Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 15 қазандағы N 195 қаулысы. Атырау облыстық әділет департаментінде 2004 жылғы 29 қазанда N 2189 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 28 шілдедегі N 219 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2011.07.28 N 219 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі N 94-1 "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 949 "Қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеу ережесін бекіту туралы"қаулысына сәйкес облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Атырау қаласы мен аудан әкімдері Атырау қаласындағы және облыс аудандарындағы қолданыстағы қалалық телекоммуникациялар желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібіне, телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеу бөлігіне өзгерістер мен толықтырулар енгізсін және Атырау қаласы мен аудан мәслихаттарымен 2004 жылдың 1 қарашасына дейін бекітсін.
2. Атырау қаласы мен аудан әкімдері, Атырау облыстық қаржы басқармасы, облыстық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасы тұрғын үй көмегінің уақтылы төленуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Байғожинге жүктелсін.
Облыс әкімі

О компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон
Постановление областного Акимата Атырауской области от 15 октября 2004 года N 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области от 29 октября 2004 года за N 2189. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 28 июля 2011 года N 219
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 28.07.2011 N 219.
На основании пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года N 94-1 "О жилищных отношениях" и постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года N 949 "Об утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций" акимат области постановляет :
1. Акимам города Атырау и районов внести изменения и дополнения в действующие в городе Атырау и районах области в порядке оказания жилищной помощи социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций, в части компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон и утвердить маслихатами города Атырау и районов до 1 ноября 2004 года.
2. Акимам города Атырау и районов, Атыраускому областному финансовому управлению, областному управлению труда, занятости и социальной защиты населения обеспечить своевременную выплату жилищной помощи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Байгужина М.И. - заместителя акима области.
Аким области