"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне (Облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 3/38 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2004 жылғы 5 ақпанда N 1608 тіркелді
" Қазақстан  Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", " Бюджет  жүйесі туралы", " 2004  жылға арналған республикалық бюджет туралы", Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат шешім етті:
1. Облыстық  мәслихаттың "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2003 жылғы 10 желтоқсандағы шешіміне  (облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген,«"Маңғыстау"»газетінде 2003 жылғы 27 желтоқсанда N 209-210 және "Огни Мангистау" газетінде 2003 жылғы 25 желтоқсанда N 206-207 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ мына редакцияда жазылсын: "2004 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) түсірілімдер - 17849230 мың теңге, оның ішінде:
кірісі бойынша - 17188049 мың теңге;
алынған ресми трансферттер бойынша - 516565 мың теңге;
несиелерді қайтару бойынша - 144616 мың теңге;
2) шығыс - 18689751 мың теңге, оның ішінде:
шығындар бойынша - 18619751 мың теңге;
несиелер бойынша - 70000 мың теңге;
3) тапшылық - 840521 мың теңге.
Облыстық бюджет тапшылығының орнын жабу кірістерді қаржы жылының басындағы 840521 мың теңге мөлшеріндегі бос қалдық сомаға ұлғайту есебінен жүргізіледі".
2) 2 тармақта:
4 азат жолдағы "17,8" саны "19,5"»санына ауыстырылсын;
5 азат жолдағы "22,4"»саны "25,2"»санына ауыстырылсын;
2 Қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
3) 4 тармақта:
1 азат жолдағы "192724" саны "277479" санына ауыстырылсын;
3 азат жолдағы "56843" саны "141598" санына ауыстырылсын;
4) мынадай мазмұндағы жаңа 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"2004 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарында республикалық бюджеттен мақсатты инвестициялық трансферттермен берілген білім беру және денсаулық сақтау объектілерінің құрылысына жалпы сомасы 456900 мың теңге қаржы қарастырылған, соның ішінде:
Маңғыстау ауданы Жыңғылды селосындағы 200 орындық жатақхана-интернатының құрылысына - 122910 мың теңге;
Қарақия ауданы Жетібай поселкесіндегі 624 орындық орта мектеп құрылысына - 283990 мың теңге;
Маңғыстау ауданы Шетпе поселкесіндегі 50 орындық өкпе аурулар ауруханасының құрылысына - 50000 мың теңге".
5) 13 тармақта:
1 азат жолдағы "342271" саны "245538" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрированное в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года за N 1560
Решение Мангистауского областного маслихата N 3/38 от 30 января 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 5 февраля 2004 года за N 1608
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республики Казахстан", " О бюджетной  системе", " О республиканском  бюджете на 2004 год" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение  областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560, опубликовано в газетах "Мангистау" от 27 декабря 2003 года N 209-210 и "Огни Мангистау" от 25 декабря 2003 года N 206-207) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции: "Утвердить областной бюджет на 2004 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) поступления 17849230 тыс. тенге, в том числе по:
доходам 17188049 тыс. тенге;
полученным официальным трансфертам 516565 тыс. тенге;
возврату кредитов 144616 тыс. тенге;
2) расходы 18689751 тыс. тенге, в том числе по:
затратам 18619751 тыс. тенге;
кредитам 70000 тыс. тенге;
3) дефицит 840521 тыс. тенге.
Покрытие дефицита областного бюджета производится за счет увеличения доходов на сумму свободного остатка на начало финансового года в размере 840521 тыс. тенге".
2) в пункте 2:
абзаце 4 цифру "17,8" заменить цифрой "19,5";
абзаце 5 цифру "22,4" заменить цифрой "25,2";
Приложение 2 изложить в новой редакции.
3) в пункте 4:
абзаце 1 цифру "192724" заменить цифрой "277479";
абзаце 3 цифру "56843" заменить цифрой "141598";
4) дополнить новым пунктом 8-1 следующего содержания: "Установить, что в расходах областного бюджета на 2004 год предусмотрены средства на строительство объектов образования и здравоохранения в общей сумме 456900 тыс. тенге, переданные целевыми инвестиционными трансфертами из республиканского бюджета, в том числе на:
строительство общежития-интерната на 200 мест школы-интерната в селе Жынгылды Мангистауского района 122910 тыс.тенге;
строительство средней школы на 624 места в поселке Жетыбай Каракиянского района 283990 тыс.тенге;
строительство туберкулезной больницы на 50 коек в поселке Шетпе Мангистауского района 50000 тыс.тенге".
5) в пункте 13:
абзаце 1 цифру "342271" заменить цифрой "244538";

16783
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
6327
4
Аукциондық сатудан алынатын алым
1127
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
2714
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
19242
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген  сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
6090
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны үшін және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
153486
1
Мемлекеттік баж
153486
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
73730
3
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, сондай-ақ нотариат куәландырған құжаттар көшірмелерін (дубликаттарын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
232
4
АХА тіркегені, азаматтарға АХА тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2470
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
1469
6
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4674
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
121
8
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1885
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
78
10
Азаматтық қаруды (аңшылық суық қаруды, пневматикалық және аэрозольды газды құрылғыларды қоспағанда) тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
492
11
Қазақстан Республикасының азаматтарының паспорттары мен және куәліктерін  бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

16783
-381
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
6458
6327
-131
4
Сбор с аукционов
1150
1127
-23
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
2772
2714
-58
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
19696
19242
-454
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
6222
6090
-132
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
157056
153486
-3570
1
Государственная пошлина
157056
153486
-3570
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
75434
73730
-1704
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий, а также за выдачу копий (дубликатов) нотариально удостоверенных документов
237
232
-5
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
2532
2470
-62
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
1499
1469
-30
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
4771
4674
-97
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
123
121
-2
8
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
1933
1885
-48
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
80
78
-2
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию гражданского оружия (за исключением холодного охотничьего, пневматического и газовых аэрозольных устройств)
502
492
-10
11
Государственная пошлина за выдачу паспортов и удостоверений личности граждан Республики Казахстан
36684

014
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру жөніндегі халыққа психологиялық медициналық педагогикалық консультациялық көмек көрсету
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы
007
Ішкі істер органдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
003
Мемлекеттік мекемелер кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
5
Денсаулық сақтау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету мамандарының және денсаулық сақтау ұйымдарының жіберуіне байланысты стационарлық медициналық көмек көрсету
005
Жергілікті деңгейде қанды (ауыстырғыш) өндіру
007
Жергілікті деңгейде салауатты өмір сүруді насихаттау
008
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
009
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
014
Азаматтарды жекелеген санаттарын арнаулы балалардың және емдік тағамдардың өнімдерімен қамтамасыз ету
015
Паталогоанатомиялық союды жүргізу
010
Жедел медициналық көмек көрсету
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
016
Жергілікті деңгейде аурулар бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
263
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
017
Жергілікті деңгейде балаларды оңалту
278
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Департаменті
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті деңгейде міндетке қарсы күрес
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы
009
Ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасыларына стационарлық медициналық көмек көрсету
6
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
258
Облыстық еңбек, халықты  жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
008
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
010
Еңбекпен қамту бағдарламасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімімен азаматтардың жеке санаттарына берілетін әлеуметтік төлемдер
016
Жергілікті деңгейдегі мүгедектерді әлеуметтік қолдау
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек  және халыққа әлеуметтік қорғау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және беру бойынша қызмет көрсетуге ақы төлеу
258
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімімен азаматтардың жеке санаттарына берілетін әлеуметтік төлемдер
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы

014
Оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению по обследованию психического здоровья детей и подростков
251
Управление внутренних дел Мангистауской области
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов внутренних дел
254
Областное управление здравоохранения
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
5
Здравоохранение
254
Областное управление здравоохранения
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
005
Производство крови  (заменителей) на местном уровне
007
Пропаганда здорового  образа жизни  на местном уровне
008
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально-значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
009
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
010
Оказание скорой и неотложной помощи
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа здравоохранения, финансируемого из местного бюджета
014
Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения
015
Проведение патологоанатомического вскрытия
016
Обеспечение лекарственными средствами населения по видам заболеваний на местном уровне
263
Областное управление здравоохранения
017
Реабилитация детей на местном уровне
278
Департамент государственного санитарно-эпидемиологического благополучия
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
003
Борьба с эпидемиями на местном уровне
251
Управление внутренних дел Мангистауской области
009
Оказание стационарной медицинской помощи сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей
6
Социальное обеспечение и социальная помощь
258
Областное управление труда,занятости и социальной защиты населения
008
Специальные государственные пособия
010
Программа занятости
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
016
Социальная поддержка инвалидов на местном уровне
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа труда и социальной защиты, финансируемого из местного бюджета
002
Оплата услуг по зачислению,выплате и доставке пособий и других социальных выплат
258
Областное управление здравоохранения
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
7
Жилищно-коммунальное хозяйство

274
Облыстық мәдениет басқармасы
006
Азаматтардың жекелеген категорияларын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттың кеңістік
263
Облыстық мәдениет басқармасы
020
Жергілікті деңгейде халықтың тынығуын қамтамасыз ету
022
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
023
Тарихи-мәдени мұраларды сақтау, халықтың тарихи, ұлттық және мәдени дәстүрлері мен салттарын дамытуға жәрдемдесу
025
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени қорықтарды ұстау
029
Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпы қол жетімділігін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
026
Жергілікті деңгейде спорт іс-шараларын өткізу
027
Жергілікті деңгейдегі туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар
264
Ішкі саясат Департаменті
004
Жергілікті деңгейдегі мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қатынастар мен ішкі саясатты талдау  атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
006
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік саясатты жүргізуге қатысу
002
Өңірлік жастар саясатын жүргізу
261
Маңғыстау облыстық мұрағаттар мен құжаттама бөлімі
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Мұрағат қорының, мерзімді басылымдардың сақталуын қамтамасыз ету және оларды жергілікті деңгейде арнайы пайдалану
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
257
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы
004
Жергілікті деңгейдегі ветеринарлық іс-шараларға жәрдемдесу
013
Ормандармен хайуанаттар әлемін қорғау
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
256
Облыстық табиғатты пайдалану жөніндегі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларды өткізу
12
Көлік және байланыс
274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
026
Жергілікті деңгейдегі, қала көшелеріндегі және елді мекендердегі автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
13
Өзгелері
105
Әкім аппараты
010
Сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдарының міндеттемелерін орындау жөніндегі облыс жергілікті атқарушы органының резерві
011
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшін облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
014
Өңірлердің республикалық деңгейдегі іс-шараларға қатысуы
263
Облыстық білім басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық мәдениет басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық экономика басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   экономика шағын және орта бизнесті қолдау,мемлекеттік сатып атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық шағын кәсіпкерлікті қолдау басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын   экономика шағын және орта бизнесті қолдау,мемлекеттік сатып атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету

274
Областное управление культуры
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
263
Областное управление культуры
020
Обеспечение культурного досуга населения на местном уровне
022
Хранение историко-культурных ценностей на местном уровне
023
Сохранение исторического и культурного наследия, содействие развитию исторических, национальных и культурных традиций и обычаев населения
025
Содержание историко-культурных заповедников на местном уровне
029
Обеспечение общедоступности информации на местном уровне
263
Областное управление спорта и физической культуры
026
Проведение спортивных мероприятий на местном уровне
027
Мероприятия по туристской деятельности на местном уровне
261
Мангистауский областной отдел архивов и документации
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа управления архивами, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование на местном уровне
264
Департамент внутренней политики
004
Проведение государственной информационной политики на местном уровне
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение региональной молодежной политики
006
Участие в проведении государственной политики по обеспечению внутриполитической стабильности
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды
257
Областное управление сельского хозяйства
004
Оказание содействия ветеринарным мероприятиям на местном уровне
013
Охрана лесов и животного мира
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемого из местного бюджета
256
Областное управление по природопользованию
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне
12
Транспорт и связь
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог местного значения, улиц городов и иных населенных пунктов
13
Прочие
105
Аппарат акима
010
Резерв местного исполнительного органа области по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
011
Резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и  иных непредвиденных расходов
014
Участие регионов в мероприятиях республиканского значения
263
Областное управление образования
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление спорта и физической культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление экономики
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление поддержки малого предпринимательства
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета