"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 11/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 13 желтоқсанда N 1409 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі N 357-1, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңдарына сәйкес "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 4/1 шешімімен ондағы нақтылауларды ескере отырып, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 4/1, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 6/3, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 8 шілдедегі N 8/1, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 7 қазандағы N 10/1  шешімдеріне келесі өзгерістер  мен толықтырулар енгізілсін:
1. 7 тармақта:
"15 000" саны "5 000" санымен ауыстырылсын;
"44 563" саны "46 563" санымен ауыстырылсын;
2. 8 тармақта:
"8 837 171" саны "8 855 359" санымен ауыстырылсын;
"760 724" саны "763 256" санымен ауыстырылсын;
"535 327" саны "534 319" санымен ауыстырылсын;
"484 597" саны "488 200" санымен ауыстырылсын;
"735 240" саны "740 141" санымен ауыстырылсын;
"641 934" саны "642 644" санымен ауыстырылсын;
"652 648" саны "653 902" санымен ауыстырылсын;
"599 616" саны "601 585" санымен ауыстырылсын;
"711 740" саны "713 580" санымен ауыстырылсын;
"434 313" саны "434 313" санымен ауыстырылсын;
"872 790" саны "872 169" санымен ауыстырылсын;
"397 065" саны "398 104" санымен ауыстырылсын;
"528 580" саны "527 841" санымен ауыстырылсын;
"538 455" саны "538 760" санымен ауыстырылсын;
"944 142" саны "946 545" санымен ауыстырылсын.
3. Нұсқалған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары мына редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
4. Осы шешім қол қойылған күнінен күшіне енеді.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы"
облыстық мәслихаттың 2003 жылғы
13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" облыстық мәслихат
сессиясының 2004 жылғы  1 желтоқсандағы
N 11/2 шешіміне
1 қосымша
2004 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының бюджеті
Санат
Сомасы
Сынып
мың теңге
Кіші сынып
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год"
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 1 декабря 2004 года N 11/2. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2004 года за N 1409. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-1, "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" с учетом его уточнения решением областного маслихата N 4/1 от 27 января 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 6/3 от 15 апреля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" N 8/1 от 8 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 10/1 от 7 октября 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 7:
цифру "15 000" заменить цифрой "5 000";
цифру "44 563" заменить цифрой "46 563";
2. В пункте 8:
цифру "8 837 171" заменить цифрой "8 855 359";
цифру "760 724" заменить цифрой "763 256";
цифру "535 327" заменить цифрой "534 319";
цифру "484 597" заменить цифрой "488 200";
цифру "735 240" заменить цифрой "740 141";
цифру "641 934" заменить цифрой "642 644";
цифру "652 648" заменить цифрой "653 902";
цифру "599 616" заменить цифрой "601 585";
цифру "711 740" заменить цифрой "713 580";
цифру "434 313" заменить цифрой "434 313";
цифру "872 790" заменить цифрой "872 169";
цифру "397 065" заменить цифрой "398 104";
цифру "528 580" заменить цифрой "527 841";
цифру "538 455" заменить цифрой "538 760";
цифру "944 142" заменить цифрой "946 545";
3. Приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
4.   Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии областного Маслихата
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1 к решению сессии областного маслихата
N 11/2 от 1 декабря  2004 года "О внесении изменений и
дополнений в решение областного маслихата 3/4
от 13 декабря 2003 года
"Об областном бюджете на 2004 год"
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2004 год
Категория
Сумма  тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование