Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оның жұмсалуы туралы есеп берудің Ережесін бекіту туралы", Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 870 болып тіркелген, 1999 жылғы 7 тамыздағы N 19/222 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2005 жылғы 14 ақпандағы 153/219 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 17 наурызда тіркелді. Тіркеу N 3498
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 12 және 34 баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау кезінде сайлау қорларының қаражатын жұмсаудың және оның жұмсалуы туралы есеп берудің Ережелерін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 870 болып тіркелген) 1999 жылдың 7 тамызындағы N 19/222 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының атауындағы және 1 тармағындағы "Парламент Мәжілісінің депутаттарын" деген сөздер "Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлауда сайлау қорлары қаражатын жұмсаудың және олардың жұмсалуы туралы есеп берудің, Ережелерінде:
ережелердің атауындағы және бүкіл мәтіні бойынша "Парламент Мәжілісінің депутаттарын" деген сөздер тиісті септіктердегі және етістіктің түрлеріндегі "Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді" деген сөздермен ауыстырылсын;
ережелердің бүкіл мәтіні бойынша "саяси партияның" және "партияның" деген сөздерден кейін тиісті септіктердегі "(сайлау блогының)" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Ережелерге N1, N2, N3, N4 қосымшаларда:
қосымшалардың барлық мәтіндері бойынша "Парламент Мәжілісінің депутаттарын" және "Мәжіліс депутаттарын" деген сөздер тиісті септіктердегі және етістіктің түрлеріндегі "Парламент, мәслихаттар депутаттарын және әкімдерді" деген сөздермен ауыстырылсын;
қосымшалардың барлық мәтіндері бойынша "саяси партияның" және "партияның" деген сөздерден кейін тиісті септіктердегі және етістіктің түрлеріндегі "(сайлау блогының)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркеуден өткен сәттен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрайымы

О внесении изменений и дополнений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 19/222 "Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 870
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 14 февраля 2005 года N 153/219. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 3498
В соответствии со статьями 12 и 34 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 августа 1999 года № 19/222 «Об утверждении Правил расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 870), следующие изменения и дополнения:
в наименовании и пункте 1 постановления слова «Мажилиса Парламента» заменить словами «Парламента, маслихатов и акимов»;
в Правилах расходования средств избирательных фондов и представления отчетов об их использовании при выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в наименовании и по всему тексту Правил слова «Мажилиса Парламента» заменить словами «Парламента, маслихатов и акимов» в соответствующих падежах и числах;
по всему тексту Правил после слов «политической партии» и «партии» дополнить словами «(избирательного блока)» в соответствующих падежах;
в приложениях № 1, № 2, № 3, № 4 к указанным Правилам:
по всем текстам приложений слова «Мажилиса Парламента» и «Мажилиса» заменить словами «Парламента, маслихатов и акимов» в соответствующих падежах и числах;
по всем текстам приложений после слов «политической партии» и «партии» дополнить словами «(избирательного блока)» в соответствующих падежах и числах.
2. Настоящее постановление вводится в действие с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
Председатель Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан