Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 "Халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 4/955 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 10 желтоқсанда N 630 тіркелді
Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 5/870  қаулысымен .
________________________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  37-ші бабы мен 2001 жылы 17 шілдедегі N 246-ІІ "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы"  Заңына  сәйкес Алматы қаласының Әкімшілігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   Алматы қаласы Әкімшілігінің   2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 "Халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар жөніндегі Ережені бекіту туралы"  қаулысымен  (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2002 жылы 8 ақпанда N 431 тіркелген, 2002 жылы 23 ақпанда N 15 "Вечерний Алматы" N 21 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан) бекітілген, халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету бойынша учаскелік комиссиялар құрамына (2002 жылы 11 қыркүйекте N№71 "Вечерний Алматы" және 2002 жылы 7 қыркүйекте N 100 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2002 жылы 19 шілдедегі N№3/470 қаулысына (2002 жылы 01 тамыздағы тіркеу N 462), 2002 жылы 11 желтоқсанда N 97 "Вечерний Алматы" және 2002 жылы 12 желтоқсанда N 140 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2002 жылы 13 қарашадағы N 5/724 қаулысына (2002 жылы 28 қарашадағы тіркеу N 489), 2003 жылы 12 шілдеде N 107-109 "Вечерний Алматы" және 2003 жылы 26 маусымда N 71 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2003 жылы 26 мамырдағы N 2/319 қаулысына (2003 жылы 18 маусымдағы тіркеу N 534), 2003 жылы 15 қазанда N 161 "Вечерний Алматы" және 2003 жылы 14 қазанда N 115 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2003 жылы 17 қыркүйектегі N№ 4/535 қаулысына (2003 жылы 26 қыркүйектегі тіркеу N 552), 2004 жылы 8 маусымда N№111 "Вечерний Алматы" және 2004 жылы 5 маусымда N№63 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2004 жылы 19 мамырдағы N№3/424 қаулысына (2004 жылы 27 мамырдағы тіркеу N 602) 2004 жылы 18 қыркүйекте N 188-189 "Вечерний Алматы" және 2004 жылы 18 қыркүйекте N 106 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарыққа шыққан 2004 жылы 25 тамыздағы N 3/706 қаулысына (2004 жылы 3 қыркүйектегі тіркеу№N 616) келесі өзгерістер енгізілсін:
Алмалы аудандық учаскелік комиссия құрамынан:
А.С.Дон, С.К.Габдушева шығарылсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 29 января 2002 года N 1/80 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению"
Постановление Акимата города Алматы от 26 ноября 2004 года N 4/955. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 декабря 2004 года за N 630. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 29 декабря 2005 года N 5/870. (V05R687)
В соответствии со статьей 37  Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года  N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  Законом  Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 246-II "О государственной адресной социальной помощи", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в  постановление  акимата города Алматы от 29 января 2002 года  N1/80 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 431 от 8 февраля 2002 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" N 15 и "Алматы ақшамы" N 21 от 23 февраля 2002 года), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы от 19 июля 2002 года N 3/470 (регистрационный N 462 от 01 августа 2002 года)опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 11 сентября 2002 года N 71 и "Алматы акшамы" от 7 сентября 2002 года N 100, от 13 ноября 2002 года N 5/724 (регистрационный N 489 от 28 ноября 2002 года), опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 11 декабря 2002 года N 97 и "Алматы акшамы" от 12 декабря 2002 года N 140, от 26 мая 2003 года N 2/319 (регистрационный N 534 от 18 июня 2003 года), опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 12 июля 2003 года N 107-109 и "Алматы ақшамы" от 26 июня 2003 года N 71, от 17 сентября 2003 года N 4/535 (регистрационный N 552 от 29 сентября 2003 года) опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 15 октября 2003 года N 161 и "Алматы акшамы" от 14 октября 2003 года N 115, от 19 мая 2004 года N 3/424 (регистрационный N 602 от 27 мая) опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 8 июня 2004 года N 111 и "Алматы акшамы" от 5 июня 2004 года N 63, от 25 августа 2004 года N 3/706 (регистрационный N 616 от 3 сентября 2004 года) опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" от 18 сентября 2004 года N 188-189 и "Алматы акшамы" от 18 сентября 2004 года N 106, следующие изменения:
вывести из состава участковой комиссии Алмалинского района (Приложение 2):
Дон А.С., Габдушеву С.К.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары А.Қ.Бижановқа жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі         В. Храпунов
Әкімшілік хатшысы              К. Тәжиева

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бижанова А.Х.
Аким города Алматы               В.Храпунов
Секретарь акимата                К.Тажиева