Астана қаласы әкiмдiгiнің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы (мемлекеттiк тiркеу нөмiрi 331)
Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 5 қарашадағы N 3-1-1826қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 19 қарашада N 361 тіркелді
Ескерту: Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 тамыздағы N 23-7-603қ   қаулысымен
________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес Астана қаласының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 6 мамырдағы N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы"  қаулысына  (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 31 мамырда N 331 болып тiркелген; 2004 жылғы 5 маусымдағы N 73 "Астана хабары"; 2004 жылғы 5 маусымдағы N 71-72 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн және Астана қаласы мәслихатының бекiтуiне жiберiлсiн:
жоғарыда көрсетiлген қаулының  1-қосымшасында :
Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияның құрамына Астана қаласы әкiмiнiң кеңесшiсi - Түсiпбаев Мұрат Рысалдыұлы енгiзiлсiн;
Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияның құрамынан Астана қаласы әкiмi аппаратының экономикалық талдау және мониторинг бөлiмiнiң бас маманы - Малаев Нұрлан Серiкұлы шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары М.Е. Толыбаевқа жүктелсiн.
Астана қаласының әкімі
Әкiмнің бірінші орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнің орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
Қаржы департаментiнің директоры
Әкiм аппараты құжаттамалық
сараптама бөлiмi меңгерушiсiнің
мiндетiн атқарушысы
Экономика, сауда және кәсiпкерлiк
департаментiнің директоры
Еңбек, халықты жұмыспен
қамту және әлеуметтiк қорғау
департаментi бастығының
мiндетiн атқарушысы

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О создании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану" (номер государственной регистрации 331)
Постановление Акимата города Астаны от 5 ноября 2004 года N 3-1-1826п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 ноября 2004 года N 361. Утратило силу - постановление Акимата города Астаны от 15 августа 2005 года N 23-7-603.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города   Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О создании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 31 мая 2004 года под N 331; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 5 июня 2004 года, N 73; "Вечерняя Астана" от 5 июня 2004 года, N 71-72) следующие изменения и направить на утверждение в маслихат города Астаны:
в приложении 1 к вышеуказанному постановлению:
включить в состав комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану Тусупбаева Мурата Рсалдиновича - помощника акима города Астаны;
исключить из состава комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану Малаева Нурлана Сериковича - главного специалиста отдела экономического анализа и мониторинга аппарата акима города Астаны.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Толибаева М.Е.
Аким города Астаны                       У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима                 Есилов С.С.
Заместитель акима                        Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                        Толибаев М.Е.
Заместитель акима                        Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима              Тамабаев К.Ж.
Директор
Департамента финансов                    Аскарова А.Е.
И.о. заведующего отделом
документационной экспертизы
аппарата акима                           Шакун Т.М.
Директор Департамента экономики,
торговли и предпринимательства           Керимбеков А.Д.
И.о. начальника Департамента
труда, занятости и социальной
защиты населения                         Криничная Г.С.