Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-ІІІ шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 367 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Заңнамалық нормалардың өзгеруiне және жекелеген шешiмдердiң қолданыс мерзiмдерiнiң өтуiне байланысты Астана қаласының мәслихаты шешiм қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы шешiм қабылданған күннен бастап күшiне енедi.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегi
N 285/35-IIІ шешiміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
9. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмi (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 367 нөмiрмен тiркелген, 2005 жылғы 27 қаңтарда, 2005 жылғы 3 ақпанда "Астана хабары" газетiнде, 2005 жылғы 22 қаңтарда "Вечерняя Астана" газетiнде жарияланды);
...
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
________________________________________
Астана қаласы әкiмдiгiнiң Қазақстан Республикасының Бюджеттiк  кодексiне , "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II Қазақстан Республикасы  Заңына  сәйкес қаулысын қарастырып, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТI:
1. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi 1-қосымшаға сәйкес төмендегi көлемде бекiтiлсiн:
1) табыстар - 79 851 663 мың теңге, соның iшiнде:
салық түсiмдерi бойынша - 32 925 318 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер бойынша - 967 961 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер бойынша - 4 285 519 мың теңге;
ресми трансферттер түсiмдерi бойынша - 41 312 865 мың теңге;
2) шығындар - 85 250 588 мың теңге;
3) операциялық сальдо - (-5 398 925) мың теңге;
4) таза бюджеттiк несиелендiру - 50 000 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 50 000 мың теңге;
5) қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо - 1 669 599 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 1 669 599 мың теңге;
6) тапшылық - (-7 118 524) мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 7 118 524 мың теңге.
8) 1 454 696 мың теңге қарызды өтеу;
9) 1 454 696 мың теңге борышты өтеу;
10) 360 000 мың теңге бюджет несиелерін өтеу.  <*>

О бюджете города Астаны на 2005 год
Решение Маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года N 367. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
Извлечение из решения Маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
В связи с изменением норм законодательства и истечением срока действия отдельных решений Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
...
9. Решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 367, опубликовано в газетах "Астана хабары" 27 января 2005 года, 3 февраля 2005 года, "Вечерняя Астана" 22 января 2005 года).
...
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
_________________________________________________________
Рассмотрев постановление акимата города Астаны в соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548,  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-II маслихат города Астаны  РЕШИЛ :
1. Утвердить бюджет города Астаны на 2005 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 79 851 663 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 32 925 318 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 967 961 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 285 519 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 41 312 865 тысяч тенге;
2) затраты - 85 250 588 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - (- 5 398 925) тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 50 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 50 000 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 1 669 599 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1 669 599 тысяч тенге;
6) дефицит - (-7 118 524) тысячи тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 7 118 524 тысячи тенге;
8) погашение займа - 1 454 696 тысячи тенге;
9) погашение долга - 1 454 696 тысячи тенге;
10) погашение бюджетных кредитов - 360 000 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда, өзгерту енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 ақпандағы  N 118/16-ІІІ ; 2005 жылғы 26 мамырдағы  N 140/18-ІІІ ; 2005 жылғы 30 маусымдағы  N 158/20-ІІІ ; 2005 жылғы 30 қыркүйектегі  N 183/22-ІІІ ; 2005 жылғы 17 қарашадағы  N 196/23-ІІІ ; 2005 жылғы 12 желтоқсандағы  N 209/27-ІІІ  шешімдерімен.
2. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес жергiлiктi бюджеттiң кiрiсiне:
бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманың кiрiстер сыныптамасының "Әлеуметтiк салық" коды бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталыққа, Мiндеттi медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөнiндегi берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың бұрын Жол қорына түсiп келген аударылатынын мәлiметке алу керек;
"Өндiрушiлер көтерме саудада сататын, өзi өндiретiн бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда)" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсiп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндiрушiлер көтерме саудада сататын, өзi өндiретiн бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда)" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсiп келген дизель отынынан алынатын алым жөнiндегi берешек;
Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген, еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге жұмыс берушiлер есептеген жәрдемақы сомаларының көрсетiлген қорға аударымдарының есептелген сомаларынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 3 процентi шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне есептеледi.
3. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетiнде Астана қаласының бюджетiнен республикалық бюджетке 3 300 974 мың теңге сомасында бюджеттiк алым қарастырылғаны есептелiнсiн.
4. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 16 мамырдағы N 49-ІІІ Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес 2005 жылдың 1 шілдесінен:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 9 200 теңге;
2) базалық зейнетақы төлемінің мөлшері - 3 000 теңге;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес зейнетақыларды, жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 971 теңге мөлшерiнде;
4) әскери қызметшiлерге (мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерден басқа), сондай-ақ Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының жедел-iздестiру, тергеу және саптық бөлiмшелерiнiң, Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының, Әдiлет министрлiгi қылмыстық-атқару жүйесi органдары мен мекемелерiнiң, қаржы полициясы органдарының қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызметтер көрсету шығыстарын төлеу үшiн ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 430 теңге сомасында бекiтiлгенiн мәлiметке қабылдансын.

Сноска. В пункт 1 внесены изменения и дополнения - решениями маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года  N 118/16-III ; от 26 мая 2005 года  N 140/18-III ; от 30 июня 2005 года N  158/20-III ; от 30 сентября 2005 года N  183/22-III ; от 17 ноября 2005 года N  196/23-III ; от 12 декабря 2005 года  N 209/27-III .
2. Принять к сведению, что в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" в доход местного бюджета зачисляется:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд;
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 3 процентов от фонда заработной платы.
3. Учесть, что в бюджете города Астаны на 2005 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Астаны в республиканский бюджет в сумме 3 300 974 тысяч тенге.
4. Принять к сведению, что в соответствии с принятием  Закона  Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 49-III "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" с 1 июля 2005 года установлены:
1) минимальный размер заработной платы - 9 200 тенге;
2) размер базовой пенсионной выплаты - 3 000 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пенсий, пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан в размере 971 тенге;
4) месячный размер денежной компенсации военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы), а также сотрудникам оперативно-розыскных, следственных и строевых подразделений органов внутренних дел, органов Государственной противопожарной службы, органов и учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальные услуги в сумме 3430 тенге.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 қарашадағы  N 196/23-ІІІ  Шешімімен.
5. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетiнде "Мүмкiншiлiктерi шектеулi балаларды әлеуметтiк медициналық педагогикалық түзетудi қолдау туралы" 2002 жылғы 11 шiлдедегi Қазақстан Республикасы  Заңын  iске асыруға 24 748 мың теңге сомасында қаражат қарастырылғанын есепке алынсын.
5-1. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетiнде тұрғын үй саясатын iске асыру шеңберiндегi тұрғын үй құрылысы үшiн сыйақының (мүдденiң) нөлдiк мөлшерлемесi бойынша республикалық бюджеттен 5 070 300 мың теңге сомасында несие түсiмi қарастырылсын. <*>
Ескерту. 5-1 тармақпен толықтырылды - Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 ақпандағы  N 118/16-ІІІ  Шешімімен.
6. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетiнiң жергілiктi атқарушы органының резервi 425 344 мың теңге сомасында, оның iшiнде:
жергiлiктi атқарушы органының шұғыл мұқтаждарының резервi - 283 826 мың теңге, оның iшiнде;
табиғи және техногендi сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшiн жергiлiктi атқарушы органының төтенше резервi - 156 000 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 30 маусымдағы  N 158/20-ІІІ ; 2005 жылғы 30 қыркүйектегі  N 183/22-ІІІ ; 2005 жылғы 17 қарашадағы  N 196/23-ІІІ    шешімдерімен.
7. Жергiлiктi атқарушы органының 2005 жылға арналған қарыз лимитi 9 000 000 мың теңге сомасында бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 ақпандағы  N 118/16-ІІІ  Шешімімен.
8. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетiнiң даму бағдарламаларының бюджеттiк бағдарламаларының тiзiмi бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) iске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын 2-қосымшаға сәйкес құру немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттiк бағдарламаларға бөлумен бекiтiлсiн.
9. Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетiнiң орындалу үрдiсiнде секвестрлерге жатпайтын жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар тiзiмi 3-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
10. 2005 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттiк бағдарламалар тiзiмi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
11. 2005 жылға арналған "Сарыарқа" ауданының бюджеттiк бағдарламалар тiзiмi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Астана қаласының мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
КЕЛIСIЛГЕН:
Астана қаласы қаржы
департаментiнiң бастығы
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III
"Астана қаласының 2005 жылға
арналған бюджеті туралы"
шешіміне 1-қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы  N 209/27-ІІІ  шешімімен.
Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті
Санат
Сынып
Сыныпша
Атауы
Сомасы  мың тенге
1
2
3
4
5
1. Кірістер

Сноска. В пункт 4 внесены изменения решением маслихата города Астаны от 17 ноября 2005 года N  196/23-III .
5. Учесть, что в бюджете города Астаны на 2005 год предусмотрены средства на реализацию  Закона  Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" в сумме 24 748 тысяч тенге.
5-1. Предусмотреть в бюджете города Астаны на 2005 год поступление кредита из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения (интереса) для строительства жилья в рамках реализации жилищной политики в сумме 5 070 300 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5-1 дополнен -  решением  маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года N 118/16-III.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Астаны на 2005 год в размере 425 344 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа на неотложные нужды - 283 826 тысяч тенге;
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера - 156 000 тысяч тенге.
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - решениями маслихата города Астаны от 30 июня 2005 года N  158/20-III ; от 30 сентября 2005 года N  183/22-III ; от 17 ноября 2005 года N  196/23-III .
7. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2005 год в размере 9 000 000 тысяч тенге.
Сноска. В пункт 7 внесены изменения -  решением  маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года N 118/16-III.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города Астаны на 2005 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 2.
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Астаны на 2005 год, согласно приложению 3.
10. Утвердить перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2005 год согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень бюджетных программ района "Сарыарка" города Астаны на 2005 год согласно приложению 5.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                                   Ж. Нуркенов
Секретарь
маслихата города Астаны                                  В. Редкокашин
Согласовано:
Директор департамента
финансов города Астаны                                   А. Аскарова
Приложение N 1
к решению маслихата города Астаны
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
Сноска. Приложение 1 в новой редакции - решения маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года  N 118/16-III ; от 26 мая 2005 года  N 140/18-III ; от 30 июня 2005 года N  158/20-III ; от 30 сентября 2005 года N  183/22-III ; от 17 ноября 2005 года  N 196/23-III ; от 12 декабря 2005 года  N 209/27-III .
Бюджет города Астаны на 2005 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс               Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

85 250 588
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету
802 816
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
47 436
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
47 436
121
Республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімінің аппараты
279 988
001
Республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
279 988
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
217 945
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
217 945
356
Республикалық маңызы бар қала, астана қаржы департаменті (басқармасы)
153 580
001
Қаржы департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
101 354
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 902
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
24 839
010
Коммуналдық меншікті  жекешелендіруді ұйымдастыру
1 900
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
20 585
357
Республикалық маңызы бар қала, астана экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті (басқармасы)
103 867
001
Экономика және бюджеттік жоспарлау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
103 867
02
Қорғаныс
93 334
350
Республикалық маңызы бар қала, астана жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар департаменті (басқарма)
93 334
001
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
25 324
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
18 490
004
Республикалық маңызы бар қалалар, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
4 158
005
Республикалық маңызы бар қалалар, астананың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
6 941
006
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы  төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
38 421
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 386 017
352
Республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджетінен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органы
2 191 906
001
Республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджетінен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2 108 349
002
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
79 672
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 885
368
Республикалық маңызы бар қала, астана жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарының департаменті (басқармасы)

85 250 588
01
Государственные услуги общего характера
802 816
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
47 436
001
Обеспечение деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
47 436
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
279 988
001
Обеспечение деятельности акима города республиканского значения, столицы
279 988
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
217 945
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
217 945
356
Департамент (Управление) финансов города республиканского значения, столицы
153 580
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) финансов
101 354
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 902
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
24 839
010
Организация приватизации коммунальной собственности
1 900
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
20 585
357
Департамент (Управление) экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
103 867
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) экономики и бюджетного планирования
103 867
02
Оборона
93 334
350
Департамент (Управление) мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
93 334
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
25 324
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 490
004
Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы
4 158
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
6 941
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
38 421
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 386 017
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 191 906
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из бюджета города республиканского значения, столицы
2 108 349
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории города республиканского значения, столицы
79 672
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 885
368
Департамент (Управление) пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы

121
Республикалық маңызы бар қалалар, астана  әкімінің аппараты
006
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қала, астана кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті (басқармасы)
008
"Қазақстанның Даму Банкі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
"Астана қаласының 2005 жылға
арналған бюджеті туралы"
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-ІІІ шешіміне
3 қосымша
2005 жылға арналған республикалық бюджеттi
атқару процесiнде секвестрлерге жатпайтын
республикалық бюджеттiк бағдарламалардың
тiзбесi ____________________________________________________________________
Функционалдық топ
| Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
|      |Бағдарлама                        Атауы
____|______|_____|__________________________________________________
1   |  2   |  3  |                              4
____________________________________________________________________
04                Бiлiм беру
360       Бiлiм беру департаментi (басқармасы)
003   Жалпы бiлiм беру
05                Денсаулық сақтау
353       Денсаулық сақтау департаменті (Басқарма)
010   Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек
көрсету
____________________________________________________________________
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III
"Астана қаласының 2005 жылға
арналған бюджеті туралы"
шешіміне 4-қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы  N 209/27-ІІІ  шешімімен.
2005 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының
бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету

121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
006
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
364
Департамент (Управление) предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
008
Увеличение уставного капитала АО
"Банк Развития Казахстана"
Секретарь маслихата города Астаны                         В.Н. Редкокашин
Приложение N 3
к решению маслихата города Астаны
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения бюджета
города Астаны на 2005 год
Функциональная
группа
Администратор
Про-
грамма
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
360
Департамент (Управление) образования
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
353
Департамент (Управление) здравоохранения
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
Секретарь маслихата города Астаны                       В.Н. Редкокашин
Приложение N 4
к решению маслихата города Астаны
"О бюджете города Астаны на 2005 год"
от 24 декабря 2004 года N 104/15-III
Сноска. Приложение 4 в новой редакции - решения маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года  N 118/16-III ; от 26 мая 2005 года  N 140/18-III ; от 30 июня 2005 года N  158/20-III ; от 30 сентября 2005 года N  183/22-III ; от 17 ноября 2005 года  N 196/23-III ; от 12 декабря 2005 года  N 209/27-III .
Перечень бюджетных программ района "Алматы"
города Астаны на 2005 год
Функциональная группа
Сумма,
тыс. тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера