Халықтың әлсіз топтарына әлеуметтік төлемдер жөніндегі ережеге өзгертулер енгізу туралы
Ақкөл аудандық мәслихатының 2004 жылғы 08 қаңтардағы N С-4-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 27 қаңтарда N 2244 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 25 маусымдағы № С44-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2007.06.25 № С44-6 шешімімен
Ақкөл аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімінің Ақкөл аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы болып қайта аталып, тіркелуіне байланысты және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"Заңының негізінде, Ақкөл ауданы әкімдігінің ұсынысын (6-бап.) қарап, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Облыстық әділет басқармасында 2002 ж. 10 желтоқсанда N 1436 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2002 ж. 29 қазандағы N С 29-6 шешімімен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды жерлеуге әлеуметтік көмек көрсету ережесінің" 1, 4-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.
2. Облыстық әділет басқармасында 2002 ж. 12 желтоқсанда N 1446 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2002 ж. 29 қазандағы N С 29-7 шешімімен бекітілген "Кәмелетке толмаған балаларды жерлеуге әлеуметтік көмек көрсету ережесінің" 1, 3-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.
3. Облыстық әділет басқармасында 2002 ж. 10 желтоқсанда N 1437 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2002 ж. 29 қазандағы N С 29-8 шешімімен бекітілген "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға емделуге әлеуметтік көмек көрсету ережесінің" 1, 6-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.
4. Облыстық әділет басқармасында 2002 ж. 12 желтоқсанда N 1444 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2002 ж. 29 қазандағы N С 29-9 шешімімен бекітілген "Аз қамтамасыз етілген азаматтарды құжаттандыруға материалдық көмек төлеу ережесінің" 1-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.

О внесении изменений в правила по социальным выплатам социально-уязвимым слоям населения
Решение Аккольского районного маслихата от 8 января 2004 г N С-4-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 января 2004 года N 2244. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2007 года № С44-6
Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2007 № С44-6
В связи с переименованием и перерегистрацией Аккольского районного отдела труда и социальной защиты населения в Аккольское районное управление социальной защиты населения и на основании Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" (ст.6), рассмотрев предложение акимата Аккольского района, районный маслихат РЕШИЛ:
Внести изменения:
1. В "Правила оказания социальной помощи на погребение безработных граждан" утвержденные решением районного маслихата N С-29-6 от 29 октября 2002 г. зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1436 от 10 декабря 2002 г., в пунктах 1, 4 слова "районным отделом труда и социальной защиты населения", "районный отдел труда и социальной защиты населения" заменить словами "районным управлением социальной защиты населения", "районное управление социальной защиты населения".
2. В "Правила оказания социальной помощи на погребение несовершеннолетних детей" утвержденные решением районного маслихата N С-29-7 от 29 октября 2002 г., зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1446 от 12 декабря 2002 г., в пунктах 1, 3 слова "районным отделом труда и социальной защиты населения", "районный отдел труда и социальной защиты населения" заменить словами "районным управлением социальной защиты населения", "районное управление социальной защиты населения".
3. В "Правила оказания социальной помощи на лечение малообеспеченных граждан" утвержденные решением районного маслихата N С-29-8 от 29 октября 2002 г., зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1437 от 10 декабря 2002 г., в пунктах 1, 6 слова "районным отделом труда и социальной защиты населения", "районный отдел труда и социальной защиты населения" заменить словами "районным управлением социальной защиты населения", "районное управление социальной защиты населения".
4. В "Правила выплаты материальной помощи на документирование малообеспеченных граждан" утвержденные решением районного маслихата N С-29-9 от 29 октября 2002 г., зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1444 от 12 декабря 2002 г., в пункте 1 слова "районного отдела труда и социальной защиты населения" заменить словами "районного управления социальной защиты населения".

5. Облыстық әділет басқармасында 2002 ж. 23 желтоқсанда N 1452 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2002 ж. 29 қазандағы N С 29-10 шешімімен бекітілген "Халықтың әлеуметтік әлсіз санаттарына мемлекеттік мерекелерде материалдық көмек төлеу ережесінің" 2-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.
6. Облыстық әділет басқармасында 2002 ж. 9 желтоқсанда N 1430 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2002 ж. 29 қазандағы N С 29-11 шешімімен бекітілген "Мүгедектерді техникалық құрал-жабдықтармен қамтамасыз етуге материалдық көмек төлеу ережесінің" 1, 5-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.
7. Облыстық әділет басқармасында 2002 ж. 15 қарашада N 1374 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2002 ж. 29 қазандағы N С 29-12 шешімімен бекітілген "Аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын-үйді ұстауға (жеке тұрғын үйден басқа) және коммуналдық қызметті пайдалануға көмек көрсету ережесінің 6, 8, 9-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.
8. Облыстық әділет басқармасында 2003 ж. 23 сәуірде N 1733 тіркелген, аудандық мәслихаттың 2003 ж. 31 наурыздағы N С 35-7 шешімімен бекітілген "Мүгедектерге санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көрсету ережесінің" 1-тармақтарындағы "аудандық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі" сөзі "аудандық халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөзіне ауыстырылсын.
9. Осы шешім Ақмола облыстық әділет басқармасынан мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Ескертусіз келісілді
Аудан әкімі
Аудандық халықты
әлеуметтік қорғау
басқармасының бастығы

5. В "Правила выплаты материальной помощи к государственным праздникам социально-уязвимым слоям населения" утвержденные решением районного маслихата N С-29-10 от 29 октября 2002 г., зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1452 от 23 декабря 2002 г., в пункте 2 слова "районным отделом труда и социальной защиты населения", заменить словами "районным управлением социальной защиты населения".
6. В "Правила выплаты материальной помощи на обеспечение техническими средствами инвалидов" утвержденные решением районного маслихата N С-29-11 от 29 октября 2002 г., зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1429 от 9 декабря 2002 г., в пунктах 1, 5 слова "районным отделом труда и социальной защиты населения", "районного отдела труда и социальной защиты населения" заменить словами "районным управлением социальной защиты населения", "районного управления социальной защиты населения".
7. В "Правила оказания помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального дома) и потребления коммунальных услуг" утвержденные решением районного маслихата N С-29-12 от 29 октября 2002 г., зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1374 от 15 ноября 2002 г., в пунктах 6, 8, 9 слова "районный отдел труда и социальной защиты населения", "районным отделом труда и социальной защиты населения", заменить словами "районное управление социальной защиты населения", "районным управлением социальной защиты населения".
8. В "Правила оказания социальной помощи инвалидам на санаторно-курортное лечение" утвержденные решением районного маслихата N С-35-7 от 31 марта 2003 г., зарегистрированным в областном управлении юстиции за N 1733 от 23 апреля 2003 г., в пункте 1 слова "районным отделом труда и социальной защиты населения", заменить словами "районным управлением социальной защиты населения".
9. Настоящее решение вступает с силу после его государственной регистрации в управлении юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Согласовано без замечаний
Аким района
Начальник районного
управления социальной
защиты населения