"Әскери қызметшілерге, ішкі істер органдарының, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы мен мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметшілеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 44-ө бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 22 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3803. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2007 жылғы 19 сәуірдегі N 90 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2007.04.19 № 90-ө Бұйрығымен.
Еңбек сіңірген жылдар үшін зейнетақы, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерін және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар тағайындаудың және төлеудің тәртібін қолданылып жүрген заңнамамен сәйкестікке келтіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Әскери қызметшілерге, ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы мен мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметшілеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 44-б  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 741 тіркелген, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Вопросы труда" бюллетенінде 1999 ж., N 7-8 жарияланған, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө  бұйрығымен енгізілген өзгерістерімен жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
атауындағы, 1-тармағындағы және көрсетілген бұйрықпен бекітілген әскери қызметшілерге, ішкі істер органдарының, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы мен мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметшілеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі Нұсқаулықтың (бұдан әрі - Нұсқаулық) атауындағы "еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы" деген сөздерден кейін "мемлекеттік базалық зейнетақы," деген сөздермен толықтырылсын;
Нұсқаулықта:
кіріспесіндегі "еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген сөздер "еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы (бұдан әрі - зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мәтіннің он бойындағы "еңбек сіңірген жылдары үшін" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтағы "зейнетақы" деген сөздерден кейін "мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген сөздермен толықтырылсын;
12-тармақтағы "зейнеткерлердің" деген сөзден кейін "және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың" деген сөздермен толықтырылсын;
16-тармақтың үшінші абзацтағы "төленген төлемдер туралы зейнетақы" деген сөздерден кейін "және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген сөздермен толықтырылсын;
27-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении дополнений и изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 44-п "Об утверждении Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 июля 2005 года № 177-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 августа 2005 г. за № 3803. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года № 90-п
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной зашиты населения РК от 19.04.2007 № 90-п.
В целях приведения порядка назначения и выплаты пенсий за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий в соответствие с действующим законодательством,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 44-п "Об утверждении Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 741, опубликованный в Бюллетене Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан "Вопросы труда", 1999 г., N 7-8, с изменениями, внесенными приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 января 2005 года N 10-п) следующие дополнения и изменения:
в заголовке, в пункте 1 и в названии Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий, утвержденной указанным приказом (далее - Инструкция), после слов "пенсий за выслугу лет" дополнить словами "государственной базовой пенсионной выплаты,";
в Инструкции:
в преамбуле слова "пенсионных выплат за выслугу лет и государственных социальных пособий" заменить словами "пенсионных выплат за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий (далее - пенсий и госсоцпособий)";
по всему тексту слова "за выслугу лет" исключить;
в пункте 5 после слов "на выплату пенсий" дополнить словами "и госсоцпособий";
в пункте 12:
слова "государственного социального пособия" заменить словом "госсоцпособий";
после слова "пенсионеров" дополнить словами "получателей госсоцпособий";
в абзаце третьем пункта 16 после слов "по выплате пенсий" дополнить словами "и госсоцпособий";
пункт 27 изложить в следующей редакции:

"27. Интернат үйлерінің (пансионат) аумақтық орналасқан жеріндегі ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері тағайындалған зейнетақының немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының қызмет көрсететін банктің филиалында келісімді шарт жағдайларында нақты зейнеткерге немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыға одан әрі пайдаланылуы үшін, қарттар мен мүгедектерге арналған интернат-үйлерінің (пансионаттың) арнаулы шоттарына аудару үшін деректемелерін көрсете отырып ЗТМО облыстық филиалдарына ай сайын N 4-Г және 4-Г пос формаларындағы зейнеткерлер мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың тізім-ведомостарын ұсынады.";
28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"28. ЗТМО облыстық филиалдары төлеуге жататын зейнетақының және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының жалпы сомасын N 4-Г және 4-Г пос формаларымен қоса зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге қажеттіліктің жиынтық кестесіне енгізеді және оны көрсетілген сомаларды белгіленген тәртіппен қаржыландыратын республикалық ЗТМО жібереді.";
35-тармақтағы:
"сотталған зейнеткер" деген сөздерден кейін "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы" деген сөздермен толықтырылсын;
"(жәрдемақы)" деген сөз "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(жәрдемақы)" деген сөз "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген сөздермен ауыстырылсын;
36-тармақтағы:
"(жәрдемақы алушының)" деген сөздер "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"зейнеткерлік іс қағаздарын" деген сөздерден кейін "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының іс қағаздарын" деген сөздермен толықтырылсын;
"(жәрдемақы алушы)" деген сөздер "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының іс қағазын" деген сөздермен ауыстырылсын;
37-тармақтағы:
"(жәрдемақы алушыны)" деген сөздер "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыны" деген сөздермен ауыстырылсын;
"(жәрдемақыны)" деген сөз "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны" деген сөздермен ауыстырылсын;
38-тармақтағы:
"зейнетақы" деген сөзден кейін "және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген сөздермен толықтырылсын;
"(жәрдемақы)" деген сөз "және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының" деген сөздермен ауыстырылсын;
39-тармақтағы "дербес шотына есептелген зейнетақы" деген сөздерден кейін "немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген сөздермен толықтырылсын;
46-тармақтағы "жәрдемақының" деген сөз "мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының" деген сөздермен ауыстырылсын;
50-тармақтағы "жәрдемақыны" деген сөз "мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны" деген сөздермен ауыстырылсын;
Нұсқаулыққа N 1-ВС, 1-ВС пос-қосымшалары осы бұйрықтың 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс Министрі
"____" _________ 2005 ж.
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Төрағасы
14 шілде 2005 ж.
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер Министрі
"____" _________ 2005 ж.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау Министрінің
2005 жылғы 7 шілдедегі
N 177-ө бұйрығына 1-қосымша
N 1-ВС пос формасы
Әскери қызметші, ішкі істер органдары
қызметкерлері санындағы мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақы алушының ісінен көшірме
іс қағазы N______
Тегі________________________________________________________
Аты_________________________________________________________
Әкесінің аты________________________________________________
Тұрғылықты мекен жайы (нақты)_______________________________
____________________________________________________________
әлеуметтік жеке коды ӘЖК N
___________________________________ (берілгенде толтырылады)
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТТН)_______________________
Жәрдемақы __________________________________ бастап төленсін
Жәрдемақының түрі:__________________________________________
Мүгедектігі бойынша МӘСК анықтамасы N___ "___"______ ____ ж.
Асыраушысынан айрылуына байланысты (асыраушысы қайтыс болған
туралы анықтама) N____ "_____"____________ 199__ ж.
Жасы бойынша
Жәрдемақы мөлшері (тағайындалған күніне)______________ теңге
____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Жәрдемақы мөлшері өзгерту жөніндегі себептер:_______________
(мүгедектік тобы, отбасының жұмысқа жарамсыз мүшелерінің саны
өзгеруі)
______ ж. "_____"_________________ бастап
Базалық зейнетақы мөлшері: ____________________________ теңге
_____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Базалық зейнетақы төлемдері ______________ бастап жүргізілсін
Базалық зейнетақы қосымша ақының сомасы _______________ теңге
Атқарушы құжаттар бойынша ұстап қалулар:
Жәрдемақы сомасынан ___________ теңге__________________ дейін
Базалық зейнетақы сомасынан __________ теңге __________ дейін
ұстап қалуды алушының деректеме______________________________
(алушының қызмет көрсетуші банктегі дербес шоты, мекен жайы)
Төлеуге тиісті жәрдемақының мөлшері ___________________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Төлеуге тиісті базалық зейнетақының мөлшері ___________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Жәрдемақы алу үшін банктің деректемелері және жеке шоттың
нөмірі:
(ЗТМО бөлімшелері жәрдемақы алушы өзі келгенде толтырады)
МФО ___________________
Кор шот _______________
Банк СТТН-і ___________
Шот ___________________
_____________________________________________________________
(банктің атауы, орналасқан жері)
М.О.
Қаржы қызметінің басшысы _______   __________________________
қолы    (тегі, аты, әкесінің аты)
Зейнетақы қызметінің маманы _____  __________________________
қолы   (тегі, аты, әкесінің аты)
бұйрыққа 2-қосымша
N 1-ВС формасы
Әскери қызметші, ішкі істер органдары қызметкерлері
санындағы зейнеткердің зейнетақы ісінен көшірме
Зейнетақылық іс қағазы N______
Тегі ________________________________________________________
Аты _________________________________________________________
Әкесінің аты ________________________________________________
Тұрғылықты мекен жайы (нақты) _______________________________
Туған жылы (жылы, айы, күні)_________________________________
_____________________________________________________________
әлеуметтік жеке коды ӘЖК N __________________________________
(берілгенде толтырылады)
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТТН) _______________________
Зейнетақы тағайындалды (жылы, айы, күні)_____________________
Зейнетақы ___________________________________ бастап төленсін
Тағайындалған зейнетақының
Мөлшері __________________ теңге ____________________________
_____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Үстеме(артық төлеу) сомасы ____________________________ теңге
__________________ дейін ________________________ мерзім үшін
Негіздеме (әскери қызмет стажының, ақшалай жабдықталымның
өзгеруі, үстемені, есепті қатесін алып тастау және т.б.)
Базалық зейнетақы мөлшері: ____________________________ теңге
_____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Базалық зейнетақы төлемдері ______________ бастап жүргізілсін
Базалық зейнетақы қосымша ақының сомасы _______________ теңге
Атқарушы құжаттар бойынша ұстау:
зейнетақы сомасынан _____________ теңге _______________ дейін
Базалық зейнетақы сомасынан ____________ теңге ________ дейін
ұстап қалуды алушының деректемелері _________________________
(алушының қызмет көрсетуші банктегі дербес шоты, мекен жайы)
Төленуге тиісті зейнетақының мөлшері __________________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Төлеуге тиісті базалық зейнетақының мөлшері ___________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Зейнетақы алу үшін банктің деректемелері және жеке шоттың
нөмірі:
(ЗТМО бөлімшелері зейнеткер өзі келгенде толтырады)
МФО ___________________
Кор шот _______________
Банк СТТН-і ___________
Шот ___________________
_____________________________________________________________
(банктің атауы, орналасқан жері)
М.О.
Қаржы қызметінің басшысы _______   __________________________
қолы    (тегі, аты, әкесінің аты)
Зейнетақы қызметінің маманы _____  __________________________
қолы   (тегі, аты, әкесінің аты)

"27. Районные (городские) отделения ГЦВП по территориальному расположению домов-интернатов представляют ежемесячно в областные филиалы ГЦВП на пенсионеров и получателей госсоцпособий списки-ведомости по формам 4-Г и 4-Г пос с указанием реквизитов для перечисления назначенной пенсии или госсоцпособия на специальные счета домов-интернатов (пансионатов) для престарелых и инвалидов в филиале обслуживающего банка с дальнейшим использованием их на конкретного пенсионера или получателя госсоцпособия - на договорных условиях.";
пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. Областные филиалы ГЦВП включают в сводный график потребности на выплату пенсий и госсоцпособий общую сумму пенсий и госсоцпособий, подлежащих выплате, с приложением форм N 4-Г и 4-Г пос и передает ее в республиканский ГЦВП, который производит финансирование указанных сумм в установленном порядке";
в пункте 35:
после слов "осужденный пенсионер" дополнить словами "или получатель госсоцпособия";
слово "(пособия)" заменить словами "или госсоцпособия";
слово "(пособие)" заменить словами "или госсоцпособие";
в пункте 36:
в абзаце первом слова "(получателя пособия)" заменить словами "или дело получателя госсоцпособия";
в абзаце втором слова "(дело получателя пособия)" заменить словами "или дело получателя госсоцпособия";
в пункте 37:
слова "(получателя пособия)" заменить словами "или получателя госсоцпособия";
слово "(пособия)" заменить словами "и госсоцпособия";
в пункте 38 слова "(пособий)" заменить словами "и госсоцпособий";
в пункте 39 слово "пособия" заменить словами "и госсоцпособия";
в пункте 46 слово "пособий" заменить словом "госсоцпособий";
в пункте 49 слова "государственных социальных пособий" заменить словом "госсоцпособий";
в пункте 50 слово "пособий" заменить словом "госсоцпособий";
приложения к Инструкции формы 1-ВС, 1-ВС пос изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр
Согласован:
Министр обороны
Республики Казахстан
Согласован:
Председатель Комитета
Национальной Безопасности
Республики Казахстан
Согласован:
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
от 7 июля 2005 года N 177-п
Форма N 1-ВС
Выписка из пенсионного дела пенсионера
из числа военнослужащих, сотрудников
органов внутренних дел
Пенсионное дело N _______
Фамилия ___________________________________________________
Имя _______________________________________________________
Отчество __________________________________________________
Дата рождения______________________________________________
(число, месяц, год)
Дата назначения пенсии ____________________________________
(число, месяц, год)
Адрес места жительства (фактический) ______________________
Удостоверение личности N___ от "__" _______    г.
Кем выдан _________________________________________________
Социальный индивидуальный код (СИК) N _____________________
(заполняется по присвоению)
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН)______________
Выплату пенсии производить с ______________________________
Размер назначенной пенсии ____________ тенге ______________
тиын ______________________________________________________
(сумма прописью)
Сумма доплат (переплат)______________________________ тенге
За период с _______________ по ____________________________
Основание (изменение стажа воинской службы, денежного
довольствия, снятие надбавки, счетной ошибки и т.д.) ______
___________________________________________________________
Размер государственной базовой пенсионной выплаты:_________
_____________тенге___________________ тиын_________________
___________________________________________________________
(сумма прописью)
Выплату базовой пенсионной выплаты производить с __________
___________________________________________________________
Сумма доплат (переплат) базовой пенсии
______________________________________________________тенге
За период с______________________ по ______________________
Удержания по исполнительным документам:
Из суммы пенсии_______________ тенге до____________________
Из суммы базовой пенсионной выплаты __________________тенге
до__________________________
Реквизиты получателя удержаний _____________________________
(номер лицевого счета
____________________________________________________________
в обслуживающем банке, адрес получателя)
Размер причитающейся пенсии к выплате ______________________
_____________________  тенге
(после удержаний)
Размер причитающейся базовой пенсионной выплаты ____________
_________________ тенге
(после удержаний)
Реквизиты банка и номер лицевого счета
Для получения пенсии:
(заполняется отделениями ГЦВП при личной явке пенсионера)
МФО                  ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
РНН банка            ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
Счет (картсчет)      ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
____________________________________________________________
(наименование, местонахождение банка)
М.П.  Руководитель
финансовой службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)
Специалист
пенсионной службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)
Приложение 2 к приказу
Форма N 1-ВС пос
Выписка из дела получателя государственного
социального пособия из числа военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел
Дело N______________________
Фамилия ___________________________________________________
Имя _______________________________________________________
Отчество __________________________________________________
Дата рождения______________________________________________
(число, месяц, год)
Дата назначения госсоцпособия______________________________
(число, месяц, год)
Адрес места жительства (фактический) ______________________
Удостоверение личности N_______ от "__" _______    г.
Кем выдан _________________________________________________
Социальный индивидуальный код (СИК) N _____________________
(заполняется по присвоению)
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН)______________
Выплату госсоцпособия производить с ________ по ___________
Вид госсоцпособия:_________________________________________
По инвалидности справка МСЭК N ___от "__"____________ 20 г.
По случаю потери кормильца (справка о смерти кормильца) N__
от "__" __________ 20 г.
По возрасту
Размер госсоцпособия (на дату назначения)____________ тенге
___________________________________________________________
(сумма прописью)
Изменение размера госсоцпособия по причинам:_______________
(изменение группы инвалидности, числа нетрудоспособных
членов семьи) с "___"____________ 20_ г.
Размер государственной базовой пенсионной выплаты:_________
________ тенге_______ тиын_________________________________
(сумма прописью)
Выплату базовой пенсионной выплаты производить с __________
______________________________
Сумма доплат (переплат) базовой пенсии
______________________________________________________ тенге
За период с_______________ по _____________________________
Удержания по исполнительным документам:
Из суммы госсоцпособия____________ в тенге до______________
Из суммы базовой пенсионной выплаты _______________________
тенге______________________________________________________
Реквизиты получателя удержаний ____________________________
(номер лицевого счета
___________________________________________________________
в обслуживающем банке, адрес получателя)
Размер причитающегося госсоцпособия к выплате______________
____________________________________ тенге
(после удержаний)
Размер причитающейся базовой пенсионной выплаты____________
____________________________________ тенге
(после удержаний)
Реквизиты банка и номер лицевого счета
Для получения госсоцпособия:
(заполняется отделениями ГЦВП при личной явке получателя
госсоцпособия)
МФО                  ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
РНН банка            ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
Счет                 ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
____________________________________________________________
(наименование, местонахождение банка)
М.П.  Руководитель
финансовой службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)
Специалист
пенсионной службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)