Ақмола облыстық Әділет басқармасында 2003 жылдың 3 желтоқсанында 2156 тіркелген Ақмола облысы әкімінің 2003 жылғы 7 қарашадағы 37 "Ақмола облысы бойынша Қазақстан халықтары кіші ассамблеясының құрамы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімінің 2004 жылғы 23 маусымдағы N 32 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 30 маусымда N 2653 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № 17 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына , Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі  № 856 "Қазақстан халықтары Ассамблеясының стратегиясы және Қазақстан халықтары Ассамблеясының Ережесі туралы" Жарлығына сәйкес, Ақмола облысы бойынша Қазақстан халықтары кіші ассамблеясының құрамындағы өзгерістерге байланысты Ақмола облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы әкімінің 2003 жылғы 7 қарашадағы № 37 "Ақмола облысы бойынша Қазақстан халықтары кіші ассамблеясының құрамы туралы" шешіміне (Ақмола облыстық әділет басқармасында 2003 жылдың 3 желтоқсанында тіркелген, № 2156) келесі өзгерістер енгізілсін:
Ақмола облыс әкімі шешімнің 1 қосымшасын осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Облыс әкімінің осы шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне кіреді және жариялауға жатады.
Әкім
Ақмола әкімінің
2004 жылғы 23.06. N 32
"Ақмола облыстық Әділет басқармасында
2003 жылдың 3 желтоқсанында № 2156
тіркелген  Ақмола облысы әкімінің
2003 жылғы 7 қарашадағы № 37
"Ақмола облысы бойынша Қазақстан
халықтары кіші ассамблеясының
құрамы туралы" шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" шешіміне қосымша 1
Ақмола облысы әкімінің
2003 жылғы 7 қарашадағы № 37
шешіміне қосымша 1
Ақмола облысы бойынша Қазақстан
халықтары кіші ассамблеясының
ҚҰРАМЫ
Есенбаев
Мәжит Төлеубекұлы
облыс әкімі, Ақмола облысы бойынша Қазақстан халықтары кіші ассамблеясының төрағасы
Бекмағамбетов
Ғалым Мәдешұлы
облыс әкімінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Әбутәліпов
Чапай Мүталлапұлы
облыстық соғыс және еңбек ардагерлері кеңесінің төрағасы, төрағаның орынбасары
Тохаева
Марзият Юсуповна
Қазақстан халықтары кіші ассамблеясының хатшысы, Ақмола облыс әкімі аппаратының бас маманы
Әбдіхалық
Жомарт Сафиұлы
облыстық "Арқа ажары"» газетінің редакторы
Авилова
Зоя Николаевна
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, Көкшетау қаласындағы № 17 мектептің мұғалімі
Азнабаев
Баймұрат Азнабайұлы
зейнеткер, Зеренді ауданы "Қазақ тілі" қоғамының төрағасы (келісім бойынша)
Албаков
Магомед Маулиевич
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, "Отан" партиясының консультант-референті, (келісім бойынша)
Әділбеков
Дәурен Зекенұлы
Көкшетау қаласының әкімі
Ашаев Абдолла
Абдурахманович
кәсіпкер, Еңбекшілдер ауданы (келісім бойынша)
Ахметов
Оразбек Имекенұлы
облыстық "Қазақ тілі" қоғамының төрағасы
(келісім бойынша)
Апракина
Галина Оттовна
Ерейментау қаласының бала-бақша-гимназиясын меңгеруші
Байменов
Рахметолла Оразұлы
Науан Хазрет атындағы орталық мұсылмандар мешітінің имамы, Көкшетау қаласы
Байдәулетова
Күләш Ақанқызы
ішкі саясат департаментінің директоры
Белецкий
Виктор Сидорович
"Полония пулноцна" поляк мәдени-ағарту қоғамының төрағасы (келісім бойынша)
Біләлова
Күміс Әбдібекқызы
облыстық халық шығармашылығы орталығының директоры
Боброва
Людмила Ивановна
Атбасар ауданы әкімінің орынбасары
Васильева
Наталья Михайловна
Қ.Сәтпаев атындағы Кенесары орта мектебінің директоры, Щучье ауданы
Героев
Салман Сайдарович
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, "Вайнах" чечен-ингуш ұлттық орталығы" аймақтық қоғамдық бірлестігінің басшысы (келісім бойынша)
Григорян
Гачик Вагинакович
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, Қазақстан-Қытай "Кунь-Лунь" бірлескен кәсіпорнының директоры, Жарқайың ауданы (келісім бойынша)
Демеуов
Қайырбек
зейнеткер, Қорғалжын ауданы (келісім бойынша)
Жазин
Аманжол Жазыұлы
облыстық мәслихаттың хатшысы (келісім бойынша)
Джахуташвили
Шалва Григорьевич
"Новокубанка" ЖШС директоры, Шортанды ауданы (келісім бойынша)
Дмитриенко
Елена Александровна
облыстық білім басқармасының бастығы
Жанәділов
Болат Сүлейменұлы
облыстық аурухана бас дәрігерінің орынбасары
Жангуразов Ибрагим Даутович
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, "Ижевское"» ЖШС директоры, Аршалы ауданы (келісім бойынша)
Жанабергенов
Қайрат Мырзаханұлы
Степногорск қаласының әкімі
Иткин Анатолий
Александрович
"Хатиква" мәдени-ағарту орталығының төрағасы (келісім бойынша)
Ыдрысова
Құралай Ғазизқызы
Ақмола облысы бойынша ақпарат басқармасының бастығы
Ісмағұлова
Мағауя Сейілқызы
облыстық соғыс және еңбек ардагерлері кеңесі төрағасының орынбасары, Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі (келісім бойынша)
Каримова
Бәтима құматайқызы
отбасылық-дәрігерлік амбулаторияның аға дәрігері, Есіл ауданы
Кәрішалова Күләш
Шотпайқызы
Қызыл Жартыай және қызыл Крест қоғамының төрайымы (келісім бойынша)
Қасенов
Тасболат Шоланұлы
облыстық көші-қон және демография басқармасының бастығы
Касонич Антонина
Станиславовна
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, "Қазақстан поляктары" одағының вице-президенті (келісім бойынша)
Качанкин
Василий Иванович
Орыс православиялік шіркеуінің Шымкент Епархиясы Михайл Архистратигі приходының әулиеәкейі (келісім бойынша)
Климошенко
Иван Сергеевич
"Лад"»республикалық славян қоғамдық қозғалысы филиалының төрағасы (келісім бойынша)
Корнеева
Светлана Григорьевна
"Видергебурт" неміс қоғамының төрайымы
(келісім бойынша)
Косянюк
Валентина Викторовна
облыстық "Акмолинская правда" газетінің редакторы
Митчинова
Нина Ивановна
А.Мырзахметов атындағы университеттің политология пәнінің оқытушысы (келісім бойынша)
Морозова
Галина Васильевна
"Былина" орыс мәдени орталығының төрайымы (келісім бойынша)
Поляков
Василий Елизарович
Сандықтау аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Пригородова
Валентина Ивановна
кәсіптік-техникалық лицейдің директоры, Ақкөл ауданы
Сулькарнаев
Рафаил Сеитович
Көкшетау татар-башқұрт мәдени орталығының төрағасы (келісім бойынша)
Санчило
Зинаида Алексеевна
"Истоки" славян мәдени-ағарту қоғамының төрайымы (келісім бойынша)
Сейтжанова Нүрикамал Сейітжанқызы
облыстық мәдениет басқармасының бастығы
Скляров Николай
Александрович
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, ҚР ТЖ жөніндегі агенттігінің Көкшетау техникалық институтының оқытушысы (келісім бойынша)
Султаньяев
Оғаз Арыстанғалиұлы
профессор, филология ғылымдарының докторы, Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті (келісім бойынша)
Трищ
Павел Станиславович
Тумгоева
Фуна Салмановна
облыстық Әділет басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Жақсы мектеп-гимназиясының оқытушысы, Жақсы ауданы
Төлеғұл
Ғосман Төлеғұлұлы
облыстық мемлекеттік тілді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы
Томбаиди
Иван Юрьевич
"Эллада" грек ұлттық орталығының төрағасы, "Фитосанитария" РМК өкілі, Сандықтау ауданы (келісім бойынша)
Хамхоев
Юсуп Бугиевич
кәсіпкер, "Вайнах" чечен-ингуш ҰМО басшысы, Бұланды ауданы (келісім бойынша)
Чжен
Моисей Алексеевич
Қазақстан халықтары ассамблеясының мүшесі, "Корей" ҰМО төрағасы (келісім бойынша)
Шуатаева
Зура Құлмырзақызы
зейнеткер, Көкшетау қаласы (келісім бойынша)
Шораев
Арман Төлегенұлы
Ақмола облыстық телерадиокомпанияның төрағасы
Юрьева
Ирина Валентиновна
Малиновка селосының бас дәрігері,
Целиноград ауданы
Яндиев
Герихан Ибрагимович
Ақмола облыстық "Вайнах" чечен-ингуш қоғамының төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменений в решение акима Акмолинской области от 7 ноября 2003 года N 37 "О составе малой Ассамблеи народов Казахстана по Акмолинской области" зарегистрированного в управлении юстиции Акмолинской области 3 декабря 2003 года N 2156
Решение Акима Акмолинской области от 23 июня 2004 года N 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июня 2004 года N 2653. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 14 сентября 2009 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Акмолинской области от 14 сентября 2009 года № 17.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 856 "О стратегии Ассамблеи народов Казахстана и Положения об Ассамблее народов Казахстана", в связи с изменением состава малой ассамблеи народов Казахстана аким Акмолинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Акмолинской области "О составе малой Ассамблеи народов Казахстана по Акмолинской области" от 7 ноября 2003 года N 37 (зарегистрированного в управлении юстиции Акмолинской области от 3 декабря 2003 года N 2156), следующие изменения:
приложение 1 к решению акима Акмолинской области изложить в новой редакции в соответствии с приложением 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение акима области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и подлежит опубликованию в периодической печати.
Аким
Приложение 1
к решению акима Акмолинской области
от 23.06.04. N 32 "О внесении изменений
в решение акима Акмолинской области
от 7 ноября 2003 года N 37 "О составе
малой Ассамблеи народов Казахстана по
Акмолинской области зарегистрированного в
управлении юстиции Акмолинской области
3 декабря 2003 года N 2156
Приложение 1
к решению акима Акмолинской области
от 7 ноября 2003 года N 37
Состав
малой ассамблеи народов Казахстана Акмолинской области
Есенбаев
Мажит Тулеубекович
председатель малой ассамблеи народов Казахстана, аким Акмолинской области, член Ассамблеи народов Казахстана
Бекмагамбетов
Галым Мадешович
заместитель председателя, заместитель акима Акмолинской области
Абуталипов
Чапай Муталапович
заместитель председателя, председатель Акмолинского областного Совета ветеранов войны и труда, член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Тохаева
Марзият Юсуповна
заведующая секретариатом малой ассамблеи народов Казахстана, главный специалист аппарата акима Акмолинской области
Абдыхалык
Жомарт Сафиулы
редактор Акмолинской областной газеты "Арка ажары"
Авилова
Зоя Николаевна
учительница СШ N 17 г. Кокшетау, член Ассамблеи народов Казахстана
Азнабаев
Баймурат Азнабаевич
пенсионер, председатель общества "Казак тілі" Зерендинский район (по согласованию)
Албаков
Магомед Маулиевич
консультант-референт партии "Отан", член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Адильбеков
Даурен Зекенович
аким г. Кокшетау
Ашаев
Абдулла Абдурахманович
предприниматель, Енбекшильдерский район (по согласованию)
Ахметов
Оразбек Имекенович
председатель областного общества "Казак тілі" (по согласованию)
Апракина
Галина Оттовна
заведующая детским садом - гимназия г. Ерейментау
Байменов
Рахметолла Оразович
имам центральной мусульманской мечети им. Н.Хазрета, г.Кокшетау (по согласованию)
Байдаулетова
Куляш Акановна
директор Департамента внутренней политики Акмолинской области
Белецкий
Виктор Сидорович
председатель польского культурно-просветительского общества "Полония Пулноцна" (по согласованию)
Белялова
Кумус Абдибековна
директор областного центра народного творчества
Боброва
Людмила Ивановна
заместитель акима Атбасарского района
Васильева
Наталья Михайловна
директор Кенесаринской СШ им. К.Сатпаева, Щучинский район
Героев
Салман Сайдарович
руководитель регионального общественного объединения "Чечено-ингушский национальный центр "Вайнах", член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Григорян
Гачик Вагинакович
директор казахско-китайского совместного предприятия "Кунь-Лунь", Жаркаинский район, член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Демеуов Каирбек
пенсионер, Коргалжынский район (по согласованию)
Джазин
Аманжол Джазинович
секретарь областного маслихата, член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Джахуташвили
Шалва Григорьевич
директор ТОО "Новокубанка", Шортандинский район (по согласованию)
Дмитриенко
Елена Александровна
начальник Акмолинского областного управления образования
Жанадилов
Болат Сулейменович
заместитель главного врача Акмолинской областной больницы
Жангуразов
Ибрагим Даутович
директор ТОО "Ижевское", Аршалынский район, член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Жанабергенов
Кайрат Мырзаханович
аким г.Степногорска
Иткин Анатолий Александрович
председатель общественного объединения "Еврейский культурный центр Акмолинской области "Хатиква", член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Идрисова
Куралай Газизовна
начальник управления информации по Акмолинской области
Исмагамбетова
Магавья Сеиловна
заместитель председателя областного совета ветеранов войны и труда, член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Каримова
Батима Куматаевна
старший врач семейно-врачебной амбулатории, Есильский район
Каршалова
Куляш Шотпаевна
Акмолинский областной комитет общества Красного Полумесяца (по согласованию)
Касенов
Тасбулат Шаланович
начальник управления миграции и демографии по Акмолинской области
Касонич
Антонина Станиславовна
председатель общественного объединения "Польский молодежный Центр культуры Акмолинской области", член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Качанкин
Василий Иванович
настоятель прихода Архистратига Михаила "Шымкентской Епархии Русской православной церкви", г.Кокшетау (по согласованию)
Климошенко
Иван Сергеевич
председатель филиал республиканского славянского общественного движения "Лад" (по согласованию)
Корнеева
Светлана Георгиевна
председатель областного филиала немецкого общества "Видергебурт", член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Косянюк
Валентина Викторовна
редактор областной газеты "Акмолинская правда"
Митчинова
Нина Ивановна
преподаватель политологии университета им. А.Мырзахметова (по согласованию)
Морозова
Галина Васильевна
председатель русского культурного центра "Былина" (по согласованию)
Поляков
Василий Елизарович
председатель Сандыктауского районного совета ветеранов (по согласованию)
Пригородова
Валентина Ивановна
директор профессионально-технического лицея, Аккольский район
Сулькарнаев
Рафаил Сеитович
председатель Кокшетауского татаро-башкирского культурного центра (по согласованию)
Санчило
Зинаида Алексеевна
председатель общественного объединения "Славянское культурно-просветительское общество "Истоки" (по согласованию)
Сейтжанова
Нурикамал Сейтжановна
начальник управления культуры Акмолинской области
Скляров
Николай Александрович
преподаватель Кокшетауского института Агентства РК по ЧС, член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Султаньяев
Огаз Арыстангалиевич
профессор, доктор филологических наук, Кокшетауский государственный  университет им.Ш.Уалиханова (по согласованию)
Трищ
Павел Станиславович
начальник департамента юстиции Акмолинской области (по согласованию)
Тумгоева
Фуна Салмановна
преподаватель Жаксынской школы-гимназии
Толегул
Госман Толегулулы
начальник Акмолинского областного управления по развитию государственного языка
Томбаиди
Иван Юрьевич
председатель греческого национально-культурного центра "Эллада", представитель РГП "Фитосанитария", Сандыктауский район (по согласованию)
Хамхоев
Юсуп Бугиевич
предприниматель, руководитель чечено-ингушского НКЦ "Вайнах", Буландынский район (по согласованию)
Чжен
Моисей Алексеевич
председатель Кокшетауского филиала республиканского общественного объединения Ассоциация корейцев Казахстана, член Ассамблеи народов Казахстана (по согласованию)
Шуатаева
Зура Кулмурзиновна
пенсионерка, г.Кокшетау (по согласованию)
Шураев
Арман Тулегенович
председатель Акмолинской областной телерадиовещательной компании (по согласованию)
Юрьева
Ирина Валентиновна
главный врач, с. Малиновка, Целиноградский район
Яндиев
Герихан Ибрагимович
председатель общественного объединения "Акмолинское областное чечено-ингушское общество "Вайнах" (по согласованию)