Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 29 маусымдағы N 7/73-III шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 23 шілдеде N 1446 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/77-V Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.12.07 № 9/77-V Шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209-II Кодексінің (Салық кодексі) N 477 бабына сәйкес Оңтүстік қазақстан облыстық әкімиятының ұсынуымен облыстық мәслихат ШЕШТі:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007.12.13 N 3/35-IV шешімімен.
1. Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
Оңтүстік Қазақстан облыстық

Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области
Решение Южно-Казахстанского областного Маслихата от 29 июня 2004 года N 7/73-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 июля 2004 года N 1446. Утратило силу - решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/77-V
Сноска - Утратило силу - решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/77-V.
В соответствии со статьей 477 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 209-II "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), и представлением акимата Южно-Казахстанской области областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.12.2007 N 3/36-IV .
1. Установить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Южно-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарь
областного маслихата
Приложение
к решению N 7 сессии
Южно-Казахстанского
областного маслихата

мәслихаттың 2004 жылғы 29 маусым
N 7 сессиясының N 7/73-III шешіміне
қосымша
Оңтүстік қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем ставкалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007.12.13 N 3/35-IV шешімімен .
Р/с
Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жеке және заңды тұлғалардың пайдалану түрлері
Өлшем
бірлігі
Айлық есеп айырысу көрсеткіштеріндегі төлем ставкалары
1.
Ғылыми мақсаттарда (ғылыми зерттеулерді жүргізу) 5-тармақта көрсетілген тұлғаларды қоспағанда
адам-күн
0,1
2.
Мәдени-ағарту және оқу мақсаттарында ғ-тармақта көрсетілген тұлғаларды қоспағанда

от "29" июня 2004 года
N 7/73-III
Ставки платы за использование особо охраняемых
природных территорий местного значения
по Южно-Казахстанской области
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.12.2007 N 3/36-IV .
N
п/п
Виды использования особо
охраняемых природных
территорий местного значения
физическими и юридическими
лицами
Единица
измерения
Ставки
платы в
месячных
расчетных
показателях
1.
В научных целях (проведение научных исследований), за исключением лиц, указанных в пункте 5
человеко -день
0,1
2.
В культурно-просветительных и учебных целях, за исключением лиц, указанных в пункте 5:

1) жансыз табиғаттың, өсімдіктердің және жануарлардың объектілерін тарихи-мәдени мұра объектілерін көрсету
2) оқушылар мен студенттердің оқу экскурсиялары мен сабақтарын, өндірістік практикасын жүргізу
3) қорық ісі, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты ұтымды пайдалану саласындағы ғылыми кадрларды даярлау, мамандарды қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
адам-күн
адам-күн
адам-күн
0,01
0,01
0,1
3.
Туристік және рекреациялық мақсаттарда, ғ-тармақта көрсетілген тұлғаларды көрсетпегенде
адам-күн
0,2
4.
Шектеулі шаруашылық мақсаттарда, ғ-тармақта көрсетілген тұлғаларды қоспағанда
адам-күн
0,1
5.
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды осы төлем ставкаларының 1, 2, 3, 4- тармақтарында көрсетілген мақсаттарда "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" қазақстан Республикасының Заңының 15 және 16 баптарымен белгіленген, мемлекеттік мекеме, кәсіпорын нысанындағы заңды тұлғалардың пайдалануы
0,0

1) показ объектов неживой природы, растений и животных, объектов историко-культурного наследия;
2) проведение учебных экскурсий и занятий, производственных практик учащихся и студентов;
3) подготовка научных кадров, переподготовка и повышение квалификации специалистов в области заповедного дела, охраны окружающей среды и рационального природопользования.
человеко-день
человеко-день
человеко-день
0,01
0,01
0,1
3.
В туристических и рекреационных целях, за исключением лиц, указанных в пункте 5
человеко-день
0,2
4.
В ограниченных хозяйственных целях, за исключением лиц, указанных в пункте 5
человеко-день
0,1
5.
Использование особо охраняемых природных территорий в целях, указанных в пунктах 1, 2, 3, 4 настоящих Ставок платы, юридическими лицами в форме государственного учреждения, предприятия, определенными статьями 15 и 16 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях"
человеко-день
0,0