Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің шекараларын өзгертудің кейбір мәселелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 қыркүйектегі N 60/7 (III сайланған, VII сессия) шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 15 қазанда N 2743 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11  бабына  сәйкес және Ақтоғай аудандық мәслихаты мен әкімдігінің 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 3/4 бірлескен шешімі негізінде, облыстық мәслихат және облыс әкімдігі  ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылғысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
елдi мекен мәртебесiнен айырылуына байланысты Тайқоңыр селосы таратылсын және кейiн есептiк деректерден шығарылсын.
Тайқоңыр селосы Харьков ауылдық округiнiң Харьков ауылының құрамына енгiзiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн сақтау және ақпараттық саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы Н. Шабрат
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

О некоторых вопросах изменения границ сельских округов Актогайского района
Решение (VIIсессии, III созыва) Павлодарского областного Маслихата от 24 сентября 2004 года N 60/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 октября 2004 года за N 2743
В соответствии со статьей 11  Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения маслихата и акимата Актогайского района от 12 января 2004 года N 3/4, областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальном устройстве Актогайского района:
упразднить (село Тайконыр) в связи с утратой им статуса населенного пункта, с последующим исключением из учетных данных;
включить (село Тайконыр) в состав села Харьковский Харьковского сельского округа.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии                        Н. Шабрат
Аким области                               К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров