетов администрациям учебных заведений.

14. Бюджеттiк қаражаттардың мақсатты пайдаланылуын бақылау қолданыстағы заңнамаға сәйкес жүзеге асырылады.
15. Осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген тұлғаларына тегiн жол жүру билеттерiн беруi 2004 жылғы 1 қыркүйектен басталады.
Астана қаласы әкімдігінің
2004 жылғы 7 қазандағы
N 3-1-1766қ қаулысына
2-қосымша
Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау жөнiндегi қалалық комиссия туралы
ЕРЕЖЕ
1. Жалпы ережелер
1. Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау жөнiндегi қалалық комиссия (бұдан әрi - Комиссия) әз қызметiн Қазақстан Республикасының  Конституциясына , заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң және Yкiметiнiң актiлерiне, қала әкiмiнiң және әкiмдiгiнiң актiлерiне, Қазақстан Республикасының басқа да нормативтiк құқықтық актiлерiне, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
2. Комиссия көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерi үшiн тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау мақсатында құрылған.
2. Комиссияның мiндеттерi және қызметтерi
3. Комиссияның негiзгi мiндетi көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау болып табылады.
4. Комиссия отырысының қорытындысы бойынша құжаттарды көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi Астана қаласының жоғарғы және орта оқу орындарының студенттерiне қалаiшiлiк жалпы қолданыстағы көлiкте (таксиден басқа) жол жүруiне әлеуметтiк көмек көрсету үшiн қаланың Бiлiм департаментiне және Iшкi саясат департаментiне жiбередi.
5. Комиссия негiзгi мiндеттерiне сәйкес мына қызметтердi орындайды:
1) қаланың жоғарғы және орта оқу орындарының тегiн жол жүру билеттерiне шек тағайындау тапсырысын қарастырады;
2) Астана қаласының жоғарғы және орта oқу орындарының тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтайды.
3. Комиссияның қызметiн ұйымдастыру
6. Комиссия құрамы Астана қаласы әкiмдiгiнiң қаулысы негiзiнде бекiтiледi және қаланың Iшкi саясат департаментiнiң (бұдан әрi - Департамент), Әкiмгердiң және қаланың жоғарғы және орта оқу орындарының өкiлдерiнен (келiсiм бойынша) қалыптасады.

14. Контроль за целевым использованием бюджетных средств осуществляется в соответствии с действующим законодательством.
15. Выдача проездных билетов лицам, указанным в пункте 5 настоящих Правил, начинается с 1 сентября 2004 года.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 7 октября 2004 года
N 3-1-1766п
ПОЛОЖЕНИЕ
о городской комиссии по определению лимитов
бесплатных проездных билетов высшим и средним
учебным заведениям для студентов
из числа талантливой и общественно активной молодежи
из многодетных семей и сирот
1. Общие положения
1. Городская комиссия по определению лимитов бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям города Астаны для студентов из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот (далее - Комиссия) осуществляет свою деятельность в соответствии с  Конституцией , законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, актами акимата и акима города, иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, а также настоящим Положением.
2. Комиссия создана с целью определения лимитов бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям города Астаны для студентов из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот.
2. Задачи и функции Комиссии
3. Основной задачей Комиссии является определение лимитов бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям города Астаны для студентов из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот.
4. По результатам заседания Комиссия направляет документы в Департамент образования и Департамент внутренней политики города для оказания социальной помощи на проезд на внутригородском транспорте общего пользования (кроме такси) студентам высших и средних учебных заведений города Астаны из числа талантливой и общественно активной молодежи из многодетных семей и сирот.
5. Комиссия в соответствии с основными задачами выполняет следующие функции:
1) рассматривает заявки высших и средних учебных заведений города на назначение лимита бесплатных проездных билетов;
2) определяет лимиты бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям города Астаны.
3. Организация деятельности Комиссии
6. Состав Комиссии утверждается на основании постановления акимата города Астаны и формируется из числа представителей Департамента внутренней политики города (далее - Департамент), Администратора и высших и средних учебных заведений города (по согласованию).

7. Комиссияны оның қызметiн басқаратын, Комиссияның отырыстарына төрағалық ететiн, жұмысын жоспарлайтын, оның шешiмдерiнiң iске асырылуына жалпы бақылауды жүзеге асыратын және оның қызметiне жауапкершiлiк алатын төраға жетекшiлiк етедi. Комиссияның төрағасы қала әкiмiнiң осы мәселелерге жетекшiлiк ететiн орынбасары болып табылады.
Комиссия төрағасы болмаған жағдайда оның қызметiн орынбасары атқарады.
8. Комиссия хатшысы Комиссия отырысының күн тәртiбiн қалыптастыру үшiн ұсыныстар, қажеттi құжаттар, материалдар дайындайды және өткiзiлгеннен кейiн хаттамалар ресiмдейдi.
9. Егер Комиссия мүшелерiнiң кем дегенде екiден үшi қатысса, оның отырысы құқықты өкiлеттi болып саналады.
10. Комиссия шешiмi Комиссия мүшелерiнiң жай көпшiлiк даусын анықтау жолымен ашық дауыс беру арқылы анықталады. Дауыс бiрдей болған жағдайда Комиссия төрағасының даусы шешушi болып табылады.
11. Комиссияның жұмыс кестесiн Комиссияның өзi анықтайды.
Астана қаласы әкімдігінің
2004 жылғы 7 қазандағы
N 3-1-1766қ қаулысына
3-қосымша
Көп балалы отбасылары мен жетiмдер қатарындағы талантты және қоғамдық белсендi жастары iшiндегi жоғарғы және орта оқу орындарына тегiн жол жүру билеттерiнiң шегiн анықтау жөнiндегi қалалық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Мұхамеджанов               - қала әкiмiнiң орынбасары, комиссия
Төлеген Мұхамеджанұлы        төрағасы;
Саиров                     - Iшкi саясат департаментiнiң директоры,
Ерлан Бияхметұлы             комиссия төрағасының орынбасары;
Рахымов                    - Iшкi саясат департаментi жастармен
Бекзат Рахымұлы              жұмыс жөнiндегi жұмыс бөлiмiнiң
меңгерушiсi, комиссия хатшысы.
Комиссия мүшелерi:
Рахымжанов                 - Бiлiм департаментiнiң директоры;
Әмiрхан Мұратбекұлы
Әбдiманапов                - Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Сәрсенғали Әбдiғалиұлы       университетiнiң ректоры (келiсiм
бойынша);
Әлiмжанов                  - С. Сейфуллин атындағы Қазақ аграрлық
Бекен Өкенұлы                университетiнiң ректоры (келiсiм
бойынша);
Досқалиев                  - Қазақ мемлекеттiк медицина
Жақсылық Ақмырзаұлы          академиясының ректоры (келiсiм
бойынша);
Мұсаходжаева               - Қазақ ұлттық музыка академиясының
Айман Қожабекқызы            ректоры (келiсiм бойынша);
Старунов                   - Политехникалық колледждiң директоры
Виктор Ильич                 (келiсiм бойынша);
Қуандықов                  - Ақмола қаржы-экономикалық колледжiнiң
Әлiбек Өсербайұлы            директоры (келiсiм бойынша);
Жүсiпов                    - Гуманитарлық колледждiң директоры
Әдiлхан Шаймағамбетұлы       (келiсiм бойынша);
Жүкiпбеков                 - Көлiк және байланыс колледжiнiң
Жеңiс Құрманғалиұлы          директоры (келiсiм бойынша);
Нағымтаев                  - Экономика, технология және ас
Аманжол Нағымтайұлы          тағамдарын стандарттау колледжiнiң
директоры (келiсiм бойынша);
Ахметов                    - Медициналық колледждiң директоры
Эбенгаббас Елемесұлы         (келiсiм бойынша).

7. Комиссию возглавляет председатель, который руководит ее деятельностью, председательствует на заседаниях Комиссии, планирует ее работу, осуществляет общий контроль за реализацией ее решений и несет ответственность за деятельность, осуществляемую Комиссией. Председателем Комиссии является заместитель акима города, курирующий данные вопросы.
Во время отсутствия председателя Комиссии его функции выполняет заместитель.
8. Секретарь Комиссии готовит предложения по формированию повестки дня заседания Комиссии, необходимые документы, материалы и оформляет протоколы после его проведения.
9. Заседание Комиссии считается правомочным, если в нем участвуют не менее двух третей ее членов.
10. Решения Комиссии принимаются открытым голосованием путем определения простого большинства голосов членов Комиссии. При равном количестве голосов голос Председателя Комиссии является решающим.
11. График работы Комиссии определяется самой Комиссией.
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны
от 7 октября 2004 года
N 3-1-1766п
СОСТАВ
городской комиссии по определению лимитов бесплатных проездных билетов высшим и средним учебным заведениям для студентов из
числа талантливой и общественно активной молодежи из
многодетных семей и сирот
Мухамеджанов                - заместитель акима города, председатель
Толеген Мухамеджанович        комиссии;
Саиров                      - директор Департамента внутренней
Ерлан Бияхметович             политики, заместитель председателя
комиссии;
Рахимов                     - заведующий отделом по работе с
Бекзат Рахимович              молодежью Департамента внутренней
политики, секретарь комиссии.
Члены комиссии:
Рахимжанов                  - директор Департамента образования;
Амерхан Муратпекович
Абдыманапов                 - ректор Евразийского национального
Сарсенгали Абдыгалиевич       университета имени Л.Н. Гумилева
(по согласованию);
Алимжанов                   - ректор Казахского аграрного
Бекен Окенович                университета имени С. Сейфуллина
(по согласованию);
Доскалиев                   - ректор Казахской государственной
Жаксылык Акмырзаевич          медицинской академии (по
согласованию);
Мусаходжаева                - ректор Казахской национальной
Айман Кожабековна             академии музыки (по согласованию);
Старунов                    - директор Политехнического колледжа
Виктор Ильич                  (по согласованию);
Кувандыков                  - директор Акмолинского
Алибек Усербаевич             финансово-экономического колледжа
(по согласованию);
Жусупов                     - директор Гуманитарного колледжа
Адильхан Шаймагамбетович      (по согласованию);
Жукупбеков                  - директор Колледжа транспорта и
Женис Курмангалиевич          коммуникаций (по согласованию);
Нагимтаев                   - директор Колледжа экономики,
Аманжол Нагимтаевич           технологии и стандартизации пищевых
производств (по согласованию);
Ахметов                     - директор Медицинского колледжа
Эбенгаббас Елемесович         (по согласованию).