ІІ-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV-сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшермелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының VIII сессиясының 2004 жылғы 29 шілдедегі N 68 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 06 тамызда N 613 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 164 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008.12.22 N 164 шешімімен .
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңының 7 бабына сәйкес ІІІ-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. ІІІ-сайланған Алматы қаласының Мәслихатының 2004 жылғы 10 маусымдағы кезектен тыс VІІ-сессиясының "ІІ-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV-сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі қайта бекітілсін.
2. "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ХХІV-сессиясының 2003 жылғы 27 ақпандағы шешіміне қосымша мына редакцияда мазмұндалсын, қоса беріліп отыр.
3. Қазақстан Республикасының "Темекі шегушіліктің алдын алу және шектеу туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі заңының 4 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес қосымшадағы мөлшерлемелер кестесінің 1.1., 2.1., 3.1., 4.1., 5.1., 6.1., 7.1., 8.1.тармақтары және қосымшаға ескертпедегі 4 тармақтың күші 2004 жылғы 1 қазанға дейін қолданылады.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссияға (Шелипанов А.И.), Алматы қаласы бойынша салық комитетiнiң төрағасы Қ.Е.Баеділовқа жүктелсін.
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
VІІІ-сессиясының төрағасы
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы
ІІ-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының
2003 жылғы 27 ақпандағы ХХІV-сессиясының
"Алматы қаласының аумағында сыртқы
(көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай
сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту
туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы ІІІ-сайланған Алматы қаласының
Мәслихатының 2004 жылғы 29 шілдедегі N 68
VІІІ сессиясының шешіміне
қосымша
"ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының
2003 жылғы 27 ақпандағы
ХХІV-ші сессиясының шешіміне
қосымша
Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі)
жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы
төлемнің мөлшерлемелері (бір жағы үшін)
Жарнама түрi
Төлем ақы мөлшерлемелерi
Ай сайын алынатын
"А" категориясы
"В" категориясы
"С" категориясы
Ескерту

О внесении изменений и дополнений в решение ХХIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы"
Решение VIII сессии Алматинского городского Маслихата III-го созыва от 29 июля 2004 года N 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 августа 2004 года за N 613. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 декабря 2008 года N 164
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.12.2008 N 164.
В соответствии со статьей 7  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Переутвердить решение внеочередной VII-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 10 июня 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение XХIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещения наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы".
2. Приложение к  решению  XХIV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещения наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы" изложить в следующей редакции, прилагается.
3. В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 4  Закона  Республики Казахстан "О профилактике и ограничении табакокурения" от 10 июля 2002 года пункты 1.1., 2.1., 3.1., 4.1., 5.1., 6.1., 7.1., 8.1. таблицы ставок в приложении и пункт 4 в примечании к приложению действуют до 1 октября 2004 года.".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.), председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель
VIII-й сессии Маслихата
города Алматы III-го созыва               А. Несипбаев
Секретарь
Маслихата города
Алматы III-го созыва                       Т. Мукашев
Приложение к решению VIII-й сессии
Маслихата города Алматы № 68 III-го
созыва от 29 июля 2004 года "О
внесении изменений и дополнений в
решение ХХIV-й сессии Алматинского
городского Маслихата II-го созыва
от 27 февраля 2003 года "Об утверждении
ставок ежемесячной платы за размещение
наружной (визуальной) рекламы на
территории города Алматы"
"Приложение к решению ХХIV-й сессии
Алматинского городского Маслихата
II-го созыва от 27 февраля 2003 года
Ставки
ежемесячной платы (за одну сторону) за размещение
наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы
Вид рекламы
Ставки платы
Ежемесячная
При-
меча-
ние
Кате-
гория
"А"
Кате-
гория
"В"
Кате-
гория
"С"

9. Көлiк құралдарының сыртындағы жарнама (бiрлiк үшiн)
9.1. Автобустар, троллейбустар, трамвайлар, жүк машиналары және т.б. (жүк көтерімі 1,5 тоннадан астам)
9.2. Шағын автобустар, такси, жеңiл автомобильдер (жүк көтерімі 1,5 тоннаға дейін)
15
5
15
5
15
5
4 ескерту
Ескерту: 1. Төлем ақы мөлшерлемелерi қолданыстағы айлық есептiк көрсеткiштiң көлемiмен есептеледi.
2. Бюджеттiк ұйымдар мен отандық тауар өндірушілер (отандық және бірлескен өндірістік кәсіпорындар) үшiн ай сайынғы мөлшерлемелер 20% азайтылады.
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары олардың өз функцияларын жүзеге асыруға байланысты орналастырған сыртқы (көрнекi) жарнама нысандары бойынша ақы төлеушiлер болып табылмайды.
4. Темекi өнiмдерiнiң жарнамасын көлiктің барлық түрлерінде, құрылғылар мен ЖПБ жол белгілерінде орналастыруға тыйым салынады.
5.Төленген төлем ақы сомалары қайтарылмайды.
6. Категориялар бойынша Алматы қаласының негiзгi алаңдары мен магистральдарының тiзiмi:
"А" категориясы: Абай д., Әл-Фараби д., Абылай хан д., Достық д., Фурманов к-сi, Астана алаңы, Республика алаңы, Сәтпаев к-сi, Қонаев к-сi, Сүйiнбай д., Саин д., Сейфуллин д., Қажымұқан к-сi, Байтұрсынов к-сi, Достық - Әл-Фараби зәулiм жолы, Алтынсарин к-сi, Райымбек д., Рысқұлов д., Желтоқсан к-сi, Гоголь к-сi, Жiбек жолы к-сi, Төле би к-сi, Қабанбай батыр к-сi, Мақатаев к-сi, Б.Майлин к-сi, Өтеген батыр к-сi, Гагарин д., Хмельницкий к-сi, Солтүстiк шеңбер, әуежай, авто және темiржол вокзалдары, Розыбакиев к-сi, Ш.Қалдаяқов к-сi, Наурызбай батыр к-сi, қаланың кiре берiстерi мен шыға берiстерi, Тимирязев к-сi, Б.Момышұлы к-сi, спорт шаралары мен мәдени бұқаралық демалыс орындары, Жандосов к-сi, Масанчи к-сi, Мәметова к-сi, Құрманғазы к-сi, Т.Озал к-сi, Жолдасбеков к-сi, Меңдiқұлов атындағы бульвар, Панфилов к-сi (Әл-Фараби д. Төмен), М.Ганди к-сi, Әуезов к-сi.
"B" категориясы : Бөгенбай батыр к-сi, Марков к-сi, Шаляпин к-сi, Манас к-сi, Тiлендиев к-сi, Навои к-сi, Мұстафин к-сi, Шемякин к-сi, "Алмагүл" ықшам ауданы, "Қазақфильм" ықшам ауданы, "Айнабұлақ" ықшам ауданы, Байзақов к-сi, Щепкин к-сi, Жароков к-сi, Қазыбек би к-сi, Әйтеке би к-сi, Мұқанов к-сi, Торайғыров к-сi, "Орбита" ықшам ауданы, Панфилов к-сi, Жансүгiров к-сi, Пушкин к-сi, Айманов к-сi, Жамбыл к-сi, А.Шарипов к-сi, Қожамқұлов к-сi, Қарасай батыр к-сi, Шевченко к-сi.
"С" категориясы: "А" және "В" категорияларына кiрмеген барлық қалған магистральдар, алаңдар мен көшелер.
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
VІІІ-сессиясының төрағасы
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы

9. Реклама на внешней стороне транспортного средства (за единицу)
9.1. Автобусы, троллейбусы, трамваи, грузовые и т.д. (грузоподъемностью более 1,5 тонн).
9.2.  Микроавтобусы, такси, легковые автомобили (грузоподъемностью до 1,5 тонн).
15
5
15
5
15
5
Прим 4
Примечание: 1.  Ставки платы исчисляются из размера действующего месячного расчетного показателя.  2.  Для бюджетных организаций и товаропроизводителей (отечественных и совместных производственных предприятий) ежемесячные ставки уменьшаются на 20%.  3.  Не являются плательщиками платы государственные органы Республики Казахстан по объектам наружной (визуальной) рекламы размещаемой в связи с реализацией ими своих функций.  4.  Запрещается реклама табачных изделий на всех видах транспортных средств, на конструкциях и дорожных знаках ГАИ.  5. Уплаченные суммы платы возврату не подлежат.  6.  Перечень основных площадей и магистралей города Алматы по категориям:
Категория "А":  пр. Абая, пр. Аль-Фараби, пр. Абылай хана, пр. Достык, ул. Фурманова, пл. Астана, пл. Республики, ул. Сатпаева, ул. Кунаева, пр. Суюнбая, пр. Саина, пр. Сейфуллина, ул. Хаджи Мукана, ул. Байтурсынова, трасса Достык-Аль-Фараби, ул. Алтынсарина, пр. Раимбека, пр. Рыскулова, ул. Желтоксан, ул. Гоголя, ул. Жибек Жолы, ул. Толе би, ул. Кабанбай батыра, ул. Макатаева, ул. Б. Майлина, ул. Утеген Батыра, пр. Гагарина, ул. Хмельницкого, Северное кольцо, аэропорт, авто и ж/д вокзалы, ул. Розыбакиева, ул. Ш.Калдаякова, ул. Наурызбай батыра, въезды и выезды в город, ул. Тимирязева, ул. Б. Момышулы, места спортивных мероприятий и культурно-массового отдыха, ул. Жандосова, ул. Масанчи, ул. Маметовой, ул. Курмангазы, ул. Т. Озала, ул. Жолдасбекова, бульвар им. Мендикулова, ул. Панфилова (ниже пр. Аль Фараби), ул. М. Ганди, ул. Ауэзова.
Категория "В":  ул. Богенбай батыра, ул. Маркова, ул. Шаляпина, ул. Манаса, ул. Тлендиева, ул. Навои, ул. Мустафина, ул. Шемякина, мкр-н "Алмагуль", мкр-н "Казахфильм", мкр-н "Айнабулак", ул. Байзакова, ул. Щепкина, ул. Жарокова, ул. Казыбек би, ул. Айтеке би, ул. Муканова, ул. Торайгырова, мкр-н "Орбита", ул. Панфилова, ул. Жансугурова, ул. Пушкина, ул. Айманова, ул. Жамбыла, ул. А. Шарипова, ул. Кожамкулова, ул. Карасай батыра, ул. Шевченко.
Категория "С":  все прочие магистрали, площади и улицы, не вошедшие в категории "А" и "В".
Председатель
VIII-й сессии Маслихата
города Алматы III-го созыва             А. Несипбаев
Секретарь
Маслихата города
Алматы III-го созыва                    Т. Мукашев