"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 7 қазандағы N 10/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 1 қарашада N 1376 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі N 357-1, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңдарына сәйкес "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 4/1 шешімімен ондағы нақтылауларды ескере отырып, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 6/3 облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешімдеріне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 8 шілдедегі N 8/1 облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешімдеріне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"18 298 902" саны "18 624 786" санымен ауыстырылсын;
"4 074 301" саны "4 440 185" санымен ауыстырылсын;
б) тарауы:
"18 847 010" саны "19 172 894" санымен ауыстырылсын;
"18 792 010" саны "18 117 894" санымен ауыстырылсын;
2. 7 тармағында:
"29 563" саны "44 563" санымен ауыстырылсын;
3. 8 тармағында:
"8 730 975" саны "8 837 171" санымен ауыстырылсын;
"759 255" саны "760 724" санымен ауыстырылсын;
"534 592" саны "535 327" санымен ауыстырылсын;
"483 883" саны "484 597" санымен ауыстырылсын;
"710 073" саны "735 240" санымен ауыстырылсын;
"640 877" саны "641 934" санымен ауыстырылсын;
"651 956" саны "652 648" санымен ауыстырылсын;
"598 709" саны "599 616" санымен ауыстырылсын;
"710 740" саны "711 740" санымен ауыстырылсын;
"427 595" саны "434 313" санымен ауыстырылсын;
"871 796" саны "872 790" санымен ауыстырылсын;
"396 676" саны "397 065" санымен ауыстырылсын;
"523 114" саны "528 580" санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год"
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 7 октября 2004 года N 10/1. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 1 ноября 2004 года за N 1376. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-1, "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" с учетом его уточнения решением областного маслихата N 4/1 от 27 января 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 6/3 от 15 апреля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" ", N 8/1 от 8 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "18 298 902" заменить цифрой "18 624 786"
цифру "4 074 301" заменить цифрой "4 440 185"
раздел б):
цифру "18 847 010" заменить цифрой "19 172 894";
цифру "18 792 010" заменить цифрой "18 117 894"
2. В пункте 7:
цифру "29 563" заменить цифрой "44 563";
3. В пункте 8:
цифру "8 730 975" заменить цифрой "8 837 171";
цифру "759 255" заменить цифрой "760 724";
цифру "534 592" заменить цифрой "535 327";
цифру "483 883" заменить цифрой "484 597";
цифру "710 073" заменить цифрой "735 240";
цифру "640 877" заменить цифрой "641 934";
цифру "651 956" заменить цифрой "652 648";
цифру "598 709" заменить цифрой "599 616";
цифру "710 740" заменить цифрой "711 740";
цифру "427 595" заменить цифрой "434 313";
цифру "871 796" заменить цифрой "872 790";
цифру "396 676" заменить цифрой "397 065";
цифру "523 114" заменить цифрой "528 580";

"537 548" саны "538 455" санымен ауыстырылсын;
"884 161" саны "944 142" санымен ауыстырылсын;
4. Нұсқалған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары мына редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
5. Осы шешім қол қойылған күнінен күшіне енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2004 жылғы 7 қазандағы N 10/1 шешіміне 1 қосымша
2004 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының бюджеті
Санат
Сомасы
Сынып
мың теңге
Кіші сынып
Ерекшелігі
Атауы

цифру "537 548" заменить цифрой "538 455";
цифру "884 161" заменить цифрой "944 142";
4. Приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
5.   Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии  областного Маслихата
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата N 10/1
от 7 октября 2004 года "О внесении изменений и
дополнений в решение областного маслихата
N 3/4 от 13 декабря 2003 года
"Об областном бюджете на 2004 год"
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2004 год
Категория
Сумма  тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

006
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
1 000 000
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2004 жылғы 7 қазандағы N 10/1 шешіміне 5 қосымша
2004 жылға арналған облыстық бюджеттің ағымдағы бюджеттік
бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімшілік
Бағдарлама

006
Погашение долга местного исполнительного органа
1 000 000
Приложение 5
к решению сессии областного маслихата
N 10/1 от 7 октября 2004 года
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата 3/4 от 13 декабря
2003 года "Об областном бюджете на 2004 год"
Перечень текущих бюджетных программ областного бюджета на 2004 год
Функциональная группа
Наименование Сумма      тыс.тенге
Администратор
Программа