Ауылдық жерлерде суарылмайтын және суармалы жерлерде жеке қосалқы шаруашылығын (үй маңындағы және егiстiк телiмдердi қоса алғанда), сондай-ақ бағбандық және жеке тұрғын үй мен саяжай құрылысын жүргiзу үшiн азаматтардың жеке меншiгiнде болуы мүмкiн жер учаскелерiнiң шектi (ең жоғары) мөлшерлерi туралы
Павлодар облысы Мәслихатының 2004 жылғы 10 ақпандағы N 5/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2004 жылғы 28 ақпанда N 2319 тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер Кодексiнiң 50 бабына  сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес ауылдық жерлерде суарылмайтын және суармалы жерлерде жеке қосалқы шаруашылығын (үй маңындағы және егiстiк телiмдердi қоса алғанда), сондай-ақ бағбандық және жеке тұрғын үй мен саяжай құрылысын жүргiзу үшiн  азаматтардың жеке меншiгiнде болуы мүмкiн жер учаскелерiнiң шектi (ең жоғары) мөлшерлерi  белгiленсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың  аграрлық мәселелерi жөнiндегi комиссиясына жүктелсiн.
Облыс әкiмi Қ.Нұрпейiсов
Сессия төрағасы В.Руди
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Р.Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
2004 жылғы 10 ақпандағы "Ауылдық
жерлерде суарылмайтын және суармалы
жерлерде жеке қосалқы шаруашылығын
(үй маңындағы және егiстiк телiмдердi
қоса алғанда), сондай-ақ бағбандық
және жеке тұрғын  үй мен саяжай
құрылысын жүргiзу үшiн азаматтардың
жеке меншiгiнде болуы мүмкiн жер
учаскелерiнiң шектi (ең жоғары)
мөлшерлерi туралы" N 5/6 шешiмiне
ҚОСЫМША
Ауылдық жерлерде суарылмайтын және суармалы жерлерде жеке қосалқы шаруашылығын (үй маңындағы және егiстiк телiмдердi қоса алғанда), сондай-ақ бағбандық және жеке тұрғын  үй мен саяжай құрылысын жүргiзу үшiн азаматтардың жеке меншiгiнде болуы мүмкiн жер учаскелерiнiң шектi (ең жоғары) мөлшерлерi туралы
га
Учаскелердi пайдалану мақсаты
Қалаларда
Аудан орталықтары мен кенттерде
Ауылдықокруг-
тердiң орталықтарында
Басқа ауылдарда
1
2
3
4
5
Суарылмайтын жерлерде (үй маңындағы және егiстiк телiмдердi қоса алғанда) жеке қосалқы шаруашылығын жүргiзуге арналған учаскелер

О предельных (максимальных) размерах земельных участков, которые могут находиться в частной собственности граждан для ведения личного подсобного хозяйства (включая приусадебный и полевой наделы) в сельской местности на неорошаемых и орошаемых землях, а также садоводства, индивидуального жилищного и дачного строительства
Решение Павлодарского областного маслихата от 10 февраля 2004 года N 5/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2004 года за N 2319
В соответствии со статьей 50 Земельного Кодекса  Республики Казахстан областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Установить предельные (максимальные) размеры Земельных участков, которые могут находиться в частной собственности граждан для ведения личного подсобного хозяйства (включая приусадебный и полевой наделы) в сельской местности на неорошаемых и орошаемых землях, а также садоводства, индивидуального жилищного и дачного строительства согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам.
Председатель сессии В.Руди
Секретарь
областного маслихата Р.Гафуров
Аким области К.Нурпеисов
Приложение к решению
Павлодарского областного маслихата
от 10 февраля 2004 года N 5/3
"О предельных (максимальных) размерах
Земельных участков, которые могут
находиться в частной собственности граждан
для ведения личного подсобного хозяйства
(включая приусадебный и полевой наделы)
в сельской местности на неорошаемых
и орошаемых землях, а также садоводства,
индивидуального жилищного и
дачного строительства"
Предельные (максимальные) размеры
Земельных участков, которые могут находиться в частной
собственности граждан для ведения личного подсобного хозяйства
(включая приусадебный и полевой наделы) в сельской местности на
неорошаемых и орошаемых землях, а также садоводства,
индивидуального жилищного и дачного строительства
Целевое назначение участка
В городах
В райцентрах и поселках
В центральных селах сельских округов
В других селах
1
2
3
4
5
Участки для ведения личного подсобного хозяйства (включая приусадебный и полевой наделы) на неорошаемых   землях