Қостанай облысының мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орманды пайдаланған үшін төлемдер төлеу есептерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2004 жылғы 18 наурыздағы № 57 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаметінде 2004 жылғы 26 наурызда № 2837 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі № 222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2009.07.31 № 222 шешімімен, ҚР Үкіметінің 2006.08.25 № 817 қаулысымен бекітілген сәйкес "Заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілер мониторингін жүргізу ережелерінің" 3-тармағына.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 473-бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасы Орман кодексінің 14-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Қостанай облысының мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін төлемдер төлеу есептері бекітілсін (қоса берілген).
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
Қостанай облыстық мәслихатының
2004 жылғы 18 наурыздағы № 57
шешімімен бекітілген
Қостанай облысының мемлекеттік орман қорының
учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін
төлем төлеу ставкалары
Орман пайдалану түрлері
Өлшем
бірлігі
Төлем ставкасы, теңге

Об утверждении расчетов ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Костанайской области
Решение Костанайского областного маслихата от 18 марта 2004 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2004 года № 2837. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 31 июля 2009 года № 222
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 31.07.2009 № 222, в соответствии с пунктом 3 "Правил ведения мониторинга подзаконных нормативных правовых актов", утвержденных постановлением Правительства РК от 25.08.2006 № 817.
В соответствии с пунктом 1 статьи 473 Налогового кодекса Республики Казахстан и подпунктом 3) статьи 14 Лесного кодекса Республики Казахстан Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
Утвердить расчеты ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Костанайской области (прилагается).
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата
Утверждено
решением Костанайского
областного маслихата
от 18 марта 2004 года
№ 57
Ставки платы за лесные пользования
на участках государственного лесного фонда
Костанайской области
Виды лесных пользований
единица
измерения
ставка
платы
в тенге