"Халыққа мамандандырылған медициналық көмек көрсету ережесiн, олардың түрлерi мен көлемiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2003 жылғы 24 қарашадағы N 863 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 18 мамырдағы N 240 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 8 маусымда тіркелді. Тіркеу N 3670. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 26 қарашадағы N 796 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009.11.26 N 796 бұйрығымен.
Халықтың денсаулығын сақтау саласында нормативтiк құқықтық кесiмдердi жетiлдiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Халыққа мамандандырылған медициналық көмек көрсету ережесiн, олардың түрлерi мен көлемiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2003 жылғы 24 қарашадағы N 863  бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2609 тiркелген) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Халыққа мамандандырылған медициналық көмек көрсету ережесiнде:
20-тармақтағы "және тамақтану" деген сөз алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Емдеу-алдын алу iсi департаментi (Нерсесов А.В.) заңнамада белгiленген тәртiппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Ұйымдастыру-құқықтық жұмыс департаментi (Акрачкова Д.В.) заңнамада белгiленген тәртiппен оны бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрi С.Ә. Диқанбаеваға жүктелсiн.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енедi.
Министрдiң
мiндетiн атқарушы

О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года N 863 "Об утверждении Правил оказания специализированной медицинской помощи населению, ее видов и объема"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2005 года N 240. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 8 июня 2005 года N 3670. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 796.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 26.11.2009 № 796 (порядок введения в действие см. п.6).
В целях совершенствования нормативных правовых актов в области охраны здоровья населения, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года N 863 "Об утверждении Правил оказания специализированной медицинской помощи населению, ее видов и объема", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2609), следующее изменение:
в Правилах оказания специализированной медицинской помощи населению, утвержденных указанным приказом:
в пункте 20 слова "и питанием" исключить.
2. Департаменту лечебно-профилактической работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Нерсесов А.В.) обеспечить в установленном законодательством порядке  государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Акрачкова Д.В.) обеспечить в установленном законодательством порядке его опубликование в официальных средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Диканбаеву С.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра