Облыс әкiмиятының 2004 жылғы 2 ақпандағы № 32 "Кәсiптiк балық аулау құқығын беру және балық шаруашылығы су айдындарын (телiмдерiн) бекiтiп беру туралы" қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Атырау облысы әкімиятының 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 92 қаулысы. Атырау облыстық әділет департаментінде 2004 жылғы 2 маусымда N 1993 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімиятының 2009 жылғы 27 наурыздағы N 62 қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Атырау облысы әкімиятының 27.03.2009 N 62 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213-1 "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 21 қазандағы "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Заңының 14-бабына сәйкес, облыс әкiмияты қаулы етеді:
1. Облыс әкiмиятының 2004 жылғы 2 ақпандағы 32 "Кәсiптiк балық аулау құқығын беру және балық шаруашылығы су айдындарын (телiмдерiн) бекiту туралы" қаулысына, (2004 жылғы 16 наурызда 1877 әдiлет департаментінде тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
3 қосымшасына:
осы қаулының қосымшасына сәйкес Қиғаш өзені бойынша табиғатты пайдаланушылар арасында балық кәсіпшілігі телімдерін бекітіп беру таблицасы 9, 10 жолдарымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының"орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң"орынбасары Қ.Қ. Ищановқа жүктелсiн.
Облыс әкімі
Облыс әкiмиятының 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 92 қаулысына қосымша
N
Тартым телiмдерi
Бекiтiледi
9
"Бақыт"
"Маскар" өндiрiстiк кооперативi
10
"Булгачная"
"Жазира" өндiрiстiк кооперативi

"О внесении дополнении в постановление акимата области от 2 февраля 2004 года 32 "О предоставлении права на промысловый лов рыб и закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков)"
Постановление Акимата Атырауской области от 22 апреля 2004 года 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области от 2 июня 2004 года за N 1993. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 2009.03.27. N 62
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного  акимата от 2009.03.27. N 62
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213-1 "О нормативных правовых актах" и статьей 14 Закона Республики Казахстан от 21 октября 1993 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Атырауской области постановляет :
1. Внести в постановление акимата области от 2 февраля 2004 года N 32 "О предоставлении права на промысловый лов рыб и закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков)", (зарегистрировано департаментом юстиции от 16 марта 2004 года за N 1877), следующие дополнения:
в приложении 3:
таблицу о закреплении рыбопромысловых участков между  природопользователями, по реке Кигач дополнить строками 9, 10  согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ищанова К.К. - заместителя акима области.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области
от 22 апреля 2004 года 92
N
Тоневые участки
Закрепляются
9
"Бахыт"
Производственный кооператив "Маскар"
10
"Булгачная"
Производственный кооператив "Жазира"