осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік жалпы білім беретін мектептердің үлгі штаттарын ±ұстауды қамтамасыз етуге 73 914 мың теңге;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға 144 019 мың теңге;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ±ұстауға 26 019 мың теңге;
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес учаскелік полиция инспекторларының ақшалай ризығын ұлғайтуға және оларды материалдық-техникалық жарақтандыруға 18 828 мың теңге;
осы қаулының 5-қосымшасына кәсіптік орта оқу орындарында мемлекеттік тапсырыс негізінде оқып жатқан студенттердің стипендиялары мөлшерін ұлғайтуға 6 335 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінде айқындалған шығыстарды бюджеттер деңгейлері арасында бөлуге сәйкес берілетін шығындар 36 925 мың теңге сомасында, оның ішінде:
осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес ардагерлер мен мүгедектерді оңалтуға және оларға әлеуметтік көмек көрсетуге 5 887 мың теңге;
осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес протездеу және протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету жөнінде медициналық қызметтер көрсетуге 5 943 мың теңге;
осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес мүгедектерді сурдоқұралдармен және сурдокөмекпен қамтамасыз етуге 9 144 мың теңге;
осы қаулының 9-қосымшасына сәйкес мүгедектерді тифлоқұралдармен қамтамасыз етуге 2 318 мың теңге;
осы қаулының 10-қосымшасына сәйкес ішкі істер органдарының жекелеген бөлімшелерін ұстауға 13 633 мың теңге;
осы қаулының 11-қосымшасына сәйкес медициналық ұйымдардағы соматикалық аурулармен ауыратын науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз етуге және алғашқы медициналық-
санитарлық көмек маманының жолдамасы бойынша диагностикалық зерттеулер жүргізуді қоса алғанда, алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін ұйымдардың жан басына шаққандағы нормативін ұлғайтуға бағытталған тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге 393 691 мың теңге сомасындағы қаражат;
Осы қаулының 12-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 343 "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Заңын іске асыруға 19 281 мың теңге сомасындағы қаражат;
осы қаулының 13-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын іске асыруға, оның ішінде мәслихаттар аппараттарының санын ұлғайтуға 24 513 мың теңге
сомасындағы, мәслихат хатшыларының жалақысын арттыруға 547 мың теңге сомасындағы, ауылдық (селолық) округтер әкімдерінің аппараттарын ұстау үшін қосымша шығындарға 100 562 мың теңге сомасындағы қаражат;
осы қаулының 14-қосымшасына сәйкес патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап-бағуға ақшалай қаражат төлеу бөлігінде Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы N 321 "Неке және отбасы туралы" Заңын іске асыруға 5 072 мың теңге
сомасындағы қаражат қосымша ескерілді деп белгіленсін.
Қазақстан Республикасында білім берудің 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы мен Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды реформалаудың және дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іс-шараларын іске асыру мақсатында 2005-2007 жылдары жергілікті бюджеттердің білім беру және денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі жөндеуге және олардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға бағытталатын шығыстары осы қаулының 15-қосымшасында көрсетілген көлемдерден кем болмауға тиіс;
2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердің көлемдерін айқындау кезінде осы қаулының 16-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің
2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық желілерді салуға арналған жыл сайын 198 795 мың теңге сомасындағы шығындар қалалық бюджеттің шығыстарында қосымша ескеріледі;
Жалпы сипаттағы ресми трансферттердің мөлшерлерін есептеу кезінде ескерілген шығыстардың көлемдері тиісті жергілікті бюджеттерде осы қаулының қосымшаларында белгіленгеннен төмен емес көлемдерде көзделуге тиіс.
Облыстық әкімі
Облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
163-шешіміне 1-қосымша
Жергілікті бюджеттердің мемлекеттiк жалпы бiлiм беретін мектептердің үлгi штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге арналған қосымша шығындары
Р/с №
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:                73 914
1          Құрманғазы ауданы          14 880
2          Индер ауданы                6 449
3          Исатай ауданы               3 475
4          Қызылқоға ауданы            6 780
5          Мақат ауданы                4 795
6          Махамбет ауданы             6 449
7          Жылыой ауданы               7 772
8          Атырау қаласы              23 314
Облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
№163-шешіміне 2-қосымша
Жергілікті бюджеттердің жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға арналған қосымша шығындары
Р/с №
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы:                  144 019
1             Құрманғазы ауданы           20 721
2             Исатай ауданы                1500
3             Қызылқоға ауданы            15 256
4             Мақат ауданы                 4 247
5             Махамбет ауданы             26 401
6             Жылыой ауданы               28 859
7             Атырау қаласы               33 965
8             Жеке-облыстық               13 070
Облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
163-шешіміне 3-қосымша
Жергілікті бюджеттердің жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға арналған қосымша шығындары
Р/с
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы:                                   26 019
1     Жеке облыстық                              26 019
Облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
163-шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттердің учаскелік полиция инспекторларының ақшалай үлестерін ұлғайтуға және оларды материалдық-техникалық жарақтандыруға арналған қосымша шығындары
Р/с
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы                               18 828
1.   Жеке облыстық                         18 828
Облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
163-шешіміне 5-Қосымша
Жергілікті бюджеттердің кәсіптік орта оқу орындарында мемлекеттік тапсырыс негізінде оқып жатқан студенттердің стипендиялары мөлшерін±ұлғайтуға арналған қосымша шығындар
------------------------------------------------------------------
Р|С N         Атауы         |           Сомасы, мың теңге
|             оның ішінде:
| Барлығы   Білім беру   Денсаулық
басқармасы     сақтау
басқармасы
Барлығы:          6 335       5 233        1 102
1       Жеке облыстық     6 335       5 233        1 102
Облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
163-шешіміне 6-қосымша
Жергілікті бюджеттердің ардагерлер мен мүгедектерді сауықтыруға және оларға әлеуметтік көмек көрсетуге арналған қосымша шығындары
Р/с
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:                                  5 887
1   Жеке облыстық                             5 887
Облыстық мәслихаттың
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
163-шешіміне 7-қосымша
Жергілікті бюджеттерді протездеу жөнінде медициналық қызметтер көрсетуге және протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз етуге арналған қосымша шығындары
Р/с
Атауы
Сомасы,
мың теңге

73 914 тысяч тенге на обеспечение содержания типовых штатов государственных общеобразовательных школ согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
144 019 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
26 019 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
18 828 тысяч тенге на увеличение денежного довольствия и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
6 335 тысяч тенге  на увеличение размера стипендии студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
передаваемые затраты в соответствии с распределением расходов между уровнями бюджетов, определенным Бюджетным кодексом Республики Казахстан, в сумме 36 925 тысяч тенге, в том числе:
5 887 тысяч на реабилитацию и социальную помощь ветеранам и инвалидам, согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
5 943 тысяч тенге на предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями, согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
9 144 тысячи тенге на обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью инвалидов, согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
2 318 тысяч тенге на обеспечение тифлосредствами инвалидов согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
13 633 тысячи тенге на содержание отдельных подразделений органов внутренних дел согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
средства на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в сумме 393691 тысячи тенге согласно приложению 11 к настоящему постановлению, направленные на обеспечение лекарственными средствами больных соматическими заболеваниями в медицинских организациях и увеличение подушевого норматива организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь, включая проведение диагностических исследований по направлению специалиста первичной медико-санитарной помощи;
средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 343 "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" в сумме 19281 тысяча тенге согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в том числе, на увеличение численности аппаратов маслихатов в сумме 24513 тысячи тенге, на повышение заработной платы секретарей маслихатов в сумме 547 тысяч тенге, на дополнительные затраты для содержания аппаратов акимов аульных (сельских) округов в сумме 100562 тысяч тенге согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года N 321 "О браке и семье" в части выплаты денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в сумме 5072 тысячи тенге согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
4) В целях реализации мероприятий Государственной программы образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы и Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, расходы местных бюджетов, направляемые в 2005-2007 годах на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы организаций образования, здравоохранения, должны быть не менее объемов, указанных в приложении 15 к настоящему постановлению;
5) При определении размера официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы в расходах городского бюджета дополнительно учтены затраты в сумме 198 795 тысяч тенге на строительство инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388, согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
6) Объемы расходов, учтенных при расчете размеров официальных трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах, не ниже установленных приложениями к настоящему постановлению.
Аким области
Приложение 1 к решению сессии
областного маслихата от
8 декабря 2004 года N 163-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на обеспечение содержания типовых штатов государственных общеобразовательных школ
Приложение 2 к решению сессии
областного маслихата от
8 декабря 2004 года N 163-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на содержание вновь вводимых объектов образования
п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего:
144 019
1
Курмангазинский район
20 721
2
Исатайский район
1 500
3
Кзылкугинский район
15 256
4
Макатский район
4 247
5
Махамбетский район
26 401
6
Жылыойский район
28 859
7
город Атырау
33 965
8
Собственно областной
13 070
Приложение 3 к решению сессии
областного маслихата от
8 декабря 2004 года N 163-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на содержание
вновь вводимых объектов здравоохранения
п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего:
26 019
1.
Собственно областной
26 019
Приложение 4 к решению сессии
областного маслихата от
8 декабря 2004 года N 163-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на увеличение денежного довольствия и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции
п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего:
18 828
1
Собственно-областной
18 828
Приложение 5 к решению сессии
областного маслихата от
8 декабря 2004 года N 163-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на увеличение размера стипендии студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа
п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
всего
образование
здравоохранение
Всего:
6 335
5 233
1 102
1
Собственно-областной
6 335
5 233
1 102
Приложение 6 к решению сессии
областного маслихата от
8 декабря 2004 года N 163-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на реабилитацию и        социальную помощь ветеранов и инвалидов
п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего:
5 887
1.
Собственно-областной
5 887
Приложение 7 к решению сессии
областного маслихата от
8 декабря 2004 года N 163-III
Дополнительные затраты местных бюджетов на предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями________________________________________________
п/п   Наименование         Сумма, тысяч тенге