Павлодар облысы Щарбақты ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 92/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 11 қаңтарда N 2857 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 3) тармақшасына, Павлодар облысы Шарбақты ауданы мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 13 мамырдағы (III сайланған V сессиясы) "Доменка, Богодуховка, Второе отделение селолары елдi мекендерiн тарату туралы" N 26//5 бiрлескен шешiмiне, облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 17 қарашадағы "Шарбақты ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" N 272/9 қаулысына сәйкес облыстық Мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
Павлодар облысы Шарбақты ауданының  әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Соснов селолық округiнiң Доменка селосы, Хмельницк селолық округiнiң Второе отделение селосы, Красилов селолық округiнiң Богодуховка селосы елдi мекен мәртебесiнен айырылуына байланысты таратылсын және кейiннен есептiк деректерден шығарылсын;
Доменка селосы Соснов селолық округiнiң Софиевка селосының құрамына; Богодуховка селосы Красилов селолық округiнiң Красилов селосының құрамына; Второе отделение селосы Хмельницк селолық округiнiң Хмельницк селосының құрамына енгiзiлсiн.
Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық Мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қорғау және ақпараттық саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы А. Гуськов
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық Мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Щербактинского района Павлодарской области
Решение Павлодарского областного Маслихата от 24 декабря 2004 года N 92/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2005 года за N 2857
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения акимата и маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 13 мая 2004 года N 26/5, "Об упразднении населенных пунктов сел Доменка, Богодуховка, Второе отделение", постановлением акимата области N 272/9 от 17 ноября 2004 года "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Щербактинского района Павлодарской области" , областной Маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести в административно-территориальное устройство Щербактинского района Павлодарской области следующие изменения:
упразднить село Доменка Сосновского сельского округа, Второе отделение Хмельницкого сельского округа, Богодуховка Красиловского сельского округа в связи с утратой ими статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных;
включить село Доменка в состав села Софиевка Сосновского сельского округа, село Богодуховка в состав села Красиловка Красиловского сельского округа, село Второе отделение в состав села Хмельницкое Хмельницкого сельского округа.
2.Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного Маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии                        А. Гуськов
Аким области                               К. Нурпеисов
Секретарь областного Маслихата             Р. Гафуров