Маңғыстау облысында іс жүргізуді мемлекеттік тілге көшіру туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 3/39 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 13 ақпанда N 1614 тіркелді
" Қазақстан  Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Қазақстан Республикасындағы  Тіл  туралы" Қазақстан Республикасы Заңдарына және "Тілдерді қолданумен дамытудың 2001-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасының Президентінің  Жарлығына  сәйкес және "Тілдерді қолдану мен дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған Аймақтық бағдарламасын" жүзеге асыру мақсатында облыстық мәслихат  шешім етті:
1. Маңғыстау облысының мемлекеттік органдар мен ұйымдарында және жергілікті өзін-өзі басқару органдарында 2004 жылдың 1 ақпанынан бастап іс жүргізу мемлекеттік тілге көшірілсін.
2. Мемлекеттік емес мекемелерге іс жүргізуді мемлекеттік тілге көшіру ұсынылсын.
3. Осы шешім жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                        Облыстық
мәслихаттың хатшысы

О переводе делопроизводства на государственный язык в Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 30 января 2004 года N 3_39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 февраля 2004 года за N 1614
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " О языках  в Республике Казахстан" и  Указом  Президента Республики Казахстан "О государственной программе функционирования и развития языков на 2001-2010 годы" и в целях реализации "Региональной программы функционирования и развития языков в Мангистауской области на 2001-2010 годы" областной маслихат  решил:
1. Перевести делопроизводство на государственный язык в государственных органах и организациях и органах местного самоуправления Мангистауской области с 1 февраля 2004 года.
2. Рекомендовать негосударственным организациям перевести делопроизводство на государственный язык.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата