"Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы N 80-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 28 наурызда тіркелді. Тіркеу N 3517. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 42 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 22.05.2020 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1109 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ереженің 18-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы N 80-НҚ бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылғы 22 сәуірде N 2237 нөмірмен тіркелген, "Ресми газет" газетінің 2003 жылғы 17 мамырдағы N 20 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесінде:
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ереже табиғи монополиялар субъектілерінің реттелетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) бекітудің оңайлатылған тәртібін айқындайды (бұдан әрі - оңайлатылған тәртіп).
3. Реттелетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту:
1) меншік нысанына қарамастан жаңадан құрылған табиғи монополия субъектісінің реттелетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына);
2) табиғи монополиялар субъектілері ұсынатын қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) осы салалар шеңберінде реттелетіндерге жатқызу мәніне табиғи монополиялар салаларын талдау негізінде енгізілген реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) жаңа түрлеріне;
3) Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тіркеліміне реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) өзге түрлері бойынша енгізілген табиғи монополия субъектісі көрсететін реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) жаңа түрлеріне жүргізіледі.";
5-тармақта:
"тарифтерді" деген сөзден кейін "(бағаларды, алымдар ставкаларын)" деген сөздермен толықтырылсын;
"субъектісі" деген сөздің алдындағы және бұдан әрі мәтін бойынша "табиғи монополия" деген сөздер "табиғи монополиялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"стандартын," деген сөзден кейін "қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға)" деген сөзбен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 28 марта 2005 года N 3517. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 мая 2020 года № 42.
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 22.05.2020 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях" и подпунктом 1) пункта 18 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1109, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2237, опубликованный в газете "Официальная газета" от 17 мая 2003 года N 20), следующие изменения и дополнения:
в Правилах утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке, утвержденных указанным приказом:
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"2. Правила определяют упрощенный порядок утверждения тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий (далее - упрощенный порядок).
3. Утверждение тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) в упрощенном порядке производится на:
1) регулируемые услуги (товары, работы) вновь созданного субъекта естественной монополии независимо от форм собственности;
2) включенные на основании анализа сфер естественных монополий на предмет отнесения предоставляемых субъектами естественных монополий услуг (товаров, работ) в рамках данных сфер к регулируемым, новые виды регулируемых услуг (товаров, работ);
3) новые виды регулируемых услуг (товаров, работ), оказываемые субъектом естественной монополии, уже включенным в Государственный регистр субъектов естественных монополий по иным видам регулируемых услуг (товаров, работ).";
в пункте 5:
после слова "тарифов" дополнить словами "(цен, ставок сборов)";
после слова "субъекты" и далее по тексту слова "естественной монополии" заменить словами "естественных монополий";
слова "товары (работы, услуги)" заменить словами "услуги (товары, работы);

мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Активтері жасалған мәміленің немесе борышқордың - банкрот болып танылған табиғи монополия субъектісінің конкурстық салмағын іске асыру нәтижесінде оның меншігіне түскен табиғи монополия субъектісі реттелетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтерді (бағаларды, алымдар ставкаларын) және тарифтік сметаларды бекітуге өтінім бергенге дейін тұтынушыларға осы активтерді немесе конкурстық өндіріс процесінде өтеу жасалып отырған мүлікті меншіктенушілер үшін уәкілетті орган бұрын бекіткен тарифтер (бағалар, алымдар ставкалары) немесе олардың шекті деңгейлері және тарифтік сметалары бойынша, бірақ алты айдан аспайтын мерзімге реттелетін қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсынады.";
2-тарауда:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекітуге арналған өтінімдерді ұсыну және қабылдау тәртібі";
6-тармақта:
"Табиғи монополияның жаңадан құрылған субъектісі" деген сөздер "Осы Ереженің 3-тармағында көрсетілген табиғи монополия субъектілері" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Тіркелімге" деген сөз "Табиғи монополиялар субъектілерінің тіркеліміне" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекітуге арналған өтініміне мыналар қоса беріледі:";
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"8) осы Ереженің 1-23 қосымшаларына сай тарифтің (бағаның, алым ставкасының) жобасын есептеу үшін тарифтік сметаның жобасы;";
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) мемлекеттік органдар өз құзыретінің шегінде белгілеген ұсынылатын реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) сапасына қойылатын талаптарға сәйкес жалпыға бірдей қызмет көрсету міндеттерден және табиғи монополия субъектісінің мүмкіндіктерінен шыға отырып жоспарланған көлемін растайтын құжаттар (ниеттер хаттамалары, шарттар, тауарларды өндіру көлемдерінің есептері).";
8-тармақтың 4) тармақшасында "қызметтің әр түрлері" деген сөздер "реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тарауда:
9-тармақта:
"тауарларды, жұмыстарды өндіру және (немесе) қызметтерді көрсетуге" деген сөздер "реттелетін қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсынуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"30" деген сөз "күнтізбелік" деген сөзбен толықтырылсын;
"15 күнге" деген сөздер "30 күнтізбелік күнге" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"жаңадан құрылған" деген сөздер алынып тасталсын;
"15" деген сөз "күнтізбелік күн" деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақта:
"жаңадан құрылған" деген сөздер "оңайлатылған тәртіппен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"10" деген сөздерден кейін "күнтізбелік" деген сөздермен толықтырылсын;
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Субъект естественной монополии, активы которого поступили в его собственность в результате заключенной сделки или реализации конкурсной массы должника - субъекта естественной монополии, признанного банкротом, предоставляет потребителям регулируемые услуги (товары, работы) по ранее утвержденным уполномоченным органом для собственников этих активов или имущества, на которое обращено взыскание в процессе конкурсного производства, тарифам (ценам, ставкам сборов) или их предельным уровням и тарифным сметам до представления заявки на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы), но не более чем на шесть месяцев.";
в главе 2:
в названии слова "вновь созданных субъектов естественной монополии" заменить словами "в упрощенном порядке";
в пункте 6:
слова "Вновь созданный субъект естественной монополии" заменить словами "Субъекты естественных монополий, указанные в пункте 3 настоящих Правил,";
слово "Регистр" заменить словами "Государственный регистр субъектов естественных монополий";
в пункте 7:
в абзаце первом слова "вновь созданного субъекта естественной монополии" заменить словами "в упрощенном порядке";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) проект тарифной сметы для расчета проекта тарифа (цены, ставки сбора), согласно приложениям 1-23 к настоящим Правилам;";
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) документы, подтверждающие планируемый объем регулируемых услуг (товаров, работ) исходя из обязанности всеобщего обслуживания в соответствии с требованиями к качеству предоставляемых регулируемых услуг (товаров, работ), установленными государственными органами в пределах их компетенции и возможностей субъекта естественной монополии (протоколы намерений, договоры, расчеты объемов производства товаров).";
в подпункте 4) пункта 8 слова "разным видам деятельности" заменить словами "каждому виду регулируемых услуг (товаров, работ)";
в главе 3:
в пункте 9:
слова "производство товаров, работ и (или) предоставление услуг" заменить словами "предоставление регулируемых услуг (товаров, работ)";
после слов "в течение 30" дополнить словом "календарных";
слова "15 дней" заменить словами "30 календарных дней";
в пункте 12:
слова "вновь созданному" исключить;
после слов "чем за 15" дополнить словом "календарных";
в пункте 14:
слова "вновь созданный" заменить словами "в упрощенном порядке";
после слов "чем за 10" дополнить словом "календарных";
пункт 16 изложить в следующей редакции:

"16. Оңайлатылған тәртіппен тарифті (бағаны, алым ставкасын) енгізген сәттен бастап алты айдан кешіктірмей табиғи монополия субъектісі уәкілетті органға тарифті (бағаны, алым ставкасын) және тарифтік сметаны жалпы тәртіппен қайта қарау үшін өтініммен шығуға міндетті.";
осы бұйрықтың қосымшасына сай 1-23 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Труба құбырлары және су кәріздері жүйелері саласындағы реттеу мен бақылау департаменті (А.Г.Асқарова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы және талдау департаменті (Е.М.Досмағамбет):
1) белгіленген тәртіппен оны ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары А.П.Нефедовқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
"Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесін
бекіту туралы" Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі
агенттігі төрағасының
2003 жылғы 19 наурыздағы
N 80-НҚ бұйрығына өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының 2005 жылғы
28 ақпандағы N 62-НҚ
бұйрығына қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
1-қосымша
Субъектінің атауы _______________________________
Магистралдық труба құбырлары арқылы мұнайды немесе мұнай
өнімдерін тасымалдау жөніндегі қызметтерге _____ жылға
арналған тарифтік смета
р/н N
Көрсеткіштердің атауы**
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіру мен қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде:
1
Материалдық шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
1.1.
шикізат пен материалдар
-//-
1.2.
сатып алынатын бұйымдар
-//-
1.3.
ЖЖМ
-//-
1.4.
отын
-//-
1.5.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеуге арналған шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
2.1.
Жалақы
-//-
2.2.
Әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1.
негізгі құралдар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1.
байланыс қызметтері
-//-
5.2.
іссапарлық шығыстар
-//-
5.3.
кеңселік шығыстар
-//-
5.4.
әкімшілік ғимараттарды ұстау
-//-
5.5.
кадрлар даярлау
-//-
5.6.
техника қауіпсіздігі
-//-
5.7.
табиғатты қорғау қорына төлемдер
-//-
5.8.
сақтандыру
-//-
5.9.
ведомстводан тыс және өрттен қорғау
-//-

"16. Не позднее шести месяцев с момента введения тарифа (цены, ставки сбора) в упрощенном порядке субъект естественной монополии обязан обратиться в уполномоченный орган с заявкой для пересмотра тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы в общем порядке.";
дополнить приложениями 1-23 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по регулированию и контролю в сфере трубопроводных и водоканализационных систем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Аскарова А.Г.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы и анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Досмагамбет Е.М.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его опубликование в официальных средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Нефедова А.П.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
от 28 февраля 2005 года N 62-ОД
"О внесении изменений и дополнений в
приказ Председателя Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции"
от 19 марта 2003 года N 80-ОД
"Об утверждении Правил утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
в упрощенном порядке"
Приложение 1
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) в
упрощенном порядке
Наименование субъекта___________________
Тарифная смета на услуги по транспортировке нефти (или)
нефтепродуктов по магистральным трубопроводам на_______год
N п/п
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг, всего
тыс. тенге
в том числе:
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
покупные изделия
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
топливо
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда, всего
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты, всего
-//-
в том числе:
5.1
услуги связи
-//-
5.2
командировочные расходы
-//-
5.3
канцелярские расходы
-//-
5.4
содержание адм. зданий
-//-
5.5
подготовка кадров
-//-
5.6
техника безопасности
-//-
5.7
платежи в фонд охраны природы
-//-
5.8
страхование
-//-
5.9
вневедомственная и пожарная охрана
-//-

5.10
сақтандырудың міндетті түрлері
-//-
5.11
лицензиялар алу
-//-
5.12
қоршаған ортаны қорғау
-//-
5.13
басқа шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
ІІ
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
оның ішінде:
6
жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
оның ішінде:
-//-
6.1
әкімшілік персоналдардың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
банк қызметтері
-//-
6.4
амортизация
-//-
6.5
техникалық басқару құралдарын, байланыс тораптарын, есептеу техникасын және және т.б. ұстауға және қызмет көрсетуге арналған шығыстар
-//-
6.6
коммуналдық қызметтер
-//-
6.7
бөгде ұйымдардың қызметтері
-//-
6.8
іссапарлық қызметтер
-//-
6.9
өкілділік шығыстар, байланыс, мерзімдік басылым және т.б.
-//-

5.10
обязательные виды страхования
-//-
5.11
приобретение лицензий
-//-
5.12
охрана окружающей среды
-//-
5.13
другие затраты (необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные, всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
услуги банка
-//-
6.4
амортизация
-//-
6.5
расходы на содержание и обслуживание технических средств управления, узлов связи, вычислительной техники и т.д.
-//-
6.6
коммунальные услуги
-//-
6.7
услуги сторонних организаций
-//-
6.8
командировочные расходы
-//-
6.9
представительские расходы, связь, периодическая печать и т.д.
-//-

6.10
еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі
-//-
6.11
жалпы шаруашылық тағайындаудағы негізгі құралдарды жалға алу
-//-
6.12
салықтар
-//-
6.13
басқа шығыстар (ашып көрсету қажет)
-//-
7
Өткізу қызметін ұстауға арналған шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
7.1
жалақы
-//-
7.2
әлеуметтік салық
-//-
7.3
түбіртектерді рәсімдеу шығыстары
-//-
7.4
қызметтерді өткізумен байланысты амортизация (соның ішінде су өлшеуіштердің)
-//-
7.5
ағымдағы жөндеу
-//-
7.6
Негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
7.7
маркетингтік қызметтер
-//-
7.8
басқа (ашып жазу қажет)
-//-
8
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
ІІІ
Барлық шығын
-//-
ІV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
мың м 3
мың теңге
VІІ
Нормативтік ысыраптар
%
мың м 3
VІІІ
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/м 3
Анықтамалық:
9
персоналдың тізім бойынша орташа саны, барлығы
адам
оның ішінде:
9.1
өндірістік персоналдың
-//-
9.2
әкімшілік персоналдың
-//-
10
Орташа айлық жалақы, барлығы
теңге
оның ішінде:

6.10
охрана труда и техника безопасности
-//-
6.11
аренда основных средств общехозяйственного назначения
-//-
6.12
налоги
-//-
6.13
другие расходы (необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на содержание службы сбыта, всего
-//-
в том числе:
7.1
заработная плата
-//-
7.2
социальный налог
-//-
7.3
расходы на оформление квитанций
-//-
7.4
амортизация (в том числе водомеров), связанная со сбытом услуг
-//-
7.5
текущий ремонт
-//-
7.6
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных средств
-//-
7.7
маркетинговые услуги
-//-
7.8
другие (необходимо расшифровать)
-//-
8
Расходы на выплату вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объемы оказываемых услуг
тыс. м3
тыс. тенге
VII
Нормативные потери
%
тыс. м3
VIII
Тариф (без НДС)
тенге/м3
Справочно:
9
Среднесписочная численность работников, всего
человек
в том числе:
9.1
производственного персонала
-//-
9.2
административного персонала
-//-
10
Среднемесячная заработная плата, всего
тенге
в том числе:

10.1
өндірістік персоналдың
-//-
10.2
әкімшілік персоналдың
-//-
11
Негізгі құралдардың құнының өсуіне әкелетін күрделі жөндеу
мың теңге
12
Пайда есебінен жүзеге асырылатын шығындар (ашып көрсету қажет)
-//-
13
Шаруашылық тәсілмен атқарылатын ағымды (жоспарлы-ескерту) жөндеу
-//-
оның ішінде:
13.1
жөндеуге материалдар
-//-
13.2
жалақы
-//-
13.3
әлеуметтік салық
-//-
14
Коммерциялық (нормативтен тыс) ысыраптар
%
мың м 3
* - шығындар қажет болған жағдайда ұлғаюы немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы_____________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
9-қосымша
Субъектінің атауы _______________________________
Суды магистралды труба құбырлары және (немесе)
арналар арқылы тасымалдау жөніндегі
қызметтерге____ жылға арналған тарифтік сметасы
Р/н N
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
І
Тауарларды өндіру мен қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1
шикізат пен материалдар
-//-
оның ішінде:

10.1
производственного персонала
-//-
10.2
административного персонала
-//-
11
Капитальный ремонт, приводящий к увеличению стоимости основных средств
тыс. тенге
12
Затраты, осуществляемые за счет прибыли (необходимо расшифровать)
-//-
13
Текущий (планово-предупредительный) ремонт, выполняемый хозяйственным способом
-//-
в том числе:
13.1
материалы на ремонт
-//-
13.2
заработная плата
-//-
13.3
социальный налог
-//-
14
Коммерческие (сверхнормативные) потери
%
тыс. м3
*- затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 9
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) в
упрощенном порядке
Наименование субъекта___________________
Тарифная смета на услуги по транспортировке воды по
магистральным трубопроводам и (или) каналам на______год
N
п/п
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство и предоставление услуг, всего
тыс. тенге
1
Материальные затраты, всего
в том числе:
-//-
1.1
сырье и материалы, всего
-//-
в том числе:

14.1
материалдар
-//-
14.2
жалақы
-//-
14.3
әлеуметтік салық
-//-
* - шығындар қажет болған жағдайда ұлғаюы немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы_____________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
14-қосымша
Субъектінің атауы _______________________________
Электр энергиясын беру және (немесе) желіге босату
мен электр энергиясын тұтынуды техникалық
диспетчерлеу жөніндегі қызметтерге ___ жылға
арналған тарифтік сметасы
Р/н
N
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
І
Тауарларды өндіру мен қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
онвың ішінде:
1
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1
шикізат пен материалдар
-//-
1.2
энергия
1.3
отын
-//-
1.4
ЖЖМ
-//-
2
Іске қосу шығыстары
-//-
3
ЭБЖ ұшып қарау жөніндегі қызметтер
-//-
4
Энергия ЖДО қызметтері
-//-
5
Еңбекке арналған шығындар
-//-
оның ішінде:
5.1
жалақы
-//-
5.2
әлеуметтік салық
-//-
6
Жөндеу
-//-
оның ішінде:
6.1
негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
7
Амортизация
-//-
8
Электр энергиясының технологиялық шығысы
-//-
9
Технологияларды жетілдірумен байланысты шығындар
-//-
10
Тарапты ұйымдардың өндірістік сипаттағы қызметтері
-//-
оның ішінде:

14.1
материалы
-//-
14.2
оплата труда работников
-//-
14.3
социальный налог
-//-
*- затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 14
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) в
упрощенном порядке
Наименование субъекта___________________
Тарифная смета на услуги по передаче электрической
энергии и (или) по технической диспетчеризации отпуска в
сеть и потребления электрической энергии на ______ год
N
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной монополии
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг, всего
млн. тенге
в том числе:
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
энергия
-//-
1.3
топливо
-//-
1.4
ГСМ
-//-
2
Пусковые расходы
-//-
3
Услуги по облетам ЛЭП
-//-
4
Услуги ОДЦ Энергия
-//-
5
Расходы на оплату труда,
-//-
в том числе:
5.1
заработная плата
-//-
5.2
социальный налог
-//-
6
Ремонт
-//-
в том числе:
6.1
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных фондов
-//-
7
Амортизация
-//-
8
Технологический расход электроэнергии
-//-
9
Затраты, связанные с совершенствов. технологии
-//-
10
Услуги сторонних организаций
-//-
в том числе: