Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасы туралы
Павлодар облысы Мәслихатының 2004 жылғы 10 ақпандағы N 14/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2004 жылғы 25 ақпанда N 2315 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 26 қазандағы N 313/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2010.10.26 N 313/27 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы мәслихатының Құрмет грамотасы бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасының үлгiсi мен оны беру тәртiбi бекiтiлсiн.
Сессия төрағасы                            В.Руди
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р.Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
2004 жылғы 10 ақпандағы
"Павлодар облысы Мәслихатының
Құрмет грамотасы туралы" N 14/3 шешiмiне
қосымша
Павлодар облысы мәслихатының Құрмет грамотасының
нысаны мен оны беру тәртiбi
1. Павлодар облысының мәслихаты Қазақстан Республикасы мен шетел азаматтарының Павлодар облысының әлеуметтiк, экономикалық, мәдени дамуына, достастық пен қоғамдық келiсiмнiң нығаюына үлес қосқан еңбектерiн қоғамдық бағалау үшін Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасы ұсынылады.
2. Толық аталуы:
қазақ тiлiнде: Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасы.
орыс тiлiнде: Почетная грамота маслихата Павлодарской области.
Құрмет грамотасы өң бетiнде Қазақстан Республикасының Елтаңбасы бейнеленген және мемлекеттiк тiлде "құрмет грамотасы" мен орыс тiлiнде "Почетная грамота" деген жазуы бар қосымша бетi бар көгiлдiр түстi папкадан құрылған.
Қосымша бет жайылған түрде қалың жылтыр қағаздан баспаханалық тәсiлмен жасалған. қосымша беттiң өң жағында жоғарыда Қазақстан Республикасының туы бейнеленген және сол жақта мемлекеттiк тiлде "Құрмет грамотасы" мен төменде орыс тiлiнде "Почетная грамота" деп жазылған.
Қосымша беттiң сол жағында марапатталатын адамның мемлекеттiк тiлде тегiн, атын, әкесiнiң атын және еңбектерiн көрсету үшiн орын бөлiнген.
Қосымша беттiң оң жағында марапатталатын адамның орыс тiлiнде тегiн, атын, әкесiнiң атын және еңбектерiн көрсету үшiн орын бөлiнген.
3. Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасымен марапаттау туралы шешiм мәслихаттың сессиясы шешімiмен немесе мәслихат хатшысының өкiмiмен қабылданады.

О Почетной грамоте маслихата Павлодарской области
Решение Павлодарского областного маслихата от 10 февраля 2004 года N 14/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 февраля 2004 года за N 2315. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 26 октября 2010 года N 313/27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 26.10.2010 N 313/27.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстана "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Учредить Почетную грамоту маслихата Павлодарской области.
2. Утвердить порядок выдачи и форму Почетной грамоты маслихата Павлодарской области, согласно приложению.
Председатель сессии В. Руди
Секретарь
областного маслихата Р. Гафуров
Приложение к решению
Павлодарского областного маслихата
от 10 февраля 2004 года N 14/3
"О Почетной грамоте маслихата
Павлодарской области"
Порядок выдачи и форма Почетной грамоты маслихата
Павлодарской области.
1. Маслихат Павлодарской области в знак общественного признания заслуг граждан Республики Казахстан и зарубежных стран за вклад в социальное, экономическое, культурное развитие Павлодарской области, укрепление дружбы и общественного согласия учреждает Почетную грамоту Маслихата Павлодарской области.
2. Полное название
на казахском языке: Павлодар облысы маслихатынын курмет грамотасы.
на русском языке: Почетная грамота маслихата Павлодарской области.
Почетная грамота состоит из папки голубого цвета со вкладышем с изображением герба Республики Казахстан на лицевой стороне и надписью на государственном языке "КУРМЕТ ГРАМОТАСЫ" и на русском языке "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА".
Вкладыш изготавливается типографическим способом в развернутом виде из плотной лощенной бумаги. На лицевой стороне вкладыша в верхней части нанесено изображение герба Республики Казахстан и надписи на государственном языке в верхней части "Павлодар облыстын маслихаты" и внизу на русском языке "Павлодарский областной маслихат".
На развороте на левой и правой стороне вкладыша нанесено изображение флага Республики Казахстан и надписи на левой стороне на государственном языке "КУРМЕТ ГРАМОТАСЫ" и на правой стороне на русском языке "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА".
С левой стороны вкладыша отведено место для указания фамилии, имени, отчества и заслуг награждаемого на государственном языке.
С правой стороны вкладыша отведено место для указания фамилии, имени, отчества и заслуг награждаемого на русском языке.
3. Решение о награждении Почетной грамотой маслихата Павлодарской области принимается сессией маслихата либо распоряжением секретаря маслихата.

4. Құрмет грамотасымен мыналар марапатталады:
1) Азаматтар және заңды тұлғалар Павлодар облысының экономикасын, әлеуметтiк саласын, ғылымын, мәдениетiн, бiлiмiн дамытуға, достастық пен қоғамдық келiсiм нығайтуға қосқан үлестерi мен ерекше еңбектерi, белсендi мемлекеттiк және қоғамдық қызметтерi үшiн;
2) шетел мемлекеттердiң азаматтары мен заңды тұлғалары бейбiтшiлiктi нығайту жөнiндегi мемлекеттiк және қоғамдық қызметi, Павлодар облысы мен шетел елдерi арасындағы достастық пен ынтымақтастықты дамытуға қолғабыс тигiзулерi үшiн.
5. Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасы салтанатты түрде Павлодар облысы мәслихатының хатшысымен немесе сессия төрағасымен тапсырылады.
6. Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасымен марапаттауға кандидатуралар бойынша ұсынымдар еңбек ұжымдармен немесе тұрақты депутаттық комиссиялармен ұсынылады.
7. Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасымен марапаттау үшiн мынадай құжаттар ұсынылуға тиiс:
1) еңбек ұжымының өтiнiшi;
2) мәслихаттың тұрақты комиссиясының қаулысы;
3) марапаттау қағазы (заңды тұлға үшiн - ұсыным).
8. Павлодар облысы мәслихатының құрмет грамотасын беру туралы хаттама жасалады, сондай-ақ марапаттау қағазында оны тапсыру күнi мен реттiк саны туралы белгi жасалады.
9. Марапаттау қағазы, хаттама Павлодар облысының мәслихатында сақталады.

4. Почетной грамотой награждаются:
1) граждане и юридические лица за особые заслуги и вклад в развитие экономики, в социальную сферу, науку, культуру, образование Павлодарской области, в укрепление дружбы и общественного согласия, за активную общественную и государственную деятельность;
2) граждане и юридические лица зарубежных государств за государственную и общественную деятельность по укреплению мира, содействие в развитии дружбы и сотрудничества Павлодарской области с зарубежными странами.
5. Вручение Почетной грамоты маслихата Павлодарской области проводится в торжественной обстановке председателем сессии и секретарем маслихата Павлодарской области.
6. Предложения по кандидатурам для награждения Почетной грамотой маслихата павлодарской области представляются трудовыми коллективами и постоянными депутатскими комиссиями.
7. Для награждения Почетной грамотой маслихата Павлодарской области представляются следующие документы:
1) ходатайство трудового коллектива;
2) постановление постоянной комиссии маслихата;
3) наградной лист (для юридического лица - представление).
8. О вручении Почетной грамотой маслихата Павлодарской области составляется протокол, также делается отметка в наградном листе с указанием даты вручения, порядкового номера.
9. Наградной лист, протокол хранятся в маслихате Павлодарской области.