Абай ауданы әкiмиятының кейбiр қаулыларына әлеуметтiк қамтамасыз ету мәселелерi бойынша өзгертулер енгiзу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімиятының 2004 жылғы 6 қаңтардағы N 01/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 19 қаңтарда N 1383 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы "Қазақстан Республикасында мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы туралы" Заңына, "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы туралы" 1999 жылғы 5 сәуiрдегi N 365-I Заңы және "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегі N 2247 заң күші бар жарлығына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 31 бабын басшылыққа алып Абай ауданының әкiмияты қаулы етедi:
1. Абай ауданы әкiмиятының 2003 жылғы 14 сәуiрдегi "Бөгде адамның көмегiне мұқтаж, 1, 2 топтағы жалғыз басты мүгедектерге жәрдем көрсетушiнiң мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдем ақысына қосымша үстеме ақы тағайындау Қағидасын бекiту туралы" N 04/21 қаулысына өзгертулер енгiзiлсiн (Қарағанды облысы Абай ауданы әкімиятының 2003 жылғы 14 сәуірдегі N 04/21 қаулысы Қарағанды облысының әділет басқармасында 2003 жылғы 16 мамырда N 1184 тіркелді, 2003 жылдың 31 мамыры N 21 (3463) аудандық "Абай ақиқат" газетiнде жарияланды):
1) N 1 қосымшада "Бөгде адамның көмегiне мұқтаж, 1, 2 топтағы жалғыз басты мүгедектерге жәрдем көрсетушiнiң мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдем ақысына қосымша үстеме ақы тағайындау Қағидасы" 3 тараудың 2 тармағының 2 тармақшасы - келесi редакцияда мазмұндалсын: "Абай ауданының банк бөлiмшелерiнде жеке есеп шот нөмерi көрсетiлген өтiнiшi"
2) N 1 қосымшада "Бөгде адамның көмегiне мұқтаж, 1, 2 топтағы жалғыз басты мүгедектерге жәрдем көрсетушiнiң мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдем ақысына қосымша үстеме ақы тағайындау Қағидасы" 3 тараудың 2 тармағының 4 тармақшасы алынып тасталсын.
2. Абай ауданы әкiмиятының 2003 жылғы 14 сәуiрдегi "Ауданның кейбiр санаттағы тұрғындарына әлеуметтiк көмек көрсету қағидалары туралы" N 04/22 қаулысына өзгертулер енгiзiлсiн (Қарағанды облысы Абай ауданы әкімиятының 2003 жылғы 14 сәуірдегі N 04/22 қаулысы) Қарағанды облысы әдiлет Басқармасында 2003 жылдың 19 мамырда N 1196 тiркелді, 2003 жылдың 7 маусымы N 22 (3464) аудандық "Абай ақиқат" газетiнде жарияланды):

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Абайского района по вопросам социального обеспечения
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 6 января 2004 года N 01/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2004 года за N 1383
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии Законами Республики Казахстан "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан" от 21 июня 1991 года, "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан" от 5 апреля 1999 года и Указа Президента Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года и руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" 148-II от 23 января 2001 года - акимат Абайского района постановляет:
1. Внести в постановление акимата Абайского района N 04/21 от 14 апреля 2003 года "Об утверждении Правил назначения к государственным социальным пособиям дополнительных надбавок на уход одиноким инвалидам 1, 2 группы, нуждающимся в посторонней помощи", (зарегистрированное в Управлении юстиции Карагандинской области N 1184 от 16 мая 2003 года, опубликованное в районной газете "Абай ақиқат" N 21 (3463) от 31 мая 2003 года) следующие изменения:
1) в приложении N 1 "Правил назначения к государственным социальным пособиям дополнительных надбавок на уход одиноким инвалидам 1, 2 группы, нуждающимся в посторонней помощи" подпункт 2 пункта 2 главы 3 - изложить в следующей редакции: "заявление с указанием номера лицевого счета в отделениях банков Абайского района";
2) в приложении N 1 "Правил назначения к государственным социальным пособиям дополнительных надбавок на уход одиноким инвалидам 1, 2 группы, нуждающимся в посторонней помощи" подпункт 4 пункта 2 главы 3 исключить.
2. Внести в постановление акимата Абайского района N 04/22 от 14 апреля 2003 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи некоторым категориям населения района" (зарегистрированное в Управлении юстиции Карагандинской области N 1196 от 19 мая 2003 года, опубликованное в районной газете "Абай ақиқат" N 22 (3464) от 7 июня 2003 года) следующие изменения:

1) N 2 қосымшадағы "Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, қатысушыларына және теңестiрiлген тұлғаларға берілетін әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы" 2 тараудың 4 тармағының 4 тармақшасы - келесi редакцияда мазмұндалсын: "Ұлы Отан соғысының қатысушылары және соларға теңестiрiлген адамдарға үшiн Ұлы Отан соғысына қатысқанның куәлiгi".
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ш.Қ. Тәнкебаевқа жүктелсiн.
Абай ауданының әкiмi                       А. Әбдіханов
Келiсiлдi                                  Ш.Қ. Тәнкебаев
Н.В. Сергеева
Қ.О. Мүслімова

1) в приложении N 2 "Правил оказания дополнительной социальной помощи в виде единовременных материальных выплат инвалидам, участникам Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" подпункт 4 пункта 4 главы 2 - изложить в следующей редакции: "удостоверение участника Великой Отечественной войны для участников Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним".
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Танкебаева Ш.К.
Аким Абайского района                      А. Абдыханов
Согласовано                                Танкебаев Ш.К.
Сергеева Н.В.
Муслимова К.О.