Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгеріс енгізу және күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 60 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 20 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3568
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 40-бабына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 148 "Жекеше нотариустардың аттестаттаудан өту туралы Ережесін бекіту және кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы"  бұйрығының (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде
N 2881 болып тіркелген, 16.06.2004 ж. N 47 (603) "Юридическая газета" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 325 бұйрығымен өзгеріс енгізілген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 325 "Кейбір бұйрықтарға өзгеріс енгізу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3191 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген  бұйрықтың 1-тармағының 6) тармақшасы алынып тасталсын.
3. Осы бұйрық оны ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

О внесении изменения и признании утратившим силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года N 3568
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 148 "Об утверждении Правил прохождения аттестации частными нотариусами и признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2881, опубликован в "Юридической газете" от 16 июня 2004 года N 47 (603), внесены изменения приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 325 ).
2. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 325 "О внесении изменений в некоторые приказы, а также о признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3191), следующее изменение:
подпункт 6) пункта 1 указанного приказа исключить.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр