"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 24 желтоқсанда N 1435 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі N 357-1, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N148 Заңдарына сәйкес "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 4/1 шешімімен ондағы нақтылауларды ескере отырып, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы  N 3/4шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 4/1, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 6/3, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 8 шілдедегі N 8/1, "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 7 қазандағы N 10/1 "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы  1 желтоқсандағы N 11/2 шешімдеріне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1.  1 тармақта:
а) тарауы:
"18 624 786" саны "18 644 512" санымен ауыстырылсын;
"13 124 823" саны "13 144 549" санымен ауыстырылсын;
б) тарауы:
"19 172 894" саны "19 192 620" санымен ауыстырылсын;
"18 117 894" саны "18 137 620" санымен ауыстырылсын;
2.  8 тармақта
"8 855 359" саны "8 875 085" санымен ауыстырылсын;
"946 545" саны "966 271" санымен ауыстырылсын.
3. Нұсқалған  шешімнің 15 қосымшалары мына редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
4. Осы шешім қол қойылған күнінен күшіне енеді.
Облыстық мәслихат    сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат    хатшысы
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы"
облыстық мәслихаттың 2003 жылғы
13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" облыстық мәслихат сессиясының

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год"
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/4. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 24 декабря 2004 года за N 1435. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-1, "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2003 года N 3/4"Об областном бюджете на 2004 год" с учетом его уточнения решением областного маслихата N 4/1 от 27 января 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 6/3 от 15 апреля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 8/1 от 8 июля 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 10/1 от 7 октября 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год", N 11/2 от 1 декабря 2004 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а)
цифру "18 624 786" заменить цифрой "18 644 512";
цифру "13 124 823" заменить цифрой "13 144 549";
раздел б)
цифру "19 172 894" заменить цифрой "19 192 620";
цифру "18 117 894" заменить цифрой "18 137 620";
2. В пункте 8:
цифру "8 855 359" заменить цифрой "8 875 085";
цифру "946 545" заменить цифрой "966 271";
3. Приложение 1,5 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
4.   Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии областного Маслихата
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1                                                                   к решению сессии областного маслихата