Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережелері туралы" 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 39/7-ІІІ шешімімен бекітілген (Астана қаласы Әділет департаментінде 2004 жылғы 11 мамырда N 328 тіркелген) Жер учаскелеріне құқық беру ережелеріне өзгерістер енгізу туралы
Астана қалалық мәслихатының 2004 жылғы 19 қарашадағы N 97/14-ІІІ шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 23 желтоқсанда N 363 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 12 қазандағы N 294/37-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 12 қазандағы N 294/37-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Жер учаскелеріне құқық беру тәртібін реттеу жөніндегі заң шығару ережесінің өзгеруіне байланысты Астана қаласының мәслихаты былай деп ШЕШТІ:
1. Мынадай шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
...
Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережесі туралы" 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 39/7-ІІІ шешімімен бекітілген Жер учаскелеріне құқық беру ережесіне өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 19 қарашадағы N 97/14-ІІІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 363 тіркеген, "Астана хабары" газетінде 2005 жылғы 8 қаңтарда және "Вечерняя Астана" газетінде 2005 жылғы 11 қаңтарда жарияланған);
...
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрайымы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
__________________________________________________
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының  Жер кодексін  басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты былай деп  ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласында жер учаскелеріне құқық беру ережелері туралы" 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 39/7-ІІІ  шешімімен  бекітілген (Астана қаласы әділет басқармасында 2004 жылғы 11 мамырда N 328 тіркелген) Жер учаскелеріне құқық беру ережелеріне (бұдан әрі - Ережелер) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-бөлімнің 5-тармағындағы "Астана қаласы жер учаскелерінің тізімін, жер ресурстарын басқару жөніндегі органмен және басқа да мүдделі органдармен келісілген, сәулет органының ұсынымы бойынша ұсынады" деген сөздер "Астана қаласында құрылыс салу көзделетін жер учаскелерінің тізбесін әкімдік жер ресурстарын басқару жөніндегі органының сәулет органымен келісілген ұсынысы бойынша белгілейді." деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бөлімнің 23-тармағында екінші сөйлемдегі "жеке тұрғын үй объектісі кем дегенде отыз пайызға дайын болған жағдайда" деген сөздер алынып тасталсын.
Ережелерге 2-қосымшаның тақырыбы мына редакцияда жазылсын: "Жер учаскесін жалға алу құқығын сатып алу-сату шартының нысаны".
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы

О внесении изменений в Правила предоставления прав на земельные участки, утвержденные решением маслихата города Астаны от 29 апреля 2004 года N 39/7-III "О правилах предоставления прав на земельные участки в городе Астане" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 11 мая 2004 года за N 328)
Решение Маслихата города Астаны от 19 ноября 2004 года N 97/14-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 декабря 2004 года N 363. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 12 октября 2006 года N 294/37-III
Извлечение из решения маслихата города Астаны
от 12 октября 2006 года N 294/37-III
В связи с изменением норм законодательства, регулирующего порядок предоставления земельных участков, маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
...
решение маслихата города Астаны от 19 ноября 2004 года N 97/4-III "О внесении изменений в Правила предоставления прав на земельные участки, утвержденные решением маслихата города Астаны от 29 апреля 2004 года N 39/7-III "О Правилах предоставления прав  на земельные участки в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за N 363, опубликовано в газетах "Астана хабары" 8 января 2005 года, "Вечерняя Астана" 11 января 2005 года);
...
Председатель сессии
маслихата города Астаны                  С. Муканова
Секретарь маслихата
города Астаны                            В. Редкокашин
_____________________________________________________________
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь  Земельным  кодексом Республики Казахстан, маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в Правила предоставления прав на земельные участки в городе Астане, утвержденные решением  маслихата  города Астаны от 29 апреля 2004 года N 39/7-III "О правилах предоставления прав на земельные участки в городе Астане" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 11 мая 2004 года за N 328) (далее - Правила) следующие изменения:
в пункте 5 главы 3 слова "Перечень земельных участков города Астаны, предполагаемых к застройке, определяется акиматом по представлению органа архитектуры, согласованному с органом по управлению земельными ресурсами" заменить словами "Перечень земельных участков города Астаны, предполагаемых к застройке, определяется акиматом города Астаны по представлению органа по управлению земельными ресурсами, согласованному с органом архитектуры";
в пункте 23 главы 4 во втором предложении исключить слова "в случае готовности объекта индивидуального жилья не менее чем на тридцать процентов";
заголовок приложения 2 к Правилам изложить в следующей редакции: "Форма договора купли-продажи права аренды земельного участка".
Председатель сессии
маслихата города Астаны                               Ж. Нуркенов
Секретарь маслихата
города Астаны                                         В. Редкокашин