Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 8 ақпанда N 431 тіркелген) "Халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 19 мамырдағы N 3/424 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 27 мамырда N 602 тіркелді
Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 5/870  қаулысымен .
___________________________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  37-ші бабы мен 2001 жылы 17 шілдедегі N 246-ІІ "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы"  Заңына  сәйкес Алматы қаласының Әкімшілігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   Алматы қаласы Әкімшілігінің   2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 "Халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы"  қаулысымен  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 8 ақпанда N 431 тіркелген, 2002 жылы 23 ақпанда N 15 "Вечерний Алматы" N 21 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан) бекітілген, халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек  көрсету бойынша учаскелік комиссиялар құрамына (2002 жылы 11 қыркүйекте N 71 "Вечерний Алматы" және 2002 жылы 7 қыркүйекте N 100 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2002 жылы 19 шілдедегі N 3/470 қаулысы (2002 жылы 01 тамыздағы тіркеу N 462), 2002 жылы 11 желтоқсанда N 97 "Вечерний Алматы" және 2002 жылы 12 желтоқсанда N 140 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2002 жылы 13 қарашадағы N 5/724 қаулысы (2002 жылы 28 қарашадағы тіркеу N 489), 2003 жылы 12 шілдеде N 107-109 "Вечерний Алматы" және 2003 жылы 26 маусымда N 71 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2003 жылы 26 мамырдағы N 2/319 қаулысы (2003 жылы 18 маусымдағы тіркеу N 534), 2003 жылы 15 қазанда N 161 "Вечерний Алматы" және 2003 жылы 14 қазанда N 115 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2003 жылы 17 қыркүйектегі N 4/535 қаулысы (2003 жылы 26 қыркүйектегі тіркеу N 552) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Әуезов аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Саттарова Гүлнар Рахымқызы - Әуезов аудандық білім беру бөлімінің бас маманы;
осы құрамнан шығарылсын:
Н.Ж. Шаймаков;
2) Бостандық аудандық учаскелік комиссиясының құрамына енгізілсін:
Райхан Айдарқызы Мырзалиева - аудандық "Ұстаз" кәсіподақ комитетінің төрағасы,
Шәріпхан Исажанұлы Матаев - аудандық ішкі істер  басқармасының орынбасары,
Қалиулла Халықұлы Халықов - Мәслихат депутаты, соттық үкімет және қылмыс процессі кафедрасының меңгерушісі, заң ғылымдарының докторы, Әл-Фараби атындағы Қазақтың ұлттық университетінің профессоры;
осы құрамнан шығарылсын:
Тажиев Е.Б., Маткенов Т.С., Исина Б.А.;

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 29 января 2002 года N 1/80 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 431 от 8 февраля 2002 года)
Постановление Акимата города Алматы от 19 мая 2004 года N 3/424. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 мая 2004 года за N 602. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 29 декабря 2005 года N 5/870. (V05R687)
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 246-II "О государственной адресной социальной помощи", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в состав участковых комиссий по оказанию государственной адресной социальной помощи населению, утвержденный  постановлением  акимата города Алматы от 29 января 2002 года N 1/80 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 431 от 8 февраля 2002 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" N 15 и "Алматы акшамы" N 21 от 23 февраля 2002 года), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы от 19 июля 2002 года N 3/470 (регистрационный N 462 от 01 августа 2002 года) опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 11 сентября 2002 года N 71 и "Алматы акшамы" от 7 сентября 2002 года N 100, от 13 ноября 2002 года N 5/724 (регистрационный N 489 от 28 ноября 2002 года), опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 11 декабря 2002 года N 97 и "Алматы акшамы" от 12 декабря 2002 года N 140, от 26 мая 2003 года N 2/319 (регистрационный N 534 от 18 июня 2003 года), опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 12 июля 2003 года N 107-109 и "Алматы акшамы" от 26 июня 2003 года N 71, от 17 сентября 2003 года N 4/535 (регистрационный N 552 от 29 сентября 2003 года) опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 15 октября 2003 года N 161 и "Алматы акшамы" от 14 октября 2003 года N 115 следующие изменения:
1) ввести в состав участковой комиссии Ауэзовского района:
Саттарову Гульнару Рахимовну - главного специалиста отдела образования Ауэзовского района;
вывести из состава :
Шаймакова Н.Ж.;
2) ввести в состав участковой комиссии Бостандыкского района:
Мурзалиеву Райхан Айдаровну - председателя районного комитета профсоюзов "Устаз",
Матаева Шарипхана Исажановича - заместителя начальника Бостандыкского районного управления внутренних дел,
Халикова Калимуллу Халиковича - депутата маслихата, заведующего кафедрой судебной власти и уголовного процесса, доктора юридических наук, профессора Казахского национального Университета имени Аль-Фараби;
вывести из состава:
Тажиева Е.Б., Маткенова Т.С., Исину Б.А.;