Ұлттық компаниялардың 2006-2008 жылдарға арналған жоспарлары бөлімдерінің құрылымын, көрсеткіштер нысандары мен тізбелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 95 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 3 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3767. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 179 бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009.08.28 N 179 бұйрығымен.
---------------- Бұйрықтан үзінді ------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) ...;
2) "Ұлттық компаниялардың 2006-2008 жылдарға арналған жоспарлары бөлімдерінің құрылымын, көрсеткіштер нысандары мен тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 95 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 3767 болып тіркелген);
3) ...;
4) ...
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Б. Сұлтанов
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының орта мерзімді жоспарларын әзірлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 маусымдағы  қаулысына сәйкес Ұлттық компаниялардың даму жоспарларын әзірлеуді жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. 1-8-қосымшаларға сәйкес қоса беріліп отырған Ұлттық компаниялардың 2006-2008 жылдарға арналған жоспарлары бөлімдерінің құрылымы, көрсеткіштер нысандары мен тізбелері бекітілсін.
2. Мемлекеттік активтерді басқару саясаты департаменті (А.Ә.Алпамысов):
1) Заң басқармасымен (Б.Д.Мамыталиев) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін ұлттық компаниялардың мемлекеттік пакеттеріне иеленуді және оларды пайдалануды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың, Қазақстан Республикасы Әділет және Қаржы министрліктерінің, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің, ұлттық компаниялардың (келісім бойынша) назарларына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Қ.М. Әйтекеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 27 шілдедегі
N 95 бұйрығына 1-қосымша
Ұлттық компаниялардың 2006-2008 жылдарға арналған
жоспарлары бөлімдерінің құрылымы, көрсеткіштер
нысандары мен тізбелері
1. Бөлімдердің құрылымы
1. Ұлттық компанияның (бұдан әрі - Компания) жай-күйі мен даму перспективалары туралы баяндама:
1) Кіріспе:
миссия;
қысқаша құрылу тарихы;
Компанияның басқару құрылымы (еншілес, аффилиирленген кәсіпорындар мен орталық аппараттың өзара байланысы);
орталық аппараттың құрылымы;
Компанияны таңдап алынған басқару моделін негіздеу;

Об утверждении структуры разделов, форм и перечня показателей Планов национальных компаний на 2006-2008 годы
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 27 июля 2005 года № 95. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2005 года № 3767. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 179
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 28.08.2009 № 179.
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2002 года N 647 "Об утверждении Правил разработки среднесрочных планов социально-экономического развития Республики Казахстан", в целях совершенствования разработки планов развития национальных компаний, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую структуру разделов, формы и перечень показателей Планов национальных компаний на 2006-2008 годы, согласно приложениям 1-8.
2. Департаменту политики управления государственными активами (Алпамысов А.А.):
1) совместно с Юридическим управлением (Мамыталиев Б.Д.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа довести его до сведения государственных органов, осуществляющих права владения и пользования государственным пакетом акций национальных компаний, министерств финансов и юстиции Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, национальных компаний (по согласованию).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Айтекенова К.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 27 июля 2005 года N 95
Структура разделов, формы и перечень показателей
Планов национальных компаний на 2006-2008 годы
1. Структура разделов
1. Доклад о состоянии и перспективах развития национальной компании (далее - Компания):
1) Введение:
миссия;
краткая история создания;
структура управления Компании (взаимосвязь дочерних, аффилиированных предприятий и центрального аппарата);
структура центрального аппарата;
обоснование выбранной модели управления Компанией;

2) Рынокты (қызмет саласын) талдау
жалпы рыноктағы Компанияның бәсекелестері және үлесі;
негізгі клиенттер (тұтынушылар, тапсырушылар);
3) Өндірістік-қаржылық қызметті 2003-2005 жылдары арасындағы талдау (қаржы-экономикалық қызметтің 2003-2004 жылдары ішіндегі қорытындылары, оның ішінде салықтар мен басқа да түсімдер бөлінісінде бюджетке түсетін төлемдер, бағалар мен тарифтер, өндірістік көрсеткіштердің өсуін/түсуін негіздемесімен және әлсіз және күшті жақтарын, ықтимал қатерлерін көрсетумен 2005 жылғы күтілетін нәтижелер);
4) Компания өткізетін іс-шаралар, оның ішінде:
- Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2003-2015 жылдарға арналған индустриялық-инновациялық стратегиясына, мемлекеттік және салалық бағдарламаларға сәйкес;
- шағын және орта бизнестің бәсекелі ортасына беру үшін бейінді емес функцияларды айқындау;
5) 2006 жылды бөле отырып, 2006-2008 жылдарға арналған даму жоспары;
мақсаттар мен міндеттер (стратегиялық және 2006 жылға арналған);
алға қойылған міндеттерге қол жеткізу жолдарын таңдау;
мыналар бойынша:
- Стратегияны, мемлекеттік және салалық бағдарламаны іске асыру;
- шағын және орта бизнестің бәсекелі ортасына беру үшін бейінді емес функцияларды айқындау;
өнім өндірісінің даму серпіні:
күрделі салымдар көлемдерін;
өзіндік құнның құрылымын;
қоршаған ортаны қорғау, еңбек қауіпсіздігінің техникасын сақтау жөнінде іс-шараларды;
баға мен тариф саясатын және оның негіздемесін;
әлеуметтік саланың дамуын;
кадр саясатын,
қаржы нәтижелері мен бюджетпен қатынастарын, оның ішінде болжанатын түсімдерді:
- республикалық бюджеттен;
- бюджетке салықтар мен төлемдер түрлері бөлінісінде, акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
- қызмет көрсететін банктермен қарым-қатынастарды, мынадай мәліметтерді (қызмет көрсететін банктер бөлінісінде) келтіре отырып:
- есеп шоттары бойынша айналымдарын;
- ақшалай қаражаттың орташа айлық қалдығын;
- қызмет көрсететін банктің операциялық қызметі бойынша тариф саясатын;
- Компанияның есеп шоттарындағы ақшалай қаражаттың қалдығына есептелетін сыйақы көлемдері мен қызмет көрсететін банкке Компания төлейтін комиссиялық төлемдер көлемдерін (алға қойылған міндеттер бөлінісінде) заттай және ақшалай мәндегі жұмыстар мен қызметтерді көрсете отырып) Компания жоспарлайтын іс-шаралар.
2. Компанияның инвестициялық бағдарламасы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 1201  қаулысымен бекітілген Акцияларының бақылау пакеттерi (қатысу үлестерi) мемлекетке тиесiлi мемлекеттiк кәсiпорындардың, акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң) инвестициялық бағдарламаларын әзiрлеу ережесiне сәйкес әзірленеді:

2) Анализ рынка (сферы деятельности):
конкуренты и доля Компании на общем рынке;
основные клиенты (потребители, заказчики);
3) Анализ производственно-финансовой деятельности за 2003-2005 годы (итоги финансово-экономической деятельности за 2003-2004 годы, в том числе платежи в бюджет в разрезе налогов и других поступлений, цены и тарифы, ожидаемые результаты за 2005 год с обоснованием роста/падения производственных показателей и с указанием сильных и слабых сторон, возможных угроз);
4) Мероприятия, проводимые Компанией, в том числе:
в соответствии со Стратегией индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы, утвержденной  Указом Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 (далее - Стратегия), государственными и отраслевыми программами;
по выявлению непрофильных функций для передачи их в конкурентную среду малого и среднего бизнеса;
5) План развития на 2006-2008 годы, с выделением 2006 года:
цели и задачи (стратегические и на 2006 год);
выбор путей достижения поставленных задач;
мероприятия, планируемые Компанией по:
- реализации Стратегии, государственных и отраслевых программ;
- выявлению непрофильных функций для передачи их в конкурентную среду малого и среднего бизнеса;
- динамике развития производства продукции (работ и услуг в натуральном и денежном выражении с отражением (в разрезе поставленных задач):
- объемов капитальных вложений;
- структуры себестоимости;
- мероприятий по охране окружающей среды, соблюдению техники безопасности труда;
- ценовой и тарифной политики и ее обоснования;
- развития социальной сферы;
- кадровой политики;
- финансовых результатов и отношений с бюджетом, в том числе прогнозируемых поступлений:
- из республиканского бюджета;
- в бюджет в разрезе видов налогов и платежей, дивиденды на государственные пакеты акций акционерных обществ;
- взаимоотношений с обслуживающими банками, приведением следующих сведений (в разрезе обслуживающих банков):
- обороты по расчетным счетам;
- среднемесячный остаток денежных средств;
- тарифная политика по операционной деятельности обслуживающего банка;
- объемы вознаграждения, начисляемого на остатки денежных средств на расчетных счетах Компании и объемы комиссионных платежей, выплачиваемых Компанией обслуживающему банку.
2. Инвестиционная программа Компании разрабатывается в соответствии с Правилами разработки инвестиционных программ государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, утвержденными  постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 1201:

1) Саладағы инвестициялық ахуалды бағалау:
саланың инвестициялық рыноктарындағы тиісті ахуалды талдау және бағалау, сондай-ақ Компанияның рөлін және оның саладағы инвестициялық процестерге ықпал ету дәрежесін бағалау;
қорытындылар.
2) Инвестициялық басымдықтар мен бағыттар:
Компанияның инвестициялық саясатының негізгі басымдықтары мен бағыттары;
инвестициялық жобалар бойынша шаралар, алдын-ала есептеулер мен негіздемелер;
уақытша бос ресурстарды басқару схемасы мен оларды орналастыру саясаты;
3) Компанияның инвестициялық даму жоспары.
3. Компанияның маңызды даму көрсеткіштерінің болжамы бұйрыққа 2-8-қосымшаларға сәйкес негізгі көрсеткіштер, оның ішінде еншілес, бірлескен және басқа да аффилиирленген кәсіпорындардың қызметі бойынша міндетті түрде 1-7 нысандары бойынша ұсынылады.
2. Көрсеткіштердің тізбелері
4. Ұлттық компаниялардың 2006-2008 жылдарындағы көрсеткіштерінің тізбелері мыналарды қамтиды:
1) 2006-2008 жылдарға арналған маңызды даму көрсеткіштерінің болжамы;
2) 2006 жылға арналған кірістер мен шығыстар болжамы;
3) 2006 жылы ақшалай қаражаттар айналымын болжау;
4) 2006 жылға арналған шығыстар болжамы;
5) 2006-2008 жылдарға арналған болжамдық теңгерім (мың теңге);
6) 2006-2008 жылдары іске асыру жоспарланған инвестициялық жобалар тізбесі;
7) инвестициялық жоба паспорты;
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 27 шілдедегі
N 95 бұйрығына 2-қосымша
2006-2008 жылдарға арналған маңызды даму
көрсеткіштерінің болжамы
(заңды тұлға атауы)
___________________________________
1 нысаны
(мың теңгеге)
N
р./с.
Көрсет-
кіштер
Өл-
шем
бір-
лігі
2004
ж.
2005
ж.
2004
жыл-
ға
%-
бен
2005
ж.
2006
ж.
2007
ж.
2008
ж.
2004
жыл-
ға
%-
бен
2008
ж.
2005
жыл-
ға
%-
бен
2008
ж.
есеп
баға
бол-
жам
бол-
жам
бол-
жам
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Өндірілген
өнім мөл-
шері (жұ-
мыс, қыз-
меттердің)
- барлығы:
саны
/
құны
1.1
оның ішін-
де түрлері
бойынша
"
2.
Экспорт,
барлығы:
"
2.1
оның
ішінде ТМД
елдеріне
"
2.2
шет ел
"
2.3
өнім түрле-
рі бойынша:
"
3
Импорт,
барлығы:
"
3.1
оның
ішінде ТМД
елдеріне
"
3.2
шет ел
"
3.3
өнім
түрлері
бойынша:
"
4.
Негізгі
капиталға
инвести-
циялар,
барлығы:
мың
тең-
ге
4.1
қарыз қа-
ражаттары
есебінен
"
4.1.1
оның
ішінде
мемлекеттік
бюджет қа-
ражаттарын
"
4.2
меншікті
қаражат
есебінен
"
5.
Кірістер,
барлығы
"
6.
Шығыстар,
барлығы
"
7.
Негізгі
қызметтен
түсетін
кіріс
"
8.
іске асы-
рылған да-
йын өнімнің
өз құны
(тауарлар-
дың, жұмыс,
қызмет-
тердің):
"
9.
Күрделі
кіріс
"
10.
Кезең
шығыстары,
барлығы
"
10.1
жалпы және
әкімшілік
шығыстар
"
10.2
дайын
өнімді іске
асыру бой-
ынша шығыс-
тар (тауар-
лардың, жұ-
мыс, қыз-
меттердің)
"
10.3
сыйақы
түріндегі
шығыстар
"
11.
Салық салы-
мына дейін-
гі кіріс
"
12.
Корпоратив-
тік табыс
салығы
"
13.
Таза кіріс
(залал)
"
14.
Диви-
денттер,
барлығы
"

1) Оценка инвестиционной ситуации в отрасли:
анализ и оценка соответствующей ситуации на инвестиционных рынках отрасли (сферы), а также оценка роли Компании и степень ее влияния на инвестиционные процессы в отрасли;
выводы.
2) Инвестиционные приоритеты и направления:
основные приоритеты и задачи инвестиционной политики Компании;
намерения по инвестиционным проектам, предварительные расчеты и обоснования;
схема управления временно свободными ресурсами, политика их размещения.
3) Инвестиционный план развития Компании.
3. Прогноз важнейших показателей развития компаний представляется в обязательном порядке по формам 1-7 согласно приложениям 2-8 к Приказу, в том числе по деятельности дочерних, совместных и других аффилиированных предприятий.
2. Перечень показателей
4. Перечень показателей Планов национальных компаний на 2006-2008 годы включает в себя:
1) прогноз важнейших показателей развития на 2006-2008 годы;
2) прогноз доходов и расходов на 2006 год;
3) прогноз движения денежных средств в 2006 году;
4) прогноз расходов на 2006 год;
5) прогнозный баланс на 2006-2008 годы;
6) перечень инвестиционных проектов, планируемых к реализации в 2006-2008 годах;
7) паспорт инвестиционного проекта.
Приложение 2
к приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 27 июля года N 95
Форма 1
Прогноз важнейших показателей развития на
2006-2008 годы
___________________________
(наименование юридического лица)
(в тыс.тенге)
N
п/п
Показатели
Един.
измер.
2004г.
отчет
2005г.
оценка
2005г.
в % к
2004 г.
А
Б
1
2
3
4
1
Объем
произведенной
продукции
(работ, услуг) -
всего:
к-во/
стоим.
1.1
в том числе
по видам
"
2
Экспорт всего:
"
2.1
в том числе
в страны СНГ
"
2.2
дальнее
зарубежье
"
2.3
по видам
продукции:
"
3
Импорт всего:
"
3.1
в том числе
в страны СНГ
"
3.2
дальнее
зарубежье
"
3.3
по видам
продукции:
"
4
Инвестиции в
основной капитал
всего:
тыс. тенге
4.1
за счет заемных
средств
"
4.1.1
в том числе
средств государ-
ственного бюджета
"
4.2
за счет
собственных
средств
"
5
Доходы, всего
"
6
Расходы, всего
"
7
Доход от основ-
ной деятельности
"
8
Себестоимость
реализованной
готовой продук-
ции (товаров,
работ, услуг):
"
9
Валовый доход
"
10
Расходы периода,
всего
"
10.1
общие и
административные
расходы
"
10.2
расходы по реализации
готовой
продукции
(товаров,
работ, услуг)
"
10.3
расходы в виде
вознаграждения
"
11
Доход до
налогообложения
"
12
Корпоративный
подоходный налог
"
13
Чистый доход
(убыток)
"
14
Дивиденды, всего
"

1.10
Директорлар
Кеңесін ұстау-
ға арналған
шығыстар
1.11
Салықтар бо-
йынша шығыстар
1.12
Кеңсе және
баспахана
жұмыстары
1.13
Байланыс
қызметі
1.14
Күзетке арнал-
ған шығыстар
1.15
Консультациялық
(аудиторлық)
және ақпарат-
тық қызметтер
1.16
Банктік
қызметтер
1.17
Сақтандыруға
арналған
шығыстар
1.18
Сот шығындары
1.19
Шарт талабын
бұзғаны үшін
айыппұлдар,
өсімдер және
тұрақсыздық
төлемдері
1.20
Кірісті жасыру
(кеміту) үшін
айыппұлдар
мен өсімдер
1.21
Талан-тараж,
нормадан тыс
ысыраптан,
бүлдіруден,
ТМҚ-ның кем
шығуынан бола-
тын залалдар
1.22
Жалға беру бо-
йынша шығыстар
1.23
Әлеуметтік са-
лаға арналған
шығыстар
1.23.1
Әлеуметтік сала
объектілерін
ұстауға арнал-
ған шығыстар
1.23.2
Мерекелік, мә-
дени-бұқаралық
және спорттық
іс-шараларды
өткізуге
арналған
1.24
Күмәнді талап-
тар жөнінде
резервтер
құру бойынша
шығыстар
1.25
Қайырымдылық
көмек
1.26
Басқа да
шығыстар
2
Дайын өнімдерді
(тауарлардың,
жұмыс, қызмет-
тердің) іске
асыру бойынша
шығыстар,
барлығы
2.1
Материалдар
2.2
Қызметкерлердің
еңбек ақысы
2.3
Еңбек ақысынан
аудару
2.4
Негізгі қара-
жаттар мен
материалдық
емес активтер
өтелімі
2.5
Негізгі қара-
жаттар мен
материалдық
емес актив-
терді жөндеу
және қызмет
көрсету
2.6
Коммуналдық
шығыстар
2.7
Іссапар шығыс-
тары, барлығы
2.7.1
белгіленген
нормалар
шегінде
2.7.2
нормадан тыс
2.8
Жүк тиеу, та-
сымалдау және
сақтау бойынша
шығыстар
2.9
Жарнама мен
маркетингке
арналған
шығыстар
2.10
Жалға беру бо-
йынша шығыстар
2.11
Басқа да
шығыстар
3
Сыйақы түрін-
дегі шығыстар,
барлығы
3.1
Банктер қарызы
жөнінде сыйақы
(пайыздар) бо-
йынша шығыстар
3.2
Өнім берушінің
қарыздары
жөнінде сыйақы
(пайыздар) бо-
йынша шығыстар
3.3
Жалға беру
жөнінде сыйақы
(пайыздар) бо-
йынша шығыстар
3.4
Басқа да
шығыстар*
Ескертпе:
* - жиынтық шығыстардан 10% көтеру барысында негіздеме қажет
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 27 шілдедегі
N 95 бұйрығына 6-қосымша
2006-2008 жылдарға арналған болжамдық теңгерім
(мың теңге)
__________________________________________
(заңды тұлғалар атауы)
5 нысаны
(кезеңнің соңына)                                    (мың теңгеге)

1.10
Расходы на
содержание
Совета
директоров
1.11
Расходы по
налогам
1.12
Канцелярские
и типографс-
кие работы
1.13
Услуги связи
1.14
Расходы на
охрану
1.15
Консульта-
ционные (ау-
диторские) и
информацион-
ные услуги
1.16
Банковские
услуги
1.17
Расходы на
страхование
1.18
Судебные
издержки
1.19
Штрафы, пени
и неустойки
за нарушение
условий до-
говора
1.20
Штрафы и пе-
ни за сокры-
тие (зани-
жение) до-
хода
1.21
Убытки от
хищений,
сверхнорма-
тивные поте-
ри, порча,
недостача
ТМЗ
1.22
Расходы по
аренде
1.23
Расходы на
социальную
сферу
1.23.
1
Расходы на
содержание
объектов
социальной
сферы
1.23.2
На проведе-
ние празд-
ничных,
культурно-
массовых и
спортивных
мероприятий
1.24
Расходы по
созданию
резервов по
сомнительным
требованиям
1.25
Благотвори-
тельная по-
мощь
1.26
Прочие
расходы
2
Расходы по
реализации
готовой
продукции
(товаров,
работ,
услуг),
всего
2.1
Материалы
2.2
Оплата труда
работников
2.3
Отчисления
от оплаты
труда
2.4
Амортизация
основных средств и
нематериаль-
ных активов
2.5
Ремонт и
обслуживание
основных
средств и
нематериаль-
ных активов
2.6
Коммунальные
расходы
2.7
Командиро-
вочные рас-
ходы, всего
2.7.1
в пределах
установлен-
ных норм
2.7.2
сверх норм
2.8
Расходы по
погрузке,
транспорти-
ровке и
хранению
2.9
Расходы на
рекламу и
маркетинг
2.10
Расходы по
аренде
2.11
Прочие
расходы
3
Расходы в
виде вознаг-
раждения,
всего
3.1
Расходы по
вознаграж-
дению
(процентам)
по займам
банков
3.2
Расходы по
вознаграж-
дению
(процентам)
по займам
поставщиков
3.3
Расходы по
вознаграж-
дению
(процентам)
по аренде
3.4
Прочие
расходы*
Примечание:
*- при превышении 10% от совокупных расходов необходимо
обоснование
Приложение 6
к приказу Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 27 июля 2005 года N 95
Прогнозный баланс на 2006-2008 годы (тыс. тенге)
___________________________________________
(наименование юридического лица)
Форма 5
(в тыс. тенге)
(на конец периода)

4.1.1.2
басқадай
4.1.2
Мерзімі ұзартылған
корпоративтік
табыс салығы
4.2
Ағымдық міндет-
темелер, барлығы
4.2.1
Қысқа мерзімді
қарыздар және
овердрафт
4.2.2
Ұзақ мерзімді қа-
рыздардың ағымдық
бөлігі
4.2.3
Еншілестер (тәуел-
ділер) алдындағы
қарыздардан басқа,
қысқа мерзімді
кредиттік қарыз
4.2.4
Еншілес (тәуелді)
ұйымдарға және бір-
лесіп бақыланатын
заңды тұлғаларға
кредиттік қарыз
4.2.5
Бюджетпен есеп
айырысу
4.2.6
Басқадай кредиттік
қарыз және есептеу
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 27 шілдедегі
N 95 бұйрығына 7-қосымша
2006-2008 жылдары іске асыру жоспарланған
___________ инвестициялық жобалар тізбесі
(заңды тұлғалар атауы)
6 нысаны
N
р/с
Жобаның атауы*
Іске асыру
кезеңі
Жалпы
құны
Қаржыландыру
көздері**
кестенің жалғасы
N
р/с
Жылдар бойынша қаржыландыру
01.01.06 ж.
игерілген
2006 жыл
(болжам)
2007 жыл
(болжам)
2008 жыл
(болжам)
01.01.09 ж.
қалдық
Ескертпе:
* инвестициялық жобалардың жалпы тізбесінен курсормен
инновациялықтарды бөліп алу
** жоба бойынша сомалар қаржыландыру көздерінің бөлінісінде
көрсетіледі
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 27 шілдедегі
N 95 бұйрығына 8-қосымша
N____ инвестициялық жоба паспорты
7 нысаны
____________________________________________
(заңды тұлға атауы)
N
р./с.
Көрсеткіштер атауы
Ақпарат
1
Жоба атауы
2
Жобаны іске асыруға қатысушылар
3
Инвестициялық жобаның мақсаттары
4
Инвестициялық жобаның сипаттамасы
5
Жоба іске асырылатын орын
6
Белгілеу, инвестициялық өнімнің (инвестициялық өнім атауы, тұтынушылар санаты, тұтынудың өзіндік ерекшелігі және т.б.) негізгі техникалық сипаттары
7
Инвестициялық өнімдерді (аудандық (қалалық), облыстық, ел ішілік, сыртқы нарық (ТМД елдерінің нарқы)) іске асыру ауқымдары
8
Инвестицияны қайтару қамтамасыз ету түрі
9
Ықтимал тәуекелдер (нақты)
10
Инвестициялық жобаны іске асыру мерзімі, жылы және айы

4.1.1.2
прочие
4.1.2
Отсроченный
корпоративный
подоходный
налог
4.2
Текущие обя-
зательства,
всего
4.2.1
Краткосрочные
займы и
овердрафт
4.2.2
Текущая часть
долгосрочных
займов
4.2.3
Краткосрочная
кредиторская
задолженность, кроме задол-
женности пе-
ред дочерни-
ми (зависимы-
ми) организа-
циями и сов-
местно конт-
ролируемых
юридическими
лицами
4.2.4
Кредиторская
задолженность
дочерним (за-
висимым)
организациям
и совместно
контролируе-
мым юридичес-
ким лицам
4.2.5
Расчеты с
бюджетом
4.2.6
Прочая
кредиторская
задолженностьи начисления
Приложение 7
к приказу Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 27 июля 2005 года N 95
Перечень инвестиционных проектов
__________________________________
(наименование юридического лица)
планируемых к реализациив 2006-2008 годах
Форма 6
N
п/п
Наи-
мено-
вание
проек-
та *
Пе-
ри-
од
реа-
ли-
за-
ции
Об-
щая
стои-
мость
Ис-
точ-
ни-
ки
фи-
нан-
си-
ро-
ва-
ния
* *
Финансирование по годам
ос-
во-
ено
на
01.
01.
06
г.
2006
год
(прог-
ноз)
2007
год
(прог-
ноз)
2008
год
(прог-
ноз)
ос-
та-
ток
на
01.
01.
09
г.
Примечание:
*   из общего перечня инвестиционных проектов выделить курсором инновационные
** суммы по проектам указываются в разрезе источников финансирования.
Приложение 8
к приказу Министра экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 27 июля 2005 года N 95
Паспорт инвестиционного проекта N ____
__________________________________________
(наименование юридического лица)
Форма 7
N
п/п
Наименование
показателей
Информация
1
Наименование проекта
2
Участники реализации
проекта
3
Цели инвестиционного
проекта
4
Описание
инвестиционного
проекта
5
Место реализации
проекта
6
Назначение, основные
технические характе-
ристики инвестицион-
ного продукта (наи-
менование инвести-
ционного продукта,
категория потребите-
лей, специфика
потребления и т.д.)
