Облыстың денсаулық сақтау бюджетін біріктіру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N а-1/317 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 10 қаңтарда N 2979 тіркелді. 2 және 5-тармақтарын қоспағанда қаулының күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № А-3/161 қаулысымен
Ескерту. 2 және 5 тармақтарын қоспағанда қаулының күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 22.04.2013 № А-3/161 қаулысымен.
2. Мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелер 1 қосымшаға сәйкес, аудандар (қалалар) коммуналдық меншігінен атаулары өзгертіліп, мүліктік кешендер ретінде облыстың коммуналдық меншігіне белгіленген тәртіппен қабылдансын.
5. Облыстың коммуналдық меншігіне берілген мемлекеттік кәсіпорындардың Жарғылары 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ақмола облысы әкімдігінің
2004 жылғы 30.12. N а-1/317
қаулысына 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 24.01.2005 жылғы N а-1/22 ; өзгертілді - Ақмола облысы әкімдігінің 30.05.2005 жылғы N а-5/177 қаулыларымен.
Қалалар мен аудандардың облыстық коммуналдық меншікке берілетін денсаулық сақтау нысандарының тізімі
1. Ақкөл ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ақкөл орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Гусарское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Искра отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Наумовское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Новорыбинское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Одесское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Трудовое отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Урюпинск отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
2. Аршалы ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Аршалы орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ново-Владимирское ауылдық учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы  денсаулық сақтау "Аршалы отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ижевское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Константиновское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Михайловское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ново-Александровское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ново-Владимирское отбасылық дәрігерлік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Тургеневское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.

О консолидации бюджета здравоохранения области
Постановление акимата Акмолинской области от 30 декабря 2004 года N а-1/317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2005 года N 2979. Утратило силу, кроме пунктов 2 и 5, постановлением акимата Акмолинской области от 22 апреля 2013 года № А-3/161
Сноска. Утратило силу, кроме пунктов 2 и 5, постановлением акимата Акмолинской области от 22.04.2013 № А-3/161.
2. Принять в установленном порядке из коммунальной собственности районов (городов) в коммунальную собственность области государственные предприятия и государственные учреждения, как имущественные комплексы, c измененными наименованиями,  согласно  приложения 1.
5. Утвердить уставы государственных предприятий, переданных в коммунальную собственность области, согласно приложения 2.
Приложение 1
к постановлению акимата Акмолинской
области от 30.12. 2004 года N а-1/317
Сноска. В приложение 1 внесены изменения - постановлением акимата Акмолинской области от 24 января 2005 года N А-1/22; постановлением акимата Акмолинской области от 30 мая 2005 года N А-5/177
Перечень
объектов здравоохранения районов и городов,
переданных в коммунальную собственность области.
1. Аккольский район:
Государственное учреждение "Аккольская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Гусарская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Искровская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Наумовская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Новорыбинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Одесская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Трудовская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Урюпинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
2. Аршалынский район:
Государственное учреждение "Аршалынская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Ново-Владимирская сельская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Аршалынская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Ижевская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Константиновская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Михайловская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Ново-Александровская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Тургеневская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;

3. Астрахан ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Астрахан орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жалтыр ауылдық учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Первомай учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Астрахан кеңес беру-диагностикалық емханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Астрахан отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жалтыр отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Первомай отбасылық дәрігерлік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Старый Колутон отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
4. Атбасар ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Атбасар орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Аудандық емхана" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің Мариновское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Сочинск отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Есенгелді отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жедел медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Атбасар қан орталығы" мемлекеттік мекемесі.
5. Бұланды ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Бұланды аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Бұланды аудандық емханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Вознесенское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ерголка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Журавлевка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Капитоновка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Никольское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Новобратское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Отрадное отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Бұланды ауданы жедел  жәрдем станциясы" мемлекеттік мекемесі.

3. Астраханский район:
Государственное учреждение "Астраханская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Жалтырская сельская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Первомайская участковая больница"» департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Консультативно-диагностическая поликлиника" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Астраханская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Джалтырская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Первомайская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Староколутонская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
4. Атбасарский район:
Государственное учреждение "Атбасарская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Районная поликлиника"»департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Мариновская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Сочинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Есенгельдинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Станция скорой медицинской помощи" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Атбасарский центр крови"» департамента здравоохранения Акмолинской области;
5. Буландинский район:
Государственное учреждение "Буландинская районная больница"» департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Буландинская районная поликлиника" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Вознесенская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Ергольская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Журавлевская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Капитоновская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Никольская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Новобратская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Отрадненская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Станция скорой помощи Буландынского района" департамента здравоохранения Акмолинской области;

6. Егіндікөл ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Егіндікөл орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Егіндікөл  отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
7. Еңбекшілдер ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Еңбекшілдер орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Макинка селолық учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі.
8. Ерейментау ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ерейментау орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Павлов селолық  ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Сілеті ауылдық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ерейментау клиникалық-диагностикалық емханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Благодатное отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Звенигородское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Новомарковское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Торғай отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Өлеңті отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жедел жәрдем станциясы" мемлекеттік мекемесі.
9. Есіл ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Есіл орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Красногорское ауылдық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Двуреченское ауылдық учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Красивинское ауылдық учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Есіл кеңес беру-диагностикалық емханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "N 1 Есіл отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "N 2 Есіл  отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Дальнянское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Красногорское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Маяковское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.

6. Егиндыкольский район:
Государственное учреждение "Егиндыкольская центральная районная больница"» департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Егиндыкольская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
7. Енбекшильдерский район:
Государственное учреждение "Енбекшильдерская центральная районная больница"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Макинская сельская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
8. Ерейментауский район:
Государственное учреждение "Ерейментауская центральная районная больница"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Павловская сельская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Селетинская сельская больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Ерейментауская клинико-диагностическая поликлиника"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Благодатненская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Звенигородская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Новомарковская семейная врачебная амбулатория  департамента" здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Тургайская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Улентинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Станция скорой помощи"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
9. Есильский район:
Государственное учреждение "Есильская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Красногорская сельская больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Двуреченская сельская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Красивинская сельская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Консультативно-диагностическая поликлиника" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Есильская семейная врачебная амбулатория 1" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Есильская семейная врачебная амбулатория 2" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Дальнянская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Красногорская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Маяковская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;

10. Жақсы ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жақсы орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қима ауылдық учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ишимское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қайрақты отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қалмақкөл отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
11. Жарқайың ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жарқайың  аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жарқайың кеңес беру-диагностикалық  емханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Державинск отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Нахимовское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Пятигоорское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы  денсаулық сақтау департаментінің "Тасты-Талды отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Костычево отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
12. Зеренді ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Зеренді орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Күсеп учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Шағалалы учаскелік ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің Ақкөл "Отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің Бірлестік "Отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы  денсаулық сақтау департаментінің Викторовка "Отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Еленовка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің Қарабұлақ "Отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Подлесное отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.

10. Жаксынский район:
Государственное учреждение "Жаксынская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Кийминская сельская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Ишимская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Кайрактинская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Калмак-Кольская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
11. Жаркаинский район:
Государственное учреждение "Жаркаинская районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Консультативно-диагностическая поликлиника" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Державинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Нахимовская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Пятигорская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Тасты-Талдинская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Костычевская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
12. Зерендинский район:
Государственное учреждение "Зерендинская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Кусепская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Чаглинская участковая больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Аккульская "Семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Бирлестыкская "Семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Викторовская "Семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Еленовская "Семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Карабулакская "Семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Подлесненская "Семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;

13. Қорғалжын ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қорғалжын орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қарашалғын отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Кеңбидайық отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Сабынды отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
14. Сандықтау ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің Сандықтау  аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің Балқашин отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің Богородское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Веселовское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Каменское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Лесное отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
15. Целиноград ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Красноярское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Максимовка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Малиновка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Новоишимское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қабанбай батыр ауылы отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Софиевка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Воздвиженское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Шалқар отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Приозерное отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Романовка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі.
16. Шортанды ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Шортанды орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Шортанды кеңес беру-диагностикалық емханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Андреевка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Бектау отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Дамса отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жолымбет отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Новокубанское отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Петровка отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жолымбет қалалық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің N 9 Шортанды орталық аудандық дәріханасы" мемлекеттік кәсіпорны.

13. Коргалжынский район:
Государственное учреждение "Коргалжынская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Карашалгинская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Кенбидаикская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Сабундинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области
14. Сандыктауский район:
Государственное учреждение "Сандыктауская районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Балкашинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Богородская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Веселовская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Каменская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Лесная семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
15. Целиноградский район:
Государственное учреждение "Красноярская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Максимовская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Малиновская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Новоишимская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория ауыла Кабанбай батыра"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Софиевская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Воздвиженская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Челкарская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Приозерная семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Романовская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
16. Шортандинский район:
Государственное учреждение "Шортандинская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Шортандинская консультативно-диагностическая поликлиника" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Андреевская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Бектауская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Дамсинская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Жолымбетская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Новокубанская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Петровская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Жолымбетская городская больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное предприятие "Шортандинская центральная районная аптека 9" при управлении здравоохранения Акмолинской области;

17. Щучье ауданы
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Щучье орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "N 1 "Бодрость" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "N 2 "Болашақ"  отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "N 3  "Денсаулық" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Бурабай отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;Ъ
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Веденовка с. отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Дорофеевка с. отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Зеленый бор отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Златополье с. отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қотыркөл с. отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Кенесары с. отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы  денсаулық сақтау департаментінің "Наурызбай отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ұрымқай с. отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Щучье  тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік мекемесі.
18. Степногорск қ.
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Бестөбе қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Шаңтөбе қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Заводской к. "Қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жедел жәрдем станциясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Қан орталығы" мемлекеттік мекемесі.

17. Щучинский район:
Государственное учреждение "Щучинская центральная районная больница" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория№1 "Бодрость" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория 2 "Болашак" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория 3 "Денсаулык" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Боровская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория с. Веденовка" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Cемейная врачебная амбулатория c. Дорофеевка" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Зеленоборская семейная врачебная амбулатория" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория с. Златополье" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория с. Катарколь" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория с. Кенесары" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Наурызбайская семейная врачебная амбулатория"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Семейная врачебная амбулатория с. Урумкай" департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Станция скорой и неотложной медицинской помощи"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Щучинский кожно-венерологический диспансер" департамента здравоохранения Акмолинской области;
18. г.Степногорск:
Государственное коммунальное казенное предприятие "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бестюбинская городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шантюбинская городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника п.Заводской" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Станция скорой помощи"  департамента здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Центр крови"  департамента здравоохранения Акмолинской области;

19. Көкшетау қ.
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Көкшетау қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "N 2 емханасы бар Көкшетау қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Болашақ" орталық жүйке жүйесі зақымданған балаларды қалпына келтіре емдеу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Қалалық әйелдер консультациясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "N 1 "Тілектес" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "N 2 "Көкше" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "N 3 "Мақсат" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Ауруханаішілік дәріхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаментінің "Жедел медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік мекемесі;
Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Бестөбе қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Ақмола облысы әкімдігінің
2004 жылғы 30.12. N а-1/317
қаулысына 2 қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 24.01.2005 жылғы N а-1/22  қаулысымен , өзгертілді- Ақмола облысы әкімдігінің 30.05.2005 жылғы N а-5/177  қаулысымен
Облыстық денсаулық сақтау мемлекеттік
кәсіпорындарының Тізімі
1. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Көкшетау қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
2. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "N 2 емханасы бар Көкшетау қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
3. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Болашақ" орталық жүйке жүйесі зақымданған балаларды қалпына келтіре емдеу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
4. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

19. г.Кокшетау:
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кокшетауская городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кокшетауская городская больница с поликлиникой 2" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр восстановительного лечения детей с поражением центральной нервной системы "Болашак" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская детская поликлиника"  при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская женская консультация" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Семейная врачебная амбулатория№1 "Тлектес" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Семейная врачебная амбулатория 2 "Кокше" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Семейная врачебная амбулатория 3 "Максат" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное коммунальное казенное предприятие "Межбольничная аптека" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
Государственное учреждение "Станция скорой медицинской помощи" департамента здравоохранения Акмолинской области.
Приложение 2
к постановлению акимата Акмолинской
области от 30.12. 2004 года N а-1/317
Сноска. В приложение 2 внесены изменения - постановлением акимата Акмолинской области от 24 января 2005 года N А-1/22; постановлением акимата Акмолинской области от 30 мая 2005 года N А-5/177
Перечень
государственных предприятий здравоохранения области
1. Государственное коммунальное казенное предприятие "Кокшетауская городская больница" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
2. Государственное коммунальное казенное предприятие "Кокшетауская городская  больница с поликлиникой 2" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
3. Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр восстановительного лечения детей с поражением центральной нервной системы "Болашак" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
4. Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;

5. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
6. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Қалалық әйелдер консультациясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
7. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "N 1 "Тілектес" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
8. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "N 2 "Көкше" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
9. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "N 3 "Мақсат" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
10. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Ауруханаішілік дәріхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
11. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
12. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Бестөбе қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
13. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Шаңтөбе қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
14. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
15. Ақмола облысы денсаулық сақтау департаменті жанындағы "Заводской к. қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

5. Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская детская  поликлиника" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
6. Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская женская  консультация" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
7. Государственное коммунальное казенное предприятие "Семейная врачебная амбулатория 1 "Тлектес" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
8. Государственное коммунальное казенное предприятие "Семейная врачебная амбулатория 2 "Кокше" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
9. Государственное коммунальное казенное предприятие "Семейная врачебная амбулатория 3 "Максат" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
10. Государственное коммунальное казенное предприятие "Межбольничная аптека" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
11. Государственное коммунальное казенное предприятие "Степногорская центральная городская больница" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
12. Государственное коммунальное казенное предприятие "Бестюбинская городская больница" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
13. Государственное коммунальное казенное предприятие "Шантюбинская городская больница" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
14. Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника" при департаменте здравоохранения Акмолинской области;
15. Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская поликлиника п.Заводской" при департаменте здравоохранения Акмолинской области