"Қалаға сіңірген еңбегі үшін" белгісімен наградталған Екібастұз қаласы азаматтарына әлеуметтік төлем төлеудің Қағидалары туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімиятының 2004 жылғы 7 сәуірдегі N 177/4 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 5 мамырда N 2423 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 27 шілдедегі N 447/8 қаулысымен
Есерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 27 шілдедегі N 447/8 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңына сәйкес және "Қалаға сiңiрген еңбегi үшiн" белгiсiмен наградталған азаматтардың қаланың дамуы мен қалыптасуына қосқан зор үлесiн ескере отырып, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қалаға сiңiрген еңбегi үшiн" белгiсiмен наградталған азаматтарға әлеуметтiк төлем төлеу туралы Қағида (бұдан былай - Қағида, қоса берiлiп отыр) бекiтiлсiн.
2. "Екiбастұз қаласының халықты әлеуметтiк қорғау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi Қағидаларға сәйкес әлеуметтiк төлемдердi төлесiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Ғ.Ш.Балтабековаға жүктелсiн.
4. Аталмыш қаулы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттiк тiркеуден өткен соң және бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланғаннан кейiн күшiне енедi.
Екiбастұз қаласының әкiмi В.Набитовский
Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң
2004 жылғы 7 сәуірдегі
"Қалаға сiңiрген еңбегi үшiн"
белгiсiмен наградталған Екiбастұз қаласы
азаматтарына әлеуметтiк төлем төлеудiң
Қағидалары туралы"
N 177/4 қаулысымен
бекiтiлген
"Қалаға сiңiрген еңбегi үшiн"
белгiсiмен наградталған Екiбастұз қаласы
азаматтарына әлеуметтiк төлем төлеу туралы
Қ А Ғ И Д А
1. Осы Қағидалар Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" N 148 Заңына сәйкес жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша азаматтарға әлеуметтiк төлемдер төлеудiң тәртiбiн анықтайды.
2. Әлеуметтiк төлемдердi тағайындау "Қалаға сiңiрген еңбегi үшiн" белгiсiмен наградталған тұлғалардың белгiленген үлгiдегi өтiнiштерi бойынша (1-қосымша) "Екiбастұз қаласының халықты әлеуметтiк қорғау басқармасы" мемлекеттiк мекемесiмен орындалады.
Өтiнiшке:
1) тұрғылықты жерiнен анықтама;
2) наградталғанын растайтын құжат көшiрмесi;
3) жеке куәлiгi көшiрмесiмен;
4) салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
5) банк филиалы көрсетiлген жеке есеп шот нөмiрi қоса берiледi.
Әлеуметтiк төлемдер өтiнiш берiлген айдан бастап төленедi.
3. Бiр адамға айына төленетiн әлеуметтiк төлем мөлшерi қалалық көлiктегi жолақысына, телефон байланысы мен коммуналдық қызметiне өткен жылдың 50 пайызы есебiмен айсайын төленетiн болып анықталады.

О правилах социальных выплат гражданам города Экибастуза, награжденным знаком "За заслуги перед городом"
Постановление Акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 апреля 2004 года N 177/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 мая 2004 года за N 2423. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27 июля 2009 года N 447/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27 июля 2009 года N 447/8.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и принимая во внимание огромный вклад граждан, награжденных знаком "За заслуги перед городом" в развитие и становление города, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Правила о социальных выплатах гражданам, награжденным знаком "За заслуги перед городом" (далее - Правила, прилагаются).
2. Государственному учреждению "Управление социальной защиты населения города Экибастуза" производить социальные выплаты в соответствии с Правилами.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балтабекову Г.Ш.
4. Настоящее постановление вступает в силу после государственной регистрации и опубликования в средствах массовой информации в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Аким города Экибастуза                     В.Набитовский
Утверждены
постановлением акимата
города Экибастуза
от 7 апреля 2004 года
N 177/4 "О правилах социальных
выплат гражданам города
Экибастуза, награжденным
знаком "За заслуги перед городом"
Правила
о социальных выплатах гражданам города Экибастуза,
награжденным знаком "За заслуги перед городом"
1. Настоящие Правила определяют порядок социальных выплат гражданам по решению местных представительных органов в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан".
2. Назначение социальных выплат производится Государственным
учреждением "Управление социальной защиты населения города Экибастуза" по заявлению установленного образца (приложение 1), лицам, награжденным знаком "За заслуги перед городом".
К заявлению прилагается:
1) справка с места жительства;
2) ксерокопия документа, подтверждающего факт награды;
3) удостоверение личности с копией;
4) регистрационный номер налогоплательщика;
5) номер лицевого счета с указанием филиала банка.
Социальные выплаты назначаются с месяца обращения.
3. Размер социальных выплат в месяц определяется исходя из расчета 50% затрат на проезд в городском транспорте, услуг телефонной связи и коммунальных услуг на одного человека и выплачивается ежемесячно за истекший месяц.

4. Төлем екiншi деңгейдегi банктерде өтiнiш берушiнiң жеке шоттарына ақшалай қаражат аударылу жолымен төленiп отырады.
5. Әлеуметтiк төлемдi қаржыландыру жергiлiктi өкiлеттi атқару органдарымен бекiтiлген жылдық бюджет аясында жүзеге асырылады.
6. "Екiбастұз қаласының халықты әлеуметтiк қорғау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi әлеуметтiк төлемдердi қамтамасыз етуге 258-051-000 "Жергiлiктi атқарушы органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтiк төлемдер" бюджеттiк бағдарламасы бойынша қажеттi қаражат туралы қаржы басқармасына ай сайын тапсырыс берiп отырады.
"Қалаға сiңiрген еңбегi үшiн"
белгiсiмен наградталған Екiбастұз қаласы
азаматтарына әлеуметтiк төлем төлеудiң
Қағидаларына
қосымша
Халықты әлеуметтiк қорғау
басқармасының бастығы
З.Б.Оспановқа
______________ мекен-жайда
тұрақты тұратын
______________________
СТН___________________
Салым__________________
Банк филиалы_________________
Ө Т I Н I Ш
"Қалаға сiңiрген еңбегi үшiн" белгiсiмен наградталған тұлға ретiнде айсайын ақшалай төлем тағайындауыңызды сұраймын. Өтiнiшке қоса:
- тұрғылықты жерден анықтама;
- наградталғанын растайтын құжат көшiрмесi;
- жеке куәлiктi көшiрмесiмен;
- салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
- банк филиалы көрсетiлген жеке есеп шотты жолдап отырмын.
Күнi_______________________       Қолы____________________

4. Выплата производится путем зачисления денежных средств на
лицевой счет заявителя в филиалы банков второго уровня.
5. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках
годового бюджета, утвержденного местными представительными органами.
6. Государственное учреждение "Управление социальной защиты
населения города Экибастуза" ежемесячно представляет в управление финансов заявки о потребности средств для обеспечения социальных выплат по бюджетной программе 258-051-000 "Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов".
Приложение
к Правилам о социальных
выплатах гражданам города
Экибастуза, награжденным знаком
"За заслуги перед городом"
Начальнику управления
социальной защиты населения
от _______________________
__________________________
__________________________
проживающего постоянно в
_________________________
_________________________
_________________________
РНН _____________________
N вклада_________________
филиал банка _____________
З А Я В Л Е Н И Е
Прошу назначить ежемесячную денежную выплату, как лицу, награжденному знаком "За заслуги перед городом". К заявлению прилагаю:
1. справку с места жительства;
2. ксерокопию документа, подтверждающего факт награды;
3. удостоверение личности с копией;
4. регистрационный номер налогоплательщика;
5. номер лицевого счета с указанием филиала банка.
Дата _____________                         Подпись_____________