Балқаш қаласы әкімиятының 2002 ж. 12 қыркүйектегі тіркелу нөмірі 963 "Қаланың Бюджеттік комиссиясын құру және қаланың бюджеттік комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы" N 13/3 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімиятының 2004 жылғы 8 қаңтардағы N 01/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 27 қаңтарда N 1397 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 31 мамырдағы N 22/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 31 мамырдағы N 22/04 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі "Бюджеттік жүйе туралы" Заңының 18 бабына сәйкес Балқаш қаласының әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімиятының 2002 ж. 12 қыркүйектегі "Қаланың Бюджеттік комиссиясын құру және қаланың бюджеттік комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы" N 13/3 қаулысына келесі өзгертулер енгізілсін:
Балқаш қаласы әкімиятының 2002 ж. 12 қыркүйектегі "Қаланың Бюджеттік комиссиясын құру және қаланың бюджеттік комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы" N 13/3 қаулысына № 1 қосымша жаңа редакцияда баяндалсын.
Ескерту. Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімиятының 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 13/3 қаулысы РҚАО-ға түскен жоқ.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Балқаш қаласының әкімі Қ. Мұқатов
Балқаш қаласы әкімиятының
2004 ж. 08 қаңтардағы "Балқаш
қаласы әкімиятының 2002 ж. 12 қыркүйектегі
"Қаланың Бюджеттік комиссиясын
құру және қаланың бюджеттік
комиссиясы туралы Ережені
бекіту туралы" N 13/3 қаулысына
өзгерістер енгізу туралы" № 01/04 қаулысына
№ 1 қосымша
Қаланың Бюджеттік комиссиясының
ҚҰРАМЫ
1. Мұқатов Кариполла Орынбекұлы – Балқаш қаласының әкімі, комиссия төрағасы
2. Адамова Қағаз Куатбекқызы – қала әкімінің қаржы бөлімі меңгерушісі, комиссия төрағасының орынбасары
3. Кондыбаева Әлия Бейсембекқызы – қала әкімі қаржы бөлімінің бюджеттік бөлім бастығы, комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
4. Аманжолова Шолпан Дінислямқызы - қала әкімінің орынбасары
5. Куатбеков Әлихан Жұмаханұлы - қала әкімінің орынбасары
6. Коробейникова Людмила Алексеевна - қалалық мәслихат хатшысы
(келісім бойынша)
7. Баймағамбетов Елубай Кабыкейұлы - қалалық мәслихат депутаты, бюджет,
(келісім бойынша) адамдардың құқығын қорғау және
әлеуметтік сала бойынша тұрақты
комиссияның төрағасы

О внесении изменений в постановление акимата города Балхаша N 13/3 от 12 сентября 2002 г. "Об образовании Бюджетной комиссии города и утверждении Положения о бюджетной комиссии города", регистрационный номер - 963
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 8 января 2004 года N 01/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 января 2004 года за N 1397. Утратило силу - постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 31 мая 2007 года N 22/04
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 31 мая 2007 года N 22/04.
В соответствии со статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года N 357-I "О бюджетной системе", акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Балхаша N 13/3 от 12 сентября 2002 года "Об образовании Бюджетной комиссии города и утверждении Положения о бюджетной комиссии города" следующие изменения:
Приложение N 1 к постановлению акимата города Балхаша N 13/3 от 12 сентября 2002 года "Об образовании Бюджетной комиссии города и утверждении Положения о бюджетной комиссии города" изложить в новой редакции
Сноска. Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области N 13/3 от 12 сентября 2002 года в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Аким города Балхаша                        Мукатов К.О.
Приложение N 1
к постановлению акимата
города Балхаша от 8 января 2004 года
N 01/04 "О внесении изменений в
постановление акимата города Балхаша
N 13/3 от 12 сентября 2002 г.
"Об образовании Бюджетной комиссии
города и утверждении Положения
о бюджетной комиссии города"
СОСТАВ
Бюджетной комиссии города
1. Мукатов                 - аким города Балхаша,
Кариполла Орынбекович     председатель комиссии
2. Адамова                 - заведующая финансовым
Кагаз Куатбековна         отделом акима города,
заместитель председателя
комиссии
3. Кондубаева              - начальник бюджетного
Алия Бейсембековна        отдела финансового отдела
акима города, секретарь
комиссии
Члены комиссии:
4. Аманжолова              - заместитель акима города
Шолпан Динслямовна
5. Куатбеков               - заместитель акима города
Алихан Жумаханович
6. Коробейникова           - секретарь городского
Людмила Алексеевна        маслихата
(по согласованию)
7. Баймагамбетов           - депутат городского
Елубай Кабыкеевич         маслихата, председатель
(по согласованию)         постоянной комиссии по
бюджету, защите прав
человека и социальной сферы

8. Кұмабаева Зәуреш Өмірханқызы - мемлекеттік-құқықтық жұмыс бөлімінің бастығы
9. Шлықова Зәуре Сағбайқызы - экономика комитетінің төрайымы
10. Токушев Қажымұрат Әбілқайрұлы - Балқаш қаласы бойынша салық комитетінің
(келісім бойынша)

8. Кумабаева               - начальник отдела
Зауреш Омирханова         государственно-правовой
работы
9. Шлыкова                 - председатель комитета
Зауре Сагбаевна           экономики
10. Токушев                - председатель Налогового
Кажымурат Абулхаирович   комитета по г.Балхаш
(по согласованию)