7
Масштабы реализации
инвестиционного про-
дукта (районный (го-
родской), областной,
внутренний страновой,
внешний рынок (рынок
стран СНГ))
8
Вид обеспечения
возврата инвестиций
9
Возможные риски
(конкретно)
10
Срок реализации ин-
вестиционного проек-
та, год и месяц

10.1
Жобаның өтелімділігінің, айларының мерзімі,
10.2
Инвестицияны толық көлемде қайтарудың, айларының мерзімі
11
Жоба сипаты (жаңа өндіріс, қайта құру, қолданыстағы өндірістің кеңеюі, шығарылатын өнім атауының ауысымы немесе ұлғаюы, басқасы)
12
Инвестицияны пайдалану бағыты
13
Өнім беру шарттарының немесе инвестициялық өнімді (есептеу барысында аталғандардың саны мен құнын көрсету) сатып алуға ниеттену туралы хаттамалардың барлығы
14
Инвестициялық жобаның дайындық деңгейі (жобалық-сметалық құжаттама, өндірістік қуаттың болуы, басқасы)
15
Жобаның құны, теңге (АҚШ долл.), барлығы, оның ішінде:
16
Тартылатын инвестициялардың талап етілетін мөлшері
16.1
Меншік инвестицияларының талап етілетін мөлшері
16.2
Өндіріліп қойған шығыстар
17*
Қарыз қаражат (кредит) тарту нысандары және олардың көздері
18
Ескерту мен тәуекелдерді (нақты) азайту жөніндегі шаралар
19

10.1
Срок окупаемости
проекта, месяцев
10.2
Срок возврата инвес-
тиций в полном объе-
ме, месяцев
11
Характер проекта (но-
вое производство, ре-
конструкция, расшире-
ние действующего
производства, смена
или увеличение номен-
клатуры выпускаемой
продукции, иное)
12
Направление использо-
вания инвестиций
13
Наличие договоров
поставки или протоко-
лов о намерении при-
обретения инвестицион-
ного продукта (при
наличии указать коли-
чество и стоимость
таковых)
14
Уровень готовности
инвестиционного проекта (проектно-
сметная документация,
наличие производст-
веных мощностей,
иное)
15
Стоимость проекта,
тенге (долл.США)
всего, в том числе:
16
Требуемый объем прив-
леченных инвестиций
16.1
Требуемый объем соб-
ственных инвестиций
16.2
Уже произведенные
расходы
17*
Формы привлечения
заемных (кредитных)
средств и их источни-
ки
18
Меры по предупрежде-
нию и уменьшению
рисков (конкретно)
19
Прогнозное количество
дополнительных рабо-

Қосымша жұмыс орындарының болжамдық саны, барлығы, бірлік, 1 жыл, 2 жыл, 3 жыл
19.1
Оның ішінде уақытша бос еместер, бірлік
20
Салық түсімдерінің болжамдық өсуі, алдағы жылда  жеткен орта айлық  деңгейінен түскен %, 1  жыл, 2 жыл, 3 жыл
21
Мемлекеттің тікелей қатысуынан мемлекеттік бюджетке түсетін кірістердің болжамдық өсуі, алдағы үш жылда жеткен орта жылдық деңгейінен түскен %, 1 жыл, 2 жыл, 3 жыл
Ескертпе:
* - қол қойылған кредиттік келісімдер, мемлекеттік емес
облигациялар мен басқа да құжаттарды шығарудың мемлекеттік тіркеуі
жөніндегі мәліметтер болғанда көздер көрсетіледі

чих мест всего, ед в 1 год, 2 год, 3 год.
19.1
в том числе временно
занятые, ед
20
Прогнозное увеличение
налоговых поступле-
ний, % от достигнуто-
го среднемесячного
уровня предыдущего года, а также за
прогнозируемые 3 года
21
Прогнозное увеличение
поступления доходов в
государственный бюд-
жет от непосредствен-
ного участия государ-
ства, % от достигну-
того среднегодового
уровня за предыдущие
три года и за прогно-
зные три года
Примечание:
* источники указываются при наличии подписанных кредитных соглашений, свидетельства о государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и других документов