Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 507 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2005 жылғы 19 ақпандағы N 39 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 23 наурызда тіркелді. Тіркеу N 3504. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы  N 300  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармағынан  қараңыз) қаулысымен.
____________________________________
Екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 507  қаулысына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2143 тіркелген, 2003 жылғы 27 қаңтарда - 9 ақпанда Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2641  тіркелген , Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 431 қаулысымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Екінші деңгейдегі банктерінің реттеуші есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықта:
кіріспесінде :
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" деген сөздер "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп беру мәселелері жөніндегі заңдарының талаптарына" деген сөздер алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 507 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 19 февраля 2005 года N 39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции от 23 марта 2005 года N 3504. Утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года N 300 (порядок введения в действие см. п.4)
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 19 февраля 2005 года N 39 утратило силу - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года  N 300  (порядок введения в действие см.  п.4 ).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года № 507 «Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2143, опубликованное 27 января - 9 февраля 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан «Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы» и «Вестник Национального Банка Казахстана», с изменениями и дополнениями, внесенными  постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года № 431, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2641) следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о перечне, формах и сроках представления регуляторной отчетности банками второго уровня Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в преамбуле:
слова «О Национальном Банке Республики Казахстан» заменить словами  «О государственном регулировании  и надзоре финансового рынка и финансовых организаций»;
слова «, требованиями законодательства Республики Казахстан по вопросам бухгалтерского учета и финансовой отчетности» исключить;

1-тармақта  "1-12 қосымшаларға" деген сөздер "1-14 қосымшаларға" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ  мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Төртінші тоқсанның реттеуші есебі (ішкі банктік операциялар бойынша қорытынды айналымдарды есепке ала отырып) бірінші ақпаннан кешіктірілмей ұсынылады.";
3-қосымшадағы  кесте мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
тұтыну мақсаттарына
ЗД702
ЗД703
4-қосымшадағы  "Анықтама үшін: Салымдар бойынша орташа алынған сыйақы ставкасы (процентпен)" кесте мынадай редакцияда жазылсын:
Банк сыйақы төлейтін ағымдағы шоттар бойынша
ВО700
ВО701
Банк сыйақы төлейтін талап ету салымдары бойынша
ВО702
ВО703
Шартты салымдар бойынша
Екінші деңгейдегі
банктердің
ВО704
ВО705
Заңды тұлғалардың
ВО706
ВО707
Жеке тұлғалардың
ВО708
ВО709
Қысқа мерзімді салымдар бойынша
Екінші деңгейдегі
банктердің
ВО710
ВО711
Заңды тұлғалардың
ВО712
ВО713
Жеке тұлғалардың
ВО714
ВО715
Ұзақ мерзімді салымдар бойынша
Екінші деңгейдегі
банктердің
ВО716
ВО717
Заңды тұлғалардың
ВО718
ВО719
Жеке тұлғалардың
ВО720
ВО721
5 және 10-қосымшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 13 және 14-қосымшалармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының екінші
деңгейдегі банктерінің реттеуші
есебінің тізбесі, нысандары және
ұсыну мерзімдері туралы
нұсқаулыққа 13-қосымша
Экономикалық қызмет түрлері бойынша жіктелген
заемдар (бұдан әрі - ЖЗ)
______________________________________
(банктің атауы)
200___жылғы  "_____" "_________" жағдай бойынша
(мың теңгемен)
Эко-
но-
мика-
лық
қыз-
мет
түр-
лері
бой-
ын-
ша
жік-
теу
Заемдар
Стан-
дартты
1-санат-
ты кү-
мән-
дылар
2-санат-
ты кү-
мән-
дылар
1
Ауыл шаруашылығы, аң
аулау және осыған
байланысты қызметтер
ЖЗ10
ЖЗ11
ЖЗ12
2
Орман шаруашылығы,
орман дайындау және
осыған байланысты
қызмет
ЖЗ20
ЖЗ21
ЖЗ22
5
Балық аулау, балық
өсіру және осы сала-
ларда қызмет көрсету
ЖЗ30
ЖЗ31
ЖЗ32
10
Көмір және лингит
шығару, торф өңдеу
ЖЗ40
ЖЗ41
ЖЗ42
11
Шикі мұнай мен табиғи
газды шығару; мұнай
мен газды шығаруға
байланысты қызметтер
ЖЗ50
ЖЗ51
ЖЗ52
12
Уран рудасын шығару
ЖЗ60
ЖЗ61
ЖЗ62
13
Металл рудасын шығару
ЖЗ70
ЖЗ71
ЖЗ72
14
Тау кен өнеркәсібінің
басқа салалары
ЖЗ80
ЖЗ81
ЖЗ82
15
Тамақ өнімдерін
өндіру
ЖЗ90
ЖЗ91
ЖЗ92
16
Темекі өнімдерін
өндіру
ЖЗ100
ЖЗ101
ЖЗ102
17
Мақта-мата өнімдерін
өндіру
ЖЗ110
ЖЗ111
ЖЗ112
18
Киім тігу; аң тері-
сін өңдеу және бояу
ЖЗ120
ЖЗ121
ЖЗ122
19
Теріні, теріден жа-
салған бұйымдарды
өңдеу, аяқ киім шығару
ЖЗ130
ЖЗ131
ЖЗ132
20
Ағаш және ағаштан
жасалған бұйымдарды
өңдеу
ЖЗ140
ЖЗ141
ЖЗ142
21
Қағаз және картон шығару
ЖЗ150
ЖЗ151
ЖЗ152
22
Баспа ісі, типография
ісі, ақпараттық
материалдарды шығару
ЖЗ160
ЖЗ161
ЖЗ162
23
Кокс өндіру, мұнай
тасымалдау, ядролық
материалдарды өндіру
және қайта өңдеу
ЖЗ170
ЖЗ171
ЖЗ172
24
Химиялық өнеркәсіп
ЖЗ180
ЖЗ181
ЖЗ182
25
Резинадан және пласт-
мастан жасалған
бұйымдарды шығару
ЖЗ190
ЖЗ191
ЖЗ192
26
Құрамында металы жоқ
басқа минералдық
өнімдерді шығару
ЖЗ200
ЖЗ201
ЖЗ202
27
Металл өнеркәсібі
ЖЗ210
ЖЗ211
ЖЗ212
28
Дайын металл
бұйымдарын шығару
ЖЗ220
ЖЗ221
ЖЗ222
29
Машиналар мен құрал-
жабдықтарды шығару
ЖЗ230
ЖЗ231
ЖЗ232
30
Кеңсе жабдығын және
есептеуіш техниканы
шығару
ЖЗ240
ЖЗ241
ЖЗ242
31
Электр машиналарын және жабдығын шығару
ЖЗ250
ЖЗ251
ЖЗ252
32
Радио, телевидение
және байланыс үшін
жабдық пен аппаратура
шығару
ЖЗ260
ЖЗ261
ЖЗ262
33
Медицина аспаптарын;
прецизиялық және
оптикалық құралдарды,
қолға тағатын және
басқа да сағаттарды
шығару
ЖЗ270
ЖЗ271
ЖЗ272
34
Автомобиль өнеркәсібі
ЖЗ280
ЖЗ281
ЖЗ282
35
Басқа көлік жабдығын шығару
ЖЗ290
ЖЗ291
ЖЗ292
36
Жиһаз шығару;
өнеркәсіптің басқа
салалары
ЖЗ300
ЖЗ301
ЖЗ302
37
Қайталама өңдеу
ЖЗ310
ЖЗ311
ЖЗ312
40
Электр қуатын, газды
және суды өндіру
ЖЗ320
ЖЗ321
ЖЗ322
41
Су жинау, тазарту
және бөлу
ЖЗ330
ЖЗ331
ЖЗ332
45
Құрылыс
ЖЗ340
ЖЗ341
ЖЗ342
50
Автомобильдерді сату,
техникалық қызмет
көрсету және жөндеу
ЖЗ350
ЖЗ351
ЖЗ352
51
Көтерме сауда және
комиссиялық агенттер
арқылы сауда
ЖЗ360
ЖЗ361
ЖЗ362
52
Бөлшек сауда және
үйде пайдаланылатын
бұйымдарды жөндеу
ЖЗ370
ЖЗ371
ЖЗ372
55
Қонақ үйлер мен
мейрамханалар
ЖЗ380
ЖЗ381
ЖЗ382
60
Жер бетінде жүретін
көлік
ЖЗ390
ЖЗ391
ЖЗ392
61
Су бетінде жүретін көлік
ЖЗ400
ЖЗ401
ЖЗ402
62
Әуе көлігі
ЖЗ410
ЖЗ411
ЖЗ412
63
Қосалқы және қосымша
көлік қызметі
ЖЗ420
ЖЗ421
ЖЗ422
64
Почта және байланыс
ЖЗ430
ЖЗ431
ЖЗ432
65
Қаржы делдалдығы
ЖЗ440
ЖЗ441
ЖЗ442
66
Сақтандыру
ЖЗ450
ЖЗ451
ЖЗ452
67
Қаржы делдалдығына
және сақтандыруға
қатысты қосалқы болып
табылатын қызмет
ЖЗ460
ЖЗ461
ЖЗ462
70
Жылжымайтын мүлікпен
операциялар
ЖЗ470
ЖЗ471
ЖЗ472
71
Қызметкерлерсіз
жалға алу
ЖЗ480
ЖЗ481
ЖЗ482
72
Есептеуіш техника
және сонымен
байланысты қызмет
ЖЗ490
ЖЗ491
ЖЗ492
73
Зерттеулер
ЖЗ500
ЖЗ501
ЖЗ502
74
Кәсіпорындарға
көрсетілетін негізгі
қызметтер
ЖЗ510
ЖЗ511
ЖЗ512
75
Мемлекеттік басқару
ЖЗ520
ЖЗ521
ЖЗ522
80
Білім беру
ЖЗ530
ЖЗ531
ЖЗ532
85
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік қызмет
ЖЗ540
ЖЗ541
ЖЗ542
90
Кәріс, қоқыс орындары
және қалдықтарды жою
ЖЗ550
ЖЗ551
ЖЗ552
91
Қауымдастықтар мен
бірлестіктердің қызметі
ЖЗ560
ЖЗ561
ЖЗ562
92
Ойын-сауықты, мәдени
және спортты ұйымдас-
тыру саласында қызмет
ЖЗ570
ЖЗ571
ЖЗ572
93
Жеке қызмет көрсету
ЖЗ580
ЖЗ581
ЖЗ582
95
Үй шаруашылығын жүр-
гізу бойынша қызмет
ЖЗ590
ЖЗ591
ЖЗ592
99
Эксаумақтық
ұйымдардың қызметі
ЖЗ610
ЖЗ611
ЖЗ612
Барлығы
ЖЗ620
ЖЗ621
ЖЗ622
Анықтама үшін:
жеке тұлғалар
ЖЗ6200
ЖЗ6210
ЖЗ6220
Жиынтығы:
ЖЗ6300
ЖЗ6310
ЖЗ6320
таблицаның жалғасы:
Эко-
но-
ми-
ка-
лық
қыз-
мет
түр-
лері
бой-
ын-
ша
жік-
теу
3-санат-
ты кү-
мән-
дылар
4-санат-
ты кү-
мән-
дылар
5-санат-
ты кү-
мән-
дылар
Үміт-
сіз
Жиын-
тығы
1
ЖЗ13
ЖЗ14
ЖЗ15
ЖЗ16
ЖЗ17
2
ЖЗ23
ЖЗ24
ЖЗ25
ЖЗ26
ЖЗ27
5
ЖЗ33
ЖЗ34
ЖЗ35
ЖЗ36
ЖЗ37
10
ЖЗ43
ЖЗ44
ЖЗ45
ЖЗ46
ЖЗ47
11
ЖЗ53
ЖЗ54
ЖЗ55
ЖЗ56
ЖЗ57
12
ЖЗ63
ЖЗ64
ЖЗ65
ЖЗ66
ЖЗ67
13
ЖЗ73
ЖЗ74
ЖЗ75
ЖЗ76
ЖЗ77
14
ЖЗ83
ЖЗ84
ЖЗ85
ЖЗ86
ЖЗ87
15
ЖЗ93
ЖЗ94
ЖЗ95
ЖЗ96
ЖЗ97
16
ЖЗ103
ЖЗ104
ЖЗ105
ЖЗ106
ЖЗ107
17
ЖЗ113
ЖЗ114
ЖЗ115
ЖЗ116
ЖЗ117
18
ЖЗ123
ЖЗ124
ЖЗ125
ЖЗ126
ЖЗ127
19
ЖЗ133
ЖЗ134
ЖЗ135
ЖЗ136
ЖЗ137
20
ЖЗ143
ЖЗ144
ЖЗ145
ЖЗ146
ЖЗ147
21
ЖЗ153
ЖЗ154
ЖЗ155
ЖЗ156
ЖЗ157
22
ЖЗ163
ЖЗ164
ЖЗ165
ЖЗ166
ЖЗ167
23
ЖЗ173
ЖЗ174
ЖЗ175
ЖЗ176
ЖЗ177
24
ЖЗ183
ЖЗ184
ЖЗ185
ЖЗ186
ЖЗ187
25
ЖЗ193
ЖЗ194
ЖЗ195
ЖЗ196
ЖЗ197
26
ЖЗ203
ЖЗ204
ЖЗ205
ЖЗ206
ЖЗ207
27
ЖЗ213
ЖЗ214
ЖЗ215
ЖЗ216
ЖЗ217
28
ЖЗ223
ЖЗ224
ЖЗ225
ЖЗ226
ЖЗ227
29
ЖЗ233
ЖЗ234
ЖЗ235
ЖЗ236
ЖЗ237
30
ЖЗ243
ЖЗ244
ЖЗ245
ЖЗ246
ЖЗ247
31
ЖЗ253
ЖЗ254
ЖЗ255
ЖЗ256
ЖЗ257
32
ЖЗ263
ЖЗ264
ЖЗ265
ЖЗ266
ЖЗ267
33
ЖЗ273
ЖЗ274
ЖЗ275
ЖЗ276
ЖЗ277
34
ЖЗ283
ЖЗ284
ЖЗ285
ЖЗ286
ЖЗ287
35
ЖЗ293
ЖЗ294
ЖЗ295
ЖЗ296
ЖЗ297
36
ЖЗ303
ЖЗ304
ЖЗ305
ЖЗ306
ЖЗ307
37
ЖЗ313
ЖЗ314
ЖЗ315
ЖЗ316
ЖЗ317
40
ЖЗ323
ЖЗ324
ЖЗ325
ЖЗ326
ЖЗ327
41
ЖЗ333
ЖЗ334
ЖЗ335
ЖЗ336
ЖЗ337
45
ЖЗ343
ЖЗ344
ЖЗ345
ЖЗ346
ЖЗ347
50
ЖЗ353
ЖЗ354
ЖЗ355
ЖЗ356
ЖЗ357
51
ЖЗ363
ЖЗ364
ЖЗ365
ЖЗ366
ЖЗ367
52
ЖЗ373
ЖЗ374
ЖЗ375
ЖЗ376
ЖЗ377
55
ЖЗ383
ЖЗ384
ЖЗ385
ЖЗ386
ЖЗ387
60
ЖЗ393
ЖЗ394
ЖЗ395
ЖЗ396
ЖЗ397
61
ЖЗ403
ЖЗ404
ЖЗ405
ЖЗ406
ЖЗ407
62
ЖЗ413
ЖЗ414
ЖЗ415
ЖЗ416
ЖЗ417
63
ЖЗ423
ЖЗ424
ЖЗ425
ЖЗ426
ЖЗ427
64
ЖЗ433
ЖЗ434
ЖЗ435
ЖЗ436
ЖЗ437
65
ЖЗ443
ЖЗ444
ЖЗ445
ЖЗ446
ЖЗ447
66
ЖЗ453
ЖЗ454
ЖЗ455
ЖЗ456
ЖЗ457
67
ЖЗ463
ЖЗ464
ЖЗ465
ЖЗ466
ЖЗ467
70
ЖЗ473
ЖЗ474
ЖЗ475
ЖЗ476
ЖЗ477
71
ЖЗ483
ЖЗ484
ЖЗ485
ЖЗ486
ЖЗ487
72
ЖЗ493
ЖЗ494
ЖЗ495
ЖЗ496
ЖЗ497
73
ЖЗ503
ЖЗ504
ЖЗ505
ЖЗ506
ЖЗ507
74
ЖЗ513
ЖЗ514
ЖЗ515
ЖЗ516
ЖЗ517
75
ЖЗ523
ЖЗ524
ЖЗ525
ЖЗ526
ЖЗ527
80
ЖЗ533
ЖЗ534
ЖЗ535
ЖЗ536
ЖЗ537
85
ЖЗ543
ЖЗ544
ЖЗ545
ЖЗ546
ЖЗ547
90
ЖЗ553
ЖЗ554
ЖЗ555
ЖЗ556
ЖЗ557
91
ЖЗ563
ЖЗ564
ЖЗ565
ЖЗ566
ЖЗ567
92
ЖЗ573
ЖЗ574
ЖЗ575
ЖЗ576
ЖЗ577
93
ЖЗ583
ЖЗ584
ЖЗ585
ЖЗ586
ЖЗ587
95
ЖЗ593
ЖЗ594
ЖЗ595
ЖЗ596
ЖЗ597
99
ЖЗ613
ЖЗ614
ЖЗ615
ЖЗ616
ЖЗ617
ЖЗ623
ЖЗ624
ЖЗ625
ЖЗ626
ЖЗ627
ЖЗ6230
ЖЗ62400
ЖЗ62500
ЖЗ6260
ЖЗ62700
ЖЗ6330
ЖЗ6340
ЖЗ6350
ЖЗ6360
ЖЗ6370
Бірінші басшы _________________күні  _________________
Бас бухгалтер _________________ күні _________________
Орындаушы______________________
Телефоны ______________________
Мөр орны
Қазақстан Республикасының екінші
деңгейдегі банктерінің  реттеуші
есебінің тізбесі, нысандары және
ұсыну мерзімдері туралы
нұсқаулыққа 14-қосымша
Алынған және өтелмеген сыртқы қарыз алулар,
оның ішінде банктердің еншілес
ұйымдары арқылы тартылғандар
_________________________________
(банктің атауы)
200___жылғы  "_____" "_________" жағдай бойынша
N
Рези-
дент
емес-
креди-
тордың
атауы,
оның
ішінде
ел
атауы
Олар-
дың
ішінде
енші-
лес
ұйым
арқылы
банк-
тің
тарт-
қаны
Қарыз
алу
түрі
(за-
емдар,
грант-
тар,
обли-
гаци-
ялар
және
сол
сияқ-
ты)
Қа-
рыз
алу
мақ-
саты
Кре-
дит-
тік
ке-
лі-
сім-
нің
нө-
мірі
Кредиттік
келісімнің
қолданылу
мерзімі
Кредиттік
келісімнің
шарттары
бойынша
қарыз алу
сомасы
Бас-
тал-
ған
күні
Ақыр-
ғы
өтеу
мер-
зімі-
нің
күні
со-
масы
Ва-
люта
түрі
1
2
Жи-
ын-
ты-
ғы
таблицаның жалғасы:
Сыйақы став-
касы
Негіз-
гі бо-
рышты
өтеу
тәр-
тібі
Қамтамасыз ету
Алын-
ған
заем
қара-
жаты
Иге-
рілген
заем
қара-
жаты
Заем қара-
жатын алған-
нан
бастап негіз-
гі бо-
рыштыңөтел-
гені
бар-
лығы,
(мың
теңге)
Есепті
кезеңнің
аяғына заем
қаражаты
негізгі
борышының
қалдығы
түрі
Сомасы (мың теңге)
Сомасы (мың
теңге)
Сомасы
(мың
теңге)
Сомасы (мың теңге)
Балан-
стық
шот
нөмірі
Бірінші басшы _________________күні  _________________
Бас бухгалтер _________________ күні _________________
Орындаушы______________________
Телефоны ______________________
Мөр орны".

в пункте 1 слова «приложениям 1-12» заменить словами «приложениям 1-14»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Регуляторная отчетность за четвертый квартал (с учетом заключительных оборотов по внутрибанковским операциям) представляется не позднее первого февраля.»;
в приложении 3 таблицу дополнить строкой следующего содержания:
на потребительские цели
ЗД702
ЗД703
в приложении 4 таблицу «Справочно: Средневзвешенная ставка вознаграждения по вкладам (в процентах)» изложить в следующей редакции:
По текущим счетам, по которым банком выплачивается вознаграждение
ВО700
ВО701
По вкладам до востребования, по которым банком выплачивается вознаграждение
ВО702
ВО703
По условным вкладам
Банков второго уровня
ВО704
ВО705
Юридических лиц
ВО706
ВО707
Физических лиц
ВО708
ВО709
По краткосрочным вкладам
Банков второго уровня
ВО710
ВО711
Юридических лиц
ВО712
ВО713
Физических лиц
ВО714
ВО715
По долгосрочным вкладам
Банков второго уровня
ВО716
ВО717
Юридических лиц
ВО718
ВО719
Физических лиц
ВО720
ВО721
приложения 5 и 10 исключить;
дополнить приложениями 13 и 14 следующего содержания:
«Приложение 13
к Инструкции о перечне, формах
и сроках представления регуляторной
отчетности банками второго
уровня Республики Казахстан
Классифицированные займы
по видам экономической деятельности (далее - КЗ)
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "_____" "_______________" 200___года
(в тысячах тенге)
Клас-
сифи-
кация по видам эконо-
миче-
ской деяте-льно-
сти
Займы
Стан-
дартные
Сомни-
тельные
1
кате-
гории
Сомни-
тельные
кате-
гории
Сомни-
тельные
кате-
гории
1
Сельское хозяйство,
охота и связанные
с этим услуги
КЗ10
КЗ11
КЗ12
КЗ13
2
Лесоводство, лесозаготовки и связанные с этим
услуги
КЗ20
КЗ21
КЗ22
КЗ23
5
Рыболовство,  рыбоводство и предоставление
услуг в этих
областях
КЗ30
КЗ31
КЗ32
КЗ33
10
Добыча угля и
лигнита;
разработка торфа
КЗ40
КЗ41
КЗ42
КЗ43
11
Добыча сырой
нефти и природного газа; услуги,
связанные с
добычей нефти
и газа
КЗ50
КЗ51
КЗ52
КЗ53
12
Добыча урановой
руды
КЗ60
КЗ61
КЗ62
КЗ63
13
Добыча метал-
лических руд
КЗ70
КЗ71
КЗ72
КЗ73
14
Прочие отрасли горнодобывающей промышленности
КЗ80
КЗ81
КЗ82
КЗ83
15
Производство
пищевых продуктов
КЗ90
КЗ91
КЗ92
КЗ93
16
Производство
табачных изделий
КЗ100
КЗ101
КЗ102
КЗ103
17
Производство текстильных
изделий
КЗ110
КЗ111
КЗ112
КЗ113
18
Производство
одежды; выделка и
крашение меха
КЗ120
КЗ121
КЗ122
КЗ123
19
Производство кожи, изделий из кожи и производство обуви
КЗ130
КЗ131
КЗ132
КЗ133
20
Производство
древесины и
деревянных изделий
КЗ140
КЗ141
КЗ142
КЗ143
21
Производство
бумаги и картона
КЗ150
КЗ151
КЗ152
КЗ153
22
Издательское дело, типографское дело,
воспроизведение информационных материалов
КЗ160
КЗ161
КЗ162
КЗ163
23
Производство кокса, перегонка нефти, производство и
переработка ядерных материалов
КЗ170
КЗ171
КЗ172
КЗ173
24
Химическая промышленность
КЗ180
КЗ181
КЗ182
КЗ183
25
Производство
резиновых и пластмассовых
изделий
КЗ190
КЗ191
КЗ192
КЗ193
26
Производство
прочих неметал-
лических
минеральных
продуктов
КЗ200
КЗ201
КЗ202
КЗ203
27
Металлургическая промышленность
КЗ210
КЗ211
КЗ212
КЗ213
28
Производство
готовых метал-
лических изделий
КЗ220
КЗ221
КЗ222
КЗ223
29
Производство
машин и обору-
дования
КЗ230
КЗ231
КЗ232
КЗ233
30
Производство канцелярского оборудования и
вычислительной
техники
КЗ240
КЗ241
КЗ242
КЗ243
31
Производство электрических
машин и обору-
дования
КЗ250
КЗ251
КЗ252
КЗ253
32
Производство оборудования и аппаратуры для
радио, телеви-
дения и связи
КЗ260
КЗ261
КЗ262
КЗ263
33
Производство медицинских
приборов; преци-
зионных и опти-
ческих инстру-
ментов, наручных и прочих часов
КЗ270
КЗ271
КЗ272
КЗ273
34
Автомобильная промышленность
КЗ280
КЗ281
КЗ282
КЗ283
35
Производство
прочего тран-
спортного обо-
рудования
КЗ290
КЗ291
КЗ292
КЗ293
36
Производство
мебели; прочие
отрасли промыш-
ленности
КЗ300
КЗ301
КЗ302
КЗ303
37
Вторичная пере-
работка
КЗ310
КЗ311
КЗ312
КЗ313
40
Производство и распределение электроэнергии,
газа и воды
КЗ320
КЗ321
КЗ322
КЗ323
41
Сбор, очистка и распределение
воды
КЗ330
КЗ331
КЗ332
КЗ333
45
Строительство
КЗ340
КЗ341
КЗ342
КЗ343
50
Продажа, техни-
ческое обслужи-
вание и ремонт автомобилей
КЗ350
КЗ351
КЗ352
КЗ353
51
Оптовая торговля и торговля через комиссионных
агентов
КЗ360
КЗ361
КЗ362
КЗ363
52
Розничная торговля
и ремонт изделий домашнего
пользования
КЗ370
КЗ371
КЗ372
КЗ373
55
Гостиницы и
рестораны
КЗ380
КЗ381
КЗ382
КЗ383
60
Сухопутный
транспорт
КЗ390
КЗ391
КЗ392
КЗ393
61
Водный транспорт
КЗ400
КЗ401
КЗ402
КЗ403
62
Воздушный
транспорт
КЗ410
КЗ411
КЗ412
КЗ413
63
Вспомогательная и дополнительная транспортная деятельность
КЗ420
КЗ421
КЗ422
КЗ423
64
Почта и связь
КЗ430
КЗ431
КЗ432
КЗ433
65
Финансовое посредничество
КЗ440
КЗ441
КЗ442
КЗ443
66
Страхование
КЗ450
КЗ451
КЗ452
КЗ453
67
Деятельность, являющаяся вспомогательной
по отношению к финансовому посредничеству и страхованию
КЗ460
КЗ461
КЗ462
КЗ463
70
Операции с
недвижимым
имуществом
КЗ470
КЗ471
КЗ472
КЗ473
71
Аренда без
персонала
КЗ480
КЗ481
КЗ482
КЗ483
72
Вычислительная
техника и свя-
занная с ней деятельность
КЗ490
КЗ491
КЗ492
КЗ493
73
Исследования и разработки
КЗ500
КЗ501
КЗ502
КЗ503
74
Услуги, оказы-
ваемые, в основном, предприятиям
КЗ510
КЗ511
КЗ512
КЗ513
75
Государственное управление
КЗ520
КЗ521
КЗ522
КЗ523
80
Образование
КЗ530
КЗ531
КЗ532
КЗ533
85
Здравоохранение и социальные услуги
КЗ540
КЗ541
КЗ542
КЗ543
90
Канализация,
свалки и удаление отходов
КЗ550
КЗ551
КЗ552
КЗ553
91
Деятельность ассо-
циаций и
объединений
КЗ560
КЗ561
КЗ562
КЗ563
92
Деятельность в
области организации отдыха и разв-
лечений, культуры
и спорта
КЗ570
КЗ571
КЗ572
КЗ573
93
Предоставление индивидуальных
услуг
КЗ580
КЗ581
КЗ582
КЗ583
95
Услуги по ведению домашнего
хозяйства
КЗ590
КЗ591
КЗ592
КЗ593
99
Деятельность экстерриториальных организаций
КЗ610
КЗ611
КЗ612
КЗ613
Всего
КЗ620
КЗ621
КЗ622
КЗ623
Справочно:
физические лица
КЗ6200
КЗ6210
КЗ6220
КЗ6230
Итого:
КЗ6300
КЗ6310
КЗ6320
КЗ6330
Продолжение таблицы
Клас-
сифи-
кация
по видам
эконо-
миче-
ской деяте-
льно-
сти
Займы
Сомни-
тельные
4 кате-
гории
Сомни-
тельные
5 кате-
гории
Без-
надеж-
ные
Итого
1
Сельское хозяйство, охота и связанные с этим услуги
КЗ14
КЗ15
КЗ16
КЗ17
2
Лесоводство, лесозаготовки и связанные с этим услуги
КЗ24
КЗ25
КЗ26
КЗ27
5
Рыболовство,  рыбоводство и предоставление услуг в этих областях
КЗ34
КЗ35
КЗ36
КЗ37
10
Добыча угля и лигнита; разработка торфа
КЗ44
КЗ45
КЗ46
КЗ47
11
Добыча сырой нефти и природного газа; услуги,
связанные с добычей нефти и газа
КЗ54
КЗ55
КЗ56
КЗ57
12
Добыча урановой руды
КЗ64
КЗ65
КЗ66
КЗ67
13
Добыча металлических руд
КЗ74
КЗ75
КЗ76
КЗ77
14
Прочие отрасли горнодобывающей промышленности
КЗ84
КЗ85
КЗ86
КЗ87
15
Производство пищевых продуктов
КЗ94
КЗ95
КЗ96
КЗ97
16
Производство табачных изделий
КЗ104
КЗ105
КЗ106
КЗ107
17
Производство текстильных изделий
КЗ114
КЗ115
КЗ116
КЗ117
18
Производство одежды; выделка и крашение меха
КЗ124
КЗ125
КЗ126
КЗ127
19
Производство кожи, изделий из кожи и производство обуви
КЗ134
КЗ135
КЗ136
КЗ137
20
Производство древесины и деревянных изделий
КЗ144
КЗ145
КЗ146
КЗ147
21
Производство бумаги и картона
КЗ154
КЗ155
КЗ156
КЗ157
22
Издательское дело, типографское дело,
воспроизведение информационных материалов
КЗ164
КЗ165
КЗ166
КЗ167
23
Производство кокса, перегонка нефти, производство и
переработка ядерных материалов
КЗ174
КЗ175
КЗ176
КЗ177
24
Химическая промышленность
КЗ184
КЗ185
КЗ186
КЗ187
25
Производство резиновых и пластмассовых изделий
КЗ194
КЗ195
КЗ196
КЗ197
26
Производство прочих неметаллических
минеральных продуктов
КЗ204
КЗ205
КЗ206
КЗ207
27
Металлургическая промышленность
КЗ214
КЗ215
КЗ216
КЗ217
28
Производство готовых металлических изделий
КЗ224
КЗ225
КЗ226
КЗ227
29
Производство машин и оборудования
КЗ234
КЗ235
КЗ236
КЗ237
30
Производство канцелярского оборудования и
вычислительной техники
КЗ244
КЗ245
КЗ246
КЗ247
31
Производство электрических машин и оборудования
КЗ254
КЗ255
КЗ256
КЗ257
32
Производство оборудования и аппаратуры для радио, телевидения и связи
КЗ264
КЗ265
КЗ266
КЗ267
33
Производство медицинских приборов; прецизионных и оптических инструментов, наручных и прочих часов
КЗ274
КЗ275
КЗ276
КЗ277
34
Автомобильная промышленность
КЗ284
КЗ285
КЗ286
КЗ287
35
Производство прочего транспортного оборудования
КЗ294
КЗ295
КЗ296
КЗ297
36
Производство мебели; прочие отрасли промышленности
КЗ304
КЗ305
КЗ306
КЗ307
37
Вторичная переработка
КЗ314
КЗ315
КЗ316
КЗ317
40
Производство и распределение электроэнергии, газа и воды
КЗ324
КЗ325
КЗ326
КЗ327
41
Сбор, очистка и распределение воды
КЗ334
КЗ335
КЗ336
КЗ337
45
Строительство
КЗ344
КЗ345
КЗ346
КЗ347
50
Продажа, техническое обслуживание и ремонт автомобилей
КЗ354
КЗ355
КЗ356
КЗ357
51
Оптовая торговля и торговля через комиссионных агентов
КЗ364
КЗ365
КЗ366
КЗ367
52
Розничная торговля и ремонт изделий домашнего пользования
КЗ374
КЗ375
КЗ376
КЗ377
55
Гостиницы и рестораны
КЗ384
КЗ385
КЗ386
КЗ387
60
Сухопутный транспорт
КЗ394
КЗ395
КЗ396
КЗ397
61
Водный транспорт
КЗ404
КЗ405
КЗ406
КЗ407
62
Воздушный транспорт
КЗ414
КЗ415
КЗ416
КЗ417
63
Вспомогательная и дополнительная транспортная деятельность
КЗ424
КЗ425
КЗ426
КЗ427
64
Почта и связь
КЗ434
КЗ435
КЗ436
КЗ437
65
Финансовое посредничество
КЗ444
КЗ445
КЗ446
КЗ447
66
Страхование
КЗ454
КЗ455
КЗ456
КЗ457
67
Деятельность, являющаяся вспомогательной по отношению к финансовому посредничеству и страхованию
КЗ464
КЗ465
КЗ466
КЗ467
70
Операции с недвижимым имуществом
КЗ474
КЗ475
КЗ476
КЗ477
71
Аренда без персонала
КЗ484
КЗ485
КЗ486
КЗ487
72
Вычислительная техника и связанная с ней деятельность
КЗ494
КЗ495
КЗ496
КЗ497
73
Исследования и разработки
КЗ504
КЗ505
КЗ506
КЗ507
74
Услуги, оказываемые, в основном, предприятиям
КЗ514
КЗ515
КЗ516
КЗ517
75
Государственное управление
КЗ524
КЗ525
КЗ526
КЗ527
80
Образование
КЗ534
КЗ535
КЗ536
КЗ537
85
Здравоохранение и социальные услуги
КЗ544
КЗ545
КЗ546
КЗ547
90
Канализация, свалки и удаление отходов
КЗ554
КЗ555
КЗ556
КЗ557
91
Деятельность ассоциаций и объединений
КЗ564
КЗ565
КЗ566
КЗ567
92
Деятельность в области организации отдыха и развлечений, культуры и спорта
КЗ574
КЗ575
КЗ576
КЗ577
93
Предоставление индивидуальных услуг
КЗ584
КЗ585
КЗ586
КЗ587
95
Услуги по ведению домашнего хозяйства
КЗ594
КЗ595
КЗ596
КЗ597
99
Деятельность экстерриториальных организаций
КЗ614
КЗ615
КЗ616
КЗ617
Всего
КЗ624
КЗ625
КЗ626
КЗ627
Справочно: физические лица
КЗ6240
КЗ6250
КЗ6260
КЗ6270
Итого:
КЗ6340
КЗ6350
КЗ6360
КЗ6370
Первый руководитель _________________дата_______________
Главный бухгалтер _________________дата_________________
Исполнитель _____________
Телефон _________________
Место печати
Приложение 14
к Инструкции о перечне, формах
и сроках представления регуляторной
отчетности банками второго
уровня Республики Казахстан
Полученные и непогашенные внешние заимствования,
в том числе привлеченные посредством дочерних организаций банков
______________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "_____" "_______________" 200___года
№
Наиме-
нование креди-
тора-нере-
зиден-
та, в том
числе наиме-
нование
страны
из них
привле-
ченные
банком посред-
ством
дочер-
ней
органи-
зации
Вид
заим-
ствования
(займы,
гранты,
облигации
и так
далее)
Цель
заимст-
вования
Номер
кредит-
ного
согла-
шения
1
2
Итого
Продолжение таблицы
Срок
действия кредитного соглашения
Сумма
заимство-
вания по условиям кредитного соглашения
Ставка
возна-
граж-
дения
Порядок
погашения
основного
долга
Обеспечение
Дата на-
чала
дата
конеч-
ного
срока
пога-
шения
Сум-
ма
вид
ва-
люты
вид
сумма
(тысяч
тенге)
Продолжение таблицы
Получено
заемных
средств
Освоено
заемных
средств
Всего
погашено
основного
долга с
начала
получения
заемных
средств
(тысяч
тенге)
Остаток основного
долга заемных
средств на конец
отчетного периода
Сумма
(тысяч
тенге)
сумма
(тысяч
тенге)
Сумма
(тысяч
тенге)
номер
балан-
сового
счета
Первый руководитель _________________дата_______________
Главный бухгалтер _________________дата_________________
Исполнитель _____________
Телефон _________________
Место печати ".

2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енеді.
3. Стратегия және талдау департаменті (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, екінші деңгейдегі банктерге және "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" Заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Агенттіктің Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 2005 года.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим Департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, банков второго уровня и объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана».
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель